ll liga RS Zapad

1. Kolo - 16.08.2013 do 18.08.2013
Fri.16.08. 17:00  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Liješće  1 : 1
Sat.17.08. 17:00  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Gomionica (Bronzani Majdan)  3 : 0
Sat.17.08. 17:00  Laktaši (Laktaši) - BSK (Banja Luka)  0 : 0
Sun.18.08. 17:00  Župa Superpetrol (Milosavci) - Ozren (Petrovo)  4 : 3
Sun.18.08. 17:00  Omarska - Sloga (Srbac)  2 : 0
Sun.18.08. 17:00  Mladost (Donja Slatina) - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 3
Sun.18.08. 17:00  Tekstilac (Derventa) - Ljubić (Prnjavor)  2 : 0
2. Kolo - 24.08.2013 do 25.08.2013
Sat.24.08. 17:00  Sloga (Srbac) - Naprijed Horizont (Banja Luka)  1 : 2
Sat.24.08. 17:00  Laktaši (Laktaši) - Krupa (Krupa na Vrbasu)  1 : 0
Sat.24.08. 17:00  Ljubić (Prnjavor) - Omarska  1 : 1
Sun.25.08. 17:00  Liješće - Mladost (Donja Slatina)  0 : 0
Sun.25.08. 17:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Župa Superpetrol (Milosavci)  0 : 0
Sun.25.08. 17:00  BSK (Banja Luka) - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 1
Wed.04.09. 17:00  Ozren (Petrovo) - Tekstilac (Derventa)  1 : 3
3. Kolo - 30.08.2013 do 01.09.2013
Fri.30.08. 17:00  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Ljubić (Prnjavor)  2 : 1
Sat.31.08. 17:00  Krupa (Krupa na Vrbasu) - BSK (Banja Luka)  1 : 0
Sun.01.09. 17:00  Župa Superpetrol (Milosavci) - Laktaši (Laktaši)  0 : 0
Sun.01.09. 17:00  Tekstilac (Derventa) - Gomionica (Bronzani Majdan)  9 : 0
Sun.01.09. 17:00  Mladost (Donja Slatina) - Sloga (Srbac)  3 : 2
Sun.01.09. 17:00  Jedinstvo (Žeravica) - Liješće  2 : 1
Sun.01.09. 17:00  Omarska - Ozren (Petrovo)  4 : 1
4. Kolo - 07.09.2013 do 08.09.2013
Sat.07.09. 16:30  Ljubić (Prnjavor) - Mladost (Donja Slatina)  2 : 1
Sat.07.09. 16:30  Sloga (Srbac) - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 0
Sat.07.09. 16:30  Ozren (Petrovo) - Naprijed Horizont (Banja Luka)  0 : 3
Sat.07.09. 16:30  Laktaši (Laktaši) - Tekstilac (Derventa)  0 : 2
Sat.07.09. 16:30  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Župa Superpetrol (Milosavci)  4 : 2
Sun.08.09. 16:30  BSK (Banja Luka) - Liješće  4 : 1
Wed.18.09. 16:30  Gomionica (Bronzani Majdan) - Omarska  2 : 1
5. Kolo - 13.09.2013 do 15.09.2013
Fri.13.09. 16:30  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Gomionica (Bronzani Majdan)  7 : 1
Sun.15.09. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - Ljubić (Prnjavor)  3 : 1
Sun.15.09. 16:30  Tekstilac (Derventa) - Krupa (Krupa na Vrbasu)  1 : 1
Sun.15.09. 16:30  Omarska - Laktaši (Laktaši)  4 : 0
Sun.15.09. 16:30  Liješće - Sloga (Srbac)  1 : 0
Sun.15.09. 16:30  Mladost (Donja Slatina) - Ozren (Petrovo)  1 : 1
Sun.15.09. 19:00  Župa Superpetrol (Milosavci) - BSK (Banja Luka)  1 : 0
6. Kolo - 20.09.2013 do 22.09.2013
Fri.20.09. 16:00  BSK (Banja Luka) - Sloga (Srbac)  1 : 2
Sat.21.09. 16:00  Ljubić (Prnjavor) - Liješće  4 : 0
