Omladinska liga KADETI

1. Kolo - 21.08.2011 do 21.08.2011
Sun.21.08. 10:00  Slaven Živinice - Modriča  3 : 0
Sun.21.08. 10:00  Budućnost Banovići - Rudar Ugljevik  1 : 4
Sun.21.08. 10:00  Ingram Duboki Potok - Borac Šamac  2 : 0
Sun.21.08. 10:00  Bratstvo Gračanica - Orašje  _ : _
Sun.21.08. 10:00  Radnik Bijeljina - Radnički Lukavac  2 : 0
Sun.21.08. 10:00  Drina Zvornik - Omladinac Mionica  3 : 0

Slobodan / a: Sloga Doboj  Gradina Srebrenik  

2. Kolo - 27.08.2011 do 27.08.2011
Sat.27.08. 12:00  Modriča - Ingram Duboki Potok  4 : 1
Sat.27.08. 12:00  Borac Šamac - Drina Zvornik  1 : 5
Sat.27.08. 12:00  Rudar Ugljevik - Slaven Živinice  2 : 0
Sat.27.08. 12:00  Gradina Srebrenik - Radnik Bijeljina  1 : 3
Sat.27.08. 12:00  Sloga Doboj - Bratstvo Gračanica  4 : 1
Sat.27.08. 12:00  Orašje - Budućnost Banovići  2 : 0

Slobodan / a: Radnički Lukavac  Omladinac Mionica  

3. Kolo - 31.08.2011 do 31.08.2011
Wed.31.08. 12:00  Ingram Duboki Potok - Rudar Ugljevik  3 : 0
Wed.31.08. 12:00  Slaven Živinice - Orašje  2 : 3
Wed.31.08. 12:00  Drina Zvornik - Modriča  2 : 0
Wed.31.08. 12:00  Budućnost Banovići - Sloga Doboj  0 : 0
Wed.31.08. 12:00  Radnički Lukavac - Gradina Srebrenik  1 : 3
Wed.31.08. 12:00  Radnik Bijeljina - Omladinac Mionica  7 : 0

Slobodan / a: Bratstvo Gračanica  Borac Šamac  

4. Kolo - 03.09.2011 do 04.09.2011
Sat.03.09. 12:00  Omladinac Mionica - Radnički Lukavac  2 : 5
Sun.04.09. 12:00  Borac Šamac - Radnik Bijeljina  0 : 7
Sun.04.09. 12:00  Rudar Ugljevik - Drina Zvornik  2 : 0
Sun.04.09. 12:00  Orašje - Ingram Duboki Potok  6 : 2
Sun.04.09. 12:00  Sloga Doboj - Slaven Živinice  2 : 2
Sun.04.09. 12:00  Bratstvo Gračanica - Budućnost Banovići  5 : 0

Slobodan / a: Gradina Srebrenik  Modriča  

5. Kolo - 08.09.2011 do 08.09.2011
Thu.08.09. 10:00  Radnički Lukavac - Borac Šamac  5 : 2
Sat.10.09. 10:00  Ingram Duboki Potok - Sloga Doboj  0 : 4
Sun.11.09. 10:00  Drina Zvornik - Orašje  3 : 2
Sun.11.09. 10:00  Slaven Živinice - Bratstvo Gračanica  0 : 2
Sun.11.09. 10:00  Radnik Bijeljina - Modriča  2 : 0
Thu.15.09. 10:00  Gradina Srebrenik - Omladinac Mionica  5 : 2

Slobodan / a: Budućnost Banovići  Rudar Ugljevik  

6. Kolo - 18.09.2011 do 18.09.2011
Sun.18.09. 10:00  Rudar Ugljevik - Radnik Bijeljina  2 : 2
Sun.18.09. 10:00  Modriča - Radnički Lukavac  3 : 1
Sun.18.09. 10:00  Sloga Doboj - Drina Zvornik  0 : 2
Sun.18.09. 10:00  Borac Šamac - Gradina Srebrenik  1 : 4
Sun.18.09. 10:00  Budućnost Banovići - Slaven Živinice  1 : 4
Sun.18.09. 10:00  Bratstvo Gračanica - Ingram Duboki Potok  5 : 0

