Pon25102021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Županijske lige Prva Županijska liga

Kalendar - Kalendar

175 Utakmice

8 Utorak, 19.10.2021 14:00 h Polet 1926 (Brod) Polet 1926 (Brod) - Polet 1926 (Brod) Borac (Šamac) 3-2thumbs_up.png 
7 Utorak, 19.10.2021 15:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Željezničar Sport Team (Banja Luka) Jedinstvo (Bihać) 6-0thumbs_up.png 
8 Utorak, 19.10.2021 15:30 h Polet 1926 (Brod) Polet 1926 (Brod) - Polet 1926 (Brod) Borac (Šamac) 0-3thumbs_down.png 
7 Srijeda, 20.10.2021 13:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Radnički (Lukavac) 5-0thumbs_up.png 
6 Srijeda, 20.10.2021 13:00 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Milići 1-2thumbs_down.png 
6 Srijeda, 20.10.2021 15:00 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Milići 6-0thumbs_up.png 
3 Srijeda, 20.10.2021 17:00 h Borac (Banja Luka) Borac (Banja Luka) - Borac (Banja Luka) Tuzla City (Simin Han) 1-1draw.png 
9 Petak, 22.10.2021 15:30 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Željezničar Sport Team (Banja Luka) Ljubić (Prnjavor) 0-0draw.png 
14 Subota, 23.10.2021 13:00 h Rudar (Prijedor) Rudar (Prijedor) - Rudar (Prijedor) Velež (Mostar) 2-2draw.png 
14 Subota, 23.10.2021 13:00 h Leotar (Trebinje) Leotar (Trebinje) - Leotar (Trebinje) Sloboda (Tuzla) 1-1draw.png 
9 Subota, 23.10.2021 14:00 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Ljubić (Prnjavor) - 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Travnik Travnik - Travnik GOŠK (Gabela) 0-2thumbs_down.png 
7 Subota, 23.10.2021 14:30 h Vrana (Banovići selo) Vrana (Banovići selo) - Vrana (Banovići selo) Toplice (Gornja Lukavica) - 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Radnik (Hadžići) Radnik (Hadžići) - Radnik (Hadžići) Igman (Konjic) 0-1thumbs_down.png 
7 Subota, 23.10.2021 14:30 h Konjuh (Kladanj) Konjuh (Kladanj) - Konjuh (Kladanj) Stupari - 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Slavija (Istočno Sarajevo) Slavija (Istočno Sarajevo) - Slavija (Istočno Sarajevo) Ljubić (Prnjavor) 3-1thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Budućnost (Pilica) Budućnost (Pilica) - Budućnost (Pilica) Podrinje (Janja) 1-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Drina (Zvornik) 0-2thumbs_down.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Svatovac (Poljice) 1-2thumbs_down.png 
7 Subota, 23.10.2021 14:30 h Jedinstvo (Donje Dubrave) Jedinstvo (Donje Dubrave) - Jedinstvo (Donje Dubrave) Oskova - 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Modriča Modriča - Modriča Željezničar (Banja Luka) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Omarska 1-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Sloga (Doboj) 0-1thumbs_down.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) Sutjeska (Foča) 1-1draw.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Proleter (Teslić) Proleter (Teslić) - Proleter (Teslić) Čelinac 2-2draw.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Mladost (Malešići) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Odžak 102 Odžak 102 - Odžak 102 Orahovica 74 3-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Seona 4-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Mladost (Doboj Kakanj) Mladost (Doboj Kakanj) - Mladost (Doboj Kakanj) Budućnost (Banovići) 1-3thumbs_down.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Vis Simm Bau (Kosava) 1-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) Zvijezda (Gradačac) 1-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Jedinstvo (Žeravica) Jedinstvo (Žeravica) - Jedinstvo (Žeravica) BSK (Banja Luka) 4-3thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Progres (Kneževo) Progres (Kneževo) - Progres (Kneževo) Sloboda (Mrkonjić Grad) 1-1draw.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Borac (Šamac) Borac (Šamac) - Borac (Šamac) Dubrave (Dubrave) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Lijevče (Nova Topola) Lijevče (Nova Topola) - Lijevče (Nova Topola) Rekreativo (Banja Luka) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h FSA (Prijedor) FSA (Prijedor) - FSA (Prijedor) Sloga (Rakelići - Saničani) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Bratstvo (Kozarac) Bratstvo (Kozarac) - Bratstvo (Kozarac) 13 Skojevki (Grbavci) 1-3thumbs_down.