Prva Kantonalna TK Sjever

1. Kolo - 28.08.2011 do 28.08.2011
Sun.28.08. 17:00  Čelić - Orahovica 74  2 : 1
Sun.28.08. 17:00  Međiđa - Mladost (V. Brijesnica)  2 : 0
Sun.28.08. 17:00  Vida (Gradačac) - Gornji Rahić  0 : 0
Sun.28.08. 17:00  Stjepan Polje - Izbor (Brčko)  4 : 1
Sun.28.08. 17:00  Posavina (Brod Brčko) - Vražići 92  1 : 1
Sun.28.08. 17:00  Doboj Istok (Klokotnica) - Sloboda (Kerep)  2 : 1
2. Kolo - 03.09.2011 do 03.09.2011
Sat.03.09. 16:30  Gornji Rahić - Doboj Istok (Klokotnica)  1 : 0
Sun.04.09. 16:30  Sloboda (Kerep) - Stjepan Polje  2 : 1
Sun.04.09. 16:30  Orahovica 74 - Vida (Gradačac)  4 : 2
Sun.04.09. 16:30  Posavina (Brod Brčko) - Međiđa  2 : 0
Sun.04.09. 16:30  Vražići 92 - Izbor (Brčko)  3 : 0
Sun.04.09. 16:30  Mladost (V. Brijesnica) - Čelić  1 : 0
3. Kolo - 11.09.2011 do 11.09.2011
Sat.10.09. 16:30  Čelić - Posavina (Brod Brčko)  5 : 1
Sun.11.09. 16:30  Vida (Gradačac) - Mladost (V. Brijesnica)  0 : 0
Sun.11.09. 16:30  Doboj Istok (Klokotnica) - Orahovica 74  3 : 0
Sun.11.09. 16:30  Izbor (Brčko) - Sloboda (Kerep)  0 : 0
Sun.11.09. 16:30  Međiđa - Vražići 92  2 : 4
Sun.11.09. 16:30  Stjepan Polje - Gornji Rahić  1 : 2
4. Kolo - 17.09.2011 do 18.09.2011
Sat.17.09. 16:30  Gornji Rahić - Izbor (Brčko)  2 : 0
Sun.18.09. 16:30  Orahovica 74 - Stjepan Polje  1 : 0
Sun.18.09. 16:30  Mladost (V. Brijesnica) - Doboj Istok (Klokotnica)  1 : 4
Sun.18.09. 16:30  Međiđa - Čelić  2 : 1
Sun.18.09. 16:30  Vražići 92 - Sloboda (Kerep)  1 : 0
Sun.18.09. 16:30  Posavina (Brod Brčko) - Vida (Gradačac)  2 : 1
5. Kolo - 24.09.2011 do 25.09.2011
Sat.24.09. 16:00  Čelić - Vražići 92  2 : 0
Sun.25.09. 16:00  Vida (Gradačac) - Međiđa  3 : 0
Sun.25.09. 16:00  Doboj Istok (Klokotnica) - Posavina (Brod Brčko)  4 : 1
Sun.25.09. 16:00  Sloboda (Kerep) - Gornji Rahić  3 : 1
Sun.25.09. 16:00  Izbor (Brčko) - Orahovica 74  2 : 1
Sun.25.09. 16:00  Stjepan Polje - Mladost (V. Brijesnica)  2 : 0
6. Kolo - 02.10.2011 do 02.10.2011
Sun.02.10. 16:00  Mladost (V. Brijesnica) - Izbor (Brčko)  2 : 0
Sun.02.10. 16:00  Orahovica 74 - Sloboda (Kerep)  1 : 0
Sun.02.10. 16:00  Posavina (Brod Brčko) - Stjepan Polje  1 : 1
Sun.02.10. 16:00  Čelić - Vida (Gradačac)  6 : 0
Sun.02.10. 16:00  Vražići 92 - Gornji Rahić  1 : 0
Sun.02.10. 16:00  Međiđa - Doboj Istok (Klokotnica)  2 : 1
7. Kolo - 08.10.2011 do 09.10.2011
Sat.08.10. 15:30  Gornji Rahić - Orahovica 74  4 : 0
Sun.09.10. 15:30  Doboj Istok (Klokotnica) - Čelić  5 : 0
Sun.09.10. 15:30  Stjepan Polje - Međiđa  3 : 0
Sun.09.10. 15:30  Izbor (Brčko) - Posavina (Brod Brčko)  2 : 0
Sun.09.10. 15:30  Sloboda (Kerep) - Mladost (V. Brijesnica)  3 : 0
Sun.09.10. 15:30  Vida (Gradačac) - Vražići 92  2 : 1
8. Kolo - 15.10.2011 do 16.10.2011
Sat.15.10. 15:00  Čelić - Stjepan Polje  2 : 2
Sun.16.10. 15:00  Mladost (V. Brijesnica) - Gornji Rahić  1 : 0
Sun.16.10. 15:00  Posavina (Brod Brčko) - Sloboda (Kerep)  0 : 0
Sun.16.10. 15:00  Vida (Gradačac) - Doboj Istok (Klokotnica)  0 : 3
