ll liga RS - zapad

1. Kolo - 12.08.2011 do 14.08.2011
Fri.12.08. 17:00  BSK (B. Luka) - Mladost (Donja Slatina)  0 : 3
Sat.13.08. 17:00  Borac (Šamac) - Naprijed (B. Luka)  4 : 2
Sat.13.08. 17:00  Tekstilac (Derventa) - Ljubić (Prnjavor)  0 : 1
Sun.14.08. 11:00  Krajina (B. Luka) - Gomionica (Bronzani Majdan)  2 : 1
Sun.14.08. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - Ozren (Petrovo)  6 : 0
Sun.14.08. 17:00  Sloga (Trn) - Župa S. Petrol (Milosavci)  1 : 3
Sun.14.08. 17:00  Ravan (Međeđa) - Sloga (Srbac)  0 : 0
2. Kolo - 20.08.2011 do 21.08.2011
Sat.20.08. 17:00  Župa S. Petrol (Milosavci) - Jedinstvo (Žeravica)  0 : 1
Sat.20.08. 17:00  Borac (Šamac) - BSK (B. Luka)  4 : 2
Sat.20.08. 17:00  Sloga (Srbac) - Sloga (Trn)  4 : 1
Sun.21.08. 17:00  Ozren (Petrovo) - Tekstilac (Derventa)  2 : 0
Sun.21.08. 17:00  Mladost (Donja Slatina) - Krajina (B. Luka)  0 : 1
Sun.21.08. 17:00  Naprijed (B. Luka) - Ljubić (Prnjavor)  0 : 4
Sun.21.08. 17:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Ravan (Međeđa)  5 : 0
3. Kolo - 27.08.2011 do 28.08.2011
Thu.25.08. 17:00  Ljubić (Prnjavor) - Ozren (Petrovo)  4 : 0
Fri.26.08. 17:00  BSK (B. Luka) - Naprijed (B. Luka)  1 : 4
Sat.27.08. 17:00  Tekstilac (Derventa) - Župa S. Petrol (Milosavci)  1 : 2
Sun.28.08. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - Sloga (Srbac)  0 : 1
Sun.28.08. 11:00  Krajina (B. Luka) - Borac (Šamac)  3 : 3
Sun.28.08. 17:00  Sloga (Trn) - Gomionica (Bronzani Majdan)  0 : 1
Sun.28.08. 17:00  Ravan (Međeđa) - Mladost (Donja Slatina)  2 : 1
4. Kolo - 02.09.2011 do 04.09.2011
Fri.02.09. 16:30  Naprijed (B. Luka) - Ozren (Petrovo)  6 : 1
Fri.02.09. 16:30  BSK (B. Luka) - Krajina (B. Luka)  1 : 0
Sat.03.09. 16:30  Župa S. Petrol (Milosavci) - Ljubić (Prnjavor)  1 : 2
Sat.03.09. 16:30  Sloga (Srbac) - Tekstilac (Derventa)  3 : 2
Sat.03.09. 16:30  Borac (Šamac) - Ravan (Međeđa)  11 : 0
Sun.04.09. 16:30  Mladost (Donja Slatina) - Sloga (Trn)  3 : 1
Sun.04.09. 16:30  Gomionica (Bronzani Majdan) - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 0
5. Kolo - 10.09.2011 do 11.09.2011
Sat.10.09. 16:30  Tekstilac (Derventa) - Gomionica (Bronzani Majdan)  4 : 1
Sat.10.09. 16:30  Ljubić (Prnjavor) - Sloga (Srbac)  0 : 0
Sun.11.09. 11:00  Krajina (B. Luka) - Naprijed (B. Luka)  1 : 2
Sun.11.09. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - Mladost (Donja Slatina)  6 : 0
Sun.11.09. 16:30  Ravan (Međeđa) - BSK (B. Luka)  3 : 1
Sun.11.09. 16:30  Sloga (Trn) - Borac (Šamac)  1 : 1
Sun.11.09. 16:30  Ozren (Petrovo) - Župa S. Petrol (Milosavci)  1 : 1
6. Kolo - 17.09.2011 do 18.09.2011
Sat.17.09. 16:00  Borac (Šamac) - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 2
Sat.17.09. 16:00  Sloga (Srbac) - Ozren (Petrovo)  7 : 0
