Pon17052021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Jug)

Kalendar - Kalendar

176 Utakmice

30 Utorak, 11.05.2021 18:00 h Sarajevo Sarajevo - Sarajevo Sloboda (Tuzla) 0-0draw.png 
30 Utorak, 11.05.2021 20:00 h Borac (Banja Luka) Borac (Banja Luka) - Borac (Banja Luka) Zrinjski (Mostar) 2-1thumbs_up.png 
30 Srijeda, 12.05.2021 15:55 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Radnik (Bijeljina) 1-0thumbs_up.png 
30 Srijeda, 12.05.2021 16:00 h Olimpik (Sarajevo) Olimpik (Sarajevo) - Olimpik (Sarajevo) Mladost (Doboj Kakanj) 0-0draw.png 
21 Srijeda, 12.05.2021 17:00 h Kladari Gornji Kladari Gornji - Kladari Gornji Omladinac (Modriča) 1-3thumbs_down.png 
21 Srijeda, 12.05.2021 17:00 h Strijelac (Tutnjevac) Strijelac (Tutnjevac) - Strijelac (Tutnjevac) Mladost 2003 (Popovo Polje) 2-0thumbs_up.png 
21 Srijeda, 12.05.2021 17:00 h Budućnost (Gornja Slatina) Budućnost (Gornja Slatina) - Budućnost (Gornja Slatina) Crkvina 2-0thumbs_up.png 
21 Srijeda, 12.05.2021 17:00 h Posavina (Miloševac) Posavina (Miloševac) - Posavina (Miloševac) Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) 4-0thumbs_up.png 
19 Srijeda, 12.05.2021 17:00 h Majevica (Lopare) Majevica (Lopare) - Majevica (Lopare) Gredice 6-1thumbs_up.png 
21 Srijeda, 12.05.2021 17:00 h Bratstvo (Donja Dubica) Bratstvo (Donja Dubica) - Bratstvo (Donja Dubica) Crvena zvijezda (Gajevi) 3-1thumbs_up.png 
21 Srijeda, 12.05.2021 17:00 h Jedinstvo (Koretaši) Jedinstvo (Koretaši) - Jedinstvo (Koretaši) Jugović (Gredice 1) 2-0thumbs_up.png 
21 Srijeda, 12.05.2021 17:00 h Zadrugar (Tarevci) Zadrugar (Tarevci) - Zadrugar (Tarevci) Trebavac (Vranjak) 2-1thumbs_up.png 
30 Srijeda, 12.05.2021 18:00 h Široki Brijeg Široki Brijeg - Široki Brijeg Tuzla City (Simin Han) 0-0draw.png 
30 Srijeda, 12.05.2021 18:00 h Velež (Mostar) Velež (Mostar) - Velež (Mostar) Željezničar (Sarajevo) 2-2draw.png 
26 Petak, 14.05.2021 17:30 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Rudar (Kakanj) 1-3thumbs_down.png 
26 Subota, 15.05.2021 16:00 h Orašje Orašje - Orašje Posušje 1-1draw.png 
3 Subota, 15.05.2021 17:00 h Borac (Šamac) Borac (Šamac) - Borac (Šamac) Omarska 1-4thumbs_down.png 
3 Subota, 15.05.2021 17:00 h Crvena zvijezda (Obudovac) Crvena zvijezda (Obudovac) - Crvena zvijezda (Obudovac) Željezničar (Doboj) 2-3thumbs_down.png 
3 Subota, 15.05.2021 17:00 h Naša Krila (Kostajnica) Naša Krila (Kostajnica) - Naša Krila (Kostajnica) Hajduk (Kožuhe) 1-2thumbs_down.png 
3 Subota, 15.05.2021 17:00 h Progres (Kneževo) Progres (Kneževo) - Progres (Kneževo) Jedinstvo (Žeravica) 4-2thumbs_up.png 
10 Subota, 15.05.2021 17:00 h Krbeti Krbeti - Krbeti Sloboda (Mrtvica) 1-2thumbs_down.png 
10 Subota, 15.05.2021 17:00 h Sveti Jovan (Donji Brezik) Sveti Jovan (Donji Brezik) - Sveti Jovan (Donji Brezik) Sava 04 (Brezovo Polje) 5-1thumbs_up.png 
3 Subota, 15.05.2021 17:00 h Borac (Bos. Lužani) Borac (Bos. Lužani) - Borac (Bos. Lužani) Sloga (Dugo Polje) 1-3thumbs_down.png 
3 Subota, 15.05.2021 17:00 h FSA (Prijedor) FSA (Prijedor) - FSA (Prijedor) Lauš (Banja Luka) 0-1thumbs_down.png 
26 Subota, 15.05.2021 17:30 h Goražde Goražde - Goražde Vis Simm Bau (Kosava) 2-2draw.png 
26 Subota, 15.05.2021 17:30 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Radnik (Hadžići) 0-0draw.png 
26 Subota, 15.05.2021 17:30 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Čapljina 2-1thumbs_up.png 
26 Subota, 15.05.2021 17:30 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Priluk 5-1thumbs_up.png 
26 Subota, 15.05.2021 17:30 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) Igman (Konjic) 2-1thumbs_up.png 
26 Subota, 15.05.2021 17:30 h Tošk (Tešanj) Tošk (Tešanj) - Tošk (Tešanj) Travnik 1-0thumbs_up.png 
