Uto07122021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Republike Srpske 2. liga RS (Zapad)
Match Schedule: Sloboda (Mrkonjić Grad) | Druga liga RS Zapad

Druga liga RS Zapad

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 15.08.2021 17:30 h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Ukrina (Čečava)4 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 22.08.2021 18:00 h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Dubrave (Dubrave)6 - 2 Pobjeda
3 3. Kolo 28.08.2021 17:30 h Polet 1926 (Brod) - Sloboda (Mrkonjić Grad)1 - 4 Pobjeda
4 4. Kolo 08.09.2021 17:00 h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Čelinac2 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 11.09.2021 16:30 h BSK (Banja Luka) - Sloboda (Mrkonjić Grad)0 - 6 Pobjeda
6 6. Kolo 19.09.2021 16:00 h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Sloga (Trn)2 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 25.09.2021 16:00 h Jedinstvo (Žeravica) - Sloboda (Mrkonjić Grad)0 - 3 Pobjeda
8 8. Kolo 03.10.2021 15:30 h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Proleter (Teslić)2 - 0 Pobjeda
9 9. Kolo 10.10.2021 15:00 h Gorica (Šipovo) - Sloboda (Mrkonjić Grad)3 - 3 Neriješeno
10 10. Kolo 17.10.2021 14:30 h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Borac (Šamac)2 - 1 Pobjeda
11 11. Kolo 23.10.2021 14:30 h Progres (Kneževo) - Sloboda (Mrkonjić Grad)1 - 1 Neriješeno
12 12. Kolo 31.10.2021 14:00 h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Sloga (Srbac)4 - 0 Pobjeda
13 13. Kolo 07.11.2021 13:30 h Brdo (Hambarine) - Sloboda (Mrkonjić Grad)1 - 2 Pobjeda
14 14. Kolo 14.11.2021 13:00 h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Laktaši (Laktaši)0 - 3 Poraz
15 15. Kolo 21.11.2021 13:00 h Željezničar (Doboj) - Sloboda (Mrkonjić Grad)3 - 2 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Ukrina (Čečava) - Sloboda (Mrkonjić Grad)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Dubrave (Dubrave) - Sloboda (Mrkonjić Grad)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Polet 1926 (Brod)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Čelinac - Sloboda (Mrkonjić Grad)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Sloboda (Mrkonjić Grad) - BSK (Banja Luka)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Sloga (Trn) - Sloboda (Mrkonjić Grad)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Jedinstvo (Žeravica)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Proleter (Teslić) - Sloboda (Mrkonjić Grad)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Gorica (Šipovo)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Borac (Šamac) - Sloboda (Mrkonjić Grad)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Progres (Kneževo)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Sloga (Srbac) - Sloboda (Mrkonjić Grad)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Brdo (Hambarine)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Laktaši (Laktaši) - Sloboda (Mrkonjić Grad)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Sloboda (Mrkonjić Grad) - Željezničar (Doboj)_ - _