Ned16052021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Jug)
Match Schedule: Slatina (Bašigovci) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 30.08.2020 17:00 h Slatina (Bašigovci) - Napredak (Tupkovići)5 - 0 Pobjeda
2 2. Kolo 06.09.2020 16:30 h Srnica (Treštenica) - Slatina (Bašigovci)1 - 1 Neriješeno
3 3. Kolo 13.09.2020 16:00 h Slatina (Bašigovci) - Rudar (Bukinje)4 - 1 Pobjeda
4 4. Kolo 20.09.2020 15:30 h Grivice - Slatina (Bašigovci)2 - 3 Pobjeda
5 5. Kolo 27.09.2020 15:30 h Slatina (Bašigovci) - Omazići 19373 - 0 Pobjeda
6 6. Kolo 03.10.2020 15:30 h Mladost (Solina) - Slatina (Bašigovci)3 - 0 Poraz
7 7. Kolo 11.10.2020 15:30 h Slatina (Bašigovci) - Krušik (Gornje Vukovije)3 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 18.10.2020 14:30 h Slatina (Bašigovci) - Mladost (Suha)5 - 0 Pobjeda
9 9. Kolo 25.10.2020 14:00 h OFK Tuzla - Slatina (Bašigovci)2 - 1 Poraz
10 10. Kolo 01.11.2020 13:30 h Slatina (Bašigovci) - Rainci (Gornji Rainci)4 - 2 Pobjeda
11 11. Kolo 07.11.2020 13:30 h Vrana (Banovići selo) - Slatina (Bašigovci)2 - 4 Pobjeda
12 12. Kolo 14.11.2020 13:30 h Slatina (Bašigovci) - Partizan (Kiseljak)6 - 3 Pobjeda
13 13. Kolo 22.11.2020 13:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Slatina (Bašigovci)2 - 4 Pobjeda
14 14. Kolo 14.03.2021 15:00 h Napredak (Tupkovići) - Slatina (Bašigovci)0 - 3 Pobjeda
15 15. Kolo 21.03.2021 15:00 h Slatina (Bašigovci) - Srnica (Treštenica)5 - 0 Pobjeda
16 16. Kolo 28.03.2021 15:30 h Rudar (Bukinje) - Slatina (Bašigovci)0 - 0 Neriješeno
17 17. Kolo 04.04.2021 16:00 h Slatina (Bašigovci) - Grivice3 - 0 Pobjeda
18 18. Kolo 11.04.2021 16:30 h Omazići 1937 - Slatina (Bašigovci)3 - 1 Poraz
19 19. Kolo 18.04.2021 16:30 h Slatina (Bašigovci) - Mladost (Solina)4 - 1 Pobjeda
20 20. Kolo 25.04.2021 17:00 h Krušik (Gornje Vukovije) - Slatina (Bašigovci)1 - 0 Poraz
21 21. Kolo 02.05.2021 17:00 h Mladost (Suha) - Slatina (Bašigovci)0 - 0 Neriješeno
22 22. Kolo 09.05.2021 17:00 h Slatina (Bašigovci) - OFK Tuzla4 - 0 Pobjeda
23 23. Kolo 16.05.2021 17:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Slatina (Bašigovci)3 - 1 Poraz
24 24. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Vrana (Banovići selo)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Slatina (Bašigovci)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Budućnost (Donja Lukavica)_ - _