Sun.18.09. 11:00  Krajina (B. Luka) - Ravan (Međeđa)  5 : 3
Sun.18.09. 16:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Ljubić (Prnjavor)  2 : 1
Sun.18.09. 16:00  BSK (B. Luka) - Sloga (Trn)  4 : 2
Sun.18.09. 16:00  Naprijed (B. Luka) - Župa S. Petrol (Milosavci)  4 : 2
Sun.18.09. 16:00  Mladost (Donja Slatina) - Tekstilac (Derventa)  2 : 2
7. Kolo - 24.09.2011 do 25.09.2011
Sat.24.09. 16:00  Tekstilac (Derventa) - Borac (Šamac)  2 : 1
Sat.24.09. 16:00  Ljubić (Prnjavor) - Mladost (Donja Slatina)  4 : 1
Sat.24.09. 16:00  Župa S. Petrol (Milosavci) - Sloga (Srbac)  3 : 0
Sun.25.09. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - BSK (B. Luka)  3 : 1
Sun.25.09. 16:00  Sloga (Trn) - Krajina (B. Luka)  0 : 0
Sun.25.09. 16:00  Ozren (Petrovo) - Gomionica (Bronzani Majdan)  2 : 1
Sun.25.09. 16:00  Ravan (Međeđa) - Naprijed (B. Luka)  2 : 5
8. Kolo - 30.09.2011 do 02.10.2011
Sat.01.10. 16:00  Borac (Šamac) - Ljubić (Prnjavor)  2 : 1
Sun.02.10. 11:00  Krajina (B. Luka) - Jedinstvo (Žeravica)  0 : 0
Sun.02.10. 16:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Župa S. Petrol (Milosavci)  3 : 0
Sun.02.10. 16:00  Mladost (Donja Slatina) - Ozren (Petrovo)  0 : 0
Sun.02.10. 16:00  Ravan (Međeđa) - Sloga (Trn)  4 : 0
Sun.02.10. 16:00  BSK (B. Luka) - Tekstilac (Derventa)  2 : 1
Sun.02.10. 16:00  Naprijed (B. Luka) - Sloga (Srbac)  1 : 1
9. Kolo - 08.10.2011 do 09.10.2011
Sat.08.10. 15:30  Tekstilac (Derventa) - Krajina (B. Luka)  1 : 1
Sat.08.10. 15:30  Ljubić (Prnjavor) - BSK (B. Luka)  3 : 3
Sat.08.10. 15:30  Župa S. Petrol (Milosavci) - Mladost (Donja Slatina)  1 : 1
Sat.08.10. 15:30  Sloga (Srbac) - Gomionica (Bronzani Majdan)  2 : 1
Sun.09.10. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - Ravan (Međeđa)  4 : 1
Sun.09.10. 15:30  Sloga (Trn) - Naprijed (B. Luka)  2 : 2
Sun.09.10. 15:30  Ozren (Petrovo) - Borac (Šamac)  0 : 1
10. Kolo - 16.10.2011 do 16.10.2011
Sun.16.10. 11:00  Krajina (B. Luka) - Ljubić (Prnjavor)  1 : 2
Sun.16.10. 15:00  Borac (Šamac) - Župa S. Petrol (Milosavci)  2 : 1
Sun.16.10. 15:00  Mladost (Donja Slatina) - Sloga (Srbac)  0 : 0
Sun.16.10. 15:00  BSK (B. Luka) - Ozren (Petrovo)  3 : 0
Sun.16.10. 15:00  Ravan (Međeđa) - Tekstilac (Derventa)  2 : 2
Sun.16.10. 15:00  Sloga (Trn) - Jedinstvo (Žeravica)  1 : 3
Sun.16.10. 15:00  Naprijed (B. Luka) - Gomionica (Bronzani Majdan)  2 : 1
11. Kolo - 22.10.2011 do 23.10.2011
Sat.22.10. 14:30  Ljubić (Prnjavor) - Ravan (Međeđa)  4 : 0
Sat.22.10. 14:30  Tekstilac (Derventa) - Sloga (Trn)  5 : 0
Sat.22.10. 14:30  Župa S. Petrol (Milosavci) - BSK (B. Luka)  3 : 0
Sat.22.10. 14:30  Sloga (Srbac) - Borac (Šamac)  2 : 1
Sun.23.10. 14:30  Gomionica (Bronzani Majdan) - Mladost (Donja Slatina)  1 : 0
Sun.23.10. 14:30  Jedinstvo (Žeravica) - Naprijed (B. Luka)  1 : 0
