Omladinska liga Juniori

1. Kolo - 23.08.2014 do 24.08.2014
Sun.24.08. 14:00  Sloga (Doboj) - Tekstilac (Derventa)  1 : 1
Sun.24.08. 14:00  Podrinje (Janja) - Dizdaruša (Brčko)  3 : 2
Sun.24.08. 14:00  Orašje - Rudar (Ugljevik)  7 : 0
Sun.24.08. 14:00  Gradina (Srebrenik) - Napredak (Donji Šepak)  5 : 1
Sun.24.08. 14:00  Slaven (Živinice) - Radnički (Lukavac)  2 : 1
Wed.03.09. 14:00  Budućnost (Banovići) - Modriča Maxima  3 : 0
Wed.03.09. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Vlasenica  3 : 1
Wed.03.09. 14:00  Bratstvo (Gračanica) - Proleter (Teslić)  0 : 3
2. Kolo - 30.08.2014 do 31.08.2014
Sat.30.08. 14:00  Dizdaruša (Brčko) - Sloboda (Tuzla)  1 : 0
Sun.31.08. 14:00  Rudar (Ugljevik) - Slaven (Živinice)  0 : 3
Sun.31.08. 14:00  Proleter (Teslić) - Orašje  3 : 0
Sun.31.08. 14:00  Radnički (Lukavac) - Gradina (Srebrenik)  2 : 3
Sun.31.08. 14:00  Budućnost (Banovići) - Podrinje (Janja)  2 : 1
Sun.31.08. 14:00  Modriča Maxima - Napredak (Donji Šepak)  3 : 0
Sun.31.08. 14:00  Vlasenica - Sloga (Doboj)  2 : 0
Sun.31.08. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Bratstvo (Gračanica)  1 : 0
3. Kolo - 06.09.2014 do 07.09.2014
Sat.06.09. 14:00  Sloga (Doboj) - Dizdaruša (Brčko)  3 : 0
Sat.06.09. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Budućnost (Banovići)  0 : 0
Sun.07.09. 14:00  Vlasenica - Bratstvo (Gračanica)  1 : 2
Sun.07.09. 14:00  Orašje - Tekstilac (Derventa)  1 : 0
Sun.07.09. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Radnički (Lukavac)  0 : 4
Sun.07.09. 14:00  Podrinje (Janja) - Modriča Maxima  1 : 2
Sun.07.09. 14:00  Gradina (Srebrenik) - Rudar (Ugljevik)  6 : 0
Sun.07.09. 14:00  Proleter (Teslić) - Slaven (Živinice)  2 : 8
4. Kolo - 13.09.2014 do 14.09.2014
Sat.13.09. 14:00  Podrinje (Janja) - Sloboda (Tuzla)  2 : 2
Sun.14.09. 14:00  Proleter (Teslić) - Gradina (Srebrenik)  3 : 2
Sun.14.09. 14:00  Rudar (Ugljevik) - Napredak (Donji Šepak)  2 : 1
Sun.14.09. 14:00  Slaven (Živinice) - Tekstilac (Derventa)  2 : 0
Sun.14.09. 14:00  Vlasenica - Orašje  4 : 2
Sun.14.09. 14:00  Budućnost (Banovići) - Sloga (Doboj)  2 : 0
Sun.14.09. 14:00  Dizdaruša (Brčko) - Bratstvo (Gračanica)  4 : 4
Sun.14.09. 14:00  Modriča Maxima - Radnički (Lukavac)  0 : 3
5. Kolo - 18.09.2014 do 21.09.2014
Thu.18.09. 14:00  Gradina (Srebrenik) - Tekstilac (Derventa)  4 : 0
Sat.20.09. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Modriča Maxima  3 : 0
Sun.21.09. 14:00  Bratstvo (Gračanica) - Budućnost (Banovići)  3 : 4
Sun.21.09. 14:00  Sloga (Doboj) - Podrinje (Janja)  0 : 3
Sun.21.09. 14:00  Orašje - Dizdaruša (Brčko)  3 : 3
