Sub15052021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Jug)
Match Schedule: Budućnost (Donja Lukavica) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 29.08.2020 17:00 h Mladost (Suha) - Budućnost (Donja Lukavica)3 - 1 Poraz
2 2. Kolo 06.09.2020 16:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - OFK Tuzla3 - 4 Poraz
3 3. Kolo 13.09.2020 16:00 h Rainci (Gornji Rainci) - Budućnost (Donja Lukavica)5 - 0 Poraz
4 4. Kolo 20.09.2020 15:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Vrana (Banovići selo)4 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 27.09.2020 15:30 h Partizan (Kiseljak) - Budućnost (Donja Lukavica)3 - 2 Poraz
6 6. Kolo 04.10.2020 15:30 h Krušik (Gornje Vukovije) - Budućnost (Donja Lukavica)2 - 1 Poraz
7 7. Kolo 10.10.2020 15:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Napredak (Tupkovići)1 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 18.10.2020 14:30 h Srnica (Treštenica) - Budućnost (Donja Lukavica)1 - 2 Pobjeda
9 9. Kolo 25.10.2020 14:00 h Budućnost (Donja Lukavica) - Rudar (Bukinje)3 - 0 Pobjeda
10 10. Kolo 01.11.2020 13:30 h Grivice - Budućnost (Donja Lukavica)4 - 0 Poraz
11 11. Kolo 08.11.2020 13:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Omazići 19373 - 1 Pobjeda
12 12. Kolo 14.11.2020 13:30 h Mladost (Solina) - Budućnost (Donja Lukavica)4 - 0 Poraz
13 13. Kolo 22.11.2020 13:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Slatina (Bašigovci)2 - 4 Poraz
14 14. Kolo 14.03.2021 15:00 h Budućnost (Donja Lukavica) - Mladost (Suha)2 - 0 Pobjeda
15 15. Kolo 21.03.2021 15:00 h OFK Tuzla - Budućnost (Donja Lukavica)2 - 2 Neriješeno
16 16. Kolo 28.03.2021 15:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Rainci (Gornji Rainci)2 - 0 Pobjeda
17 17. Kolo 03.04.2021 16:00 h Vrana (Banovići selo) - Budućnost (Donja Lukavica)2 - 0 Poraz
18 18. Kolo 11.04.2021 16:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Partizan (Kiseljak)4 - 0 Pobjeda
19 19. Kolo 17.04.2021 16:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Krušik (Gornje Vukovije)3 - 2 Pobjeda
20 20. Kolo 25.04.2021 17:00 h Napredak (Tupkovići) - Budućnost (Donja Lukavica)3 - 2 Poraz
21 21. Kolo 02.05.2021 17:00 h Budućnost (Donja Lukavica) - Srnica (Treštenica)4 - 2 Pobjeda
22 22. Kolo 09.05.2021 17:00 h Rudar (Bukinje) - Budućnost (Donja Lukavica)4 - 3 Poraz
23 23. Kolo   -- : -- h Budućnost (Donja Lukavica) - Grivice_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Omazići 1937 - Budućnost (Donja Lukavica)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Budućnost (Donja Lukavica) - Mladost (Solina)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Budućnost (Donja Lukavica)_ - _