26 Subota, 15.05.2021 17:30 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Lokomotiva (Miričina) 2-0thumbs_up.png 
26 Subota, 15.05.2021 17:30 h Mladost (Malešići) Mladost (Malešići) - Mladost (Malešići) Svatovac (Poljice) 1-0thumbs_up.png 
26 Subota, 15.05.2021 17:30 h Odžak 102 Odžak 102 - Odžak 102 Radnički (Lukavac) 1-0thumbs_up.png 
26 Subota, 15.05.2021 17:30 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Polet (Palanka) 3-4thumbs_down.png 
23 Subota, 15.05.2021 17:30 h Vrana (Banovići selo) Vrana (Banovići selo) - Vrana (Banovići selo) Mladost (Solina) 4-3thumbs_up.png 
26 Subota, 15.05.2021 17:30 h Mramor (Babice) Mramor (Babice) - Mramor (Babice) Mladost (G. Živinice) 4-2thumbs_up.png 
22 Subota, 15.05.2021 17:30 h Sloga (Prud) Sloga (Prud) - Sloga (Prud) Mladost (Domaljevac) 0-2thumbs_down.png 
3 Subota, 15.05.2021 17:30 h Mladost (Gacko) Mladost (Gacko) - Mladost (Gacko) Jedinstvo (Brodac) 2-0thumbs_up.png 
3 Subota, 15.05.2021 17:30 h Famos (Vojkovići) Famos (Vojkovići) - Famos (Vojkovići) Vlasenica 2-1thumbs_up.png 
3 Subota, 15.05.2021 17:30 h Bratstvo (Bratunac) Bratstvo (Bratunac) - Bratstvo (Bratunac) Romanija (Pale) 0-4thumbs_down.png 
15 Subota, 15.05.2021 17:30 h Memići Memići - Memići Gornje Dubrave 5-0thumbs_up.png 
11 Subota, 15.05.2021 17:30 h Jablanica (Barice) Jablanica (Barice) - Jablanica (Barice) Metalac (Živinice) 2-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 16.05.2021 11:00 h Radnik (Lipnica) Radnik (Lipnica) - Radnik (Lipnica) Mladost (Gornja Tuzla) 3-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 16.05.2021 11:00 h Mladost (Trnjaci) Mladost (Trnjaci) - Mladost (Trnjaci) Polet (Čović Polje) 3-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 16.05.2021 11:00 h Bobetino Brdo Bobetino Brdo - Bobetino Brdo Čelik (Grbavica) 2-1thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 16.05.2021 11:00 h Bijeljevec (Miljanovci) Bijeljevec (Miljanovci) - Bijeljevec (Miljanovci) Proleter (Slavinovići) 8-0thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 16.05.2021 11:00 h Pašci 78 (Pašci-Tuzla) Pašci 78 (Pašci-Tuzla) - Pašci 78 (Pašci-Tuzla) Spreča (Donji Rainci) 3-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 16.05.2021 11:00 h Borac (Kovači) Borac (Kovači) - Borac (Kovači) Konjuh (Kladanj) 1-2thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 16:30 h Trnovica Trnovica - Trnovica Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo) 5-7thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 16:30 h Omladinac (Potočari) Omladinac (Potočari) - Omladinac (Potočari) Mladost (Bogutovo selo) 2-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 16:30 h Partizan (Donja Trnova) Partizan (Donja Trnova) - Partizan (Donja Trnova) Podrinje (Tršić) 3-1thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 16:30 h Sloga (Rakelići - Saničani) Sloga (Rakelići - Saničani) - Sloga (Rakelići - Saničani) Svodna (Svodna) 2-1thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 16:30 h Tabanci Tabanci - Tabanci Rudar 1925 (Ugljevik) 1-5thumbs_down.png 
31 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Radnik (Bijeljina) Radnik (Bijeljina) - Radnik (Bijeljina) Olimpik (Sarajevo) 1-0thumbs_up.png 
31 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Sloboda (Tuzla) Sloboda (Tuzla) - Sloboda (Tuzla) Široki Brijeg 1-1draw.png 
31 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Željezničar (Sarajevo) Željezničar (Sarajevo) - Željezničar (Sarajevo) Borac (Banja Luka) 1-2thumbs_down.png 
31 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Zrinjski (Mostar) Zrinjski (Mostar) - Zrinjski (Mostar) Krupa (Krupa na Vrbasu) 3-1thumbs_up.png 
31 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Mladost (Doboj Kakanj) Mladost (Doboj Kakanj) - Mladost (Doboj Kakanj) Sarajevo 0-0draw.png 
