Druga liga Sjever FBiH

1. Kolo - 17.08.2013 do 17.08.2013
Sat.17.08. 17:30  Bosna (Kalesija) - Mladost (Malešići)  1 : 0
Sat.17.08. 17:30  Priluk - Radnik (Lipnica)  4 : 0
Sat.17.08. 17:30  Dizdaruša (Brčko) - Sloga (Tojšići)  3 : 0
Sat.17.08. 17:30  Rudar (Bukinje) - Slaven (Živinice)  1 : 0
Sat.17.08. 17:30  Ingram (D. Potok) - Dinamo (D. Mahala)  6 : 1
Sat.17.08. 17:30  Odžak 102 - Mramor  2 : 1
Sat.17.08. 17:30  Bosna (Mionica) - Prokosovići  1 : 0

Slobodan / a: Mladost (Puračić)  

2. Kolo - 24.08.2013 do 25.08.2013
Sat.24.08. 17:00  Sloga (Tojšići) - Bosna (Mionica)  5 : 4
Sat.24.08. 17:00  Slaven (Živinice) - Ingram (D. Potok)  2 : 1
Sat.24.08. 17:00  Mladost (Malešići) - Dizdaruša (Brčko)  5 : 0
Sat.24.08. 17:00  Radnik (Lipnica) - Mladost (Puračić)  3 : 0
Sat.24.08. 17:00  Mramor - Dinamo (D. Mahala)  9 : 0
Sat.24.08. 17:00  Odžak 102 - Priluk  3 : 0
Sun.25.08. 17:00  Prokosovići - Rudar (Bukinje)  3 : 2

Slobodan / a: Bosna (Kalesija)  

3. Kolo - 31.08.2013 do 01.09.2013
Sat.31.08. 16:30  Bosna (Kalesija) - Radnik (Lipnica)  3 : 1
Sat.31.08. 16:30  Priluk - Mramor  1 : 1
Sat.31.08. 16:30  Mladost (Puračić) - Odžak 102  3 : 0
Sun.01.09. 16:30  Bosna (Mionica) - Mladost (Malešići)  1 : 0
Sun.01.09. 16:30  Ingram (D. Potok) - Prokosovići  2 : 3
Sun.01.09. 16:30  Dinamo (D. Mahala) - Slaven (Živinice)  2 : 0
Sun.01.09. 16:30  Rudar (Bukinje) - Sloga (Tojšići)  1 : 0

Slobodan / a: Dizdaruša (Brčko)  

4. Kolo - 07.09.2013 do 08.09.2013
Sat.07.09. 16:00  Mladost (Malešići) - Rudar (Bukinje)  4 : 0
Sat.07.09. 16:00  Sloga (Tojšići) - Ingram (D. Potok)  6 : 0
Sat.07.09. 16:00  Radnik (Lipnica) - Dizdaruša (Brčko)  2 : 0
Sat.07.09. 16:00  Odžak 102 - Bosna (Kalesija)  0 : 0
Sat.07.09. 16:00  Mramor - Slaven (Živinice)  2 : 0
Sat.07.09. 16:00  Priluk - Mladost (Puračić)  1 : 0
Sun.08.09. 16:00  Prokosovići - Dinamo (D. Mahala)  6 : 0

Slobodan / a: Bosna (Mionica)  

5. Kolo - 13.09.2013 do 15.09.2013
Fri.13.09. 16:00  Mladost (Puračić) - Mramor  3 : 0
Sat.14.09. 16:00  Bosna (Kalesija) - Priluk  3 : 0
Sat.14.09. 16:00  Slaven (Živinice) - Prokosovići  2 : 0
Sat.14.09. 16:00  Dizdaruša (Brčko) - Odžak 102  3 : 0
Sun.15.09. 16:00  Dinamo (D. Mahala) - Sloga (Tojšići)  0 : 0
Sun.15.09. 16:00  Ingram (D. Potok) - Mladost (Malešići)  1 : 4
Sun.15.09. 16:00  Bosna (Mionica) - Radnik (Lipnica)  7 : 0

Slobodan / a: Rudar (Bukinje)  

