Sub15052021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske Područna liga RS Doboj - Brod
Match Schedule: Ozrenski Sokolovi (Boljanić) | Područna liga RS Doboj - Brod

Područna liga RS Doboj - Brod

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 23.08.2020 17:30 h Zborište - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)2 - 1 Poraz
2 2. Kolo 30.08.2020 17:00 h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Mineral (Banja Vrućica)0 - 4 Poraz
3 3. Kolo 06.09.2020 17:00 h Rudar (Stanari) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)6 - 1 Poraz
4 4. Kolo 13.09.2020 16:30 h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - BSK Bušletić (Bušletić)0 - 0 Neriješeno
5 5. Kolo 20.09.2020 16:30 h Liješće - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)3 - 0 Poraz
6 6. Kolo 27.09.2020 16:00 h Polet (Podnovlje) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)1 - 1 Neriješeno
7 7. Kolo 04.10.2020 15:30 h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Borac (Kotorsko)1 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 11.10.2020 15:00 h Sloga (Kolibe Gornje) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)1 - 3 Pobjeda
9 9. Kolo 18.10.2020 14:30 h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Zadrugar (Sijekovac)2 - 0 Pobjeda
10 10. Kolo 24.10.2020 14:00 h OFK Pridjel (Donji Pridjel) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)4 - 0 Poraz
11 11. Kolo 01.11.2020 14:00 h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Borac (Osinja)1 - 4 Poraz
12 12. Kolo 21.11.2020 14:30 h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Zborište3 - 0 Pobjeda
13 13. Kolo 03.05.2021 16:30 h Mineral (Banja Vrućica) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)8 - 0 Poraz
14 14. Kolo 09.05.2021 17:00 h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Rudar (Stanari)0 - 4 Poraz
15 15. Kolo   -- : -- h BSK Bušletić (Bušletić) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Liješće_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Polet (Podnovlje)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Borac (Kotorsko) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Sloga (Kolibe Gornje)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Zadrugar (Sijekovac) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - OFK Pridjel (Donji Pridjel)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Borac (Osinja) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić)_ - _