×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 782
Ispiši ovu stranicu

Kup kralja - Dva derbija već u osmini finala!

Danas je održan žreb za osminu finala Kupa kralja koji je doneo dva zanimljiva derbija.

Branilac trofeja Barselona sastaće se sa Atletik Bilbaom sa kojim se neretko sreće u ovom takmičenju ili Superkupu Španije.

Real Madrid je prošao teže, pošto je izvukao neugodnu Sevilju, dok Atletiko Madrid gostuje Las Palmasu.

Zanimljivo je to da se Sevilja i Real sastaju i u Primeri 15. januara, tako da će u razmaku od 10 dana odigrati čak tri međusobna duela.

Prvi mečevi na programu su 4. januaru, a revanši sedam dana kasnije, a odmah potom slede i četvrtfinalni mečevi u drugoj polovini januara.

Uskoro će biti poznate i strane žreba, odnosno ko na koga može u četvrtfinalu.

Parovi osmine finala Kupa kralja, 4. i 11. januar:

Las Palmas - Atletiko Madrid
Alkorkon - Kordoba
Atletik Bilbao - Barselona
Real Madrid - Sevilja
Real Sosijedad - Viljareal
Deportivo La Korunja - Alaves
Valensija - Selta
Osasuna - Eibar