Sun.21.09. 14:00  Radnički (Lukavac) - Rudar (Ugljevik)  7 : 0
Sun.21.09. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Proleter (Teslić)  2 : 1
Sun.21.09. 14:00  Vlasenica - Slaven (Živinice)  1 : 1
6. Kolo - 27.09.2014 do 28.09.2014
Sat.27.09. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Sloga (Doboj)  2 : 1
Sun.28.09. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Napredak (Donji Šepak)  0 : 0
Sun.28.09. 14:00  Proleter (Teslić) - Radnički (Lukavac)  2 : 0
Sun.28.09. 14:00  Vlasenica - Gradina (Srebrenik)  1 : 4
Sun.28.09. 14:00  Slaven (Živinice) - Dizdaruša (Brčko)  2 : 0
Sun.28.09. 14:00  Podrinje (Janja) - Bratstvo (Gračanica)  4 : 2
Sun.28.09. 14:00  Orašje - Budućnost (Banovići)  0 : 5
Sun.28.09. 14:00  Modriča Maxima - Rudar (Ugljevik)  0 : 0
7. Kolo - 02.10.2014 do 03.10.2014
Thu.02.10. 14:00  Orašje - Podrinje (Janja)  2 : 3
Thu.02.10. 14:00  Bratstvo (Gračanica) - Sloboda (Tuzla)  4 : 0
Thu.02.10. 14:00  Budućnost (Banovići) - Slaven (Živinice)  1 : 0
Thu.02.10. 14:00  Rudar (Ugljevik) - Proleter (Teslić)  0 : 1
Thu.02.10. 14:00  Sloga (Doboj) - Modriča Maxima  2 : 0
Thu.02.10. 14:00  Radnički (Lukavac) - Tekstilac (Derventa)  1 : 0
Thu.02.10. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Vlasenica  3 : 4
Fri.03.10. 14:00  Gradina (Srebrenik) - Dizdaruša (Brčko)  2 : 1
8. Kolo - 04.10.2014 do 15.10.2014
Sat.04.10. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Orašje  3 : 0
Sun.05.10. 14:00  Vlasenica - Radnički (Lukavac)  0 : 5
Sun.05.10. 14:00  Dizdaruša (Brčko) - Napredak (Donji Šepak)  6 : 0
Sun.05.10. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Rudar (Ugljevik)  0 : 0
Sun.05.10. 14:00  Sloga (Doboj) - Bratstvo (Gračanica)  3 : 1
Sun.05.10. 14:00  Gradina (Srebrenik) - Budućnost (Banovići)  2 : 1
Sun.05.10. 14:00  Modriča Maxima - Proleter (Teslić)  1 : 2
Wed.15.10. 14:00  Slaven (Živinice) - Podrinje (Janja)  1 : 0
9. Kolo - 12.10.2014 do 12.10.2014
Sun.12.10. 14:00  Gradina (Srebrenik) - Podrinje (Janja)  1 : 0
Sun.12.10. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Slaven (Živinice)  4 : 0
Sun.12.10. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Budućnost (Banovići)  2 : 4
Sun.12.10. 14:00  Orašje - Sloga (Doboj)  0 : 6
Sun.12.10. 14:00  Proleter (Teslić) - Tekstilac (Derventa)  4 : 1
Sun.12.10. 14:00  Bratstvo (Gračanica) - Modriča Maxima  3 : 0
Sun.12.10. 14:00  Rudar (Ugljevik) - Vlasenica  2 : 4
Sun.12.10. 14:00  Radnički (Lukavac) - Dizdaruša (Brčko)  4 : 0
10. Kolo - 18.10.2014 do 19.10.2014
Sat.18.10. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Gradina (Srebrenik)  3 : 2
