Sri05052021

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Delegiranje 9. kola Prve lige FBiH

Dženan Hošić radi sjajan posao: Goražde nosi bodove i iz Hadžića

Goražde je nastavilo sa sjajnim igrama u drugom dijelu sezone Prve lige FBiH.

Predvođeni Dženanom Hošićem momci sa Drine igraju veoma kvalitetno i efikasno, a danas su savladali Radnik iz Hadžića (1:2) i ostali na drugoj poziciji sa šest bodova zaostatka za liderom Posušjem.

Gosti su poveli već u četvrtoj minuti nakon kornera kada je pogodio Vernes Islamagić.

Nakon toga sporna situacija pred golom Goražda, oboren je Memić no glavni sudija Elvedin Topuzović nije pokazao na 11 metara.

Blagojević je pred sami kraj prvog dijela bio u centru pažnje. Najprije je pogodio prečku, a zatim i povisio na 2:0.

U nastavku bilježimo sjajnu šansu za Tatara, no domaći golman Mujezinović brani.

Memić je u 81. minuti smanjio na 1:2, te je to bio i konačan rezultat meča.

FK Radnik – FK Goražde 1:2

FK Radnik: Mujezinović, Kovačević, Ramić, Fejzić, Šljivar, Konjhodžić, Memić, Kazić, Jašarević, Mešić, Jusupović.

FK Goražde: Ćulov, Haznadar, Dučić, Tukić, Tatar, Mujić, Blagojević, Velić, Danilović, Islamagić, Đoković.