31 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Velež (Mostar) 1-1draw.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Dubrave Dubrave - Dubrave Čelinac 1-1draw.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Sloboda (Donji Zagoni) 1-1draw.png 
15 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Liješće Liješće - Liješće Polet (Podnovlje) - 
15 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Sloga (Kolibe Gornje) 10-3thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Ozren (Petrovo) Ozren (Petrovo) - Ozren (Petrovo) Vranjak 4-2thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Rudanka Rudanka - Rudanka Sloga (Jakeš) 2-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Skugrić Skugrić - Skugrić Trebava (Osječani) 5-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Jedinstvo (Roćević) Jedinstvo (Roćević) - Jedinstvo (Roćević) Čelopek 7-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Šekovići Šekovići - Šekovići Lokanj 1-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Zadrugar (Donje Crnjelovo) Zadrugar (Donje Crnjelovo) - Zadrugar (Donje Crnjelovo) Janja 2009 (Janja) 2-1thumbs_up.png 
25 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h OFK Brezik OFK Brezik - OFK Brezik Strijelac (Tutnjevac) 4-0thumbs_up.png 
25 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) - Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Majevica (Lopare) 2-4thumbs_down.png 
25 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Grčica (Brčko) Grčica (Brčko) - Grčica (Brčko) Borac (Ražljevo) 5-1thumbs_up.png 
25 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Jugović (Gredice 1) Jugović (Gredice 1) - Jugović (Gredice 1) Budućnost Red Star (Vučilovac) 5-2thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Borac (Osinja) Borac (Osinja) - Borac (Osinja) OFK Pridjel (Donji Pridjel) - 
22 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Crkvina Crkvina - Crkvina Partizan (Koprivna) - 
15 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Rudar (Stanari) Rudar (Stanari) - Rudar (Stanari) Borac (Kotorsko) - 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Ukrina (Čečava) Ukrina (Čečava) - Ukrina (Čečava) Zvijezda (Kakmuž) 2-1thumbs_up.png 
25 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Jedinstvo (Koretaši) Jedinstvo (Koretaši) - Jedinstvo (Koretaši) Mladost (Sandići) 0-2thumbs_down.png 
25 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Slijepčevići Slijepčevići - Slijepčevići Gredice 2-2draw.png 
25 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Zadrugar (Bukvik) Zadrugar (Bukvik) - Zadrugar (Bukvik) Mladost (Lončari) 3-1thumbs_up.png 
22 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Omladinac (Modriča) Omladinac (Modriča) - Omladinac (Modriča) Budućnost (Gornja Slatina) 1-0thumbs_up.png 
22 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Sloga 73 (Ždreban) Sloga 73 (Ždreban) - Sloga 73 (Ždreban) Kladari Gornji 3-1thumbs_up.png 
22 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Trebavac (Vranjak) Trebavac (Vranjak) - Trebavac (Vranjak) Dobor (Modriča) 0-1thumbs_down.png 
15 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h BSK Bušletić (Bušletić) BSK Bušletić (Bušletić) - BSK Bušletić (Bušletić) Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Vučijak (Majevac) Vučijak (Majevac) - Vučijak (Majevac) Hajduk (Batkuša) 2-1thumbs_up.png 
15 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Zborište Zborište - Zborište Zadrugar (Sijekovac) 1-0thumbs_up.png 