6. Kolo - 21.09.2013 do 22.09.2013
Sat.21.09. 16:00  Mladost (Malešići) - Dinamo (D. Mahala)  10 : 0
Sat.21.09. 16:00  Sloga (Tojšići) - Slaven (Živinice)  2 : 1
Sat.21.09. 16:00  Radnik (Lipnica) - Rudar (Bukinje)  2 : 1
Sat.21.09. 16:00  Priluk - Dizdaruša (Brčko)  0 : 0
Sat.21.09. 16:00  Mladost (Puračić) - Bosna (Kalesija)  4 : 0
Sat.21.09. 16:00  Mramor - Prokosovići  2 : 0
Sat.21.09. 16:00  Odžak 102 - Bosna (Mionica)  2 : 1

Slobodan / a: Ingram (D. Potok)  

7. Kolo - 28.09.2013 do 29.09.2013
Sat.28.09. 15:30  Dizdaruša (Brčko) - Mladost (Puračić)  5 : 2
Sat.28.09. 15:30  Bosna (Kalesija) - Mramor  2 : 1
Sat.28.09. 15:30  Slaven (Živinice) - Mladost (Malešići)  0 : 1
Sun.29.09. 15:30  Prokosovići - Sloga (Tojšići)  4 : 2
Sun.29.09. 15:30  Bosna (Mionica) - Priluk  1 : 1
Sun.29.09. 15:30  Rudar (Bukinje) - Odžak 102  1 : 0
Sun.29.09. 15:30  Ingram (D. Potok) - Radnik (Lipnica)  5 : 0

Slobodan / a: Dinamo (D. Mahala)  

8. Kolo - 05.10.2013 do 06.10.2013
Sat.05.10. 15:30  Radnik (Lipnica) - Dinamo (D. Mahala)  5 : 0
Sat.05.10. 15:30  Mladost (Malešići) - Prokosovići  4 : 1
Sat.05.10. 15:30  Odžak 102 - Ingram (D. Potok)  4 : 0
Sat.05.10. 15:30  Mladost (Puračić) - Bosna (Mionica)  3 : 1
Sat.05.10. 15:30  Bosna (Kalesija) - Dizdaruša (Brčko)  4 : 0
Sat.05.10. 15:30  Mramor - Sloga (Tojšići)  3 : 0
Sat.05.10. 15:30  Priluk - Rudar (Bukinje)  0 : 0

Slobodan / a: Slaven (Živinice)  

9. Kolo - 09.10.2013 do 13.10.2013
Wed.09.10. 15:30  Rudar (Bukinje) - Mladost (Puračić)  1 : 0
Sat.12.10. 15:30  Dizdaruša (Brčko) - Mramor  3 : 0
Sat.12.10. 15:30  Slaven (Živinice) - Radnik (Lipnica)  4 : 1
Sat.12.10. 15:30  Sloga (Tojšići) - Mladost (Malešići)  2 : 4
Sun.13.10. 15:30  Bosna (Mionica) - Bosna (Kalesija)  0 : 0
Sun.13.10. 15:30  Ingram (D. Potok) - Priluk  1 : 0
Sun.13.10. 15:30  Dinamo (D. Mahala) - Odžak 102  2 : 2

Slobodan / a: Prokosovići  

10. Kolo - 19.10.2013 do 20.10.2013
Sat.19.10. 15:00  Odžak 102 - Slaven (Živinice)  1 : 1
Sat.19.10. 15:00  Radnik (Lipnica) - Prokosovići  1 : 1
Sat.19.10. 15:00  Priluk - Dinamo (D. Mahala)  4 : 0
Sat.19.10. 15:00  Bosna (Kalesija) - Rudar (Bukinje)  3 : 1
Sat.19.10. 15:00  Dizdaruša (Brčko) - Bosna (Mionica)  3 : 0
Sat.19.10. 15:00  Mramor - Mladost (Malešići)  2 : 0
Sat.19.10. 15:00  Mladost (Puračić) - Ingram (D. Potok)  2 : 1

Slobodan / a: Sloga (Tojšići)  

