ll liga RS - Istok

1. Kolo - 14.08.2011 do 14.08.2011
Sun.14.08. 17:00  Proleter (Dvorovi) - Napredak (Donji Šepak)  2 : 1
Sun.14.08. 17:00  Željeznica (Trnovo) - Lokomotiva (Brčko)  1 : 2
Sun.14.08. 17:00  Mladost (B. Selo) - Mladost (Rogatica)  6 : 0
Sun.14.08. 17:00  Mladost (Velika Obarska) - Milići (Milići)  4 : 0
Sun.14.08. 17:00  Gorica (Pučile) - Jedinstvo (Brčko)  2 : 2
Sun.14.08. 17:00  Famos (Vojkovići) - Jedinstvo (Brodac)  1 : 2
Sun.14.08. 17:00  Ilićka 01 (Brčko) - Stakorina (Čajniče)  2 : 1
2. Kolo - 20.08.2011 do 21.08.2011
Sat.20.08. 17:00  Napredak (Donji Šepak) - Mladost (B. Selo)  0 : 0
Sat.20.08. 17:00  Lokomotiva (Brčko) - Proleter (Dvorovi)  2 : 0
Sat.20.08. 17:00  Famos (Vojkovići) - Željeznica (Trnovo)  1 : 2
Sun.21.08. 17:00  Milići (Milići) - Gorica (Pučile)  0 : 1
Sun.21.08. 17:00  Stakorina (Čajniče) - Mladost (Velika Obarska)  0 : 0
Sun.21.08. 17:00  Mladost (Rogatica) - Ilićka 01 (Brčko)  0 : 3
Sun.21.08. 17:00  Jedinstvo (Brodac) - Jedinstvo (Brčko)  4 : 0
3. Kolo - 27.08.2011 do 28.08.2011
Sat.27.08. 17:00  Jedinstvo (Brčko) - Milići (Milići)  1 : 3
Sun.28.08. 17:00  Mladost (B. Selo) - Lokomotiva (Brčko)  2 : 0
Sun.28.08. 17:00  Proleter (Dvorovi) - Famos (Vojkovići)  2 : 0
Sun.28.08. 17:00  Ilićka 01 (Brčko) - Napredak (Donji Šepak)  2 : 0
Sun.28.08. 17:00  Gorica (Pučile) - Stakorina (Čajniče)  1 : 1
Sun.28.08. 17:00  Željeznica (Trnovo) - Jedinstvo (Brodac)  0 : 1
Sun.28.08. 17:00  Mladost (Velika Obarska) - Mladost (Rogatica)  4 : 0
4. Kolo - 03.09.2011 do 04.09.2011
Sat.03.09. 16:30  Napredak (Donji Šepak) - Mladost (Velika Obarska)  0 : 2
Sat.03.09. 16:30  Lokomotiva (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko)  0 : 1
Sat.03.09. 16:30  Famos (Vojkovići) - Mladost (B. Selo)  2 : 1
Sun.04.09. 16:30  Stakorina (Čajniče) - Jedinstvo (Brčko)  2 : 1
Sun.04.09. 16:30  Mladost (Rogatica) - Gorica (Pučile)  0 : 0
Sun.04.09. 16:30  Željeznica (Trnovo) - Proleter (Dvorovi)  0 : 1
Sun.04.09. 16:30  Jedinstvo (Brodac) - Milići (Milići)  2 : 0
5. Kolo - 10.09.2011 do 11.09.2011
Sat.10.09. 16:30  Jedinstvo (Brčko) - Mladost (Rogatica)  1 : 0
Sun.11.09. 16:30  Ilićka 01 (Brčko) - Famos (Vojkovići)  1 : 0
Sun.11.09. 16:30  Mladost (B. Selo) - Željeznica (Trnovo)  6 : 0
Sun.11.09. 16:30  Mladost (Velika Obarska) - Lokomotiva (Brčko)  1 : 0
Sun.11.09. 16:30  Gorica (Pučile) - Napredak (Donji Šepak)  _ : _
Sun.11.09. 16:30  Proleter (Dvorovi) - Jedinstvo (Brodac)  1 : 0
Sun.11.09. 16:30  Milići (Milići) - Stakorina (Čajniče)  1 : 5
6. Kolo - 17.09.2011 do 18.09.2011
Sat.17.09. 16:00  Napredak (Donji Šepak) - Jedinstvo (Brčko)  0 : 0
Sat.17.09. 16:00  Lokomotiva (Brčko) - Gorica (Pučile)  2 : 1
