Područna Liga Doboj

1. Kolo - 17.08.2014 do 17.08.2014
Sun. 17.08. 19:00  Mladost (Tišina) - Mladost (Dobrinja)  3 : 3
Sun. 17.08. 19:00  Pelagićevo - Zadrugar (Sijekovac)  2 : 1
Sun. 17.08. 19:00  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Sloboda (Vinska)  4 : 0
Sun. 17.08. 19:00  Ukrina (Čečava) - Borac (Osinja)  3 : 2
Sun. 17.08. 19:00  Sloga (Dugo Polje) - Sloga (Jakeš)  4 : 0
Sun. 17.08. 19:00  Rudar (Stanari) - Kladari Gornji  5 : 4
Sun. 17.08. 19:00  Bratstvo (Donja Dubica) - Crkvina  3 : 2
2. Kolo - 24.08.2014 do 24.08.2014
Sun. 24.08. 19:00  Crkvina - Ukrina (Čečava)  2 : 0
Sun. 24.08. 19:00  Borac (Osinja) - Sloga (Dugo Polje)  1 : 4
Sun. 24.08. 19:00  Sloboda (Vinska) - Bratstvo (Donja Dubica)  3 : 1
Sun. 24.08. 19:00  Zadrugar (Sijekovac) - Mladost (Tišina)  1 : 1
Sun. 24.08. 19:00  Rudar (Stanari) - Pelagićevo  4 : 1
Sun. 24.08. 19:00  Kladari Gornji - Sloga (Jakeš)  0 : 4
Sun. 24.08. 19:00  Mladost (Dobrinja) - Zvijezda (Kruškovo Polje)  0 : 2
3. Kolo - 30.08.2014 do 31.08.2014
Sat. 30.08. 19:00  Mladost (Tišina) - Rudar (Stanari)  2 : 4
Sun. 31.08. 19:00  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Zadrugar (Sijekovac)  1 : 1
Sun. 31.08. 19:00  Bratstvo (Donja Dubica) - Mladost (Dobrinja)  1 : 2
Sun. 31.08. 19:00  Sloga (Dugo Polje) - Crkvina  2 : 2
Sun. 31.08. 19:00  Sloga (Jakeš) - Borac (Osinja)  3 : 2
Sun. 31.08. 19:00  Pelagićevo - Kladari Gornji  3 : 0
Sun. 31.08. 19:00  Ukrina (Čečava) - Sloboda (Vinska)  5 : 2
4. Kolo - 07.09.2014 do 07.09.2014
Sun. 07.09. 18:30  Sloboda (Vinska) - Sloga (Dugo Polje)  1 : 3
Sun. 07.09. 18:30  Crkvina - Sloga (Jakeš)  2 : 1
Sun. 07.09. 18:30  Mladost (Dobrinja) - Ukrina (Čečava)  2 : 0
Sun. 07.09. 18:30  Rudar (Stanari) - Zvijezda (Kruškovo Polje)  3 : 2
Sun. 07.09. 18:30  Pelagićevo - Mladost (Tišina)  2 : 1
Sun. 07.09. 18:30  Kladari Gornji - Borac (Osinja)  1 : 4
Sun. 07.09. 18:30  Zadrugar (Sijekovac) - Bratstvo (Donja Dubica)  1 : 1
5. Kolo - 14.09.2014 do 14.09.2014
Sun. 14.09. 18:30  Bratstvo (Donja Dubica) - Rudar (Stanari)  2 : 2
Sun. 14.09. 18:30  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Pelagićevo  0 : 0
Sun. 14.09. 18:30  Ukrina (Čečava) - Zadrugar (Sijekovac)  5 : 0
Sun. 14.09. 18:30  Sloga (Jakeš) - Sloboda (Vinska)  7 : 0
Sun. 14.09. 18:30  Borac (Osinja) - Crkvina  6 : 2
Sun. 14.09. 18:30  Mladost (Tišina) - Kladari Gornji  7 : 2
Sun. 14.09. 18:30  Sloga (Dugo Polje) - Mladost (Dobrinja)  1 : 2
6. Kolo - 21.09.2014 do 21.09.2014
Sun. 21.09. 18:00  Mladost (Dobrinja) - Sloga (Jakeš)  4 : 3
Sun. 21.09. 18:00  Sloboda (Vinska) - Borac (Osinja)  0 : 2
