Prva Liga Federacije

1. Kolo - 13.08.2011 do 14.08.2011
13.08. 17:30  Famos SAŠK N. Hrasnica - Budućnost Banovići  2 : 1
13.08. 17:30  Bratstvo Gračanica - Unis Vogošća  1 : 0
13.08. 17:30  Krajišnik Velika Kladuša - Gradina Srebrenik  0 : 3
13.08. 17:30  Krajina Cazin - Goražde  3 : 1
13.08. 17:30  Rudar Kakanj - Jedinstvo Bihać  2 : 1
13.08. 17:30  Orašje - Vitez  1 : 0
14.08. 17:30  Omladinac Mionica - Iskra Bugojno  1 : 0
14.08. 17:30  Branitelj Mostar - Čapljina  1 : 1
2. Kolo - 20.08.2011 do 20.08.2011
20.08. 17:30  Budućnost Banovići - Krajišnik Velika Kladuša  1 : 0
20.08. 17:30  Gradina Srebrenik - Orašje  4 : 3
20.08. 17:30  Čapljina - Famos SAŠK N. Hrasnica  1 : 0
20.08. 17:30  Vitez - Krajina Cazin  1 : 1
20.08. 17:30  Rudar Kakanj - Omladinac Mionica  3 : 2
20.08. 17:30  Jedinstvo Bihać - Goražde  3 : 0
20.08. 17:30  Iskra Bugojno - Bratstvo Gračanica  2 : 1
20.08. 17:30  Unis Vogošća - Branitelj Mostar  0 : 3
3. Kolo - 27.08.2011 do 28.08.2011
27.08. 17:00  Krajišnik Velika Kladuša - Čapljina  3 : 0
27.08. 17:00  Bratstvo Gračanica - Rudar Kakanj  1 : 1
27.08. 17:00  Orašje - Budućnost Banovići  0 : 1
27.08. 17:00  Goražde - Vitez  1 : 0
27.08. 17:00  Krajina Cazin - Gradina Srebrenik  1 : 0
28.08. 17:00  Omladinac Mionica - Jedinstvo Bihać  1 : 1
28.08. 17:00  Famos SAŠK N. Hrasnica - Unis Vogošća  2 : 1
28.08. 17:00  Branitelj Mostar - Iskra Bugojno  1 : 0
4. Kolo - 03.09.2011 do 04.09.2011
03.09. 17:00  Čapljina - Orašje  3 : 2
03.09. 17:00  Budućnost Banovići - Krajina Cazin  2 : 0
03.09. 17:00  Unis Vogošća - Krajišnik Velika Kladuša  2 : 0
03.09. 17:00  Rudar Kakanj - Branitelj Mostar  2 : 0
03.09. 17:00  Gradina Srebrenik - Goražde  2 : 0
03.09. 17:00  Jedinstvo Bihać - Vitez  3 : 3
03.09. 17:00  Iskra Bugojno - Famos SAŠK N. Hrasnica  3 : 3
04.09. 17:00  Omladinac Mionica - Bratstvo Gračanica  2 : 1
5. Kolo - 10.09.2011 do 11.09.2011
10.09. 16:30  Orašje - Unis Vogošća  1 : 0
10.09. 16:30  Krajišnik Velika Kladuša - Iskra Bugojno  1 : 1
10.09. 16:30  Krajina Cazin - Čapljina  1 : 0
10.09. 16:30  Vitez - Gradina Srebrenik  3 : 1
10.09. 16:30  Goražde - Budućnost Banovići  2 : 0
10.09. 16:30  Bratstvo Gračanica - Jedinstvo Bihać  4 : 1
11.09. 16:30  Branitelj Mostar - Omladinac Mionica  3 : 0
11.09. 16:30  Famos SAŠK N. Hrasnica - Rudar Kakanj  0 : 2
6. Kolo - 17.09.2011 do 18.09.2011
17.09. 16:30  Unis Vogošća - Krajina Cazin  0 : 1
