Sri29062022

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije GOŠK slavio u Bihaću, TOŠK od 0:2 do boda u Banovićima

PENALI KOBNI ZA SELEKCIJU PFS TREBINjE

Amaterska reprezentacija Područnog fudbalskog saveza Trebinje nije uspjela da izbori plasman u finale Kupa regija Fudbalskog saveza BiH. Hercegovci su danas u Nevesinju penalima poraženi od selekcije Nogometnog saveza Posavske županije.

Junak susreta je golman gostiju Fazlić koji je sačuvao mrežu tokom 90 minuta, a potom je zaustavio tri penala.

Domaći su dominirali tokom čitavog susreta, posebno nakon isključenja Evića u 36. minutu. Posljednji igrač odbrane je dobio direktan crveni karton, ali je i pored toga selekcija Posavske županije sačuvala mrežu.

Selekcija PFS Trebinje u kojoj je bilo najviše igrača Veleža stalno je bila na polovini rivala, pokušavala je po bokovima i kroz sredinu, ali nije uspjela. U penal seriji gosti su poveli sa 2:0, domaći se vratili u igru, da bi u petoj seriji udarac Draškovića zaustavio Ević. Prethodno je odbranio šuteve Goranovića i Petkovića.

PFS TREBINjE – NS POSAVSKA ŽUPANIJA 0:0 (pen 2:3)

Gradski stadion u Nevesinju: Gledalaca: 200. Sudija: Admir Musić (Hrasnica). Pomoćnici: Emir Zahiragić (Sarajevo), Boris Dujmović (Mostar). Žuti karton: Šiljegović (PFST), Crveni karton: Ević (NS PŽ).

PFS TREBINjE: Zurovac, Drašković, Prodanović, Goranović, Repović, Šiljegović (Ilić), Petković, Vujović, Nikolić, Kajević, Ćeranić.

NS POSAVSKA ŽUPANIJA: Fazlić, Subašić, Mišković, Kobaš (Omeragić), Studenović, Rabić, Vidović, Agatić (Kopić) , Mrkaljević, Ević, Marković (Petričević).