Sat.18.10. 14:00  Slaven (Živinice) - Sloga (Doboj)  2 : 0
Sun.19.10. 14:00  Dizdaruša (Brčko) - Rudar (Ugljevik)  1 : 1
Sun.19.10. 14:00  Vlasenica - Proleter (Teslić)  1 : 2
Sun.19.10. 14:00  Budućnost (Banovići) - Radnički (Lukavac)  1 : 0
Sun.19.10. 14:00  Bratstvo (Gračanica) - Orašje  5 : 3
Sun.19.10. 14:00  Modriča Maxima - Tekstilac (Derventa)  2 : 2
Sun.19.10. 14:00  Podrinje (Janja) - Napredak (Donji Šepak)  1 : 0
11. Kolo - 22.10.2014 do 22.10.2014
Wed.22.10. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Sloboda (Tuzla)  1 : 3
Wed.22.10. 14:00  Gradina (Srebrenik) - Sloga (Doboj)  3 : 0
Wed.22.10. 14:00  Radnički (Lukavac) - Podrinje (Janja)  3 : 0
Wed.22.10. 14:00  Bratstvo (Gračanica) - Slaven (Živinice)  5 : 2
Wed.22.10. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Vlasenica  5 : 1
Wed.22.10. 14:00  Orašje - Modriča Maxima  3 : 0
Wed.22.10. 14:00  Proleter (Teslić) - Dizdaruša (Brčko)  2 : 1
Wed.22.10. 14:00  Rudar (Ugljevik) - Budućnost (Banovići)  0 : 0
12. Kolo - 25.10.2014 do 26.10.2014
Sat.25.10. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Radnički (Lukavac)  1 : 1
Sun.26.10. 13:00  Podrinje (Janja) - Rudar (Ugljevik)  1 : 0
Sun.26.10. 13:00  Budućnost (Banovići) - Proleter (Teslić)  1 : 0
Sun.26.10. 13:00  Dizdaruša (Brčko) - Tekstilac (Derventa)  6 : 3
Sun.26.10. 13:00  Orašje - Slaven (Živinice)  3 : 5
Sun.26.10. 13:00  Modriča Maxima - Vlasenica  1 : 3
Sun.26.10. 13:00  Bratstvo (Gračanica) - Gradina (Srebrenik)  1 : 2
Sun.26.10. 13:00  Sloga (Doboj) - Napredak (Donji Šepak)  3 : 0
13. Kolo - 01.11.2014 do 03.11.2014
Sat.01.11. 13:00  Rudar (Ugljevik) - Sloboda (Tuzla)  2 : 0
Sun.02.11. 13:00  Radnički (Lukavac) - Sloga (Doboj)  2 : 1
Sun.02.11. 13:00  Napredak (Donji Šepak) - Bratstvo (Gračanica)  2 : 1
Sun.02.11. 13:00  Vlasenica - Dizdaruša (Brčko)  3 : 0
Sun.02.11. 13:00  Modriča Maxima - Slaven (Živinice)  4 : 3
Sun.02.11. 13:00  Tekstilac (Derventa) - Budućnost (Banovići)  0 : 4
Sun.02.11. 13:00  Proleter (Teslić) - Podrinje (Janja)  3 : 0
Mon.03.11. 13:00  Gradina (Srebrenik) - Orašje  8 : 1
14. Kolo - 08.11.2014 do 09.11.2014
Sat.08.11. 13:00  Sloboda (Tuzla) - Proleter (Teslić)  2 : 0
Sun.09.11. 13:00  Podrinje (Janja) - Tekstilac (Derventa)  2 : 2
Sun.09.11. 13:00  Sloga (Doboj) - Rudar (Ugljevik)  4 : 0
Sun.09.11. 13:00  Budućnost (Banovići) - Vlasenica  4 : 0
Sun.09.11. 13:00  Gradina (Srebrenik) - Slaven (Živinice)  2 : 0
Sun.09.11. 13:00  Modriča Maxima - Dizdaruša (Brčko)  4 : 2
Sun.09.11. 13:00  Orašje - Napredak (Donji Šepak)  2 : 2