11. Kolo - 26.10.2013 do 27.10.2013
Sat.26.10. 14:30  Slaven (Živinice) - Priluk  1 : 1
Sat.26.10. 14:30  Sloga (Tojšići) - Radnik (Lipnica)  1 : 0
Sun.27.10. 13:30  Ingram (D. Potok) - Bosna (Kalesija)  2 : 0
Sun.27.10. 13:30  Rudar (Bukinje) - Dizdaruša (Brčko)  1 : 1
Sun.27.10. 13:30  Prokosovići - Odžak 102  3 : 2
Sun.27.10. 13:30  Bosna (Mionica) - Mramor  2 : 0
Sun.27.10. 13:30  Dinamo (D. Mahala) - Mladost (Puračić)  2 : 2

Slobodan / a: Mladost (Malešići)  

12. Kolo - 02.11.2013 do 03.11.2013
Sat.02.11. 13:30  Priluk - Prokosovići  2 : 1
Sat.02.11. 13:30  Odžak 102 - Sloga (Tojšići)  2 : 2
Sat.02.11. 13:30  Mladost (Puračić) - Slaven (Živinice)  4 : 1
Sat.02.11. 13:30  Dizdaruša (Brčko) - Ingram (D. Potok)  1 : 0
Sat.02.11. 13:30  Bosna (Kalesija) - Dinamo (D. Mahala)  7 : 1
Sat.02.11. 13:30  Radnik (Lipnica) - Mladost (Malešići)  4 : 1
Sun.03.11. 13:30  Bosna (Mionica) - Rudar (Bukinje)  1 : 1

Slobodan / a: Mramor  

13. Kolo - 09.11.2013 do 10.11.2013
Sat.09.11. 13:30  Slaven (Živinice) - Bosna (Kalesija)  3 : 0
Sat.09.11. 13:30  Sloga (Tojšići) - Priluk  0 : 3
Sat.09.11. 13:30  Mladost (Malešići) - Odžak 102  1 : 1
Sun.10.11. 13:30  Ingram (D. Potok) - Bosna (Mionica)  2 : 2
Sun.10.11. 13:30  Dinamo (D. Mahala) - Dizdaruša (Brčko)  2 : 5
Sun.10.11. 13:30  Rudar (Bukinje) - Mramor  0 : 0
Sun.10.11. 13:30  Prokosovići - Mladost (Puračić)  2 : 0

Slobodan / a: Radnik (Lipnica)  

14. Kolo - 16.11.2013 do 17.11.2013
Sat.16.11. 13:00  Bosna (Kalesija) - Prokosovići  2 : 0
Sat.16.11. 13:00  Dizdaruša (Brčko) - Slaven (Živinice)  1 : 2
Sat.16.11. 13:00  Priluk - Mladost (Malešići)  3 : 1
Sat.16.11. 13:00  Mladost (Puračić) - Sloga (Tojšići)  3 : 3
Sat.16.11. 13:00  Mramor - Radnik (Lipnica)  2 : 0
Sun.17.11. 13:00  Bosna (Mionica) - Dinamo (D. Mahala)  5 : 0
Sun.17.11. 13:00  Rudar (Bukinje) - Ingram (D. Potok)  2 : 0

Slobodan / a: Odžak 102  

15. Kolo - 23.11.2013 do 24.11.2013
Sat.23.11. 13:00  Prokosovići - Dizdaruša (Brčko)  3 : 1
Sat.23.11. 13:00  Slaven (Živinice) - Bosna (Mionica)  2 : 1
Sat.23.11. 13:00  Sloga (Tojšići) - Bosna (Kalesija)  1 : 0
Sat.23.11. 13:00  Mladost (Malešići) - Mladost (Puračić)  3 : 0
Sat.23.11. 13:00  Radnik (Lipnica) - Odžak 102  0 : 3
Sun.24.11. 13:00  Dinamo (D. Mahala) - Rudar (Bukinje)  0 : 2
Sun.24.11. 13:00  Ingram (D. Potok) - Mramor  1 : 0