17.09. 16:30  Čapljina - Goražde  6 : 1
17.09. 16:30  Iskra Bugojno - Orašje  1 : 0
17.09. 16:30  Budućnost Banovići - Vitez  2 : 1
17.09. 16:30  Bratstvo Gračanica - Branitelj Mostar  5 : 0
17.09. 16:30  Rudar Kakanj - Krajišnik Velika Kladuša  2 : 0
17.09. 16:30  Jedinstvo Bihać - Gradina Srebrenik  3 : 1
18.09. 16:30  Omladinac Mionica - Famos SAŠK N. Hrasnica  2 : 1
7. Kolo - 24.09.2011 do 24.09.2011
24.09. 16:00  Orašje - Rudar Kakanj  2 : 0
24.09. 16:00  Krajišnik Velika Kladuša - Omladinac Mionica  3 : 0
24.09. 16:00  Krajina Cazin - Iskra Bugojno  0 : 0
24.09. 16:00  Famos SAŠK N. Hrasnica - Bratstvo Gračanica  2 : 0
24.09. 16:00  Gradina Srebrenik - Budućnost Banovići  3 : 2
24.09. 16:00  Branitelj Mostar - Jedinstvo Bihać  2 : 0
24.09. 16:00  Vitez - Čapljina  0 : 1
24.09. 16:00  Goražde - Unis Vogošća  4 : 1
8. Kolo - 01.10.2011 do 02.10.2011
01.10. 16:00  Iskra Bugojno - Goražde  2 : 3
01.10. 16:00  Unis Vogošća - Vitez  0 : 0
01.10. 16:00  Rudar Kakanj - Krajina Cazin  0 : 0
01.10. 16:00  Čapljina - Gradina Srebrenik  2 : 0
01.10. 16:00  Branitelj Mostar - Famos SAŠK N. Hrasnica  0 : 0
01.10. 16:00  Jedinstvo Bihać - Budućnost Banovići  2 : 0
01.10. 16:00  Bratstvo Gračanica - Krajišnik Velika Kladuša  2 : 0
02.10. 16:00  Omladinac Mionica - Orašje  2 : 1
9. Kolo - 15.10.2011 do 15.10.2011
08.10. 15:30  Krajina Cazin - Omladinac Mionica  4 : 1
08.10. 15:30  Orašje - Bratstvo Gračanica  2 : 1
08.10. 15:30  Goražde - Rudar Kakanj  3 : 0
08.10. 15:30  Krajišnik Velika Kladuša - Branitelj Mostar  3 : 0
08.10. 15:30  Budućnost Banovići - Čapljina  0 : 0
08.10. 15:30  Famos SAŠK N. Hrasnica - Jedinstvo Bihać  3 : 1
08.10. 15:30  Gradina Srebrenik - Unis Vogošća  4 : 2
08.10. 15:30  Vitez - Iskra Bugojno  3 : 1
10. Kolo - 15.10.2011 do 16.10.2011
15.10. 15:00  Iskra Bugojno - Gradina Srebrenik  1 : 0
15.10. 15:00  Unis Vogošća - Budućnost Banovići  0 : 3
15.10. 15:00  Rudar Kakanj - Vitez  2 : 2
15.10. 15:00  Famos SAŠK N. Hrasnica - Krajišnik Velika Kladuša  0 : 0
15.10. 15:00  Jedinstvo Bihać - Čapljina  1 : 0
15.10. 15:00  Bratstvo Gračanica - Krajina Cazin  3 : 0
16.10. 15:00  Omladinac Mionica - Goražde  3 : 2
16.10. 15:00  Branitelj Mostar - Orašje  1 : 2
11. Kolo - 22.10.2011 do 22.10.2011
22.10. 15:00  Goražde - Bratstvo Gračanica  0 : 0
22.10. 15:00  Krajina Cazin - Branitelj Mostar  2 : 1
22.10. 15:00  Vitez - Omladinac Mionica  4 : 0