Sat.17.09. 16:00  Famos (Vojkovići) - Mladost (Velika Obarska)  0 : 2
Sun.18.09. 16:00  Mladost (Rogatica) - Milići (Milići)  3 : 1
Sun.18.09. 16:00  Željeznica (Trnovo) - Ilićka 01 (Brčko)  0 : 2
Sun.18.09. 16:00  Proleter (Dvorovi) - Mladost (B. Selo)  1 : 1
Sun.18.09. 16:00  Jedinstvo (Brodac) - Stakorina (Čajniče)  1 : 0
7. Kolo - 24.09.2011 do 25.09.2011
Sat.24.09. 16:00  Jedinstvo (Brčko) - Lokomotiva (Brčko)  0 : 1
Sat.24.09. 16:00  Ilićka 01 (Brčko) - Proleter (Dvorovi)  4 : 1
Sun.25.09. 16:00  Gorica (Pučile) - Famos (Vojkovići)  0 : 0
Sun.25.09. 16:00  Mladost (Velika Obarska) - Željeznica (Trnovo)  3 : 1
Sun.25.09. 16:00  Milići (Milići) - Napredak (Donji Šepak)  1 : 4
Sun.25.09. 16:00  Stakorina (Čajniče) - Mladost (Rogatica)  _ : _
Sun.25.09. 16:00  Mladost (B. Selo) - Jedinstvo (Brodac)  1 : 0
8. Kolo - 01.10.2011 do 02.10.2011
Sat.01.10. 15:30  Lokomotiva (Brčko) - Milići (Milići)  1 : 0
Sat.01.10. 15:30  Napredak (Donji Šepak) - Stakorina (Čajniče)  4 : 3
Sat.01.10. 15:30  Famos (Vojkovići) - Jedinstvo (Brčko)  3 : 0
Sun.02.10. 15:30  Proleter (Dvorovi) - Mladost (Velika Obarska)  0 : 1
Sun.02.10. 15:30  Mladost (B. Selo) - Ilićka 01 (Brčko)  1 : 0
Sun.02.10. 15:30  Jedinstvo (Brodac) - Mladost (Rogatica)  2 : 0
Sun.02.10. 15:30  Željeznica (Trnovo) - Gorica (Pučile)  2 : 1
9. Kolo - 08.10.2011 do 09.10.2011
Sat.08.10. 15:30  Jedinstvo (Brčko) - Željeznica (Trnovo)  3 : 3
Sun.09.10. 15:30  Gorica (Pučile) - Proleter (Dvorovi)  2 : 1
Sun.09.10. 15:30  Mladost (Velika Obarska) - Mladost (B. Selo)  2 : 1
Sun.09.10. 15:30  Stakorina (Čajniče) - Lokomotiva (Brčko)  2 : 1
Sun.09.10. 15:30  Mladost (Rogatica) - Napredak (Donji Šepak)  1 : 0
Sun.09.10. 15:30  Ilićka 01 (Brčko) - Jedinstvo (Brodac)  6 : 0
Sun.09.10. 15:30  Milići (Milići) - Famos (Vojkovići)  0 : 0
10. Kolo - 15.10.2011 do 16.10.2011
Sat.15.10. 15:00  Famos (Vojkovići) - Stakorina (Čajniče)  1 : 0
Sat.15.10. 15:00  Lokomotiva (Brčko) - Mladost (Rogatica)  1 : 0
Sun.16.10. 15:00  Željeznica (Trnovo) - Milići (Milići)  2 : 1
Sun.16.10. 15:00  Mladost (B. Selo) - Gorica (Pučile)  1 : 2
Sun.16.10. 15:00  Ilićka 01 (Brčko) - Mladost (Velika Obarska)  2 : 1
Sun.16.10. 15:00  Jedinstvo (Brodac) - Napredak (Donji Šepak)  1 : 0
Sun.16.10. 15:00  Proleter (Dvorovi) - Jedinstvo (Brčko)  6 : 0
11. Kolo - 22.10.2011 do 23.10.2011
Sat.22.10. 14:30  Jedinstvo (Brčko) - Mladost (B. Selo)  0 : 3
Sat.22.10. 14:30  Napredak (Donji Šepak) - Lokomotiva (Brčko)  2 : 3
Sun.23.10. 14:30  Milići (Milići) - Proleter (Dvorovi)  0 : 2
Sun.23.10. 14:30  Gorica (Pučile) - Ilićka 01 (Brčko)  1 : 1
Sun.23.10. 14:30  Mladost (Rogatica) - Famos (Vojkovići)  1 : 0
Sun.23.10. 14:30  Mladost (Velika Obarska) - Jedinstvo (Brodac)  5 : 0
