Regionalna liga RS zapad

1. Kolo - 12.08.2012 do 12.08.2012
Sun.12.08. 17:00  Brdo (Hambarine) - Omladinac (Brestovčina)  5 : 0
Sun.12.08. 17:00  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Progres (Kneževo)  3 : 2
Sun.12.08. 17:00  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Potkozarje (Aleksandrovac)  1 : 1
Sun.12.08. 17:00  Dubrave (Gradiška) - Borac (Kozarska Dubica)  0 : 0
Sun.12.08. 17:00  Ravan (Međeđa) - Obradovac (Gradiška)  0 : 0
Sun.12.08. 17:00  Sloga (Trn) - Lauš (Banja Luka)  1 : 6
Wed.22.08. 17:00  Radnik Urije (Prijedor) - Omarska  2 : 1
2. Kolo - 19.08.2012 do 19.08.2012
Sun.19.08. 17:00  Potkozarje (Aleksandrovac) - Radnik Urije (Prijedor)  1 : 0
Sun.19.08. 17:00  Omarska - Ravan (Međeđa)  5 : 1
Sun.19.08. 17:00  Omladinac (Brestovčina) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  4 : 2
Sun.19.08. 17:00  Lauš (Banja Luka) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  0 : 5
Sun.19.08. 17:00  Dubrave (Gradiška) - Sloga (Trn)  10 : 0
Sun.19.08. 17:00  Borac (Kozarska Dubica) - Obradovac (Gradiška)  1 : 4
Sun.19.08. 17:00  Progres (Kneževo) - Brdo (Hambarine)  3 : 0
3. Kolo - 25.08.2012 do 26.08.2012
Sat.25.08. 17:00  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Progres (Kneževo)  2 : 2
Sat.25.08. 17:00  Brdo (Hambarine) - Lauš (Banja Luka)  4 : 1
Sun.26.08. 17:00  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Dubrave (Gradiška)  2 : 1
Sun.26.08. 17:00  Ravan (Međeđa) - Potkozarje (Aleksandrovac)  0 : 1
Sun.26.08. 17:00  Obradovac (Gradiška) - Omarska  4 : 0
Sun.26.08. 17:00  Sloga (Trn) - Borac (Kozarska Dubica)  1 : 7
Sun.26.08. 17:00  Radnik Urije (Prijedor) - Omladinac (Brestovčina)  2 : 0
4. Kolo - 02.09.2012 do 02.09.2012
Sun.02.09. 16:30  Omladinac (Brestovčina) - Ravan (Međeđa)  2 : 0
Sun.02.09. 16:30  Potkozarje (Aleksandrovac) - Obradovac (Gradiška)  2 : 1
Sun.02.09. 16:30  Progres (Kneževo) - Radnik Urije (Prijedor)  3 : 1
Sun.02.09. 16:30  Dubrave (Gradiška) - Brdo (Hambarine)  7 : 0
Sun.02.09. 16:30  Sloga (Trn) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  0 : 4
Sun.02.09. 16:30  Borac (Kozarska Dubica) - Omarska  0 : 1
Sun.02.09. 16:30  Lauš (Banja Luka) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  2 : 4
5. Kolo - 09.09.2012 do 12.09.2012
Sun.09.09. 16:30  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Dubrave (Gradiška)  2 : 0
Sun.09.09. 16:30  Brdo (Hambarine) - Sloga (Trn)  8 : 0
Sun.09.09. 16:30  Radnik Urije (Prijedor) - Lauš (Banja Luka)  5 : 0
Sun.09.09. 16:30  Obradovac (Gradiška) - Omladinac (Brestovčina)  1 : 0
Sun.09.09. 16:30  Ravan (Međeđa) - Progres (Kneževo)  1 : 2
Sun.09.09. 16:30  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Borac (Kozarska Dubica)  2 : 1
Wed.12.09. 16:30  Omarska - Potkozarje (Aleksandrovac)  2 : 0
6. Kolo - 16.09.2012 do 16.09.2012
Sat.15.09. 16:30  Progres (Kneževo) - Obradovac (Gradiška)  0 : 0
Sat.15.09. 16:30  Omladinac (Brestovčina) - Omarska  0 : 3