22 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) - Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) Zadrugar (Tarevci) - 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Gorica (Šipovo) Gorica (Šipovo) - Gorica (Šipovo) BSK (Banja Luka) 4-1thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Krajina (Banja Luka) Krajina (Banja Luka) - Krajina (Banja Luka) Bratstvo (Kozarac) 3-5thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:00 h Plamen (Donje Vodičevo) Plamen (Donje Vodičevo) - Plamen (Donje Vodičevo) Naprijed (Banja Luka) 1-0thumbs_up.png 
26 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h GOŠK (Gabela) GOŠK (Gabela) - GOŠK (Gabela) Slaven (Živinice) 6-1thumbs_up.png 
26 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Seona Seona - Seona Mramor 11-0thumbs_up.png 
26 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Dizdaruša (Brčko) Dizdaruša (Brčko) - Dizdaruša (Brčko) Gornji Rahić 0-2thumbs_down.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Mladost (Puračić) Mladost (Puračić) - Mladost (Puračić) Podrinje (Mosorovac) 7-1thumbs_up.png 
26 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Doboj Istok (Klokotinca) Doboj Istok (Klokotinca) - Doboj Istok (Klokotinca) Vražići 92 - 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Rainci (Gornji Rainci) Rainci (Gornji Rainci) - Rainci (Gornji Rainci) Slatina (Bašigovci) 3-1thumbs_up.png 
26 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Mladost (Kikači) Mladost (Kikači) - Mladost (Kikači) Ingram (Duboki Potok) 3-4thumbs_down.png 
26 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Mladost (V Brijesnica) Mladost (V  Brijesnica) - Mladost (V  Brijesnica) Mladost 78 (Vukovije) 4-2thumbs_up.png 
26 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Orahovica 74 Orahovica 74 - Orahovica 74 Prokosovići 2-3thumbs_down.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Sloboda (Kerep) Sloboda (Kerep) - Sloboda (Kerep) Voćar (Šatorovići) - 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Napredak (Tupkovići) Napredak (Tupkovići) - Napredak (Tupkovići) Rudar (Bukinje) - 
26 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Rijeka (Šerići) Rijeka (Šerići) - Rijeka (Šerići) Omladinac 68 (Mionica) - 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Srnica (Treštenica) Srnica (Treštenica) - Srnica (Treštenica) Krušik (Gornje Vukovije) - 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h OFK Tuzla OFK Tuzla - OFK Tuzla Mladost (Suha) 3-2thumbs_up.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Graničar (Brezovo Polje) Graničar (Brezovo Polje) - Graničar (Brezovo Polje) Biberovo Polje 3-0thumbs_up.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Koraj Koraj - Koraj Izbor (Broduša-Brčko) 3-2thumbs_up.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Ograđenovac Ograđenovac - Ograđenovac Napredak (Omerbegovača) - 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Crni vrh (Jaružani) Crni vrh (Jaružani) - Crni vrh (Jaružani) Sloga Nektar (Potkozarje) 4-1thumbs_up.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Bukovik (G. Srebrenik) Bukovik (G. Srebrenik) - Bukovik (G. Srebrenik) DSK (Devetak) 3-2thumbs_up.png 
26 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Jedinstvo (Lukavica) Jedinstvo (Lukavica) - Jedinstvo (Lukavica) Čelić 3-2thumbs_up.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Pribava Pribava - Pribava Stjepan Polje 1-3thumbs_down.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Željezničar (Dobošnica) Željezničar (Dobošnica) - Željezničar (Dobošnica) Mladost (Dobrovci) 3-2thumbs_up.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Željezničar (Jelovče Selo) Željezničar (Jelovče Selo) - Željezničar (Jelovče Selo) 12 Decembar (Rajska) 3-1thumbs_up.png 
22 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h 19 Srpanj (Oštra Luka) 19 Srpanj (Oštra Luka) - 19 Srpanj (Oštra Luka) Mladost (D. Svilaj) 5-2thumbs_up.png 