Sun.16.10. 15:00  Vražići 92 - Orahovica 74  3 : 0
Sun.16.10. 15:00  Međiđa - Izbor (Brčko)  5 : 1
9. Kolo - 22.10.2011 do 23.10.2011
Sat.22.10. 15:00  Gornji Rahić - Posavina (Brod Brčko)  2 : 0
Sun.23.10. 15:00  Stjepan Polje - Vida (Gradačac)  6 : 0
Sun.23.10. 15:00  Izbor (Brčko) - Čelić  1 : 0
Sun.23.10. 15:00  Orahovica 74 - Mladost (V. Brijesnica)  3 : 1
Sun.23.10. 15:00  Doboj Istok (Klokotnica) - Vražići 92  3 : 1
Sun.23.10. 15:00  Sloboda (Kerep) - Međiđa  2 : 1
10. Kolo - 29.10.2011 do 30.10.2011
Sat.29.10. 14:00  Čelić - Sloboda (Kerep)  3 : 2
Sun.30.10. 14:00  Međiđa - Gornji Rahić  2 : 0
Sun.30.10. 14:00  Posavina (Brod Brčko) - Orahovica 74  1 : 1
Sun.30.10. 14:00  Doboj Istok (Klokotnica) - Stjepan Polje  2 : 0
Sun.30.10. 14:00  Vražići 92 - Mladost (V. Brijesnica)  5 : 1
Sun.30.10. 14:00  Vida (Gradačac) - Izbor (Brčko)  2 : 0
11. Kolo - 05.11.2011 do 06.11.2011
Sat.05.11. 13:30  Gornji Rahić - Čelić  2 : 1
Sun.06.11. 13:30  Sloboda (Kerep) - Vida (Gradačac)  2 : 0
Sun.06.11. 13:30  Izbor (Brčko) - Doboj Istok (Klokotnica)  0 : 2
Sun.06.11. 13:30  Mladost (V. Brijesnica) - Posavina (Brod Brčko)  3 : 1
Sun.06.11. 13:30  Stjepan Polje - Vražići 92  2 : 0
Sun.06.11. 13:30  Orahovica 74 - Međiđa  4 : 1
12. Kolo - 18.03.2012 do 18.03.2012
Sun.18.03. 14:00  Orahovica 74 - Čelić  2 : 1
Sun.18.03. 14:00  Mladost (V. Brijesnica) - Međiđa  1 : 1
Sun.18.03. 14:00  Gornji Rahić - Vida (Gradačac)  5 : 0
Sun.18.03. 14:00  Izbor (Brčko) - Stjepan Polje  0 : 0
Sun.18.03. 14:00  Vražići 92 - Posavina (Brod Brčko)  3 : 0
Sun.18.03. 14:00  Sloboda (Kerep) - Doboj Istok (Klokotnica)  4 : 1
13. Kolo - 25.03.2012 do 25.03.2012
Sun.25.03. 15:00  Doboj Istok (Klokotnica) - Gornji Rahić  3 : 0
Sun.25.03. 15:00  Stjepan Polje - Sloboda (Kerep)  3 : 2
Sun.25.03. 15:00  Vida (Gradačac) - Orahovica 74  1 : 0
Sun.25.03. 15:00  Međiđa - Posavina (Brod Brčko)  3 : 0
Sun.25.03. 15:00  Izbor (Brčko) - Vražići 92  2 : 1
Sun.25.03. 15:00  Čelić - Mladost (V. Brijesnica)  8 : 3
14. Kolo - 31.03.2012 do 01.04.2012
Sat.31.03. 15:00  Gornji Rahić - Stjepan Polje  5 : 0
Sun.01.04. 15:00  Posavina (Brod Brčko) - Čelić  1 : 3
Sun.01.04. 15:00  Mladost (V. Brijesnica) - Vida (Gradačac)  3 : 0
Sun.01.04. 15:00  Sloboda (Kerep) - Izbor (Brčko)  5 : 0
Sun.01.04. 15:00  Vražići 92 - Međiđa  4 : 0
Sun.01.04. 15:00  Orahovica 74 - Doboj Istok (Klokotnica)  1 : 1
15. Kolo - 08.04.2012 do 08.04.2012
Sun.08.04. 16:00  Stjepan Polje - Orahovica 74  5 : 2
Sun.08.04. 16:00  Izbor (Brčko) - Gornji Rahić  0 : 5
Sun.08.04. 16:00  Doboj Istok (Klokotnica) - Mladost (V. Brijesnica)  6 : 1
Sun.08.04. 16:00  Čelić - Međiđa  3 : 1
Sun.08.04. 16:00  Sloboda (Kerep) - Vražići 92  2 : 1
Sun.08.04. 16:00  Vida (Gradačac) - Posavina (Brod Brčko)  6 : 0
16. Kolo - 15.04.2012 do 15.04.2012
Sun.15.04. 16:00  Posavina (Brod Brčko) - Doboj Istok (Klokotnica)  1 : 2
Sun.15.04. 16:00  Međiđa - Vida (Gradačac)  3 : 1
Sun.15.04. 16:00  Mladost (V. Brijesnica) - Stjepan Polje  2 : 1