22.10. 15:00  Orašje - Famos SAŠK N. Hrasnica  1 : 1
22.10. 15:00  Čapljina - Unis Vogošća  4 : 1
22.10. 15:00  Krajišnik Velika Kladuša - Jedinstvo Bihać  2 : 1
22.10. 15:00  Budućnost Banovići - Iskra Bugojno  2 : 0
22.10. 15:00  Gradina Srebrenik - Rudar Kakanj  2 : 0
12. Kolo - 29.10.2011 do 30.10.2011
29.10. 14:00  Rudar Kakanj - Budućnost Banovići  2 : 0
29.10. 14:00  Iskra Bugojno - Čapljina  3 : 1
29.10. 14:00  Bratstvo Gračanica - Vitez  0 : 0
29.10. 14:00  Krajišnik Velika Kladuša - Orašje  4 : 2
29.10. 14:00  Famos SAŠK N. Hrasnica - Krajina Cazin  1 : 1
29.10. 14:00  Branitelj Mostar - Goražde  3 : 0
29.10. 14:00  Jedinstvo Bihać - Unis Vogošća  4 : 1
30.10. 14:00  Omladinac Mionica - Gradina Srebrenik  0 : 1
13. Kolo - 05.11.2011 do 05.11.2011
05.11. 13:30  Vitez - Branitelj Mostar  2 : 1
05.11. 13:30  Goražde - Famos SAŠK N. Hrasnica  1 : 0
05.11. 13:30  Gradina Srebrenik - Bratstvo Gračanica  4 : 1
05.11. 13:30  Krajina Cazin - Krajišnik Velika Kladuša  3 : 0
05.11. 13:30  Unis Vogošća - Iskra Bugojno  0 : 1
05.11. 13:30  Orašje - Jedinstvo Bihać  3 : 2
05.11. 13:30  Čapljina - Rudar Kakanj  2 : 0
05.11. 13:30  Budućnost Banovići - Omladinac Mionica  4 : 3
14. Kolo - 12.11.2011 do 13.11.2011
12.11. 13:30  Bratstvo Gračanica - Budućnost Banovići  3 : 1
12.11. 13:30  Rudar Kakanj - Unis Vogošća  3 : 1
12.11. 13:30  Famos SAŠK N. Hrasnica - Vitez  0 : 1
12.11. 13:30  Orašje - Krajina Cazin  4 : 1
12.11. 13:30  Jedinstvo Bihać - Iskra Bugojno  1 : 1
12.11. 13:30  Krajišnik Velika Kladuša - Goražde  0 : 0
13.11. 13:30  Branitelj Mostar - Gradina Srebrenik  2 : 0
13.11. 13:30  Omladinac Mionica - Čapljina  1 : 1
15. Kolo - 19.11.2011 do 19.11.2011
19.11. 13:00  Gradina Srebrenik - Famos SAŠK N. Hrasnica  4 : 0
19.11. 13:00  Vitez - Krajišnik Velika Kladuša  2 : 0
19.11. 13:00  Budućnost Banovići - Branitelj Mostar  3 : 0
19.11. 13:00  Goražde - Orašje  0 : 2
19.11. 13:00  Iskra Bugojno - Rudar Kakanj  3 : 1
19.11. 13:00  Krajina Cazin - Jedinstvo Bihać  2 : 0
19.11. 13:00  Unis Vogošća - Omladinac Mionica  5 : 0
19.11. 13:00  Čapljina - Bratstvo Gračanica  3 : 2
16. Kolo - 10.03.2012 do 21.03.2012
10.03. 14:30  Čapljina - Branitelj Mostar  1 : 0
10.03. 14:30  Iskra Bugojno - Omladinac Mionica  4 : 0
10.03. 14:30  Budućnost Banovići - Famos SAŠK N. Hrasnica  1 : 0
10.03. 14:30  Goražde - Krajina Cazin  2 : 1
10.03. 14:30  Jedinstvo Bihać - Rudar Kakanj  1 : 1
10.03. 14:30  Vitez - Orašje  5 : 1