Sun. 21.09. 18:00  Zadrugar (Sijekovac) - Sloga (Dugo Polje)  0 : 2
Sun. 21.09. 18:00  Pelagićevo - Bratstvo (Donja Dubica)  3 : 3
Sun. 21.09. 18:00  Mladost (Tišina) - Zvijezda (Kruškovo Polje)  0 : 1
Sun. 21.09. 18:00  Kladari Gornji - Crkvina  1 : 5
Sun. 21.09. 18:00  Rudar (Stanari) - Ukrina (Čečava)  0 : 0
7. Kolo - 28.09.2014 do 28.09.2014
Sun. 28.09. 18:00  Ukrina (Čečava) - Pelagićevo  2 : 3
Sun. 28.09. 18:00  Bratstvo (Donja Dubica) - Mladost (Tišina)  3 : 0
Sun. 28.09. 18:00  Sloga (Dugo Polje) - Rudar (Stanari)  2 : 1
Sun. 28.09. 18:00  Borac (Osinja) - Mladost (Dobrinja)  1 : 0
Sun. 28.09. 18:00  Crkvina - Sloboda (Vinska)  6 : 1
Sun. 28.09. 18:00  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Kladari Gornji  1 : 0
Sun. 28.09. 18:00  Sloga (Jakeš) - Zadrugar (Sijekovac)  3 : 1
8. Kolo - 05.10.2014 do 05.10.2014
Sun. 05.10. 17:30  Zadrugar (Sijekovac) - Borac (Osinja)  1 : 4
Sun. 05.10. 17:30  Mladost (Dobrinja) - Crkvina  0 : 2
Sun. 05.10. 17:30  Rudar (Stanari) - Sloga (Jakeš)  4 : 0
Sun. 05.10. 17:30  Mladost (Tišina) - Ukrina (Čečava)  0 : 1
Sun. 05.10. 17:30  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Bratstvo (Donja Dubica)  1 : 0
Sun. 05.10. 17:30  Kladari Gornji - Sloboda (Vinska)  3 : 5
Sun. 05.10. 17:30  Pelagićevo - Sloga (Dugo Polje)  0 : 1
9. Kolo - 12.10.2014 do 12.10.2014
Sun. 12.10. 17:30  Sloga (Dugo Polje) - Mladost (Tišina)  9 : 0
Sun. 12.10. 17:30  Ukrina (Čečava) - Zvijezda (Kruškovo Polje)  1 : 1
Sun. 12.10. 17:30  Sloga (Jakeš) - Pelagićevo  2 : 1
Sun. 12.10. 17:30  Crkvina - Zadrugar (Sijekovac)  6 : 0
Sun. 12.10. 17:30  Sloboda (Vinska) - Mladost (Dobrinja)  4 : 0
Sun. 12.10. 17:30  Bratstvo (Donja Dubica) - Kladari Gornji  3 : 0
Sun. 12.10. 17:30  Borac (Osinja) - Rudar (Stanari)  0 : 0
10. Kolo - 19.10.2014 do 19.10.2014
Sun. 19.10. 17:00  Rudar (Stanari) - Crkvina  3 : 1
Sun. 19.10. 17:00  Zadrugar (Sijekovac) - Sloboda (Vinska)  5 : 1
Sun. 19.10. 17:00  Pelagićevo - Borac (Osinja)  1 : 3
Sun. 19.10. 17:00  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Sloga (Dugo Polje)  2 : 3
Sun. 19.10. 17:00  Bratstvo (Donja Dubica) - Ukrina (Čečava)  6 : 0
Sun. 19.10. 17:00  Kladari Gornji - Mladost (Dobrinja)  1 : 6
Sun. 19.10. 17:00  Mladost (Tišina) - Sloga (Jakeš)  2 : 5
11. Kolo - 26.10.2014 do 26.10.2014
Sun. 26.10. 15:30  Sloga (Jakeš) - Zvijezda (Kruškovo Polje)  4 : 1
Sun. 26.10. 15:30  Sloga (Dugo Polje) - Bratstvo (Donja Dubica)  1 : 1
Sun. 26.10. 15:30  Borac (Osinja) - Mladost (Tišina)  5 : 1
Sun. 26.10. 15:30  Sloboda (Vinska) - Rudar (Stanari)  2 : 4
Sun. 26.10. 15:30  Mladost (Dobrinja) - Zadrugar (Sijekovac)  3 : 1
