Čet06052021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home
Match Schedule: Željezničar Sport Team (Banja Luka) | Omladinska liga BiH Kadeti (zapad)

Omladinska liga BiH Kadeti (zapad)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 30.08.2020 10:00 h Kozara (Gradiška) - Željezničar Sport Team (Banja Luka)3 - 0 Poraz
2 2. Kolo 06.09.2020 10:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Ljubić (Prnjavor)6 - 3 Pobjeda
3 3. Kolo 13.09.2020 10:00 h Metalleghe-BSI (Jajce) - Željezničar Sport Team (Banja Luka)0 - 2 Pobjeda
4 4. Kolo 20.09.2020 10:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Brdo (Hambarine)10 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 27.09.2020 10:00 h Sloboda (Novi Grad) - Željezničar Sport Team (Banja Luka)0 - 7 Pobjeda
6 6. Kolo 04.10.2020 10:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Jedinstvo (Bihać)8 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 11.10.2020 10:00 h Podgrmeč (Sanski Most) - Željezničar Sport Team (Banja Luka)3 - 2 Poraz
8 8. Kolo 22.10.2020 10:00 h OFK Spartak (Banja Luka) - Željezničar Sport Team (Banja Luka)0 - 3 Pobjeda
9 9. Kolo 25.10.2020 10:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Krajina (Cazin)5 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 01.11.2020 10:00 h Rudar (Prijedor) - Željezničar Sport Team (Banja Luka)1 - 0 Poraz
11 11. Kolo 08.11.2020 10:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Borac (Kozarska Dubica)6 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 08.04.2021 10:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Kozara (Gradiška)1 - 0 Pobjeda
13 13. Kolo 28.03.2021 10:00 h Ljubić (Prnjavor) - Željezničar Sport Team (Banja Luka)1 - 10 Pobjeda
14 14. Kolo 04.04.2021 17:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Metalleghe-BSI (Jajce)1 - 1 Neriješeno
15 15. Kolo 11.04.2021 10:00 h Brdo (Hambarine) - Željezničar Sport Team (Banja Luka)0 - 3 Pobjeda
16 16. Kolo 18.04.2021 10:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Sloboda (Novi Grad)7 - 0 Pobjeda
17 17. Kolo 25.04.2021 10:00 h Jedinstvo (Bihać) - Željezničar Sport Team (Banja Luka)0 - 0 Neriješeno
18 18. Kolo   -- : -- h Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Podgrmeč (Sanski Most)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Željezničar Sport Team (Banja Luka) - OFK Spartak (Banja Luka)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Krajina (Cazin) - Željezničar Sport Team (Banja Luka)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Rudar (Prijedor)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Borac (Kozarska Dubica) - Željezničar Sport Team (Banja Luka)_ - _