10.03. 14:30  Gradina Srebrenik - Krajišnik Velika Kladuša  1 : 1
21.03. 14:30  Unis Vogošća - Bratstvo Gračanica  0 : 2
17. Kolo - 17.03.2012 do 18.03.2012
17.03. 14:30  Orašje - Gradina Srebrenik  1 : 3
17.03. 14:30  Krajina Cazin - Vitez  1 : 1
17.03. 14:30  Bratstvo Gračanica - Iskra Bugojno  3 : 0
17.03. 14:30  Goražde - Jedinstvo Bihać  1 : 0
17.03. 14:30  Krajišnik Velika Kladuša - Budućnost Banovići  2 : 1
18.03. 14:30  Omladinac Mionica - Rudar Kakanj  0 : 6
18.03. 14:30  Branitelj Mostar - Unis Vogošća  4 : 0
18.03. 14:30  Famos SAŠK N. Hrasnica - Čapljina  2 : 0
18. Kolo - 24.03.2012 do 25.03.2012
24.03. 15:00  Iskra Bugojno - Branitelj Mostar  2 : 0
24.03. 15:00  Rudar Kakanj - Bratstvo Gračanica  1 : 0
24.03. 15:00  Čapljina - Krajišnik Velika Kladuša  4 : 0
24.03. 15:00  Vitez - Goražde  1 : 0
24.03. 15:00  Gradina Srebrenik - Krajina Cazin  3 : 0
24.03. 15:00  Budućnost Banovići - Orašje  1 : 1
24.03. 15:00  Jedinstvo Bihać - Omladinac Mionica  9 : 0
25.03. 15:00  Unis Vogošća - Famos SAŠK N. Hrasnica  2 : 0
19. Kolo - 31.03.2012 do 01.04.2012
31.03. 15:00  Orašje - Čapljina  0 : 3
31.03. 15:00  Krajina Cazin - Budućnost Banovići  2 : 0
31.03. 15:00  Krajišnik Velika Kladuša - Unis Vogošća  3 : 1
31.03. 15:00  Goražde - Gradina Srebrenik  0 : 0
31.03. 15:00  Bratstvo Gračanica - Omladinac Mionica  10 : 0
31.03. 15:00  Famos SAŠK N. Hrasnica - Iskra Bugojno  1 : 1
31.03. 15:00  Vitez - Jedinstvo Bihać  1 : 2
01.04. 15:00  Branitelj Mostar - Rudar Kakanj  0 : 1
20. Kolo - 07.04.2012 do 07.04.2012
07.04. 15:30  Iskra Bugojno - Krajišnik Velika Kladuša  2 : 0
07.04. 15:30  Rudar Kakanj - Famos SAŠK N. Hrasnica  0 : 0
07.04. 15:30  Unis Vogošća - Orašje  1 : 2
07.04. 15:30  Omladinac Mionica - Branitelj Mostar  0 : 3
07.04. 15:30  Gradina Srebrenik - Vitez  1 : 0
07.04. 15:30  Jedinstvo Bihać - Bratstvo Gračanica  0 : 3
07.04. 15:30  Budućnost Banovići - Goražde  1 : 0
07.04. 15:30  Čapljina - Krajina Cazin  1 : 0
21. Kolo - 14.04.2012 do 14.04.2012
14.04. 16:00  Krajina Cazin - Unis Vogošća  3 : 1
14.04. 16:00  Goražde - Čapljina  2 : 0
14.04. 16:00  Orašje - Iskra Bugojno  2 : 1
14.04. 16:00  Vitez - Budućnost Banovići  4 : 1
14.04. 16:00  Branitelj Mostar - Bratstvo Gračanica  2 : 2
14.04. 16:00  Gradina Srebrenik - Jedinstvo Bihać  5 : 2
14.04. 16:00  Famos SAŠK N. Hrasnica - Omladinac Mionica  3 : 0
14.04. 16:00  Krajišnik Velika Kladuša - Rudar Kakanj  3 : 0