Sun.09.11. 13:00  Bratstvo (Gračanica) - Radnički (Lukavac)  1 : 3
15. Kolo - 15.11.2014 do 16.11.2014
Sat.15.11. 13:00  Proleter (Teslić) - Sloga (Doboj)  0 : 0
Sat.15.11. 13:00  Tekstilac (Derventa) - Sloboda (Tuzla)  2 : 0
Sun.16.11. 13:00  Radnički (Lukavac) - Orašje  3 : 0
Sun.16.11. 13:00  Slaven (Živinice) - Napredak (Donji Šepak)  4 : 5
Sun.16.11. 13:00  Rudar (Ugljevik) - Bratstvo (Gračanica)  1 : 3
Sun.16.11. 13:00  Dizdaruša (Brčko) - Budućnost (Banovići)  1 : 3
Sun.16.11. 13:00  Gradina (Srebrenik) - Modriča Maxima  3 : 0
Sun.16.11. 13:00  Vlasenica - Podrinje (Janja)  0 : 1
16. Kolo - 01.03.2015 do 18.03.2015
  Modriča Maxima - Budućnost (Banovići)  0 : 3
  Vlasenica - Sloboda (Tuzla)  1 : 3
  Tekstilac (Derventa) - Sloga (Doboj)  1 : 2
Sun.01.03. 13:00  Rudar (Ugljevik) - Orašje  3 : 0
Sun.01.03. 13:00  Proleter (Teslić) - Bratstvo (Gračanica)  4 : 5
Sun.01.03. 13:00  Napredak (Donji Šepak) - Gradina (Srebrenik)  0 : 3
Sun.01.03. 13:00  Dizdaruša (Brčko) - Podrinje (Janja)  2 : 0
Wed.18.03. 13:00  Radnički (Lukavac) - Slaven (Živinice)  0 : 1
17. Kolo - 14.03.2015 do 15.03.2015
  Sloga (Doboj) - Vlasenica  2 : 0
Sat.14.03. 13:00  Gradina (Srebrenik) - Radnički (Lukavac)  2 : 0
Sun.15.03. 13:00  Slaven (Živinice) - Rudar (Ugljevik)  5 : 0
Sun.15.03. 13:00  Orašje - Proleter (Teslić)  1 : 4
Sun.15.03. 13:00  Napredak (Donji Šepak) - Modriča Maxima  3 : 0
Sun.15.03. 13:00  Podrinje (Janja) - Budućnost (Banovići)  0 : 3
Sun.15.03. 13:00  Sloboda (Tuzla) - Dizdaruša (Brčko)  1 : 1
Sun.15.03. 13:00  Bratstvo (Gračanica) - Tekstilac (Derventa)  4 : 0
18. Kolo - 22.03.2015 do 22.03.2015
Sun.22.03. 13:00  Bratstvo (Gračanica) - Vlasenica  4 : 1
Sun.22.03. 13:00  Dizdaruša (Brčko) - Sloga (Doboj)  0 : 0
Sun.22.03. 13:00  Tekstilac (Derventa) - Orašje  3 : 0
Sun.22.03. 13:00  Budućnost (Banovići) - Sloboda (Tuzla)  2 : 1
Sun.22.03. 13:00  Radnički (Lukavac) - Napredak (Donji Šepak)  3 : 1
Sun.22.03. 13:00  Modriča Maxima - Podrinje (Janja)  0 : 3
Sun.22.03. 13:00  Rudar (Ugljevik) - Gradina (Srebrenik)  0 : 4
Sun.22.03. 13:00  Slaven (Živinice) - Proleter (Teslić)  0 : 0
19. Kolo - 28.03.2015 do 29.03.2015
Sat.28.03. 13:00  Sloboda (Tuzla) - Podrinje (Janja)  2 : 0
Sun.29.03. 14:00  Gradina (Srebrenik) - Proleter (Teslić)  0 : 3
Sun.29.03. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Rudar (Ugljevik)  0 : 3
Sun.29.03. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Slaven (Živinice)  3 : 0
Sun.29.03. 14:00  Orašje - Vlasenica  0 : 3
Sun.29.03. 14:00  Sloga (Doboj) - Budućnost (Banovići)  1 : 2