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Proleter (Dvorovi) Proleter (Dvorovi) - Proleter (Dvorovi) Stakorina (Čajniče) 1-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Mladost (Gacko) Mladost (Gacko) - Mladost (Gacko) Mladost (Rogatica) 4-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Sloga (Gornje Crnjelovo) 1-6thumbs_down.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Drina HE (Višgrad) Drina HE (Višgrad) - Drina HE (Višgrad) Jedinstvo (Brodac) 3-1thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Famos (Vojkovići) Famos (Vojkovići) - Famos (Vojkovići) Vlasenica 6-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Tabanci Tabanci - Tabanci Šekovići 1-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Mladost (Bogutovo selo) Mladost (Bogutovo selo) - Mladost (Bogutovo selo) Lokanj 5-2thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Mramor Mramor - Mramor Mladost 78 (Vukovije) 1-4thumbs_down.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Goražde Goražde - Goražde Bratstvo (Gračanica) 1-4thumbs_down.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Tomislav (Tomislavgrad) Tomislav (Tomislavgrad) - Tomislav (Tomislavgrad) Orašje 1-1draw.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Sloga (Srbac) Sloga (Srbac) - Sloga (Srbac) Željezničar (Doboj) 6-0thumbs_up.png 
11 Subota, 23.10.2021 14:30 h Sloga (Trn) Sloga (Trn) - Sloga (Trn) Ukrina (Čečava) 4-1thumbs_up.png 
14 Subota, 23.10.2021 17:00 h Zrinjski (Mostar) Zrinjski (Mostar) - Zrinjski (Mostar) Sarajevo 1-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Modriča Modriča - Modriča Orašje - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Gradina (Srebrenik) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Zvijezda 09 (Etno selo) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Slaven (Živinice) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Omarska Omarska - Omarska Sloboda (Novi Grad) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Lokomotiva (Brčko) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Kozara (Gradiška) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Ilićka 01 (Brčko) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h OFK Spartak (Banja Luka) OFK Spartak (Banja Luka) - OFK Spartak (Banja Luka) Podgrmeč (Sanski Most) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Krajina (Cazin) Krajina (Cazin) - Krajina (Cazin) Jedinstvo (Bihać) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Tekstilac (Derventa) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Borac (Šamac) Borac (Šamac) - Borac (Šamac) Sloga (Doboj) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 10:00 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Zvijezda (Gradačac) - 
7 Nedjelja, 24.10.2021 11:00 h Čelik (Grbavica) Čelik (Grbavica) - Čelik (Grbavica) Jedinstvo (Brčko) 2-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 24.10.2021 11:00 h Budućnost Red Star (Vučilovac) Budućnost Red Star (Vučilovac) - Budućnost Red Star (Vučilovac) Polet (Čović Polje) 3-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 24.10.2021 11:00 h Mladost (Trnjaci) Mladost (Trnjaci) - Mladost (Trnjaci) Krbeti 6-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 24.10.2021 11:00 h Sava 04 (Brezovo Polje) Sava 04 (Brezovo Polje) - Sava 04 (Brezovo Polje) Zadrugar (Bukvik) 0-8thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 24.10.2021 11:00 h Bijeljevec (Miljanovci) Bijeljevec (Miljanovci) - Bijeljevec (Miljanovci) Sapna - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h Modriča Modriča - Modriča Orašje - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Lokomotiva (Brčko) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Gradina (Srebrenik) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Kozara (Gradiška) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h Krajina (Cazin) Krajina (Cazin) - Krajina (Cazin) Jedinstvo (Bihać) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h OFK Spartak (Banja Luka) OFK Spartak (Banja Luka) - OFK Spartak (Banja Luka) Podgrmeč (Sanski Most) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Slaven (Živinice) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Ilićka 01 (Brčko) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Tekstilac (Derventa) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h Omarska Omarska - Omarska Sloboda (Novi Grad) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h Borac (Šamac) Borac (Šamac) - Borac (Šamac) Sloga (Doboj) - 