Slobodan / a: Omladinac Mionica  Orašje  

7. Kolo - 25.09.2011 do 25.09.2011
Sun.25.09. 10:00  Radnik Bijeljina - Orašje  6 : 0
Sun.25.09. 10:00  Drina Zvornik - Bratstvo Gračanica  1 : 0
Sun.25.09. 10:00  Radnički Lukavac - Rudar Ugljevik  1 : 3
Sun.25.09. 10:00  Ingram Duboki Potok - Budućnost Banovići  1 : 4
Sun.25.09. 10:00  Omladinac Mionica - Borac Šamac  1 : 3
Sun.25.09. 10:00  Gradina Srebrenik - Modriča  2 : 1

Slobodan / a: Sloga Doboj  Slaven Živinice  

8. Kolo - 28.09.2011 do 28.09.2011
Wed.28.09. 10:00  Orašje - Radnički Lukavac  _ : _
Wed.28.09. 10:00  Rudar Ugljevik - Gradina Srebrenik  2 : 1
Wed.28.09. 10:00  Sloga Doboj - Radnik Bijeljina  1 : 4
Wed.28.09. 10:00  Modriča - Omladinac Mionica  3 : 0
Wed.28.09. 10:00  Slaven Živinice - Ingram Duboki Potok  2 : 0
Wed.28.09. 10:00  Budućnost Banovići - Drina Zvornik  2 : 3

Slobodan / a: Bratstvo Gračanica  Borac Šamac  

9. Kolo - 01.10.2011 do 01.10.2011
Sat.01.10. 10:00  Omladinac Mionica - Rudar Ugljevik  2 : 4
Sun.02.10. 10:00  Radnik Bijeljina - Bratstvo Gračanica  2 : 0
Sun.02.10. 10:00  Radnički Lukavac - Sloga Doboj  2 : 1
Sun.02.10. 10:00  Drina Zvornik - Slaven Živinice  9 : 2
Sun.02.10. 10:00  Borac Šamac - Modriča  1 : 3
Sun.02.10. 10:00  Gradina Srebrenik - Orašje  0 : 2

Slobodan / a: Budućnost Banovići  Ingram Duboki Potok  

10. Kolo - 08.10.2011 do 08.10.2011
Sat.08.10. 10:00  Ingram Duboki Potok - Drina Zvornik  1 : 11
Sun.09.10. 10:00  Orašje - Omladinac Mionica  10 : 0
Sun.09.10. 10:00  Sloga Doboj - Gradina Srebrenik  3 : 0
Sun.09.10. 10:00  Rudar Ugljevik - Borac Šamac  2 : 1
Sun.09.10. 10:00  Budućnost Banovići - Radnik Bijeljina  1 : 0
Sun.09.10. 10:00  Bratstvo Gračanica - Radnički Lukavac  2 : 1

Slobodan / a: Slaven Živinice  Modriča  

11. Kolo - 16.10.2011 do 16.10.2011
Sun.16.10. 10:00  Gradina Srebrenik - Bratstvo Gračanica  1 : 0
Sun.16.10. 10:00  Radnički Lukavac - Budućnost Banovići  1 : 3
Sun.16.10. 10:00  Omladinac Mionica - Sloga Doboj  0 : 3
Sun.16.10. 10:00  Radnik Bijeljina - Slaven Živinice  2 : 0
Sun.16.10. 10:00  Modriča - Rudar Ugljevik  4 : 1
Sun.16.10. 10:00  Borac Šamac - Orašje  3 : 2

Slobodan / a: Ingram Duboki Potok  Drina Zvornik  

12. Kolo - 23.10.2011 do 23.10.2011
Sun.23.10. 10:00  Bratstvo Gračanica - Omladinac Mionica  9 : 0
Sun.23.10. 10:00  Sloga Doboj - Borac Šamac  5 : 1
Sun.23.10. 10:00  Budućnost Banovići - Gradina Srebrenik  1 : 3
Sun.23.10. 10:00  Orašje - Modriča  4 : 1
Sun.23.10. 10:00  Ingram Duboki Potok - Radnik Bijeljina  0 : 7
Sun.23.10. 10:00  Slaven Živinice - Radnički Lukavac  1 : 0