Sun.15.04. 16:00  Gornji Rahić - Sloboda (Kerep)  1 : 0
Sun.15.04. 16:00  Vražići 92 - Čelić  3 : 0
Sun.15.04. 16:00  Orahovica 74 - Izbor (Brčko)  5 : 0
17. Kolo - 22.04.2012 do 22.04.2012
Sun.22.04. 16:00  Izbor (Brčko) - Mladost (V. Brijesnica)  0 : 1
Sun.22.04. 16:00  Sloboda (Kerep) - Orahovica 74  3 : 0
Sun.22.04. 16:00  Stjepan Polje - Posavina (Brod Brčko)  7 : 0
Sun.22.04. 16:00  Vida (Gradačac) - Čelić  2 : 0
Sun.22.04. 16:00  Gornji Rahić - Vražići 92  4 : 1
Sun.22.04. 16:00  Doboj Istok (Klokotnica) - Međiđa  3 : 0
18. Kolo - 29.04.2012 do 29.04.2012
Sun.29.04. 16:30  Međiđa - Stjepan Polje  4 : 3
Sun.29.04. 16:30  Čelić - Doboj Istok (Klokotnica)  3 : 1
Sun.29.04. 16:30  Posavina (Brod Brčko) - Izbor (Brčko)  2 : 2
Sun.29.04. 16:30  Orahovica 74 - Gornji Rahić  1 : 0
Sun.29.04. 16:30  Vražići 92 - Vida (Gradačac)  1 : 0
Sun.29.04. 16:30  Mladost (V. Brijesnica) - Sloboda (Kerep)  2 : 1
19. Kolo - 06.05.2012 do 06.05.2012
Sun.06.05. 15:00  Sloboda (Kerep) - Posavina (Brod Brčko)  6 : 3
Sun.06.05. 15:00  Gornji Rahić - Mladost (V. Brijesnica)  5 : 0
Sun.06.05. 15:00  Izbor (Brčko) - Međiđa  4 : 3
Sun.06.05. 15:00  Doboj Istok (Klokotnica) - Vida (Gradačac)  5 : 0
Sun.06.05. 15:00  Orahovica 74 - Vražići 92  1 : 0
Sun.06.05. 15:00  Stjepan Polje - Čelić  6 : 0
20. Kolo - 13.05.2012 do 13.05.2012
Sun.13.05. 17:00  Čelić - Izbor (Brčko)  6 : 0
Sun.13.05. 17:00  Vida (Gradačac) - Stjepan Polje  2 : 2
Sun.13.05. 17:00  Međiđa - Sloboda (Kerep)  2 : 1
Sun.13.05. 17:00  Mladost (V. Brijesnica) - Orahovica 74  2 : 0
Sun.13.05. 17:00  Vražići 92 - Doboj Istok (Klokotnica)  2 : 0
Sun.13.05. 17:00  Posavina (Brod Brčko) - Gornji Rahić  0 : 4
21. Kolo - 20.05.2012 do 20.05.2012
Sun.20.05. 17:00  Gornji Rahić - Međiđa  4 : 0
Sun.20.05. 17:00  Orahovica 74 - Posavina (Brod Brčko)  5 : 0
Sun.20.05. 17:00  Sloboda (Kerep) - Čelić  2 : 0
Sun.20.05. 17:00  Stjepan Polje - Doboj Istok (Klokotnica)  2 : 0
Sun.20.05. 17:00  Mladost (V. Brijesnica) - Vražići 92  4 : 2
Sun.20.05. 17:00  Izbor (Brčko) - Vida (Gradačac)  2 : 2
22. Kolo - 27.05.2012 do 27.05.2012
Sun.27.05. 17:00  Vida (Gradačac) - Sloboda (Kerep)  2 : 1
Sun.27.05. 17:00  Doboj Istok (Klokotnica) - Izbor (Brčko)  4 : 0
Sun.27.05. 17:00  Čelić - Gornji Rahić  2 : 0
Sun.27.05. 17:00  Posavina (Brod Brčko) - Mladost (V. Brijesnica)  0 : 3
Sun.27.05. 17:00  Vražići 92 - Stjepan Polje  3 : 0
Sun.27.05. 17:00  Međiđa - Orahovica 74  2 : 3
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Gornji Rahić  21  43   47:14    33
Doboj Istok (Klokotnica)  21  43   51:21    30
Sloboda (Kerep)  21  35   41:23    18
Stjepan Polje  21  34   51:28    23
Vražići 92  21  34   38:26    12
Orahovica 74  21  32   33:32    1
Mladost (V. Brijesnica)  21  32   29:44    -15
Čelić  21  31   46:38    8
Međiđa  21  28   34:45    -11
10  Vida (Gradačac)  21  22   24:45    -21
11  Izbor (Brčko)  21  19   17:51    -34
12  Posavina (Brod Brčko)  21  11   17:61    -44