22. Kolo - 21.04.2012 do 21.04.2012
21.04. 16:00  Rudar Kakanj - Orašje  5 : 1
21.04. 16:00  Omladinac Mionica - Krajišnik Velika Kladuša  0 : 3
21.04. 16:00  Iskra Bugojno - Krajina Cazin  0 : 0
21.04. 16:00  Bratstvo Gračanica - Famos SAŠK N. Hrasnica  3 : 1
21.04. 16:00  Budućnost Banovići - Gradina Srebrenik  1 : 1
21.04. 16:00  Jedinstvo Bihać - Branitelj Mostar  1 : 1
21.04. 16:00  Čapljina - Vitez  0 : 2
21.04. 16:00  Unis Vogošća - Goražde  0 : 1
23. Kolo - 28.04.2012 do 29.04.2012
28.04. 16:00  Goražde - Iskra Bugojno  0 : 1
28.04. 16:00  Vitez - Unis Vogošća  4 : 0
28.04. 16:00  Krajina Cazin - Rudar Kakanj  1 : 1
28.04. 16:00  Gradina Srebrenik - Čapljina  1 : 0
28.04. 16:00  Famos SAŠK N. Hrasnica - Branitelj Mostar  2 : 1
28.04. 16:00  Budućnost Banovići - Jedinstvo Bihać  2 : 0
28.04. 16:00  Krajišnik Velika Kladuša - Bratstvo Gračanica  1 : 1
28.04. 16:00  Orašje - Omladinac Mionica  3 : 0
24. Kolo - 05.05.2012 do 06.05.2012
05.05. 16:30  Omladinac Mionica - Krajina Cazin  0 : 3
05.05. 16:30  Bratstvo Gračanica - Orašje  5 : 0
05.05. 16:30  Rudar Kakanj - Goražde  2 : 0
05.05. 16:30  Čapljina - Budućnost Banovići  0 : 1
05.05. 16:30  Jedinstvo Bihać - Famos SAŠK N. Hrasnica  2 : 1
05.05. 16:30  Unis Vogošća - Gradina Srebrenik  0 : 2
05.05. 16:30  Iskra Bugojno - Vitez  2 : 1
06.05. 16:30  Branitelj Mostar - Krajišnik Velika Kladuša  2 : 1
25. Kolo - 12.05.2012 do 12.05.2012
12.05. 17:00  Vitez - Rudar Kakanj  2 : 1
12.05. 17:00  Gradina Srebrenik - Iskra Bugojno  3 : 1
12.05. 17:00  Goražde - Omladinac Mionica  3 : 1
12.05. 17:00  Budućnost Banovići - Unis Vogošća  5 : 1
12.05. 17:00  Krajišnik Velika Kladuša - Famos SAŠK N. Hrasnica  1 : 0
12.05. 17:00  Čapljina - Jedinstvo Bihać  0 : 2
12.05. 17:00  Orašje - Branitelj Mostar  1 : 3
12.05. 17:00  Krajina Cazin - Bratstvo Gračanica  1 : 1
26. Kolo - 19.05.2012 do 20.05.2012
19.05. 17:00  Bratstvo Gračanica - Goražde  4 : 1
19.05. 17:00  Famos SAŠK N. Hrasnica - Orašje  3 : 0
19.05. 17:00  Omladinac Mionica - Vitez  0 : 3
19.05. 17:00  Unis Vogošća - Čapljina  0 : 1
19.05. 17:00  Jedinstvo Bihać - Krajišnik Velika Kladuša  2 : 1
19.05. 17:00  Iskra Bugojno - Budućnost Banovići  2 : 0
19.05. 17:00  Rudar Kakanj - Gradina Srebrenik  1 : 1
20.05. 17:00  Branitelj Mostar - Krajina Cazin  2 : 0
27. Kolo - 23.05.2012 do 23.05.2012
23.05. 17:30  Gradina Srebrenik - Omladinac Mionica  3 : 0