Slobodan / a: Drina Zvornik  Rudar Ugljevik  

13. Kolo - 30.10.2011 do 30.10.2011
  Rudar Ugljevik - Orašje  1 : 1
Sun.30.10. 10:00  Gradina Srebrenik - Slaven Živinice  1 : 2
Sun.30.10. 10:00  Radnički Lukavac - Ingram Duboki Potok  0 : 2
Sun.30.10. 10:00  Omladinac Mionica - Budućnost Banovići  0 : 3
Sun.30.10. 10:00  Radnik Bijeljina - Drina Zvornik  4 : 1
Sun.30.10. 10:00  Modriča - Sloga Doboj  1 : 1
Sun.30.10. 10:00  Borac Šamac - Bratstvo Gračanica  2 : 3

14. Kolo - 19.11.2011 do 19.11.2011
Sat.19.11. 10:00  Ingram Duboki Potok - Gradina Srebrenik  2 : 0
Sun.20.11. 10:00  Bratstvo Gračanica - Modriča  _ : _
Sun.20.11. 10:00  Budućnost Banovići - Borac Šamac  2 : 2
Sun.20.11. 10:00  Sloga Doboj - Rudar Ugljevik  1 : 1
Sun.20.11. 10:00  Drina Zvornik - Radnički Lukavac  3 : 0
Sun.20.11. 10:00  Slaven Živinice - Omladinac Mionica  3 : 0

Slobodan / a: Radnik Bijeljina  Orašje  

15. Kolo - 13.11.2011 do 13.11.2011
Sun.13.11. 10:00  Borac Šamac - Slaven Živinice  2 : 1
Sun.13.11. 10:00  Omladinac Mionica - Ingram Duboki Potok  0 : 3
Sun.13.11. 10:00  Modriča - Budućnost Banovići  1 : 1
Sun.13.11. 10:00  Orašje - Sloga Doboj  0 : 0
Sun.13.11. 10:00  Gradina Srebrenik - Drina Zvornik  1 : 1
Sun.13.11. 10:00  Rudar Ugljevik - Bratstvo Gračanica  3 : 2

Slobodan / a: Radnik Bijeljina  Radnički Lukavac  

16. Kolo - 18.03.2012 do 18.03.2012
Sat.17.03. 10:00  Borac Šamac - Ingram Duboki Potok  1 : 3
Sun.18.03. 10:00  Modriča - Slaven Živinice  1 : 0
Sun.18.03. 10:00  Rudar Ugljevik - Budućnost Banovići  0 : 3
Sun.18.03. 10:00  Radnički Lukavac - Radnik Bijeljina  1 : 1
Sun.18.03. 10:00  Orašje - Bratstvo Gračanica  3 : 2
Sun.18.03. 10:00  Omladinac Mionica - Drina Zvornik  0 : 3

Slobodan / a: Sloga Doboj  Gradina Srebrenik  

17. Kolo - 25.03.2012 do 25.03.2012
Sun.25.03. 10:00  Ingram Duboki Potok - Modriča  4 : 4
Sun.25.03. 10:00  Drina Zvornik - Borac Šamac  5 : 1
Sun.25.03. 10:00  Slaven Živinice - Rudar Ugljevik  3 : 0
Sun.25.03. 10:00  Bratstvo Gračanica - Sloga Doboj  1 : 2
Sun.25.03. 10:00  Radnik Bijeljina - Gradina Srebrenik  0 : 2
Sun.25.03. 10:00  Budućnost Banovići - Orašje  3 : 1

Slobodan / a: Radnički Lukavac  Omladinac Mionica  

18. Kolo - 01.04.2012 do 01.04.2012
Sun.01.04. 12:00  Rudar Ugljevik - Ingram Duboki Potok  4 : 3
Sun.01.04. 12:00  Orašje - Slaven Živinice  0 : 4
Sun.01.04. 12:00  Modriča - Drina Zvornik  3 : 3
Sun.01.04. 12:00  Gradina Srebrenik - Radnički Lukavac  0 : 5
Sun.01.04. 12:00  Sloga Doboj - Budućnost Banovići  2 : 2
Sun.01.04. 12:00  Omladinac Mionica - Radnik Bijeljina  0 : 3

Slobodan / a: Bratstvo Gračanica  Borac Šamac  

19. Kolo - 04.04.2012 do 04.04.2012
Wed.04.04. 12:00  Drina Zvornik - Rudar Ugljevik  6 : 1
Wed.04.04. 12:00  Radnik Bijeljina - Borac Šamac  3 : 0
Wed.04.04. 12:00  Ingram Duboki Potok - Orašje  3 : 0
Wed.04.04. 12:00  Budućnost Banovići - Bratstvo Gračanica  3 : 0
Wed.04.04. 12:00  Radnički Lukavac - Omladinac Mionica  3 : 0
Wed.04.04. 12:00  Slaven Živinice - Sloga Doboj  1 : 2