9 Nedjelja, 24.10.2021 12:00 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Zvijezda (Gradačac) - 
14 Nedjelja, 24.10.2021 13:00 h Posušje Posušje - Posušje Željezničar (Sarajevo) 1-2thumbs_down.png 
14 Nedjelja, 24.10.2021 13:00 h Radnik (Bijeljina) Radnik (Bijeljina) - Radnik (Bijeljina) Široki Brijeg 1-2thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h 4 Juli (Pojezna) 4 Juli (Pojezna) - 4 Juli (Pojezna) BSK Bušletić (Bušletić) - 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Sloga (Bikodže) Sloga (Bikodže) - Sloga (Bikodže) Špionica 1953 (Špionica) 5-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Bobetino Brdo Bobetino Brdo - Bobetino Brdo Grčica (Brčko) 4-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) - Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Mladost 2003 (Popovo Polje) 3-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Tošk (Tešanj) Tošk (Tešanj) - Tošk (Tešanj) Rudar (Kakanj) 1-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Gredice Gredice - Gredice Mladost (Sandići) 2-2draw.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Sloga (Tolisa) Sloga (Tolisa) - Sloga (Tolisa) Mladi Zadrugar (Donji Rahić) 2-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Krušik (Gornje Vukovije) Krušik (Gornje Vukovije) - Krušik (Gornje Vukovije) Memići 5-3thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Jedinstvo (Koretaši) Jedinstvo (Koretaši) - Jedinstvo (Koretaši) Mladost (Lončari) 6-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Sloboda (Grabovica) Sloboda (Grabovica) - Sloboda (Grabovica) Sloga (Kolibe Gornje) 8-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Borac (Kotorsko) Borac (Kotorsko) - Borac (Kotorsko) Polet (Podnovlje) 0-1thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Zadrugar (Tarevci) Zadrugar (Tarevci) - Zadrugar (Tarevci) Mladost (Tišina) 3-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Sloboda (Novi Grad) Sloboda (Novi Grad) - Sloboda (Novi Grad) Zvijezda 09 (Etno selo) 1-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h OFK Brezik OFK Brezik - OFK Brezik Majevica (Lopare) 3-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Slijepčevići Slijepčevići - Slijepčevići Obilić (Krepšić) 1-3thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Rudar (Stanari) Rudar (Stanari) - Rudar (Stanari) Ozrenski Sokolovi (Boljanić) 2-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Zadrugar (Sijekovac) Zadrugar (Sijekovac) - Zadrugar (Sijekovac) Borac (Osinja) 3-3draw.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Dragovoljac (Novo Selo) Dragovoljac (Novo Selo) - Dragovoljac (Novo Selo) Mladost (D. Svilaj) 3-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Liješće Liješće - Liješće OFK Pridjel (Donji Pridjel) 2-5thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Bratstvo (Donja Dubica) Bratstvo (Donja Dubica) - Bratstvo (Donja Dubica) Sloga 73 (Ždreban) 1-3thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Rudar (Zagorje) Rudar (Zagorje) - Rudar (Zagorje) Bukovik (G. Srebrenik) 4-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Jablanica (Barice) Jablanica (Barice) - Jablanica (Barice) Napredak (Tupkovići) 2-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Jugović (Gredice 1) Jugović (Gredice 1) - Jugović (Gredice 1) Strijelac (Tutnjevac) 1-2thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h OFK Brčko OFK Brčko - OFK Brčko Napredak (Omerbegovača) 3-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Dinamo 75 (Prijedor) Dinamo 75 (Prijedor) - Dinamo 75 (Prijedor) Hašk Napredak Ulović 2-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Frankopan (Špionica) Frankopan (Špionica) - Frankopan (Špionica) Ratkovići 1-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Partizan (Koprivna) Partizan (Koprivna) - Partizan (Koprivna) Kladari Gornji 0-1thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Omladinac (Modriča) Omladinac (Modriča) - Omladinac (Modriča) Pelagićevo 3-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Trebavac (Vranjak) Trebavac (Vranjak) - Trebavac (Vranjak) Posavina (Miloševac) 3-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Rainci (Gornji Rainci) Rainci (Gornji Rainci) - Rainci (Gornji Rainci) Grivice 5-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Vitanovići 78 (Vitanovići) Vitanovići 78 (Vitanovići) - Vitanovići 78 (Vitanovići) Kostrč 0-0draw.