Sat.21.09. 16:00  Ozren (Petrovo) - Jedinstvo (Žeravica)  1 : 0
Sat.21.09. 16:00  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Omarska  3 : 1
Sat.21.09. 16:00  Laktaši (Laktaši) - Naprijed Horizont (Banja Luka)  4 : 1
Sun.22.09. 16:00  Župa Superpetrol (Milosavci) - Tekstilac (Derventa)  0 : 5
Sun.22.09. 16:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Mladost (Donja Slatina)  2 : 0
7. Kolo - 27.09.2013 do 29.09.2013
Fri.27.09. 16:00  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Krupa (Krupa na Vrbasu)  0 : 2
Sat.28.09. 16:00  Sloga (Srbac) - Ljubić (Prnjavor)  1 : 1
Sun.29.09. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - Gomionica (Bronzani Majdan)  5 : 2
Sun.29.09. 16:00  Omarska - Župa Superpetrol (Milosavci)  2 : 2
Sun.29.09. 16:00  Liješće - Ozren (Petrovo)  2 : 0
Sun.29.09. 16:00  Tekstilac (Derventa) - BSK (Banja Luka)  3 : 0
Sun.29.09. 16:00  Mladost (Donja Slatina) - Laktaši (Laktaši)  1 : 2
8. Kolo - 05.10.2013 do 06.10.2013
Sat.05.10. 15:30  Laktaši (Laktaši) - Jedinstvo (Žeravica)  0 : 0
Sat.05.10. 15:30  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Mladost (Donja Slatina)  3 : 1
Sat.05.10. 15:30  Tekstilac (Derventa) - Omarska  5 : 0
Sat.05.10. 15:30  Ozren (Petrovo) - Sloga (Srbac)  5 : 3
Sun.06.10. 15:30  Gomionica (Bronzani Majdan) - Liješće  3 : 0
Sun.06.10. 15:30  Župa Superpetrol (Milosavci) - Naprijed Horizont (Banja Luka)  3 : 0
Sun.06.10. 15:30  BSK (Banja Luka) - Ljubić (Prnjavor)  3 : 2
9. Kolo - 11.10.2013 do 13.10.2013
Fri.11.10. 15:30  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Tekstilac (Derventa)  2 : 2
Sat.12.10. 15:30  Sloga (Srbac) - Gomionica (Bronzani Majdan)  3 : 0
Sat.12.10. 15:30  Ljubić (Prnjavor) - Ozren (Petrovo)  4 : 0
Sun.13.10. 15:30  Mladost (Donja Slatina) - Župa Superpetrol (Milosavci)  1 : 2
Sun.13.10. 15:30  Jedinstvo (Žeravica) - Krupa (Krupa na Vrbasu)  3 : 3
Sun.13.10. 15:30  Liješće - Laktaši (Laktaši)  3 : 0
Sun.13.10. 15:30  Omarska - BSK (Banja Luka)  4 : 0
10. Kolo - 19.10.2013 do 20.10.2013
Sat.19.10. 15:00  Laktaši (Laktaši) - Sloga (Srbac)  2 : 4
Sat.19.10. 15:00  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Liješće  3 : 1
Sat.19.10. 15:00  Tekstilac (Derventa) - Mladost (Donja Slatina)  4 : 1
Sun.20.10. 15:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Ljubić (Prnjavor)  1 : 0
Sun.20.10. 15:00  Omarska - Naprijed Horizont (Banja Luka)  4 : 2
Sun.20.10. 15:00  BSK (Banja Luka) - Ozren (Petrovo)  1 : 0
Sun.20.10. 15:00  Župa Superpetrol (Milosavci) - Jedinstvo (Žeravica)  1 : 1
11. Kolo - 25.10.2013 do 27.10.2013
Fri.25.10. 14:30  Naprijed Horizont (Banja Luka) - BSK (Banja Luka)  0 : 1
Sat.26.10. 14:30  Sloga (Srbac) - Krupa (Krupa na Vrbasu)  1 : 0
Sat.26.10. 14:30  Ljubić (Prnjavor) - Laktaši (Laktaši)  3 : 0
Sun.27.10. 14:30  Mladost (Donja Slatina) - Omarska  5 : 3
Sun.27.10. 14:30  Jedinstvo (Žeravica) - Tekstilac (Derventa)  2 : 1
Sun.27.10. 14:30  Liješće - Župa Superpetrol (Milosavci)  3 : 1