Sun.23.10. 14:30  Stakorina (Čajniče) - Željeznica (Trnovo)  4 : 0
12. Kolo - 29.10.2011 do 30.10.2011
Sat.29.10. 13:30  Famos (Vojkovići) - Napredak (Donji Šepak)  3 : 1
Sun.30.10. 13:30  Željeznica (Trnovo) - Mladost (Rogatica)  3 : 0
Sun.30.10. 13:30  Proleter (Dvorovi) - Stakorina (Čajniče)  2 : 0
Sun.30.10. 13:30  Ilićka 01 (Brčko) - Jedinstvo (Brčko)  3 : 2
Sun.30.10. 13:30  Mladost (Velika Obarska) - Gorica (Pučile)  0 : 1
Sun.30.10. 13:30  Jedinstvo (Brodac) - Lokomotiva (Brčko)  2 : 1
Sun.30.10. 13:30  Mladost (B. Selo) - Milići (Milići)  1 : 0
13. Kolo - 05.11.2011 do 06.11.2011
Sat.05.11. 13:30  Jedinstvo (Brčko) - Mladost (Velika Obarska)  0 : 2
Sat.05.11. 13:30  Lokomotiva (Brčko) - Famos (Vojkovići)  3 : 0
Sun.06.11. 13:30  Milići (Milići) - Ilićka 01 (Brčko)  1 : 5
Sun.06.11. 13:30  Stakorina (Čajniče) - Mladost (B. Selo)  2 : 1
Sun.06.11. 13:30  Napredak (Donji Šepak) - Željeznica (Trnovo)  4 : 1
Sun.06.11. 13:30  Gorica (Pučile) - Jedinstvo (Brodac)  2 : 1
Sun.06.11. 13:30  Mladost (Rogatica) - Proleter (Dvorovi)  3 : 0
14. Kolo - 10.03.2012 do 11.03.2012
Sat.10.03. 14:30  Lokomotiva (Brčko) - Željeznica (Trnovo)  1 : 0
Sat.10.03. 14:30  Jedinstvo (Brčko) - Gorica (Pučile)  1 : 2
Sat.10.03. 14:30  Napredak (Donji Šepak) - Proleter (Dvorovi)  0 : 0
Sun.11.03. 14:30  Milići (Milići) - Mladost (Velika Obarska)  0 : 3
Sun.11.03. 14:30  Jedinstvo (Brodac) - Famos (Vojkovići)  1 : 3
Wed.21.03. 14:30  Stakorina (Čajniče) - Ilićka 01 (Brčko)  0 : 0
Wed.21.03. 14:30  Mladost (Rogatica) - Mladost (B. Selo)  _ : _
15. Kolo - 17.03.2012 do 18.03.2012
Sat.17.03. 14:30  Jedinstvo (Brčko) - Jedinstvo (Brodac)  1 : 0
Sun.18.03. 14:30  Mladost (Velika Obarska) - Stakorina (Čajniče)  4 : 0
Sun.18.03. 14:30  Gorica (Pučile) - Milići (Milići)  0 : 2
Sun.18.03. 14:30  Ilićka 01 (Brčko) - Mladost (Rogatica)  4 : 0
Sun.18.03. 14:30  Proleter (Dvorovi) - Lokomotiva (Brčko)  1 : 0
Sun.18.03. 14:30  Mladost (B. Selo) - Napredak (Donji Šepak)  1 : 0
Wed.04.04. 14:30  Željeznica (Trnovo) - Famos (Vojkovići)  _ : _
16. Kolo - 24.03.2012 do 25.03.2012
Sat.24.03. 15:00  Lokomotiva (Brčko) - Mladost (B. Selo)  2 : 1
Sat.24.03. 15:00  Famos (Vojkovići) - Proleter (Dvorovi)  3 : 0
Sat.24.03. 15:00  Napredak (Donji Šepak) - Ilićka 01 (Brčko)  1 : 1
Sun.25.03. 15:00  Stakorina (Čajniče) - Gorica (Pučile)  1 : 2
Sun.25.03. 15:00  Milići (Milići) - Jedinstvo (Brčko)  2 : 1
Sun.25.03. 15:00  Jedinstvo (Brodac) - Željeznica (Trnovo)  2 : 1
Sun.25.03. 15:00  Mladost (Rogatica) - Mladost (Velika Obarska)  1 : 4
17. Kolo - 31.03.2012 do 01.04.2012
Sat.31.03. 15:00  Jedinstvo (Brčko) - Stakorina (Čajniče)  2 : 0
Sun.01.04. 15:00  Gorica (Pučile) - Mladost (Rogatica)  2 : 1