Sat.15.09. 16:30  Lauš (Banja Luka) - Ravan (Međeđa)  4 : 0
Sun.16.09. 16:30  Sloga (Trn) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  0 : 6
Sun.16.09. 16:30  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Brdo (Hambarine)  1 : 0
Sun.16.09. 16:30  Borac (Kozarska Dubica) - Potkozarje (Aleksandrovac)  0 : 0
Sun.16.09. 16:30  Dubrave (Gradiška) - Radnik Urije (Prijedor)  7 : 1
7. Kolo - 23.09.2012 do 23.09.2012
Sun.23.09. 16:00  Radnik Urije (Prijedor) - Sloga (Trn)  8 : 0
Sun.23.09. 16:00  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  1 : 0
Sun.23.09. 16:00  Ravan (Međeđa) - Dubrave (Gradiška)  1 : 2
Sun.23.09. 16:00  Omarska - Progres (Kneževo)  4 : 1
Sun.23.09. 16:00  Potkozarje (Aleksandrovac) - Omladinac (Brestovčina)  2 : 1
Sun.23.09. 16:00  Brdo (Hambarine) - Borac (Kozarska Dubica)  3 : 1
Sun.23.09. 16:00  Obradovac (Gradiška) - Lauš (Banja Luka)  5 : 0
8. Kolo - 29.09.2012 do 30.09.2012
Sat.29.09. 15:30  Lauš (Banja Luka) - Omarska  0 : 2
Sat.29.09. 15:30  Progres (Kneževo) - Potkozarje (Aleksandrovac)  1 : 1
Sat.29.09. 15:30  Brdo (Hambarine) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  0 : 0
Sun.30.09. 15:30  Dubrave (Gradiška) - Obradovac (Gradiška)  1 : 0
Sun.30.09. 15:30  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Radnik Urije (Prijedor)  0 : 1
Sun.30.09. 15:30  Borac (Kozarska Dubica) - Omladinac (Brestovčina)  4 : 0
Sun.30.09. 15:30  Sloga (Trn) - Ravan (Međeđa)  0 : 2
9. Kolo - 06.10.2012 do 06.10.2012
Sat.06.10. 15:30  Ravan (Međeđa) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  0 : 4
Sat.06.10. 15:30  Radnik Urije (Prijedor) - Brdo (Hambarine)  3 : 0
Sat.06.10. 15:30  Obradovac (Gradiška) - Sloga (Trn)  6 : 0
Sat.06.10. 15:30  Potkozarje (Aleksandrovac) - Lauš (Banja Luka)  2 : 1
Sat.06.10. 15:30  Progres (Kneževo) - Omladinac (Brestovčina)  1 : 0
Sat.06.10. 15:30  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Borac (Kozarska Dubica)  4 : 0
Sat.06.10. 15:30  Omarska - Dubrave (Gradiška)  4 : 1
10. Kolo - 13.10.2012 do 14.10.2012
Sat.13.10. 15:00  Lauš (Banja Luka) - Omladinac (Brestovčina)  2 : 0
Sat.13.10. 15:00  Brdo (Hambarine) - Ravan (Međeđa)  9 : 0
Sun.14.10. 15:00  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Radnik Urije (Prijedor)  4 : 0
Sun.14.10. 15:00  Dubrave (Gradiška) - Potkozarje (Aleksandrovac)  0 : 0
Sun.14.10. 15:00  Sloga (Trn) - Omarska  0 : 4
Sun.14.10. 15:00  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Obradovac (Gradiška)  3 : 1
Sun.14.10. 15:00  Borac (Kozarska Dubica) - Progres (Kneževo)  1 : 0
11. Kolo - 20.10.2012 do 20.10.2012
Sat.20.10. 14:30  Obradovac (Gradiška) - Brdo (Hambarine)  1 : 1
Sat.20.10. 14:30  Ravan (Međeđa) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  1 : 5
Sat.20.10. 14:30  Omarska - Budućnost (Srpski Mikanovci)  2 : 1
Sat.20.10. 14:30  Omladinac (Brestovčina) - Dubrave (Gradiška)  0 : 0
Sat.20.10. 14:30  Progres (Kneževo) - Lauš (Banja Luka)  3 : 1