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Napredak (Matići) Napredak (Matići) - Napredak (Matići) Hajduk (Orašje) 2-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Mladost (Sibovac) Mladost (Sibovac) - Mladost (Sibovac) Sloga (Prud) 1-2thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h 19 Srpanj (Oštra Luka) 19 Srpanj (Oštra Luka) - 19 Srpanj (Oštra Luka) Mladost (Domaljevac) 1-2thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h 25 maj (Uroža) 25 maj (Uroža) - 25 maj (Uroža) Mladost (Dobrovci) - 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h BSK Bokavići BSK Bokavići - BSK Bokavići Željezničar (Dobošnica) 0-1thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h DSK (Devetak) DSK (Devetak) - DSK (Devetak) Stjepan Polje 8-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Jedinstvo (Lukavica) Jedinstvo (Lukavica) - Jedinstvo (Lukavica) Pribava 3-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Polet (Hrvati, Lukavac) Polet (Hrvati, Lukavac) - Polet (Hrvati, Lukavac) Turija 5-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Jedinstvo (Huskići) Jedinstvo (Huskići) - Jedinstvo (Huskići) Mladost (Tinja) - 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Partizan (Kiseljak) Partizan (Kiseljak) - Partizan (Kiseljak) Mladost (Solina) 2-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h OFK Tuzla OFK Tuzla - OFK Tuzla Mladost (Suha) 2-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Omazići 1937 Omazići 1937 - Omazići 1937 Budućnost (Donja Lukavica) 3-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Srnica (Treštenica) Srnica (Treštenica) - Srnica (Treštenica) Rudar (Bukinje) 3-2thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Prokosovići Prokosovići - Prokosovići Lokomotiva (Miričina) 1-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Priluk Priluk - Priluk Mladost (Kikači) 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Dizdaruša (Brčko) Dizdaruša (Brčko) - Dizdaruša (Brčko) Gornji Rahić 2-2draw.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Dinamo (Donja Mahala) 1-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Crkvina Crkvina - Crkvina Dobor (Modriča) 4-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Višnjik (Modriča) Višnjik (Modriča) - Višnjik (Modriča) Crvena zvijezda (Gajevi) 5-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Biberovo Polje Biberovo Polje - Biberovo Polje Graničar (Brezovo Polje) 3-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Brka 1948 (Brka) Brka 1948 (Brka) - Brka 1948 (Brka) Izbor (Broduša-Brčko) 0-3thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Čelić Čelić - Čelić Mionica 85 (Mionica) 2-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Međiđa Međiđa - Međiđa Posavina (Brod Brčko) 4-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Sloboda (Kerep) Sloboda (Kerep) - Sloboda (Kerep) Koraj 1-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Voćar (Šatorovići) Voćar (Šatorovići) - Voćar (Šatorovići) Vida 1-2thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Željezničar (Jelovče Selo) Željezničar (Jelovče Selo) - Željezničar (Jelovče Selo) 12 Decembar (Rajska) 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Gorica (Šipovo) Gorica (Šipovo) - Gorica (Šipovo) Polet 1926 (Brod) 0-0draw.