Uto07122021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home
Match Schedule: GOŠK (Gabela) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 14.08.2021 17:00 h Rudar (Kakanj) - GOŠK (Gabela)1 - 1 Neriješeno
2 2. Kolo 21.08.2021 17:00 h GOŠK (Gabela) - Igman (Konjic)0 - 0 Neriješeno
3 3. Kolo 28.08.2021 17:00 h Orašje - GOŠK (Gabela)1 - 1 Neriješeno
4 4. Kolo 05.09.2021 16:30 h GOŠK (Gabela) - Jedinstvo (Bihać)2 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 11.09.2021 16:30 h Tomislav (Tomislavgrad) - GOŠK (Gabela)0 - 1 Pobjeda
6 6. Kolo 19.09.2021 16:00 h GOŠK (Gabela) - Radnik (Hadžići)2 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 26.09.2021 15:30 h Tošk (Tešanj) - GOŠK (Gabela)0 - 2 Pobjeda
8 8. Kolo 03.10.2021 15:30 h GOŠK (Gabela) - Gradina (Srebrenik)6 - 1 Pobjeda
9 9. Kolo 10.10.2021 15:00 h Mladost (Doboj Kakanj) - GOŠK (Gabela)0 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 17.10.2021 15:00 h GOŠK (Gabela) - Goražde2 - 1 Pobjeda
11 11. Kolo 23.10.2021 14:30 h Travnik - GOŠK (Gabela)0 - 2 Pobjeda
12 12. Kolo 30.10.2021 14:30 h Zvijezda (Gradačac) - GOŠK (Gabela)1 - 1 Neriješeno
13 13. Kolo 07.11.2021 13:30 h GOŠK (Gabela) - Bratstvo (Gračanica)2 - 2 Neriješeno
14 14. Kolo 14.11.2021 13:00 h Budućnost (Banovići) - GOŠK (Gabela)1 - 1 Neriješeno
15 15. Kolo 21.11.2021 13:30 h GOŠK (Gabela) - Vis Simm Bau (Kosava)2 - 0 Pobjeda
16 16. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Rudar (Kakanj)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - GOŠK (Gabela)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Orašje_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - GOŠK (Gabela)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Tomislav (Tomislavgrad)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Radnik (Hadžići) - GOŠK (Gabela)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Tošk (Tešanj)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - GOŠK (Gabela)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Mladost (Doboj Kakanj)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Goražde - GOŠK (Gabela)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Travnik_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Zvijezda (Gradačac)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - GOŠK (Gabela)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Budućnost (Banovići)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Vis Simm Bau (Kosava) - GOŠK (Gabela)_ - _