Sat.20.10. 14:30  Radnik Urije (Prijedor) - Borac (Kozarska Dubica)  6 : 1
Sat.20.10. 14:30  Potkozarje (Aleksandrovac) - Sloga (Trn)  6 : 0
12. Kolo - 28.10.2012 do 28.10.2012
Sun.28.10. 14:00  Sloga (Trn) - Omladinac (Brestovčina)  0 : 2
Sun.28.10. 14:00  Dubrave (Gradiška) - Progres (Kneževo)  4 : 2
Sun.28.10. 14:00  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Potkozarje (Aleksandrovac)  3 : 0
Sun.28.10. 14:00  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Obradovac (Gradiška)  3 : 1
Sun.28.10. 14:00  Radnik Urije (Prijedor) - Ravan (Međeđa)  4 : 2
Sun.28.10. 14:00  Borac (Kozarska Dubica) - Lauš (Banja Luka)  2 : 3
Sun.28.10. 14:00  Brdo (Hambarine) - Omarska  1 : 6
13. Kolo - 04.11.2012 do 04.11.2012
Sun.04.11. 14:00  Omarska - Krupna (Krupa na Vrbasu)  2 : 0
Sun.04.11. 14:00  Obradovac (Gradiška) - Radnik Urije (Prijedor)  2 : 1
Sun.04.11. 14:00  Potkozarje (Aleksandrovac) - Brdo (Hambarine)  5 : 0
Sun.04.11. 14:00  Progres (Kneževo) - Sloga (Trn)  4 : 1
Sun.04.11. 14:00  Lauš (Banja Luka) - Dubrave (Gradiška)  2 : 0
Sun.04.11. 14:00  Ravan (Međeđa) - Borac (Kozarska Dubica)  0 : 2
Sun.04.11. 14:00  Omladinac (Brestovčina) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  0 : 2
14. Kolo - 09.03.2013 do 10.03.2013
Sat.09.03. 14:30  Omladinac (Brestovčina) - Brdo (Hambarine)  0 : 2
Sat.09.03. 14:30  Progres (Kneževo) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  3 : 1
Sun.10.03. 14:30  Lauš (Banja Luka) - Sloga (Trn)  1 : 2
Sun.10.03. 14:30  Omarska - Radnik Urije (Prijedor)  2 : 0
Sun.10.03. 14:30  Obradovac (Gradiška) - Ravan (Međeđa)  1 : 1
Sun.10.03. 14:30  Borac (Kozarska Dubica) - Dubrave (Gradiška)  1 : 0
Sun.10.03. 14:30  Potkozarje (Aleksandrovac) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  1 : 1
15. Kolo - 16.03.2013 do 17.03.2013
Sat.16.03. 14:30  Brdo (Hambarine) - Progres (Kneževo)  1 : 3
Sun.17.03. 14:30  Radnik Urije (Prijedor) - Potkozarje (Aleksandrovac)  1 : 0
Sun.17.03. 14:30  Ravan (Međeđa) - Omarska  1 : 2
Sun.17.03. 14:30  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Omladinac (Brestovčina)  6 : 0
Sun.17.03. 14:30  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Lauš (Banja Luka)  3 : 0
Sun.17.03. 14:30  Sloga (Trn) - Dubrave (Gradiška)  0 : 3
Sun.17.03. 14:30  Obradovac (Gradiška) - Borac (Kozarska Dubica)  0 : 2
16. Kolo - 23.03.2013 do 24.03.2013
Sat.23.03. 14:30  Progres (Kneževo) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  4 : 2
Sat.23.03. 14:30  Omladinac (Brestovčina) - Radnik Urije (Prijedor)  1 : 3
Sun.24.03. 14:30  Dubrave (Gradiška) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  0 : 2
Sun.24.03. 14:30  Lauš (Banja Luka) - Brdo (Hambarine)  2 : 1
Sun.24.03. 14:30  Potkozarje (Aleksandrovac) - Ravan (Međeđa)  2 : 1
Sun.24.03. 14:30  Omarska - Obradovac (Gradiška)  6 : 0
Sun.24.03. 14:30  Borac (Kozarska Dubica) - Sloga (Trn)  2 : 1
17. Kolo - 31.03.2013 do 31.03.2013
Sun.31.03. 15:00  Ravan (Međeđa) - Omladinac (Brestovčina)  3 : 0
