Real dalekometnim udarcima svladao Inter u stotom Modrićevom nastupu
Ni u skupini D nije bilo dilema prije šestog kola Lige prvaka, a Real Madrid uveličao je jubilej Luke Modrića lijepim golovima i pobjedom nad Interom...
Veliki jubilej na susretu šestog kola Lige prvaka u skupini D između Real Madrida i Intera imao je Luka Modrić. Hrvatski kapetan je protiv svojih reprezentativnih suigrača Perišića i Brozovića postao prvi Hrvat sa sto nastupa u Ligi prvaka.
Real Madrid je to uveličao pobjedom u direktnom dvoboju za prvo mjesto protiv talijanskog velikana, i to s dva prekrasna pogotka na Santiago Bernabeu. Rano je pao prvi pogodak, u 17. minuti Toni Kroos sjajno je potegnuo s 20 metara.
Bio je to udarac s lijeve strane i odlično je otišao u dalji kut, neuhvatljivo za Samira Handanovića i brzo se Inter našao u zaostatku koji je hvatao, ali nije ga uspio uhvatiti, već je do kraja dobio crveni i još jedan gol.
Kuhala je nervoza na susretu, obje su momčadi htjele penale, a Real je preko Rodryga pogodio stativu, a kulminiralo je u 63. minuti kad su u duelu bili Nicolo Barella i Eder Militao.
Barella je završio na podu i udario je Edera, a sudac mu pokazuje crveni karton uz žuti za Realovog igrača. Do kraja je pao još jedan gol, Marco Asensio u 79. se minuti na 16 metara sjajno namjestio na lijevu nogu te je pogodio od stative.
Modrić i Perišić igrali su cijeli susret, dok je Brozović izašao nakon sat vremena. Na kraju balade Real je prvi, Inter drugi, a Šerif treći. To se znalo i prije, a Šerif i Šahtar u Kijevu su završili svoje nastupe u skupini remijem.
Poveo je Šahtar preko Fernanda u 42. minuti, ali je Nikolov u trećoj minuti nadoknade izjednačio i omogućio Šerifu da izbjegne poraz prije odlaska u Europsku ligu.
Liga prvaka, šesto kolo:
Real Madrid - Inter 2:0
Šahtar - Šerif 1:1
Napiši komentar
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.