Kup kralja - Dva derbija već u osmini finala!
Danas je održan žreb za osminu finala Kupa kralja koji je doneo dva zanimljiva derbija.
Branilac trofeja Barselona sastaće se sa Atletik Bilbaom sa kojim se neretko sreće u ovom takmičenju ili Superkupu Španije.
Real Madrid je prošao teže, pošto je izvukao neugodnu Sevilju, dok Atletiko Madrid gostuje Las Palmasu.
Zanimljivo je to da se Sevilja i Real sastaju i u Primeri 15. januara, tako da će u razmaku od 10 dana odigrati čak tri međusobna duela.
Prvi mečevi na programu su 4. januaru, a revanši sedam dana kasnije, a odmah potom slede i četvrtfinalni mečevi u drugoj polovini januara.
Uskoro će biti poznate i strane žreba, odnosno ko na koga može u četvrtfinalu.
Parovi osmine finala Kupa kralja, 4. i 11. januar:
Las Palmas - Atletiko Madrid
Alkorkon - Kordoba
Atletik Bilbao - Barselona
Real Madrid - Sevilja
Real Sosijedad - Viljareal
Deportivo La Korunja - Alaves
Valensija - Selta
Osasuna - Eibar
Napiši komentar
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.