Sun.27.10. 14:30  Ozren (Petrovo) - Gomionica (Bronzani Majdan)  3 : 0
12. Kolo - 01.11.2013 do 03.11.2013
Fri.01.11. 14:30  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Mladost (Donja Slatina)  1 : 2
Sat.02.11. 14:30  Tekstilac (Derventa) - Liješće  1 : 0
Sat.02.11. 14:30  Laktaši (Laktaši) - Ozren (Petrovo)  5 : 2
Sat.02.11. 14:30  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Ljubić (Prnjavor)  2 : 1
Sun.03.11. 14:30  Omarska - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 1
Sun.03.11. 14:30  BSK (Banja Luka) - Gomionica (Bronzani Majdan)  1 : 0
Sun.03.11. 14:30  Župa Superpetrol (Milosavci) - Sloga (Srbac)  2 : 3
13. Kolo - 09.11.2013 do 10.11.2013
Sat.09.11. 14:00  Sloga (Srbac) - Tekstilac (Derventa)  0 : 5
Sat.09.11. 14:00  Ljubić (Prnjavor) - Župa Superpetrol (Milosavci)  6 : 1
Sun.10.11. 14:00  Jedinstvo (Žeravica) - Naprijed Horizont (Banja Luka)  8 : 0
Sun.10.11. 14:00  Liješće - Omarska  2 : 1
Sun.10.11. 14:00  Ozren (Petrovo) - Krupa (Krupa na Vrbasu)  1 : 2
Sun.10.11. 14:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Laktaši (Laktaši)  1 : 1
Sun.10.11. 14:00  Mladost (Donja Slatina) - BSK (Banja Luka)  0 : 0
14. Kolo - 08.03.2014 do 09.03.2014
Sat.08.03. 14:00  BSK (Banja Luka) - Laktaši (Laktaši)  0 : 0
Sat.08.03. 14:00  Ljubić (Prnjavor) - Tekstilac (Derventa)  0 : 3
Sat.08.03. 14:00  Sloga (Srbac) - Omarska  1 : 0
Sun.09.03. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - Mladost (Donja Slatina)  2 : 1
Sun.09.03. 14:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Krupa (Krupa na Vrbasu)  1 : 2
Sun.09.03. 14:00  Liješće - Naprijed Horizont (Banja Luka)  0 : 0
Sun.09.03. 14:00  Ozren (Petrovo) - Župa Superpetrol (Milosavci)  1 : 0
15. Kolo - 14.03.2014 do 16.03.2014
Fri.14.03. 14:00  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Sloga (Srbac)  2 : 0
Sat.15.03. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Ozren (Petrovo)  2 : 0
Sat.15.03. 14:00  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Laktaši (Laktaši)  1 : 0
Sun.16.03. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - BSK (Banja Luka)  3 : 0
Sun.16.03. 14:00  Mladost (Donja Slatina) - Liješće  2 : 1
Sun.16.03. 14:00  Župa Superpetrol (Milosavci) - Gomionica (Bronzani Majdan)  4 : 0
Sun.16.03. 14:00  Omarska - Ljubić (Prnjavor)  2 : 1
16. Kolo - 22.03.2014 do 23.03.2014
Sat.22.03. 14:30  Laktaši (Laktaši) - Župa Superpetrol (Milosavci)  0 : 0
Sat.22.03. 14:30  Ljubić (Prnjavor) - Naprijed Horizont (Banja Luka)  1 : 1
Sat.22.03. 14:30  Sloga (Srbac) - Mladost (Donja Slatina)  0 : 3
Sat.22.03. 14:30  BSK (Banja Luka) - Krupa (Krupa na Vrbasu)  0 : 2
Sun.23.03. 14:30  Liješće - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 1
Sun.23.03. 14:30  Ozren (Petrovo) - Omarska  1 : 0
Sun.23.03. 14:30  Gomionica (Bronzani Majdan) - Tekstilac (Derventa)  3 : 3
17. Kolo - 26.03.2014 do 26.03.2014
Wed.26.03. 15:00  Mladost (Donja Slatina) - Ljubić (Prnjavor)  1 : 2