Slobodan / a: Priluk  

16. Kolo - 08.03.2014 do 09.03.2014
Sat.08.03. 14:30  Mladost (Malešići) - Bosna (Kalesija)  0 : 2
Sat.08.03. 14:30  Radnik (Lipnica) - Priluk  2 : 1
Sat.08.03. 14:30  Sloga (Tojšići) - Dizdaruša (Brčko)  0 : 0
Sat.08.03. 14:30  Slaven (Živinice) - Rudar (Bukinje)  3 : 2
Sat.08.03. 14:30  Mramor - Odžak 102  4 : 0
Sun.09.03. 14:30  Dinamo (D. Mahala) - Ingram (D. Potok)  0 : 0
Sun.09.03. 14:30  Prokosovići - Bosna (Mionica)  3 : 1

Slobodan / a: Mladost (Puračić)  

17. Kolo - 15.03.2014 do 16.03.2014
Sat.15.03. 14:30  Dizdaruša (Brčko) - Mladost (Malešići)  1 : 1
Sat.15.03. 14:30  Mladost (Puračić) - Radnik (Lipnica)  2 : 0
Sat.15.03. 14:30  Priluk - Odžak 102  5 : 1
Sun.16.03. 14:30  Ingram (D. Potok) - Slaven (Živinice)  1 : 0
Sun.16.03. 14:30  Rudar (Bukinje) - Prokosovići  0 : 1
Sun.16.03. 14:30  Bosna (Mionica) - Sloga (Tojšići)  0 : 0
Sun.16.03. 14:30  Dinamo (D. Mahala) - Mramor  0 : 4

Slobodan / a: Bosna (Kalesija)  

18. Kolo - 22.03.2014 do 23.03.2014
Sat.22.03. 14:30  Radnik (Lipnica) - Bosna (Kalesija)  2 : 2
Sat.22.03. 14:30  Odžak 102 - Mladost (Puračić)  3 : 1
Sat.22.03. 14:30  Mladost (Malešići) - Bosna (Mionica)  5 : 0
Sat.22.03. 14:30  Prokosovići - Ingram (D. Potok)  2 : 0
Sat.22.03. 14:30  Slaven (Živinice) - Dinamo (D. Mahala)  7 : 0
Sat.22.03. 14:30  Mramor - Priluk  2 : 1
Sat.22.03. 14:30  Sloga (Tojšići) - Rudar (Bukinje)  3 : 1

Slobodan / a: Dizdaruša (Brčko)  

19. Kolo - 29.03.2014 do 30.03.2014
Sat.29.03. 15:00  Dizdaruša (Brčko) - Radnik (Lipnica)  2 : 1
Sat.29.03. 15:00  Slaven (Živinice) - Mramor  3 : 0
Sat.29.03. 15:00  Bosna (Kalesija) - Odžak 102  2 : 0
Sat.29.03. 15:00  Mladost (Puračić) - Priluk  1 : 1
Sun.30.03. 16:00  Dinamo (D. Mahala) - Prokosovići  1 : 4
Sun.30.03. 16:00  Rudar (Bukinje) - Mladost (Malešići)  0 : 1
Sun.30.03. 16:00  Ingram (D. Potok) - Sloga (Tojšići)  2 : 1

Slobodan / a: Bosna (Mionica)  

20. Kolo - 05.04.2014 do 06.04.2014
Sat.05.04. 16:00  Odžak 102 - Dizdaruša (Brčko)  4 : 3
Sat.05.04. 16:00  Priluk - Bosna (Kalesija)  2 : 1
Sat.05.04. 16:00  Radnik (Lipnica) - Bosna (Mionica)  2 : 1
Sat.05.04. 16:00  Sloga (Tojšići) - Dinamo (D. Mahala)  7 : 2
Sat.05.04. 16:00  Mladost (Malešići) - Ingram (D. Potok)  4 : 2
Sat.05.04. 16:00  Mramor - Mladost (Puračić)  1 : 0
Sun.06.04. 16:00  Prokosovići - Slaven (Živinice)  2 : 2

Slobodan / a: Rudar (Bukinje)  

21. Kolo - 12.04.2014 do 13.04.2014
Sat.12.04. 16:00  Slaven (Živinice) - Sloga (Tojšići)  3 : 1
Sat.12.04. 16:00  Dizdaruša (Brčko) - Priluk  2 : 1
Sat.12.04. 16:00  Bosna (Kalesija) - Mladost (Puračić)  1 : 1
Sun.13.04. 16:00  Dinamo (D. Mahala) - Mladost (Malešići)  0 : 3
Sun.13.04. 16:00  Rudar (Bukinje) - Radnik (Lipnica)  3 : 1
Sun.13.04. 16:00  Bosna (Mionica) - Odžak 102  3 : 1
Sun.13.04. 16:00  Prokosovići - Mramor  3 : 1