Slobodan / a: Gradina Srebrenik  Modriča  

20. Kolo - 08.04.2012 do 08.04.2012
Sun.08.04. 12:00  Orašje - Drina Zvornik  0 : 2
Sun.08.04. 12:00  Sloga Doboj - Ingram Duboki Potok  3 : 0
Sun.08.04. 12:00  Modriča - Radnik Bijeljina  1 : 1
Sun.08.04. 12:00  Omladinac Mionica - Gradina Srebrenik  0 : 3
Sun.08.04. 12:00  Bratstvo Gračanica - Slaven Živinice  2 : 0
Sun.08.04. 12:00  Borac Šamac - Radnički Lukavac  3 : 4

Slobodan / a: Budućnost Banovići  Rudar Ugljevik  

21. Kolo - 11.04.2012 do 11.04.2012
Wed.11.04. 12:00  Radnik Bijeljina - Rudar Ugljevik  3 : 2
Wed.11.04. 12:00  Radnički Lukavac - Modriča  2 : 1
Wed.11.04. 12:00  Ingram Duboki Potok - Bratstvo Gračanica  0 : 2
Wed.11.04. 12:00  Slaven Živinice - Budućnost Banovići  2 : 1
Wed.11.04. 12:00  Gradina Srebrenik - Borac Šamac  7 : 1
Mon.16.04. 12:00  Drina Zvornik - Sloga Doboj  4 : 1

Slobodan / a: Omladinac Mionica  Orašje  

22. Kolo - 14.04.2012 do 14.04.2012
Sat.14.04. 12:00  Orašje - Radnik Bijeljina  0 : 4
Sat.14.04. 12:00  Bratstvo Gračanica - Drina Zvornik  1 : 4
Sat.14.04. 12:00  Rudar Ugljevik - Radnički Lukavac  2 : 2
Sat.14.04. 12:00  Borac Šamac - Omladinac Mionica  3 : 0
Sat.14.04. 12:00  Budućnost Banovići - Ingram Duboki Potok  1 : 1
Sat.14.04. 12:00  Gradina Srebrenik - Modriča  3 : 1

Slobodan / a: Sloga Doboj  Slaven Živinice  

23. Kolo - 21.04.2012 do 22.04.2012
Sat.21.04. 12:00  Drina Zvornik - Budućnost Banovići  1 : 0
Sat.21.04. 12:00  Ingram Duboki Potok - Slaven Živinice  1 : 1
Sun.22.04. 12:00  Gradina Srebrenik - Rudar Ugljevik  3 : 2
Sun.22.04. 12:00  Radnički Lukavac - Orašje  1 : 1
Sun.22.04. 12:00  Radnik Bijeljina - Sloga Doboj  0 : 0
Sun.22.04. 12:00  Omladinac Mionica - Modriča  0 : 3

Slobodan / a: Bratstvo Gračanica  Borac Šamac  

24. Kolo - 29.04.2012 do 29.04.2012
Sun.29.04. 15:00  Sloga Doboj - Radnički Lukavac  3 : 0
Sun.29.04. 15:00  Bratstvo Gračanica - Radnik Bijeljina  0 : 2
Sun.29.04. 15:00  Orašje - Gradina Srebrenik  0 : 5
Sun.29.04. 15:00  Modriča - Borac Šamac  11 : 2
Sun.29.04. 15:00  Slaven Živinice - Drina Zvornik  0 : 2
Sun.29.04. 15:00  Rudar Ugljevik - Omladinac Mionica  3 : 0

Slobodan / a: Budućnost Banovići  Ingram Duboki Potok  

25. Kolo - 06.05.2012 do 06.05.2012
Sun.06.05. 15:00  Gradina Srebrenik - Sloga Doboj  2 : 2
Sun.06.05. 15:00  Omladinac Mionica - Orašje  0 : 3
Sun.06.05. 15:00  Radnički Lukavac - Bratstvo Gračanica  0 : 3
Sun.06.05. 15:00  Drina Zvornik - Ingram Duboki Potok  2 : 0
Sun.06.05. 15:00  Borac Šamac - Rudar Ugljevik  3 : 1
Sun.06.05. 15:00  Radnik Bijeljina - Budućnost Banovići  2 : 0

