Sri29062022

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije GOŠK slavio u Bihaću, TOŠK od 0:2 do boda u Banovićima

Radnik nikako do bobjede, Mladost bolja od BFK Simm Bau

Dugi post bez pobjede nije prekinuo na danas na svom terenu Radnik iz Hadžića u okviru 27. kola Prve lige FBiH.

Radnik je odigrao nerješeno protiv labudova iz Orašja 2:2.

Najprije je pogodio Eldar Rizvo, a zatim Ajdin Jusupović.

A u drugom poluvremenu gosti su bili bolji i na kraju nose bod iz Hadžića a strijelci su bili Marošević Ivan 75' i Marošević Marijan 80'.

U Doboju kod Kaknja snage su odmjerili Mladost i BFK Simm Bau.

Na kraju je završilo 2:1 za domaće.

Nakon prvog dijela tvrda utakmica, mreže su mirovale, te su zadovoljniji mogli biti gosti.

Domaći u nastavku kreće ofanzivnije, pa preko Tatara i Čaga dolaze brzo do vodstva 2:0.

Gosti se nisu predavali, pa je 15 minuta prije kraja Albijanić smanjio na 2:1, no to je bilo sve.

Naredno kolo Prve lige FBiH igra se već u srijedu, dok se sutra igraju još dva meča 27. kola.

FK Radnik – HNK Orašje 2:2

FK Mladost Doboj Kakanj – BFK Simm Bau 2:1