Sun.23.10. 14:30  Ozren (Petrovo) - Krajina (B. Luka)  4 : 0
12. Kolo - 30.10.2011 do 30.10.2011
Sun.30.10. 13:30  BSK (B. Luka) - Sloga (Srbac)  0 : 3
Sun.30.10. 13:30  Borac (Šamac) - Gomionica (Bronzani Majdan)  6 : 0
Sun.30.10. 13:30  Krajina (B. Luka) - Župa S. Petrol (Milosavci)  3 : 0
Sun.30.10. 13:30  Sloga (Trn) - Ljubić (Prnjavor)  0 : 4
Sun.30.10. 13:30  Jedinstvo (Žeravica) - Tekstilac (Derventa)  4 : 0
Sun.30.10. 13:30  Naprijed (B. Luka) - Mladost (Donja Slatina)  2 : 0
Sun.30.10. 13:30  Ravan (Međeđa) - Ozren (Petrovo)  2 : 2
13. Kolo - 05.11.2011 do 06.11.2011
Sat.05.11. 13:30  Župa S. Petrol (Milosavci) - Ravan (Međeđa)  6 : 1
Sat.05.11. 13:30  Sloga (Srbac) - Krajina (B. Luka)  4 : 1
Sat.05.11. 13:30  Ljubić (Prnjavor) - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 1
Sat.05.11. 13:30  Tekstilac (Derventa) - Naprijed (B. Luka)  1 : 2
Sun.06.11. 13:30  Ozren (Petrovo) - Sloga (Trn)  3 : 0
Sun.06.11. 13:30  Gomionica (Bronzani Majdan) - BSK (B. Luka)  5 : 1
Sun.06.11. 13:30  Mladost (Donja Slatina) - Borac (Šamac)  1 : 2
14. Kolo - 09.03.2012 do 11.03.2012
Fri.09.03. 14:30  Naprijed (B. Luka) - Borac (Šamac)  0 : 3
Sat.10.03. 14:30  Sloga (Srbac) - Ravan (Međeđa)  2 : 0
Sat.10.03. 14:30  Župa S. Petrol (Milosavci) - Sloga (Trn)  5 : 0
Sat.10.03. 14:30  Ljubić (Prnjavor) - Tekstilac (Derventa)  1 : 0
Sun.11.03. 14:30  Mladost (Donja Slatina) - BSK (B. Luka)  0 : 1
Sun.11.03. 14:30  Ozren (Petrovo) - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 1
Sun.11.03. 14:30  Gomionica (Bronzani Majdan) - Krajina (B. Luka)  3 : 0
15. Kolo - 16.03.2012 do 18.03.2012
Fri.16.03. 14:30  BSK (B. Luka) - Borac (Šamac)  1 : 1
Sat.17.03. 14:30  Tekstilac (Derventa) - Ozren (Petrovo)  1 : 0
Sat.17.03. 14:30  Ljubić (Prnjavor) - Naprijed (B. Luka)  0 : 0
Sun.18.03. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - Župa S. Petrol (Milosavci)  4 : 0
Sun.18.03. 11:00  Krajina (B. Luka) - Mladost (Donja Slatina)  1 : 0
Sun.18.03. 14:30  Ravan (Međeđa) - Gomionica (Bronzani Majdan)  1 : 4
Sun.18.03. 14:30  Sloga (Trn) - Sloga (Srbac)  0 : 3
16. Kolo - 23.03.2012 do 25.03.2012
Fri.23.03. 15:00  Naprijed (B. Luka) - BSK (B. Luka)  0 : 0
Sat.24.03. 15:00  Borac (Šamac) - Krajina (B. Luka)  3 : 1
Sat.24.03. 15:00  Sloga (Srbac) - Jedinstvo (Žeravica)  1 : 4
Sat.24.03. 15:00  Župa S. Petrol (Milosavci) - Tekstilac (Derventa)  0 : 0
Sun.25.03. 16:00  Ozren (Petrovo) - Ljubić (Prnjavor)  1 : 0
Sun.25.03. 16:00  Mladost (Donja Slatina) - Ravan (Međeđa)  6 : 0
Sun.25.03. 16:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Sloga (Trn)  8 : 0
17. Kolo - 31.03.2012 do 01.04.2012
Sat.31.03. 15:00  Tekstilac (Derventa) - Sloga (Srbac)  4 : 2
Sat.31.03. 15:00  Ljubić (Prnjavor) - Župa S. Petrol (Milosavci)  0 : 0