Slobodan / a: Ingram (D. Potok)  

22. Kolo - 19.04.2014 do 19.04.2014
Sat.19.04. 16:30  Priluk - Bosna (Mionica)  3 : 0
Sat.19.04. 16:30  Mladost (Puračić) - Dizdaruša (Brčko)  1 : 0
Sat.19.04. 16:30  Odžak 102 - Rudar (Bukinje)  2 : 2
Sat.19.04. 16:30  Mladost (Malešići) - Slaven (Živinice)  4 : 0
Sat.19.04. 16:30  Sloga (Tojšići) - Prokosovići  1 : 0
Sat.19.04. 16:30  Mramor - Bosna (Kalesija)  1 : 1
Sat.19.04. 16:30  Radnik (Lipnica) - Ingram (D. Potok)  3 : 1

Slobodan / a: Dinamo (D. Mahala)  

23. Kolo - 26.04.2014 do 27.04.2014
Sat.26.04. 16:30  Sloga (Tojšići) - Mramor  0 : 0
Sat.26.04. 16:30  Dizdaruša (Brčko) - Bosna (Kalesija)  1 : 1
Sun.27.04. 16:30  Prokosovići - Mladost (Malešići)  1 : 2
Sun.27.04. 16:30  Dinamo (D. Mahala) - Radnik (Lipnica)  0 : 2
Sun.27.04. 16:30  Bosna (Mionica) - Mladost (Puračić)  3 : 1
Sun.27.04. 16:30  Rudar (Bukinje) - Priluk  2 : 3
Sun.27.04. 16:30  Ingram (D. Potok) - Odžak 102  1 : 1

Slobodan / a: Slaven (Živinice)  

24. Kolo - 03.05.2014 do 03.05.2014
Sat.03.05. 17:00  Mladost (Puračić) - Rudar (Bukinje)  1 : 0
Sat.03.05. 17:00  Bosna (Kalesija) - Bosna (Mionica)  2 : 0
Sat.03.05. 17:00  Priluk - Ingram (D. Potok)  2 : 0
Sat.03.05. 17:00  Radnik (Lipnica) - Slaven (Živinice)  1 : 0
Sat.03.05. 17:00  Odžak 102 - Dinamo (D. Mahala)  4 : 0
Sat.03.05. 17:00  Mladost (Malešići) - Sloga (Tojšići)  5 : 0
Wed.04.06. 19:30  Mramor - Dizdaruša (Brčko)  3 : 2

Slobodan / a: Prokosovići  

25. Kolo - 10.05.2014 do 11.05.2014
Sat.10.05. 17:00  Slaven (Živinice) - Odžak 102  1 : 0
Sat.10.05. 17:00  Mladost (Malešići) - Mramor  2 : 1
Sun.11.05. 17:00  Prokosovići - Radnik (Lipnica)  4 : 2
Sun.11.05. 17:00  Dinamo (D. Mahala) - Priluk  0 : 5
Sun.11.05. 17:00  Rudar (Bukinje) - Bosna (Kalesija)  1 : 0
Sun.11.05. 17:00  Bosna (Mionica) - Dizdaruša (Brčko)  1 : 0
Sun.11.05. 17:00  Ingram (D. Potok) - Mladost (Puračić)  3 : 2

Slobodan / a: Sloga (Tojšići)  

26. Kolo - 14.05.2014 do 14.05.2014
Wed.14.05. 19:00  Bosna (Kalesija) - Ingram (D. Potok)  4 : 0
Wed.14.05. 19:00  Dizdaruša (Brčko) - Rudar (Bukinje)  5 : 1
Wed.14.05. 19:00  Mladost (Puračić) - Dinamo (D. Mahala)  10 : 0
Wed.14.05. 19:00  Odžak 102 - Prokosovići  2 : 0
Wed.14.05. 19:00  Mramor - Bosna (Mionica)  2 : 1
Wed.04.06. 19:30  Radnik (Lipnica) - Sloga (Tojšići)  4 : 2
Wed.04.06. 19:30  Priluk - Slaven (Živinice)  3 : 0