Sun.01.04. 15:00  Mladost (Velika Obarska) - Napredak (Donji Šepak)  4 : 1
Sun.01.04. 15:00  Mladost (B. Selo) - Famos (Vojkovići)  2 : 1
Sun.01.04. 15:00  Proleter (Dvorovi) - Željeznica (Trnovo)  1 : 0
Sun.01.04. 15:00  Milići (Milići) - Jedinstvo (Brodac)  1 : 0
Sun.01.04. 15:00  Ilićka 01 (Brčko) - Lokomotiva (Brčko)  3 : 2
18. Kolo - 08.04.2012 do 08.04.2012
Sun.08.04. 15:00  Famos (Vojkovići) - Ilićka 01 (Brčko)  3 : 3
Sun.08.04. 15:00  Željeznica (Trnovo) - Mladost (B. Selo)  1 : 0
Sun.08.04. 15:00  Lokomotiva (Brčko) - Mladost (Velika Obarska)  0 : 0
Sun.08.04. 15:00  Mladost (Rogatica) - Jedinstvo (Brčko)  5 : 0
Sun.08.04. 15:00  Stakorina (Čajniče) - Milići (Milići)  1 : 1
Sun.08.04. 15:00  Jedinstvo (Brodac) - Proleter (Dvorovi)  2 : 0
Sun.08.04. 15:00  Napredak (Donji Šepak) - Gorica (Pučile)  2 : 1
19. Kolo - 14.04.2012 do 14.04.2012
Sat.14.04. 16:00  Jedinstvo (Brčko) - Napredak (Donji Šepak)  0 : 0
Sat.14.04. 16:00  Milići (Milići) - Mladost (Rogatica)  3 : 1
Sat.14.04. 16:00  Gorica (Pučile) - Lokomotiva (Brčko)  4 : 3
Sat.14.04. 16:00  Ilićka 01 (Brčko) - Željeznica (Trnovo)  3 : 0
Sat.14.04. 16:00  Mladost (B. Selo) - Proleter (Dvorovi)  0 : 0
Sat.14.04. 16:00  Stakorina (Čajniče) - Jedinstvo (Brodac)  2 : 1
Sat.14.04. 16:00  Mladost (Velika Obarska) - Famos (Vojkovići)  5 : 0
20. Kolo - 21.04.2012 do 22.04.2012
Sat.21.04. 16:00  Famos (Vojkovići) - Gorica (Pučile)  3 : 2
Sat.21.04. 16:00  Lokomotiva (Brčko) - Jedinstvo (Brčko)  1 : 2
Sat.21.04. 16:00  Napredak (Donji Šepak) - Milići (Milići)  1 : 1
Sun.22.04. 16:00  Proleter (Dvorovi) - Ilićka 01 (Brčko)  1 : 2
Sun.22.04. 16:00  Željeznica (Trnovo) - Mladost (Velika Obarska)  0 : 2
Sun.22.04. 16:00  Mladost (Rogatica) - Stakorina (Čajniče)  2 : 0
Sun.22.04. 16:00  Jedinstvo (Brodac) - Mladost (B. Selo)  2 : 2
21. Kolo - 28.04.2012 do 29.04.2012
Sat.28.04. 16:00  Jedinstvo (Brčko) - Famos (Vojkovići)  3 : 2
Sun.29.04. 16:00  Milići (Milići) - Lokomotiva (Brčko)  3 : 0
Sun.29.04. 16:00  Stakorina (Čajniče) - Napredak (Donji Šepak)  0 : 0
Sun.29.04. 16:00  Mladost (Velika Obarska) - Proleter (Dvorovi)  4 : 2
Sun.29.04. 16:00  Ilićka 01 (Brčko) - Mladost (B. Selo)  1 : 2
Sun.29.04. 16:00  Mladost (Rogatica) - Jedinstvo (Brodac)  2 : 0
Sun.29.04. 16:00  Gorica (Pučile) - Željeznica (Trnovo)  1 : 1
22. Kolo - 04.05.2012 do 06.05.2012
Fri.04.05. 16:30  Željeznica (Trnovo) - Jedinstvo (Brčko)  2 : 0
Fri.04.05. 16:30  Proleter (Dvorovi) - Gorica (Pučile)  3 : 1
Sat.05.05. 16:30  Mladost (B. Selo) - Mladost (Velika Obarska)  1 : 4
Sat.05.05. 16:30  Lokomotiva (Brčko) - Stakorina (Čajniče)  3 : 1
Sat.05.05. 16:30  Famos (Vojkovići) - Milići (Milići)  1 : 0