Wed.26.03. 15:00  Jedinstvo (Žeravica) - Sloga (Srbac)  2 : 0
Wed.26.03. 15:00  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Ozren (Petrovo)  0 : 1
Wed.26.03. 15:00  Tekstilac (Derventa) - Laktaši (Laktaši)  3 : 0
Wed.26.03. 15:00  Župa Superpetrol (Milosavci) - Krupa (Krupa na Vrbasu)  1 : 2
Wed.26.03. 15:00  Liješće - BSK (Banja Luka)  1 : 2
Wed.26.03. 15:00  Omarska - Gomionica (Bronzani Majdan)  5 : 1
18. Kolo - 29.03.2014 do 30.03.2014
Sat.29.03. 15:00  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Tekstilac (Derventa)  2 : 1
Sat.29.03. 15:00  Laktaši (Laktaši) - Omarska  2 : 2
Sat.29.03. 15:00  Ljubić (Prnjavor) - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 0
Sat.29.03. 15:00  Sloga (Srbac) - Liješće  1 : 3
Sat.29.03. 15:00  BSK (Banja Luka) - Župa Superpetrol (Milosavci)  0 : 4
Sun.30.03. 15:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Naprijed Horizont (Banja Luka)  1 : 1
Sun.30.03. 15:00  Ozren (Petrovo) - Mladost (Donja Slatina)  3 : 1
19. Kolo - 04.04.2014 do 06.04.2014
Fri.04.04. 15:00  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Laktaši (Laktaši)  1 : 2
Sat.05.04. 15:00  Sloga (Srbac) - BSK (Banja Luka)  0 : 2
Sat.05.04. 15:00  Tekstilac (Derventa) - Župa Superpetrol (Milosavci)  4 : 0
Sun.06.04. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - Ozren (Petrovo)  1 : 0
Sun.06.04. 15:00  Liješće - Ljubić (Prnjavor)  2 : 0
Sun.06.04. 15:00  Omarska - Krupa (Krupa na Vrbasu)  0 : 3
Sun.06.04. 15:00  Mladost (Donja Slatina) - Gomionica (Bronzani Majdan)  3 : 0
20. Kolo - 12.04.2014 do 13.04.2014
Sat.12.04. 15:30  Laktaši (Laktaši) - Mladost (Donja Slatina)  1 : 0
Sat.12.04. 15:30  BSK (Banja Luka) - Tekstilac (Derventa)  0 : 3
Sat.12.04. 15:30  Ljubić (Prnjavor) - Sloga (Srbac)  5 : 0
Sun.13.04. 15:30  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Naprijed Horizont (Banja Luka)  2 : 1
Sun.13.04. 15:30  Župa Superpetrol (Milosavci) - Omarska  4 : 2
Sun.13.04. 15:30  Ozren (Petrovo) - Liješće  1 : 0
Sun.13.04. 15:30  Gomionica (Bronzani Majdan) - Jedinstvo (Žeravica)  0 : 0
21. Kolo - 19.04.2014 do 19.04.2014
Sat.19.04. 15:30  Liješće - Gomionica (Bronzani Majdan)  3 : 0
Sat.19.04. 15:30  Sloga (Srbac) - Ozren (Petrovo)  2 : 2
Sat.19.04. 15:30  Jedinstvo (Žeravica) - Laktaši (Laktaši)  1 : 1
Sat.19.04. 15:30  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Župa Superpetrol (Milosavci)  7 : 3
Sat.19.04. 15:30  Omarska - Tekstilac (Derventa)  0 : 3
Sat.19.04. 15:30  Ljubić (Prnjavor) - BSK (Banja Luka)  0 : 0
Sat.19.04. 15:30  Mladost (Donja Slatina) - Krupa (Krupa na Vrbasu)  2 : 1
22. Kolo - 26.04.2014 do 27.04.2014
Sat.26.04. 16:00  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Jedinstvo (Žeravica)  4 : 0
Sat.26.04. 16:00  Laktaši (Laktaši) - Liješće  2 : 0
Sat.26.04. 16:00  Tekstilac (Derventa) - Naprijed Horizont (Banja Luka)  5 : 1
Sat.26.04. 16:00  BSK (Banja Luka) - Omarska  7 : 0