Sun. 26.10. 15:30  Ukrina (Čečava) - Kladari Gornji  4 : 2
Sun. 26.10. 15:30  Crkvina - Pelagićevo  2 : 0
12. Kolo - 02.11.2014 do 02.11.2014
Sun. 02.11. 15:30  Pelagićevo - Sloboda (Vinska)  3 : 0
Sun. 02.11. 15:30  Rudar (Stanari) - Mladost (Dobrinja)  4 : 1
Sun. 02.11. 15:30  Mladost (Tišina) - Crkvina  1 : 4
Sun. 02.11. 15:30  Bratstvo (Donja Dubica) - Sloga (Jakeš)  8 : 1
Sun. 02.11. 15:30  Ukrina (Čečava) - Sloga (Dugo Polje)  1 : 0
Sun. 02.11. 15:30  Kladari Gornji - Zadrugar (Sijekovac)  4 : 1
Sun. 02.11. 15:30  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Borac (Osinja)  1 : 4
13. Kolo - 09.11.2014 do 09.11.2014
Sun. 09.11. 15:00  Borac (Osinja) - Bratstvo (Donja Dubica)  5 : 0
Sun. 09.11. 15:00  Sloga (Jakeš) - Ukrina (Čečava)  2 : 1
Sun. 09.11. 15:00  Crkvina - Zvijezda (Kruškovo Polje)  5 : 0
Sun. 09.11. 15:00  Mladost (Dobrinja) - Pelagićevo  0 : 2
Sun. 09.11. 15:00  Zadrugar (Sijekovac) - Rudar (Stanari)  1 : 1
Sun. 09.11. 15:00  Sloga (Dugo Polje) - Kladari Gornji  7 : 1
Sun. 09.11. 15:00  Sloboda (Vinska) - Mladost (Tišina)  6 : 2
14. Kolo - 15.03.2015 do 15.03.2015
Sun. 15.03. 15:00  Mladost (Dobrinja) - Mladost (Tišina)  4 : 1
Sun. 15.03. 15:00  Zadrugar (Sijekovac) - Pelagićevo  2 : 3
Sun. 15.03. 15:00  Sloboda (Vinska) - Zvijezda (Kruškovo Polje)  3 : 0
Sun. 15.03. 15:00  Borac (Osinja) - Ukrina (Čečava)  4 : 0
Sun. 15.03. 15:00  Sloga (Jakeš) - Sloga (Dugo Polje)  2 : 1
Sun. 15.03. 15:00  Kladari Gornji - Rudar (Stanari)  2 : 1
Sun. 15.03. 15:00  Crkvina - Bratstvo (Donja Dubica)  2 : 0
15. Kolo - 21.03.2015 do 22.03.2015
Sat. 21.03. 15:30  Mladost (Tišina) - Zadrugar (Sijekovac)  1 : 2
Sun. 22.03. 15:30  Ukrina (Čečava) - Crkvina  2 : 1
Sun. 22.03. 15:30  Sloga (Dugo Polje) - Borac (Osinja)  1 : 1
Sun. 22.03. 15:30  Bratstvo (Donja Dubica) - Sloboda (Vinska)  3 : 0
Sun. 22.03. 15:30  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Mladost (Dobrinja)  2 : 0
Sun. 22.03. 15:30  Sloga (Jakeš) - Kladari Gornji  0 : 1
Sun. 22.03. 15:30  Pelagićevo - Rudar (Stanari)  1 : 0
16. Kolo - 29.03.2015 do 29.03.2015
Sun. 29.03. 16:30  Zadrugar (Sijekovac) - Zvijezda (Kruškovo Polje)  2 : 1
Sun. 29.03. 16:30  Rudar (Stanari) - Mladost (Tišina)  1 : 0
Sun. 29.03. 16:30  Mladost (Dobrinja) - Bratstvo (Donja Dubica)  0 : 0
Sun. 29.03. 16:30  Crkvina - Sloga (Dugo Polje)  2 : 0
Sun. 29.03. 16:30  Borac (Osinja) - Sloga (Jakeš)  3 : 3
Sun. 29.03. 16:30  Kladari Gornji - Pelagićevo  1 : 0
Sun. 29.03. 16:30  Sloboda (Vinska) - Ukrina (Čečava)  0 : 1
17. Kolo - 05.04.2015 do 05.04.2015
Sun. 05.04. 17:00  Sloga (Dugo Polje) - Sloboda (Vinska)  4 : 1