Sun.31.03. 15:00  Obradovac (Gradiška) - Potkozarje (Aleksandrovac)  0 : 1
Sun.31.03. 15:00  Radnik Urije (Prijedor) - Progres (Kneževo)  2 : 3
Sun.31.03. 15:00  Brdo (Hambarine) - Dubrave (Gradiška)  3 : 0
Sun.31.03. 15:00  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Sloga (Trn)  6 : 0
Sun.31.03. 15:00  Omarska - Borac (Kozarska Dubica)  6 : 0
Sun.31.03. 15:00  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Lauš (Banja Luka)  1 : 0
18. Kolo - 06.04.2013 do 07.04.2013
Sat.06.04. 15:00  Omladinac (Brestovčina) - Obradovac (Gradiška)  0 : 3
Sun.07.04. 15:00  Dubrave (Gradiška) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  0 : 1
Sun.07.04. 15:00  Sloga (Trn) - Brdo (Hambarine)  0 : 3
Sun.07.04. 15:00  Lauš (Banja Luka) - Radnik Urije (Prijedor)  2 : 0
Sun.07.04. 15:00  Progres (Kneževo) - Ravan (Međeđa)  6 : 0
Sun.07.04. 15:00  Borac (Kozarska Dubica) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  1 : 3
Sun.07.04. 15:00  Potkozarje (Aleksandrovac) - Omarska  1 : 0
19. Kolo - 12.04.2013 do 14.04.2013
Fri.12.04. 15:30  Radnik Urije (Prijedor) - Dubrave (Gradiška)  2 : 0
Sun.14.04. 15:30  Obradovac (Gradiška) - Progres (Kneževo)  0 : 2
Sun.14.04. 15:30  Omarska - Omladinac (Brestovčina)  3 : 0
Sun.14.04. 15:30  Ravan (Međeđa) - Lauš (Banja Luka)  0 : 0
Sun.14.04. 15:30  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Sloga (Trn)  6 : 0
Sun.14.04. 15:30  Brdo (Hambarine) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  0 : 0
Sun.14.04. 15:30  Potkozarje (Aleksandrovac) - Borac (Kozarska Dubica)  3 : 0
20. Kolo - 20.04.2013 do 21.04.2013
Sat.20.04. 16:00  Omladinac (Brestovčina) - Potkozarje (Aleksandrovac)  0 : 3
Sat.20.04. 16:00  Progres (Kneževo) - Omarska  1 : 2
Sun.21.04. 16:00  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  1 : 1
Sun.21.04. 16:00  Sloga (Trn) - Radnik Urije (Prijedor)  2 : 1
Sun.21.04. 16:00  Dubrave (Gradiška) - Ravan (Međeđa)  1 : 0
Sun.21.04. 16:00  Lauš (Banja Luka) - Obradovac (Gradiška)  5 : 1
Sun.21.04. 16:00  Borac (Kozarska Dubica) - Brdo (Hambarine)  2 : 0
21. Kolo - 26.04.2013 do 28.04.2013
Fri.26.04. 16:00  Radnik Urije (Prijedor) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  1 : 1
Sat.27.04. 16:00  Omladinac (Brestovčina) - Borac (Kozarska Dubica)  0 : 3
Sun.28.04. 16:00  Potkozarje (Aleksandrovac) - Progres (Kneževo)  2 : 2
Sun.28.04. 16:00  Omarska - Lauš (Banja Luka)  4 : 0
Sun.28.04. 16:00  Ravan (Međeđa) - Sloga (Trn)  1 : 0
Sun.28.04. 16:00  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Brdo (Hambarine)  3 : 0
Sun.28.04. 16:00  Obradovac (Gradiška) - Dubrave (Gradiška)  1 : 4
22. Kolo - 04.05.2013 do 04.05.2013
Sat.04.05. 16:30  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Ravan (Međeđa)  3 : 2
Sat.04.05. 16:30  Brdo (Hambarine) - Radnik Urije (Prijedor)  2 : 1
Sat.04.05. 16:30  Sloga (Trn) - Obradovac (Gradiška)  1 : 3
Sat.04.05. 16:30  Lauš (Banja Luka) - Potkozarje (Aleksandrovac)  1 : 0
Sat.04.05. 16:30  Progres (Kneževo) - Omladinac (Brestovčina)  3 : 0