23.05. 17:30  Budućnost Banovići - Rudar Kakanj  3 : 0
23.05. 17:30  Vitez - Bratstvo Gračanica  1 : 1
23.05. 17:30  Čapljina - Iskra Bugojno  3 : 2
23.05. 17:30  Orašje - Krajišnik Velika Kladuša  1 : 4
23.05. 17:30  Unis Vogošća - Jedinstvo Bihać  0 : 0
23.05. 17:30  Krajina Cazin - Famos SAŠK N. Hrasnica  3 : 0
23.05. 17:30  Goražde - Branitelj Mostar  4 : 2
28. Kolo - 26.05.2012 do 26.05.2012
26.05. 17:30  Branitelj Mostar - Vitez  4 : 1
26.05. 17:30  Famos SAŠK N. Hrasnica - Goražde  4 : 2
26.05. 17:30  Bratstvo Gračanica - Gradina Srebrenik  1 : 2
26.05. 17:30  Krajišnik Velika Kladuša - Krajina Cazin  2 : 1
26.05. 17:30  Iskra Bugojno - Unis Vogošća  1 : 0
26.05. 17:30  Jedinstvo Bihać - Orašje  3 : 0
26.05. 17:30  Rudar Kakanj - Čapljina  4 : 1
26.05. 17:30  Omladinac Mionica - Budućnost Banovići  0 : 3
29. Kolo - 02.06.2012 do 02.06.2012
02.06. 17:30  Budućnost Banovići - Bratstvo Gračanica  2 : 0
02.06. 17:30  Čapljina - Omladinac Mionica  3 : 0
02.06. 17:30  Gradina Srebrenik - Branitelj Mostar  3 : 0
02.06. 17:30  Unis Vogošća - Rudar Kakanj  0 : 5
02.06. 17:30  Krajina Cazin - Orašje  2 : 0
02.06. 17:30  Iskra Bugojno - Jedinstvo Bihać  3 : 0
02.06. 17:30  Goražde - Krajišnik Velika Kladuša  3 : 0
02.06. 17:30  Vitez - Famos SAŠK N. Hrasnica  3 : 0
30. Kolo - 09.06.2012 do 09.06.2012
09.06. 18:00  Famos SAŠK N. Hrasnica - Gradina Srebrenik  2 : 1
09.06. 18:00  Krajišnik Velika Kladuša - Vitez  3 : 4
09.06. 18:00  Branitelj Mostar - Budućnost Banovići  1 : 3
09.06. 18:00  Orašje - Goražde  2 : 1
09.06. 18:00  Rudar Kakanj - Iskra Bugojno  3 : 1
09.06. 18:00  Jedinstvo Bihać - Krajina Cazin  0 : 2
09.06. 18:00  Omladinac Mionica - Unis Vogošća  0 : 3
09.06. 18:00  Bratstvo Gračanica - Čapljina  2 : 0
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Rudar Kakanj  10  18   14:11    3
Krajina Cazin  10  18   11:8    3
Čapljina  10  17   14:9    5
Bratstvo Gračanica  10  16   19:10    9
Budućnost Banovići  10  16   12:10    2
Omladinac Mionica  10  16   14:19    -5
Famos SAŠK N. Hrasnica  10  15   13:11    2
Gradina Srebrenik  10  15   18:17    1
Orašje  10  15   14:13    1
10  Goražde  10  15   17:20    -3
11  Jedinstvo Bihać  10  14   16:16    0
12  Branitelj Mostar  10  14   11:13    -2
13  Iskra Bugojno  10  12   11:13    -2
14  Vitez  10  10   13:13    0
15  Krajišnik Velika Kladuša  10  8   10:11    -1
16  Unis Vogošća  10  4   6:19    -13