26 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Dinamo (Donja Mahala) Dinamo (Donja Mahala) - Dinamo (Donja Mahala) Bosna (Mionica) 3-1thumbs_up.png 
22 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Hajduk (Orašje) Hajduk (Orašje) - Hajduk (Orašje) Frankopan (Špionica) 2-1thumbs_up.png 
22 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Kostrč Kostrč - Kostrč Mladi Zadrugar (Donji Rahić) 1-0thumbs_up.png 
22 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Napredak (Matići) Napredak (Matići) - Napredak (Matići) Mladost (Sibovac) 2-0thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Tramošnica Tramošnica - Tramošnica Hašk Napredak Ulović 3-3draw.png 
22 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Dragovoljac (Novo Selo) Dragovoljac (Novo Selo) - Dragovoljac (Novo Selo) Bok 1-0thumbs_up.png 
22 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Vitanovići 78 (Vitanovići) Vitanovići 78 (Vitanovići) - Vitanovići 78 (Vitanovići) Sloga (Tolisa) 2-2draw.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Drina HE (Višgrad) Drina HE (Višgrad) - Drina HE (Višgrad) Budućnost (Pilica) 2-3thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Glasinac 2011 (Sokolac) Glasinac 2011 (Sokolac) - Glasinac 2011 (Sokolac) Ilićka 01 (Brčko) 4-1thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Mladost (Rogatica) Mladost (Rogatica) - Mladost (Rogatica) Stakorina (Čajniče) 2-1thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Velež (Nevesinje) Velež (Nevesinje) - Velež (Nevesinje) Proleter (Dvorovi) 5-2thumbs_up.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Špionica 1953 (Špionica) Špionica 1953 (Špionica) - Špionica 1953 (Špionica) Polet (Hrvati, Lukavac) 9-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Polet 1926 (Brod) Polet 1926 (Brod) - Polet 1926 (Brod) Laktaši (Laktaši) 1-1draw.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Sloga (Srbac) Sloga (Srbac) - Sloga (Srbac) Brdo (Hambarine) 2-2draw.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Sloga (Trn) Sloga (Trn) - Sloga (Trn) Proleter (Teslić) 1-1draw.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Trebava (D. Zelinja) Trebava (D. Zelinja) - Trebava (D. Zelinja) Međiđa 3-2thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Milići Milići - Milići Guber (Srebrenica) 3-1thumbs_up.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Rudar (Zagorje) Rudar (Zagorje) - Rudar (Zagorje) BSK Bokavići 3-1thumbs_up.png 
12 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h OFK Brčko OFK Brčko - OFK Brčko Korpar (Grebnice) 1-1draw.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Partizan (Kiseljak) Partizan (Kiseljak) - Partizan (Kiseljak) Omazići 1937 3-1thumbs_up.png 
26 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Jedinstvo 1952 (Vučkovci) - Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Trešnjevka (Maoča) 3-1thumbs_up.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h 25 maj (Uroža) 25 maj (Uroža) - 25 maj (Uroža) Sloga (Bikodže) - 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Mionica 85 (Mionica) Mionica 85 (Mionica) - Mionica 85 (Mionica) Vida (Gradačac) 2-1thumbs_up.png 
23 Nedjelja, 16.05.2021 17:30 h Budućnost (Donja Lukavica) Budućnost (Donja Lukavica) - Budućnost (Donja Lukavica) Grivice 2-3thumbs_down.png 