Sun. 05.04. 17:00  Sloga (Jakeš) - Crkvina  1 : 0
Sun. 05.04. 17:00  Ukrina (Čečava) - Mladost (Dobrinja)  2 : 1
Sun. 05.04. 17:00  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Rudar (Stanari)  0 : 3
Sun. 05.04. 17:00  Mladost (Tišina) - Pelagićevo  4 : 1
Sun. 05.04. 17:00  Borac (Osinja) - Kladari Gornji  2 : 0
Sun. 05.04. 17:00  Bratstvo (Donja Dubica) - Zadrugar (Sijekovac)  4 : 0
18. Kolo - 12.04.2015 do 12.04.2015
Sun. 12.04. 17:30  Rudar (Stanari) - Bratstvo (Donja Dubica)  2 : 1
Sun. 12.04. 17:30  Pelagićevo - Zvijezda (Kruškovo Polje)  2 : 0
Sun. 12.04. 17:30  Zadrugar (Sijekovac) - Ukrina (Čečava)  1 : 0
Sun. 12.04. 17:30  Sloboda (Vinska) - Sloga (Jakeš)  2 : 1
Sun. 12.04. 17:30  Crkvina - Borac (Osinja)  3 : 1
Sun. 12.04. 17:30  Kladari Gornji - Mladost (Tišina)  3 : 0
Sun. 12.04. 17:30  Mladost (Dobrinja) - Sloga (Dugo Polje)  0 : 2
19. Kolo - 19.04.2015 do 19.04.2015
Sun. 19.04. 17:30  Sloga (Jakeš) - Mladost (Dobrinja)  4 : 0
Sun. 19.04. 17:30  Borac (Osinja) - Sloboda (Vinska)  3 : 1
Sun. 19.04. 17:30  Sloga (Dugo Polje) - Zadrugar (Sijekovac)  6 : 0
Sun. 19.04. 17:30  Bratstvo (Donja Dubica) - Pelagićevo  1 : 0
Sun. 19.04. 17:30  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Mladost (Tišina)  4 : 2
Sun. 19.04. 17:30  Crkvina - Kladari Gornji  2 : 3
Sun. 19.04. 17:30  Ukrina (Čečava) - Rudar (Stanari)  1 : 0
20. Kolo - 25.04.2015 do 13.05.2015
Sat. 25.04. 18:00  Mladost (Tišina) - Bratstvo (Donja Dubica)  2 : 3
Sun. 26.04. 18:00  Pelagićevo - Ukrina (Čečava)  5 : 3
Sun. 26.04. 18:00  Zadrugar (Sijekovac) - Sloga (Jakeš)  0 : 2
Sun. 26.04. 18:00  Mladost (Dobrinja) - Borac (Osinja)  2 : 2
Sun. 26.04. 18:00  Sloboda (Vinska) - Crkvina  4 : 2
Sun. 26.04. 18:00  Kladari Gornji - Zvijezda (Kruškovo Polje)  2 : 0
Wed. 13.05. 18:00  Rudar (Stanari) - Sloga (Dugo Polje)  3 : 0
21. Kolo - 03.05.2015 do 03.05.2015
Sun. 03.05. 18:00  Borac (Osinja) - Zadrugar (Sijekovac)  7 : 0
Sun. 03.05. 18:00  Crkvina - Mladost (Dobrinja)  3 : 1
Sun. 03.05. 18:00  Sloga (Jakeš) - Rudar (Stanari)  0 : 0
Sun. 03.05. 18:00  Ukrina (Čečava) - Mladost (Tišina)  3 : 1
Sun. 03.05. 18:00  Bratstvo (Donja Dubica) - Zvijezda (Kruškovo Polje)  0 : 0
Sun. 03.05. 18:00  Sloboda (Vinska) - Kladari Gornji  1 : 2
Sun. 03.05. 18:00  Sloga (Dugo Polje) - Pelagićevo  1 : 0
22. Kolo - 10.05.2015 do 10.05.2015
Sun. 10.05. 18:00  Mladost (Tišina) - Sloga (Dugo Polje)  0 : 1
Sun. 10.05. 18:00  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Ukrina (Čečava)  2 : 3
Sun. 10.05. 18:00  Pelagićevo - Sloga (Jakeš)  0 : 1
Sun. 10.05. 18:00  Zadrugar (Sijekovac) - Crkvina  0 : 0