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Laktaši (Laktaši) 0-1thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Svodna Svodna - Svodna Slaven (Dobrljin) 1-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Plamen (Donje Vodičevo) Plamen (Donje Vodičevo) - Plamen (Donje Vodičevo) Krajina (Banja Luka) 3-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Lauš (Banja Luka) Lauš (Banja Luka) - Lauš (Banja Luka) Mladost (Kotor Varoš) 1-2thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Crni vrh (Jaružani) Crni vrh (Jaružani) - Crni vrh (Jaružani) Naprijed (Banja Luka) 1-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Romanija (Pale) Romanija (Pale) - Romanija (Pale) Milići 5-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Guber (Srebrenica) Guber (Srebrenica) - Guber (Srebrenica) Velež (Nevesinje) 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Glasinac 2011 (Sokolac) Glasinac 2011 (Sokolac) - Glasinac 2011 (Sokolac) Rudar 1925 (Ugljevik) 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Sloga (Dugo Polje) Sloga (Dugo Polje) - Sloga (Dugo Polje) Hajduk (Batkuša) 3-4thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Zvijezda (Kakmuž) Zvijezda (Kakmuž) - Zvijezda (Kakmuž) Trebava (Osječani) 3-2thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Sloga (Jakeš) Sloga (Jakeš) - Sloga (Jakeš) Borac (Bos. Lužani) 1-5thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) - Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) Mineral (Banja Vrućica) 2-2draw.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Ozren (Petrovo) Ozren (Petrovo) - Ozren (Petrovo) Vranjak 3-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Naša Krila (Kostajnica) Naša Krila (Kostajnica) - Naša Krila (Kostajnica) Rudanka 4-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Crvena zvijezda (Obudovac) Crvena zvijezda (Obudovac) - Crvena zvijezda (Obudovac) Hajduk (Kožuhe) 1-1draw.png 
5 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Škahovica Škahovica - Škahovica Majevica (Rašljani) - 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Podrinje (Tršić) Podrinje (Tršić) - Podrinje (Tršić) Sloboda (Donji Zagoni) 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Zadrugar (Donje Crnjelovo) Zadrugar (Donje Crnjelovo) - Zadrugar (Donje Crnjelovo) Partizan (Donja Trnova) 1-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Birač (Derventa) Birač (Derventa) - Birač (Derventa) Lokomotiva (Brčko) 1-1draw.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Jedinstvo (Roćević) Jedinstvo (Roćević) - Jedinstvo (Roćević) Trnovica 0-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Mladost (Velika Obarska) Mladost (Velika Obarska) - Mladost (Velika Obarska) Omladinac (Potočari) 0-1thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Ingram (Duboki Potok) Ingram (Duboki Potok) - Ingram (Duboki Potok) Doboj Istok (Klokotinca) 4-2thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Mladost (G. Živinice) Mladost (G. Živinice) - Mladost (G. Živinice) Sloga (Tojšići) 1-2thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Mladost (Puračić) Mladost (Puračić) - Mladost (Puračić) Trebava (D. Zelinja) 1-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Omladinac 68 (Mionica) Omladinac 68 (Mionica) - Omladinac 68 (Mionica) Vražići 92 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Mladost (V. Brijesnica) Mladost (V. Brijesnica) - Mladost (V. Brijesnica) Mramor (Babice) 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Rijeka (Šerići) Rijeka (Šerići) - Rijeka (Šerići) Jedinstvo 1952 (Vučkovci) 6-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 24.10.2021 14:30 h Slatina (Bašigovci) Slatina (Bašigovci) - Slatina (Bašigovci) Trešnjevka (Maoča) 3-0thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 24.10.2021 19:30 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Borac (Banja Luka) 1-1draw.png 
9 Utorak, 26.10.2021 10:00 h Proleter (Teslić) Proleter (Teslić) - Proleter (Teslić) Polet 1926 (Brod) - 
9 Utorak, 26.10.2021 12:00 h Proleter (Teslić) Proleter (Teslić) - Proleter (Teslić) Polet 1926 (Brod) - 
8 Subota, 30.10.2021 11:00 h Polet (Čović Polje) Polet (Čović Polje) - Polet (Čović Polje) Čelik (Grbavica) - 
8 Subota, 30.10.2021 11:00 h Sava 04 (Brezovo Polje) Sava 04 (Brezovo Polje) - Sava 04 (Brezovo Polje) Mladost (Trnjaci) - 
8 Subota, 30.10.2021 11:00 h Zadrugar (Bukvik) Zadrugar (Bukvik) - Zadrugar (Bukvik) Jedinstvo (Brčko) - 
8 Subota, 30.10.2021 11:00 h Krbeti Krbeti - Krbeti Sveti Jovan (Donji Brezik) -