Ned26092021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Sloboda (Donji Zagoni) | Regionalna liga RS Istok

Regionalna liga RS Istok

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 15.08.2021 17:30 h Trnovica - Sloboda (Donji Zagoni)4 - 0 Poraz
2 2. Kolo 22.08.2021 18:00 h Sloboda (Donji Zagoni) - Birač (Derventa)1 - 0 Pobjeda
3 3. Kolo 29.08.2021 17:30 h Partizan (Donja Trnova) - Sloboda (Donji Zagoni)3 - 0 Poraz
4 4. Kolo 05.09.2021 17:00 h Sloboda (Donji Zagoni) - Zadrugar (Donje Crnjelovo)0 - 3 Poraz
5 5. Kolo 12.09.2021 16:30 h Lokomotiva (Brčko) - Sloboda (Donji Zagoni)5 - 0 Poraz
6 6. Kolo 19.09.2021 16:00 h Sloboda (Donji Zagoni) - Jedinstvo (Roćević)2 - 1 Pobjeda
7 7. Kolo 26.09.2021 16:00 h Omladinac (Potočari) - Sloboda (Donji Zagoni)1 - 1 Neriješeno
8 8. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Mladost (Bogutovo selo)_ - _
9 9. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Bratunac) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
10 10. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Tabanci_ - _
11 11. Kolo   -- : -- h Podrinje (Tršić) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
12 12. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Šekovići_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h Janja 2009 (Janja) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Lokanj_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Mladost (Velika Obarska) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Trnovica_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Birač (Derventa) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Partizan (Donja Trnova)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Zadrugar (Donje Crnjelovo) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Lokomotiva (Brčko)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Omladinac (Potočari)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Mladost (Bogutovo selo) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Bratstvo (Bratunac)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Tabanci - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Podrinje (Tršić)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Šekovići - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Janja 2009 (Janja)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Lokanj - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Sloboda (Donji Zagoni) - Mladost (Velika Obarska)_ - _