Sat.05.05. 16:30  Napredak (Donji Šepak) - Mladost (Rogatica)  4 : 0
Sun.06.05. 16:30  Jedinstvo (Brodac) - Ilićka 01 (Brčko)  2 : 5
23. Kolo - 12.05.2012 do 13.05.2012
Sat.12.05. 16:30  Jedinstvo (Brčko) - Proleter (Dvorovi)  1 : 0
Sat.12.05. 16:30  Napredak (Donji Šepak) - Jedinstvo (Brodac)  6 : 4
Sun.13.05. 16:30  Mladost (Rogatica) - Lokomotiva (Brčko)  4 : 2
Sun.13.05. 16:30  Stakorina (Čajniče) - Famos (Vojkovići)  1 : 0
Sun.13.05. 16:30  Gorica (Pučile) - Mladost (B. Selo)  1 : 2
Sun.13.05. 16:30  Mladost (Velika Obarska) - Ilićka 01 (Brčko)  3 : 0
Sun.13.05. 16:30  Milići (Milići) - Željeznica (Trnovo)  2 : 0
24. Kolo - 16.05.2012 do 16.05.2012
Wed.16.05. 16:30  Mladost (B. Selo) - Jedinstvo (Brčko)  5 : 1
Wed.16.05. 16:30  Ilićka 01 (Brčko) - Gorica (Pučile)  6 : 1
Wed.16.05. 16:30  Proleter (Dvorovi) - Milići (Milići)  1 : 2
Wed.16.05. 16:30  Famos (Vojkovići) - Mladost (Rogatica)  4 : 1
Wed.16.05. 16:30  Lokomotiva (Brčko) - Napredak (Donji Šepak)  1 : 2
Wed.16.05. 16:30  Jedinstvo (Brodac) - Mladost (Velika Obarska)  1 : 3
Wed.16.05. 16:30  Željeznica (Trnovo) - Stakorina (Čajniče)  0 : 1
25. Kolo - 20.05.2012 do 20.05.2012
Sun.20.05. 17:00  Mladost (Rogatica) - Željeznica (Trnovo)  3 : 1
Sun.20.05. 17:00  Napredak (Donji Šepak) - Famos (Vojkovići)  5 : 1
Sun.20.05. 17:00  Stakorina (Čajniče) - Proleter (Dvorovi)  0 : 1
Sun.20.05. 17:00  Jedinstvo (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko)  3 : 2
Sun.20.05. 17:00  Gorica (Pučile) - Mladost (Velika Obarska)  0 : 4
Sun.20.05. 17:00  Lokomotiva (Brčko) - Jedinstvo (Brodac)  2 : 2
Sun.20.05. 17:00  Milići (Milići) - Mladost (B. Selo)  2 : 1
26. Kolo - 27.05.2012 do 27.05.2012
Sun.27.05. 17:00  Ilićka 01 (Brčko) - Milići (Milići)  2 : 2
Sun.27.05. 17:00  Mladost (Velika Obarska) - Jedinstvo (Brčko)  1 : 2
Sun.27.05. 17:00  Mladost (B. Selo) - Stakorina (Čajniče)  1 : 0
Sun.27.05. 17:00  Željeznica (Trnovo) - Napredak (Donji Šepak)  3 : 1
Sun.27.05. 17:00  Famos (Vojkovići) - Lokomotiva (Brčko)  3 : 1
Sun.27.05. 17:00  Jedinstvo (Brodac) - Gorica (Pučile)  1 : 0
Sun.27.05. 17:00  Proleter (Dvorovi) - Mladost (Rogatica)  7 : 0
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Ilićka 01 (Brčko)  21   15:2    13
Mladost (Velika Obarska)  19   16:1    15
Jedinstvo (Brodac)  15   10:3    7
Mladost (B. Selo)  14   17:3    14
Proleter (Dvorovi)  13   8:8    0
Lokomotiva (Brčko)  12   7:6    1
Stakorina (Čajniče)  8   9:6    3
Gorica (Pučile)  7   5:5    0
Napredak (Donji Šepak)  5   5:7    -2
10  Jedinstvo (Brčko)  5   5:12    -7
11  Famos (Vojkovići)  4   4:10    -6
12  Mladost (Rogatica)  4   3:15    -12
13  Željeznica (Trnovo)  3   4:16    -12
14  Milići (Milići)  3   6:20    -14