Sun. 10.05. 18:00  Mladost (Dobrinja) - Sloboda (Vinska)  2 : 3
Sun. 10.05. 18:00  Kladari Gornji - Bratstvo (Donja Dubica)  3 : 0
Sun. 10.05. 18:00  Rudar (Stanari) - Borac (Osinja)  3 : 1
23. Kolo - 17.05.2015 do 17.05.2015
Sun. 17.05. 18:30  Crkvina - Rudar (Stanari)  3 : 1
Sun. 17.05. 18:30  Sloboda (Vinska) - Zadrugar (Sijekovac)  5 : 1
Sun. 17.05. 18:30  Borac (Osinja) - Pelagićevo  7 : 0
Sun. 17.05. 18:30  Sloga (Dugo Polje) - Zvijezda (Kruškovo Polje)  3 : 0
Sun. 17.05. 18:30  Ukrina (Čečava) - Bratstvo (Donja Dubica)  5 : 2
Sun. 17.05. 18:30  Mladost (Dobrinja) - Kladari Gornji  2 : 0
Sun. 17.05. 18:30  Sloga (Jakeš) - Mladost (Tišina)  6 : 1
24. Kolo - 24.05.2015 do 24.05.2015
Sun. 24.05. 19:00  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Sloga (Jakeš)  0 : 1
Sun. 24.05. 19:00  Bratstvo (Donja Dubica) - Sloga (Dugo Polje)  0 : 2
Sun. 24.05. 19:00  Mladost (Tišina) - Borac (Osinja)  1 : 3
Sun. 24.05. 19:00  Rudar (Stanari) - Sloboda (Vinska)  5 : 2
Sun. 24.05. 19:00  Zadrugar (Sijekovac) - Mladost (Dobrinja)  1 : 3
Sun. 24.05. 19:00  Kladari Gornji - Ukrina (Čečava)  3 : 2
Sun. 24.05. 19:00  Pelagićevo - Crkvina  6 : 4
25. Kolo - 31.05.2015 do 31.05.2015
Sun. 31.05. 19:00  Sloboda (Vinska) - Pelagićevo  4 : 2
Sun. 31.05. 19:00  Mladost (Dobrinja) - Rudar (Stanari)  1 : 3
Sun. 31.05. 19:00  Crkvina - Mladost (Tišina)  6 : 2
Sun. 31.05. 19:00  Sloga (Jakeš) - Bratstvo (Donja Dubica)  2 : 1
Sun. 31.05. 19:00  Sloga (Dugo Polje) - Ukrina (Čečava)  3 : 1
Sun. 31.05. 19:00  Zadrugar (Sijekovac) - Kladari Gornji  2 : 2
Sun. 31.05. 19:00  Borac (Osinja) - Zvijezda (Kruškovo Polje)  7 : 1
26. Kolo - 07.06.2015 do 07.06.2015
Sun. 07.06. 19:00  Bratstvo (Donja Dubica) - Borac (Osinja)  2 : 3
Sun. 07.06. 19:00  Ukrina (Čečava) - Sloga (Jakeš)  0 : 6
Sun. 07.06. 19:00  Zvijezda (Kruškovo Polje) - Crkvina  2 : 5
Sun. 07.06. 19:00  Pelagićevo - Mladost (Dobrinja)  7 : 2
Sun. 07.06. 19:00  Rudar (Stanari) - Zadrugar (Sijekovac)  3 : 0
Sun. 07.06. 19:00  Kladari Gornji - Sloga (Dugo Polje)  3 : 3
Sun. 07.06. 19:00  Mladost (Tišina) - Sloboda (Vinska)  2 : 3
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Rudar (Stanari)  12   16:9    7
Sloga (Dugo Polje)  10   13:4    9
Pelagićevo  9   8:6    2
Zvijezda (Kruškovo Polje)  7   9:4    5
Crkvina  7   8:6    2
Mladost (Dobrinja)  7   7:6    1
Sloga (Jakeš)  6   8:8    0
Ukrina (Čečava)  6   8:8    0
Bratstvo (Donja Dubica)  4   6:8    -2
10  Zadrugar (Sijekovac)  3   4:5    -1
11  Borac (Osinja)  3   9:11    -2
12  Sloboda (Vinska)  3   6:13    -7
13  Mladost (Tišina)  2   7:10    -3
14  Kladari Gornji  0   5:16    -11