Sun.01.04. 15:00  Jedinstvo (Žeravica) - Gomionica (Bronzani Majdan)  1 : 1
Sun.01.04. 15:00  Ravan (Međeđa) - Borac (Šamac)  0 : 2
Sun.01.04. 15:00  Krajina (B. Luka) - BSK (B. Luka)  2 : 1
Sun.01.04. 15:00  Ozren (Petrovo) - Naprijed (B. Luka)  2 : 3
Sun.01.04. 15:00  Sloga (Trn) - Mladost (Donja Slatina)  1 : 4
18. Kolo - 08.04.2012 do 08.04.2012
Sun.08.04. 15:00  Borac (Šamac) - Sloga (Trn)  5 : 2
Sun.08.04. 15:00  BSK (B. Luka) - Ravan (Međeđa)  3 : 0
Sun.08.04. 15:00  Mladost (Donja Slatina) - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 1
Sun.08.04. 15:00  Sloga (Srbac) - Ljubić (Prnjavor)  2 : 0
Sun.08.04. 15:00  Župa S. Petrol (Milosavci) - Ozren (Petrovo)  2 : 2
Sun.08.04. 15:00  Naprijed (B. Luka) - Krajina (B. Luka)  2 : 1
Sun.08.04. 15:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Tekstilac (Derventa)  1 : 0
19. Kolo - 14.04.2012 do 14.04.2012
Sat.14.04. 16:00  Ljubić (Prnjavor) - Gomionica (Bronzani Majdan)  3 : 1
Sat.14.04. 16:00  Ozren (Petrovo) - Sloga (Srbac)  2 : 2
Sat.14.04. 16:00  Tekstilac (Derventa) - Mladost (Donja Slatina)  0 : 0
Sat.14.04. 16:00  Sloga (Trn) - BSK (B. Luka)  0 : 2
Sat.14.04. 16:00  Ravan (Međeđa) - Krajina (B. Luka)  0 : 3
Sat.14.04. 16:00  Župa S. Petrol (Milosavci) - Naprijed (B. Luka)  3 : 0
Sat.14.04. 16:00  Jedinstvo (Žeravica) - Borac (Šamac)  3 : 0
20. Kolo - 22.04.2012 do 22.04.2012
Fri.20.04. 16:00  Naprijed (B. Luka) - Ravan (Međeđa)  8 : 0
Fri.20.04. 16:00  BSK (B. Luka) - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 1
Sat.21.04. 16:00  Borac (Šamac) - Tekstilac (Derventa)  3 : 3
Sat.21.04. 16:00  Sloga (Srbac) - Župa S. Petrol (Milosavci)  3 : 1
Sun.22.04. 11:00  Krajina (B. Luka) - Sloga (Trn)  4 : 0
Sun.22.04. 16:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Ozren (Petrovo)  6 : 0
Sun.22.04. 16:00  Mladost (Donja Slatina) - Ljubić (Prnjavor)  8 : 3
21. Kolo - 29.04.2012 do 29.04.2012
Sat.28.04. 16:00  Ljubić (Prnjavor) - Borac (Šamac)  0 : 3
Sat.28.04. 16:00  Župa S. Petrol (Milosavci) - Gomionica (Bronzani Majdan)  1 : 3
Sat.28.04. 16:00  Tekstilac (Derventa) - BSK (B. Luka)  4 : 1
Sun.29.04. 11:00  Jedinstvo (Žeravica) - Krajina (B. Luka)  3 : 0
Sun.29.04. 16:00  Sloga (Srbac) - Naprijed (B. Luka)  1 : 1
Sun.29.04. 16:00  Sloga (Trn) - Ravan (Međeđa)  2 : 0
Wed.02.05. 16:00  Ozren (Petrovo) - Mladost (Donja Slatina)  2 : 0
22. Kolo - 04.05.2012 do 06.05.2012
Fri.04.05. 16:30  Naprijed (B. Luka) - Sloga (Trn)  5 : 0
Fri.04.05. 16:30  BSK (B. Luka) - Ljubić (Prnjavor)  1 : 1
Sat.05.05. 16:30  Borac (Šamac) - Ozren (Petrovo)  11 : 0
Sat.05.05. 16:30  Gomionica (Bronzani Majdan) - Sloga (Srbac)  1 : 0
Sat.05.05. 16:30  Krajina (B. Luka) - Tekstilac (Derventa)  3 : 1