Sun.27.04. 16:00  Župa Superpetrol (Milosavci) - Mladost (Donja Slatina)  4 : 1
Sun.27.04. 16:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Sloga (Srbac)  4 : 1
Sun.27.04. 16:00  Ozren (Petrovo) - Ljubić (Prnjavor)  4 : 1
23. Kolo - 02.05.2014 do 04.05.2014
Fri.02.05. 16:30  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Omarska  3 : 1
Sat.03.05. 16:30  Sloga (Srbac) - Laktaši (Laktaši)  1 : 0
Sat.03.05. 16:30  Ljubić (Prnjavor) - Gomionica (Bronzani Majdan)  3 : 0
Sun.04.05. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - Župa Superpetrol (Milosavci)  1 : 3
Sun.04.05. 16:30  Liješće - Krupa (Krupa na Vrbasu)  1 : 1
Wed.07.05. 16:30  Mladost (Donja Slatina) - Tekstilac (Derventa)  0 : 0
Wed.07.05. 16:30  Ozren (Petrovo) - BSK (Banja Luka)  3 : 1
24. Kolo - 11.05.2014 do 11.05.2014
Sun.11.05. 16:30  Tekstilac (Derventa) - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 0
Sun.11.05. 16:30  Omarska - Mladost (Donja Slatina)  3 : 2
Sun.11.05. 16:30  Župa Superpetrol (Milosavci) - Liješće  2 : 1
Sun.11.05. 16:30  Laktaši (Laktaši) - Ljubić (Prnjavor)  2 : 2
Sun.11.05. 16:30  Gomionica (Bronzani Majdan) - Ozren (Petrovo)  0 : 1
Sun.11.05. 16:30  BSK (Banja Luka) - Naprijed Horizont (Banja Luka)  2 : 1
Sun.11.05. 16:30  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Sloga (Srbac)  5 : 0
25. Kolo - 01.06.2014 do 01.06.2014
Sun.01.06. 19:00  Ljubić (Prnjavor) - Krupa (Krupa na Vrbasu)  1 : 1
Sun.01.06. 19:00  Ozren (Petrovo) - Laktaši (Laktaši)  1 : 0
Sun.01.06. 19:00  Sloga (Srbac) - Župa Superpetrol (Milosavci)  4 : 0
Sun.01.06. 19:00  Jedinstvo (Žeravica) - Omarska  1 : 1
Sun.01.06. 19:00  Mladost (Donja Slatina) - Naprijed Horizont (Banja Luka)  1 : 0
Sun.01.06. 19:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - BSK (Banja Luka)  1 : 5
Sun.01.06. 19:00  Liješće - Tekstilac (Derventa)  0 : 1
26. Kolo - 04.06.2014 do 04.06.2014
Wed.04.06. 19:00  Omarska - Liješće  5 : 3
Wed.04.06. 19:00  Naprijed Horizont (Banja Luka) - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 1
Wed.04.06. 19:00  Tekstilac (Derventa) - Sloga (Srbac)  7 : 0
Wed.04.06. 19:00  Krupa (Krupa na Vrbasu) - Ozren (Petrovo)  2 : 0
Wed.04.06. 19:00  Laktaši (Laktaši) - Gomionica (Bronzani Majdan)  6 : 2
Wed.04.06. 19:00  BSK (Banja Luka) - Mladost (Donja Slatina)  1 : 0
Wed.04.06. 19:00  Župa Superpetrol (Milosavci) - Ljubić (Prnjavor)  4 : 2
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Tekstilac (Derventa)  12   16:1    15
Naprijed Horizont (Banja Luka)  10   8:3    5
Krupa (Krupa na Vrbasu)  9   8:3    5
Omarska  7   8:4    4
BSK (Banja Luka)  7   6:3    3
Mladost (Donja Slatina)  5   7:7    0
Župa Superpetrol (Milosavci)  5   6:7    -1
Laktaši (Laktaši)  4   1:2    -1
Ljubić (Prnjavor)  4   4:6    -2
10  Gomionica (Bronzani Majdan)  4   2:13    -11
11  Sloga (Srbac)  3   6:7    -1
12  Jedinstvo (Žeravica)  3   6:9    -3
13  Liješće  2   3:7    -4
14  Ozren (Petrovo)  0   5:14    -9