Sri01122021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Regionalna liga RS (Istok)
Match Schedule: Jedinstvo (Roćević) | Regionalna liga RS Istok

Regionalna liga RS Istok

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 15.08.2021 17:30 h Podrinje (Tršić) - Jedinstvo (Roćević)1 - 1 Neriješeno
2 2. Kolo 22.08.2021 18:00 h Jedinstvo (Roćević) - Janja 2009 (Janja)2 - 0 Pobjeda
3 3. Kolo 29.08.2021 17:30 h Mladost (Velika Obarska) - Jedinstvo (Roćević)2 - 1 Poraz
4 4. Kolo 05.09.2021 17:00 h Jedinstvo (Roćević) - Birač (Derventa)0 - 0 Neriješeno
5 5. Kolo 12.09.2021 16:30 h Zadrugar (Donje Crnjelovo) - Jedinstvo (Roćević)1 - 0 Poraz
6 6. Kolo 19.09.2021 16:00 h Sloboda (Donji Zagoni) - Jedinstvo (Roćević)2 - 1 Poraz
7 7. Kolo 26.09.2021 16:00 h Jedinstvo (Roćević) - Mladost (Bogutovo selo)2 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 02.10.2021 15:30 h Tabanci - Jedinstvo (Roćević)1 - 0 Poraz
9 9. Kolo 10.10.2021 15:00 h Jedinstvo (Roćević) - Šekovići2 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 17.10.2021 14:30 h Lokanj - Jedinstvo (Roćević)2 - 1 Poraz
11 11. Kolo 24.10.2021 14:30 h Jedinstvo (Roćević) - Trnovica0 - 3 Poraz
12 12. Kolo 31.10.2021 14:00 h Partizan (Donja Trnova) - Jedinstvo (Roćević)3 - 1 Poraz
13 13. Kolo 07.11.2021 13:30 h Jedinstvo (Roćević) - Lokomotiva (Brčko)2 - 1 Pobjeda
14 14. Kolo 13.11.2021 13:00 h Omladinac (Potočari) - Jedinstvo (Roćević)1 - 0 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Podrinje (Tršić)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Janja 2009 (Janja) - Jedinstvo (Roćević)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Mladost (Velika Obarska)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Birač (Derventa) - Jedinstvo (Roćević)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Zadrugar (Donje Crnjelovo)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Sloboda (Donji Zagoni)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mladost (Bogutovo selo) - Jedinstvo (Roćević)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Tabanci_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Šekovići - Jedinstvo (Roćević)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Lokanj_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Trnovica - Jedinstvo (Roćević)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Partizan (Donja Trnova)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Brčko) - Jedinstvo (Roćević)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Roćević) - Omladinac (Potočari)_ - _