Sun.06.05. 16:30  Mladost (Donja Slatina) - Župa S. Petrol (Milosavci)  2 : 0
Wed.09.05. 16:30  Ravan (Međeđa) - Jedinstvo (Žeravica)  0 : 5
23. Kolo - 12.05.2012 do 13.05.2012
Sat.12.05. 16:30  Župa S. Petrol (Milosavci) - Borac (Šamac)  3 : 2
Sat.12.05. 16:30  Sloga (Srbac) - Mladost (Donja Slatina)  0 : 1
Sat.12.05. 16:30  Ljubić (Prnjavor) - Krajina (B. Luka)  2 : 0
Sat.12.05. 16:30  Tekstilac (Derventa) - Ravan (Međeđa)  6 : 0
Sun.13.05. 16:30  Jedinstvo (Žeravica) - Sloga (Trn)  7 : 0
Sun.13.05. 16:30  Gomionica (Bronzani Majdan) - Naprijed (B. Luka)  1 : 0
Sun.13.05. 16:30  Ozren (Petrovo) - BSK (B. Luka)  2 : 1
24. Kolo - 16.05.2012 do 16.05.2012
Wed.16.05. 16:30  Ravan (Međeđa) - Ljubić (Prnjavor)  0 : 4
Wed.16.05. 16:30  Sloga (Trn) - Tekstilac (Derventa)  0 : 2
Wed.16.05. 16:30  Krajina (B. Luka) - Ozren (Petrovo)  1 : 0
Wed.16.05. 16:30  Borac (Šamac) - Sloga (Srbac)  2 : 1
Wed.16.05. 16:30  Mladost (Donja Slatina) - Gomionica (Bronzani Majdan)  2 : 0
Wed.16.05. 16:30  Naprijed (B. Luka) - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 4
Wed.16.05. 16:30  BSK (B. Luka) - Župa S. Petrol (Milosavci)  1 : 0
25. Kolo - 20.05.2012 do 20.05.2012
Sun.20.05. 17:00  Sloga (Srbac) - BSK (B. Luka)  2 : 1
Sun.20.05. 17:00  Gomionica (Bronzani Majdan) - Borac (Šamac)  1 : 0
Sun.20.05. 17:00  Župa S. Petrol (Milosavci) - Krajina (B. Luka)  3 : 1
Sun.20.05. 17:00  Ljubić (Prnjavor) - Sloga (Trn)  8 : 0
Sun.20.05. 17:00  Tekstilac (Derventa) - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 1
Sun.20.05. 17:00  Mladost (Donja Slatina) - Naprijed (B. Luka)  2 : 1
Sun.20.05. 17:00  Ozren (Petrovo) - Ravan (Međeđa)  5 : 1
26. Kolo - 27.05.2012 do 27.05.2012
Sun.27.05. 17:00  Sloga (Trn) - Ozren (Petrovo)  0 : 2
Sun.27.05. 17:00  Jedinstvo (Žeravica) - Ljubić (Prnjavor)  3 : 1
Sun.27.05. 17:00  Ravan (Međeđa) - Župa S. Petrol (Milosavci)  2 : 4
Sun.27.05. 17:00  BSK (B. Luka) - Gomionica (Bronzani Majdan)  1 : 0
Sun.27.05. 17:00  Borac (Šamac) - Mladost (Donja Slatina)  2 : 2
Sun.27.05. 17:00  Naprijed (B. Luka) - Tekstilac (Derventa)  0 : 0
Sun.27.05. 17:00  Krajina (B. Luka) - Sloga (Srbac)  2 : 0
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Sloga (Srbac)  15  34   32:10    22
Borac (Šamac)  15  33   45:18    27
Ljubić (Prnjavor)  15  33   34:11    23
Jedinstvo (Žeravica)  15  28   36:16    20
Gomionica (Bronzani Majdan)  15  27   32:21    11
Naprijed (B. Luka)  15  27   32:24    8
Župa S. Petrol (Milosavci)  15  20   28:24    4
Krajina (B. Luka)  15  19   19:24    -5
Ozren (Petrovo)  15  18   18:33    -15
10  BSK (B. Luka)  15  17   21:35    -14
11  Tekstilac (Derventa)  15  15   22:24    -2
12  Ravan (Međeđa)  15  12   21:52    -31
13  Mladost (Donja Slatina)  15  10   12:24    -12
14  Sloga (Trn)  15  -1   9:45    -36