Slobodan / a: Mladost (Malešići)  

27. Kolo - 28.05.2014 do 28.05.2014
Wed.28.05. 19:30  Prokosovići - Priluk  1 : 0
Wed.28.05. 19:30  Sloga (Tojšići) - Odžak 102  3 : 2
Wed.28.05. 19:30  Slaven (Živinice) - Mladost (Puračić)  2 : 2
Wed.28.05. 19:30  Ingram (D. Potok) - Dizdaruša (Brčko)  4 : 2
Wed.28.05. 19:30  Rudar (Bukinje) - Bosna (Mionica)  2 : 1
Wed.28.05. 19:30  Mladost (Malešići) - Radnik (Lipnica)  6 : 0
Wed.28.05. 19:30  Dinamo (D. Mahala) - Bosna (Kalesija)  0 : 3

Slobodan / a: Mramor  

28. Kolo - 24.05.2014 do 25.05.2014
  Dizdaruša (Brčko) - Dinamo (D. Mahala)  3 : 0
Sat.24.05. 19:30  Bosna (Kalesija) - Slaven (Živinice)  2 : 4
Sat.24.05. 19:30  Bosna (Mionica) - Ingram (D. Potok)  4 : 0
Sat.24.05. 19:30  Mladost (Puračić) - Prokosovići  1 : 2
Sat.24.05. 19:30  Mramor - Rudar (Bukinje)  3 : 1
Sat.24.05. 19:30  Priluk - Sloga (Tojšići)  1 : 1
Wed.04.06. 19:30  Odžak 102 - Mladost (Malešići)  1 : 1

Slobodan / a: Radnik (Lipnica)  

29. Kolo - 31.05.2014 do 31.05.2014
  Dinamo (D. Mahala) - Bosna (Mionica)  0 : 3
Sat.31.05. 19:30  Sloga (Tojšići) - Mladost (Puračić)  3 : 2
Sat.31.05. 19:30  Mladost (Malešići) - Priluk  1 : 0
Sat.31.05. 19:30  Prokosovići - Bosna (Kalesija)  4 : 0
Sat.31.05. 19:30  Radnik (Lipnica) - Mramor  1 : 1
Sat.31.05. 19:30  Ingram (D. Potok) - Rudar (Bukinje)  6 : 2
Sat.31.05. 19:30  Slaven (Živinice) - Dizdaruša (Brčko)  2 : 4

Slobodan / a: Odžak 102  

30. Kolo - 07.06.2014 do 14.06.2014
Sat.07.06. 19:30  Dizdaruša (Brčko) - Prokosovići  3 : 1
Sat.07.06. 19:30  Bosna (Kalesija) - Sloga (Tojšići)  1 : 0
Sat.07.06. 19:30  Odžak 102 - Radnik (Lipnica)  3 : 1
Sat.07.06. 19:30  Bosna (Mionica) - Slaven (Živinice)  6 : 1
Sat.07.06. 19:30  Rudar (Bukinje) - Dinamo (D. Mahala)  3 : 0
Wed.11.06. 20:00  Mladost (Puračić) - Mladost (Malešići)  3 : 2
Sat.14.06. 19:30  Mramor - Ingram (D. Potok)  4 : 0

Slobodan / a: Priluk  

Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Mladost (Malešići)  19  35   49:21    28
Prokosovići  19  35   39:27    12
Bosna (Kalesija)  18  33   32:18    14
Mramor  19  32   34:18    16
Slaven (Živinice)  19  30   34:23    11
Priluk  19  30   30:19    11
Dizdaruša (Brčko)  18  28   32:27    5
Sloga (Tojšići)  19  26   35:33    2
Odžak 102  19  26   30:33    -3
10  Mladost (Puračić)  18  24   30:28    2
11  Ingram (D. Potok)  19  23   27:34    -7
12  Radnik (Lipnica)  19  23   26:40    -14
13  Rudar (Bukinje)  18  22   17:22    -5
14  Bosna (Mionica)  18  20   29:29    0
15  Dinamo (D. Mahala)  19  7   13:85    -72