Sat.04.05. 16:30  Borac (Kozarska Dubica) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  0 : 1
Sat.04.05. 16:30  Dubrave (Gradiška) - Omarska  3 : 0
23. Kolo - 10.05.2013 do 12.05.2013
Fri.10.05. 16:30  Radnik Urije (Prijedor) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  0 : 1
Sat.11.05. 16:30  Omladinac (Brestovčina) - Lauš (Banja Luka)  0 : 3
Sat.11.05. 16:30  Progres (Kneževo) - Borac (Kozarska Dubica)  1 : 1
Sun.12.05. 16:30  Potkozarje (Aleksandrovac) - Dubrave (Gradiška)  1 : 3
Sun.12.05. 16:30  Ravan (Međeđa) - Brdo (Hambarine)  0 : 1
Sun.12.05. 16:30  Obradovac (Gradiška) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  0 : 2
Sun.12.05. 16:30  Omarska - Sloga (Trn)  3 : 2
24. Kolo - 19.05.2013 do 19.05.2013
Sun.19.05. 16:30  Brdo (Hambarine) - Obradovac (Gradiška)  2 : 0
Sun.19.05. 16:30  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Ravan (Međeđa)  5 : 0
Sun.19.05. 16:30  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Omarska  0 : 1
Sun.19.05. 16:30  Dubrave (Gradiška) - Omladinac (Brestovčina)  3 : 0
Sun.19.05. 16:30  Lauš (Banja Luka) - Progres (Kneževo)  3 : 1
Sun.19.05. 16:30  Borac (Kozarska Dubica) - Radnik Urije (Prijedor)  5 : 3
Sun.19.05. 16:30  Sloga (Trn) - Potkozarje (Aleksandrovac)  2 : 1
25. Kolo - 25.05.2013 do 26.05.2013
Sat.25.05. 16:30  Omladinac (Brestovčina) - Sloga (Trn)  0 : 3
Sat.25.05. 16:30  Progres (Kneževo) - Dubrave (Gradiška)  3 : 1
Sun.26.05. 16:30  Potkozarje (Aleksandrovac) - Budućnost (Srpski Mikanovci)  0 : 0
Sun.26.05. 16:30  Obradovac (Gradiška) - Krupna (Krupa na Vrbasu)  2 : 6
Sun.26.05. 16:30  Ravan (Međeđa) - Radnik Urije (Prijedor)  2 : 1
Sun.26.05. 16:30  Lauš (Banja Luka) - Borac (Kozarska Dubica)  5 : 2
Sun.26.05. 16:30  Omarska - Brdo (Hambarine)  1 : 3
26. Kolo - 02.06.2013 do 02.06.2013
Sun.02.06. 17:00  Krupna (Krupa na Vrbasu) - Omarska  4 : 2
Sun.02.06. 17:00  Radnik Urije (Prijedor) - Obradovac (Gradiška)  7 : 1
Sun.02.06. 17:00  Brdo (Hambarine) - Potkozarje (Aleksandrovac)  2 : 3
Sun.02.06. 17:00  Sloga (Trn) - Progres (Kneževo)  3 : 4
Sun.02.06. 17:00  Dubrave (Gradiška) - Lauš (Banja Luka)  4 : 0
Sun.02.06. 17:00  Borac (Kozarska Dubica) - Ravan (Međeđa)  1 : 1
Sun.02.06. 17:00  Budućnost (Srpski Mikanovci) - Omladinac (Brestovčina)  3 : 0
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Omarska  24  60   65:19    46
Krupna (Krupa na Vrbasu)  24  53   62:19    43
Budućnost (Srpski Mikanovci)  24  51   52:18    34
Progres (Kneževo)  24  44   53:33    20
Potkozarje (Aleksandrovac)  24  42   36:21    15
Dubrave (Gradiška)  24  39   50:25    25
Brdo (Hambarine)  24  36   46:39    7
Radnik Urije (Prijedor)  24  34   48:40    8
Lauš (Banja Luka)  24  34   39:46    -7
10  Borac (Kozarska Dubica)  24  33   37:42    -5
11  Obradovac (Gradiška)  24  28   35:38    -3
12  Ravan (Međeđa)  24  12   17:61    -44
13  Omladinac (Brestovčina)  24  10   10:59    -49
14  Sloga (Trn)  24  9   13:103    -90