Slobodan / a: Slaven Živinice  Modriča  

26. Kolo - 13.05.2012 do 13.05.2012
Sun.13.05. 15:00  Bratstvo Gračanica - Gradina Srebrenik  1 : 1
Sun.13.05. 15:00  Budućnost Banovići - Radnički Lukavac  3 : 2
Sun.13.05. 15:00  Sloga Doboj - Omladinac Mionica  3 : 0
Sun.13.05. 15:00  Rudar Ugljevik - Modriča  4 : 2
Sun.13.05. 15:00  Slaven Živinice - Radnik Bijeljina  0 : 0
Sun.13.05. 15:00  Orašje - Borac Šamac  1 : 8

Slobodan / a: Ingram Duboki Potok  Drina Zvornik  

27. Kolo - 20.05.2012 do 23.05.2012
Sun.20.05. 15:00  Gradina Srebrenik - Budućnost Banovići  1 : 2
Sun.20.05. 15:00  Omladinac Mionica - Bratstvo Gračanica  0 : 3
Sun.20.05. 15:00  Radnički Lukavac - Slaven Živinice  3 : 0
Sun.20.05. 15:00  Radnik Bijeljina - Ingram Duboki Potok  5 : 1
Sun.20.05. 15:00  Modriča - Orašje  10 : 0
Wed.23.05. 15:00  Borac Šamac - Sloga Doboj  0 : 0

Slobodan / a: Drina Zvornik  Rudar Ugljevik  

28. Kolo - 26.05.2012 do 26.05.2012
Sat.26.05. 15:00  Slaven Živinice - Gradina Srebrenik  1 : 3
Sat.26.05. 15:00  Ingram Duboki Potok - Radnički Lukavac  3 : 0
Sat.26.05. 15:00  Budućnost Banovići - Omladinac Mionica  3 : 0
Sat.26.05. 15:00  Sloga Doboj - Modriča  2 : 2
Sat.26.05. 15:00  Drina Zvornik - Radnik Bijeljina  1 : 0
Sat.26.05. 15:00  Bratstvo Gračanica - Borac Šamac  3 : 0

Slobodan / a: Rudar Ugljevik  Orašje  

29. Kolo - 03.06.2012 do 03.06.2012
Sun.03.06. 15:00  Borac Šamac - Budućnost Banovići  4 : 2
Sun.03.06. 15:00  Modriča - Bratstvo Gračanica  4 : 2
Sun.03.06. 15:00  Omladinac Mionica - Slaven Živinice  0 : 3
Sun.03.06. 15:00  Radnički Lukavac - Drina Zvornik  3 : 0
Sun.03.06. 15:00  Rudar Ugljevik - Sloga Doboj  0 : 3
Sun.03.06. 15:00  Gradina Srebrenik - Ingram Duboki Potok  6 : 0

Slobodan / a: Radnik Bijeljina  Orašje  

30. Kolo - 10.06.2012 do 10.06.2012
Sun.10.06. 15:00  Slaven Živinice - Borac Šamac  5 : 0
Sun.10.06. 15:00  Ingram Duboki Potok - Omladinac Mionica  3 : 0
Sun.10.06. 15:00  Budućnost Banovići - Modriča  3 : 0
Sun.10.06. 15:00  Sloga Doboj - Orašje  3 : 0
Sun.10.06. 15:00  Drina Zvornik - Gradina Srebrenik  5 : 0
Sun.10.06. 15:00  Bratstvo Gračanica - Rudar Ugljevik  3 : 0

Slobodan / a: Radnik Bijeljina  Radnički Lukavac  

Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Radnik Bijeljina  25   35:4    31
Drina Zvornik  24   28:9    19
Rudar Ugljevik  19   19:10    9
Gradina Srebrenik  12   16:12    4
Orašje  12   15:13    2
Modriča  12   14:12    2
Slaven Živinice  10   15:19    -4
Bratstvo Gračanica  9   13:7    6
Radnički Lukavac  9   15:16    -1
10  Sloga Doboj  8   12:11    1
11  Ingram Duboki Potok  6   9:25    -16
12  Budućnost Banovići  4   8:19    -11
13  Borac Šamac  3   8:27    -19
14  Omladinac Mionica  0   7:30    -23