25 Nedjelja, 16.05.2021 19:00 h Obilić (Krepšić) Obilić (Krepšić) - Obilić (Krepšić) Mladost 2003 (Popovo Polje) 2-0thumbs_up.png 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:00 h Mramor Mramor - Mramor Dizdaruša (Brčko) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:00 h Priluk Priluk - Priluk Odžak 102 - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Bosna (Mionica) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:00 h Svatovac (Poljice) Svatovac (Poljice) - Svatovac (Poljice) Seona - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:00 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Dinamo (Donja Mahala) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:00 h Prokosovići Prokosovići - Prokosovići Gradina (Srebrenik) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:00 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Orahovica 74 - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:00 h Lokomotiva (Miričina) Lokomotiva (Miričina) - Lokomotiva (Miričina) Mladost (Malešići) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:30 h Travnik Travnik - Travnik Slaven (Živinice) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:30 h Goražde Goražde - Goražde GOŠK (Gabela) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:30 h Rudar (Kakanj) Rudar (Kakanj) - Rudar (Kakanj) Tošk (Tešanj) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:30 h Čapljina Čapljina - Čapljina Budućnost (Banovići) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:30 h Igman (Konjic) Igman (Konjic) - Igman (Konjic) Zvijezda (Gradačac) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:30 h Posušje Posušje - Posušje Jedinstvo (Bihać) - 
19 Srijeda, 19.05.2021 17:30 h Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) - Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Mladost (Lončari) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:30 h Vis Simm Bau (Kosava) Vis Simm Bau (Kosava) - Vis Simm Bau (Kosava) Orašje - 
21 Srijeda, 19.05.2021 17:30 h Frankopan (Špionica) Frankopan (Špionica) - Frankopan (Špionica) Vitanovići 78 (Vitanovići) - 
27 Srijeda, 19.05.2021 17:30 h Radnik (Hadžići) Radnik (Hadžići) - Radnik (Hadžići) Bratstvo (Gračanica) - 
4 Subota, 22.05.2021 17:00 h BSK (Banja Luka) BSK (Banja Luka) - BSK (Banja Luka) Plamen (Donje Vodičevo) - 
4 Subota, 22.05.2021 17:00 h Crvena zvijezda (Obudovac) Crvena zvijezda (Obudovac) - Crvena zvijezda (Obudovac) Vučijak (Majevac) - 
4 Subota, 22.05.2021 17:00 h Hajduk (Kožuhe) Hajduk (Kožuhe) - Hajduk (Kožuhe) Ozren (Petrovo) - 
4 Subota, 22.05.2021 17:00 h Budućnost (Pilica) Budućnost (Pilica) - Budućnost (Pilica) Glasinac 2011 (Sokolac) - 
28 Subota, 22.05.2021 17:30 h GOŠK (Gabela) GOŠK (Gabela) - GOŠK (Gabela) Travnik - 
28 Subota, 22.05.2021 17:30 h Orašje Orašje - Orašje Goražde - 
28 Subota, 22.05.2021 17:30 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Posušje - 
28 Subota, 22.05.2021 17:30 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Igman (Konjic) - 
28 Subota, 22.05.2021 17:30 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Radnik (Hadžići) - 
28 Subota, 22.05.2021 17:30 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Rudar (Kakanj) - 
28 Subota, 22.05.2021 17:30 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) Vis Simm Bau (Kosava) - 
28 Subota, 22.05.2021 17:30 h Tošk (Tešanj) Tošk (Tešanj) - Tošk (Tešanj) Čapljina - 
4 Subota, 22.05.2021 17:30 h Vlasenica Vlasenica - Vlasenica Guber (Srebrenica) - 
4 Subota, 22.05.2021 17:30 h Famos (Vojkovići) Famos (Vojkovići) - Famos (Vojkovići) Drina HE (Višgrad) - 
4 Subota, 22.05.2021 17:30 h Jedinstvo (Brodac) Jedinstvo (Brodac) - Jedinstvo (Brodac) Mladost (Rogatica) - 
4 Subota, 22.05.2021 17:30 h Proleter (Dvorovi) Proleter (Dvorovi) - Proleter (Dvorovi) Romanija (Pale) - 
4 Subota, 22.05.2021 17:30 h Velež (Nevesinje) Velež (Nevesinje) - Velež (Nevesinje) Mladost (Gacko) - 
4 Subota, 22.05.2021 17:30 h Laktaši (Laktaši) Laktaši (Laktaši) - Laktaši (Laktaši) Sloga (Srbac) - 
4 Subota, 22.05.2021 17:30 h Stakorina (Čajniče) Stakorina (Čajniče) - Stakorina (Čajniče) Bratstvo (Bratunac)