Sun.29.03. 14:00  Bratstvo (Gračanica) - Dizdaruša (Brčko)  1 : 1
Sun.29.03. 14:00  Radnički (Lukavac) - Modriča Maxima  3 : 0
20. Kolo - 05.04.2015 do 05.04.2015
Sun.05.04. 14:00  Dizdaruša (Brčko) - Orašje  2 : 1
Sun.05.04. 14:00  Budućnost (Banovići) - Bratstvo (Gračanica)  2 : 0
Sun.05.04. 14:00  Slaven (Živinice) - Vlasenica  3 : 3
Sun.05.04. 14:00  Podrinje (Janja) - Sloga (Doboj)  4 : 6
Sun.05.04. 14:00  Rudar (Ugljevik) - Radnički (Lukavac)  0 : 1
Sun.05.04. 14:00  Modriča Maxima - Sloboda (Tuzla)  0 : 3
Sun.05.04. 14:00  Proleter (Teslić) - Napredak (Donji Šepak)  3 : 0
Sun.05.04. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Gradina (Srebrenik)  2 : 1
21. Kolo - 12.04.2015 do 12.04.2015
Sun.12.04. 14:00  Gradina (Srebrenik) - Vlasenica  5 : 2
Sun.12.04. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Tekstilac (Derventa)  0 : 4
Sun.12.04. 14:00  Dizdaruša (Brčko) - Slaven (Živinice)  1 : 1
Sun.12.04. 14:00  Radnički (Lukavac) - Proleter (Teslić)  9 : 1
Sun.12.04. 14:00  Sloga (Doboj) - Sloboda (Tuzla)  0 : 1
Sun.12.04. 14:00  Rudar (Ugljevik) - Modriča Maxima  1 : 1
Sun.12.04. 14:00  Bratstvo (Gračanica) - Podrinje (Janja)  2 : 0
Sun.12.04. 14:00  Budućnost (Banovići) - Orašje  3 : 0
22. Kolo - 19.04.2015 do 19.04.2015
Sun.19.04. 14:00  Slaven (Živinice) - Budućnost (Banovići)  0 : 4
Sun.19.04. 14:00  Podrinje (Janja) - Orašje  3 : 0
Sun.19.04. 14:00  Dizdaruša (Brčko) - Gradina (Srebrenik)  3 : 2
Sun.19.04. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Bratstvo (Gračanica)  2 : 0
Sun.19.04. 14:00  Proleter (Teslić) - Rudar (Ugljevik)  5 : 0
Sun.19.04. 14:00  Modriča Maxima - Sloga (Doboj)  0 : 3
Sun.19.04. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Radnički (Lukavac)  1 : 1
Sun.19.04. 14:00  Vlasenica - Napredak (Donji Šepak)  3 : 0
23. Kolo - 26.04.2015 do 07.05.2015
Sun.26.04. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Dizdaruša (Brčko)  2 : 0
Sun.26.04. 14:00  Radnički (Lukavac) - Vlasenica  4 : 1
Sun.26.04. 14:00  Budućnost (Banovići) - Gradina (Srebrenik)  2 : 0
Sun.26.04. 14:00  Orašje - Sloboda (Tuzla)  1 : 4
Sun.26.04. 14:00  Rudar (Ugljevik) - Tekstilac (Derventa)  1 : 3
Sun.26.04. 14:00  Proleter (Teslić) - Modriča Maxima  3 : 0
Sun.26.04. 14:00  Podrinje (Janja) - Slaven (Živinice)  1 : 3
Thu.07.05. 14:00  Bratstvo (Gračanica) - Sloga (Doboj)  2 : 2
24. Kolo - 03.05.2015 do 03.05.2015
Sun.03.05. 14:00  Podrinje (Janja) - Gradina (Srebrenik)  0 : 2
Sun.03.05. 14:00  Slaven (Živinice) - Sloboda (Tuzla)  2 : 3
Sun.03.05. 14:00  Budućnost (Banovići) - Napredak (Donji Šepak)  3 : 0
Sun.03.05. 14:00  Sloga (Doboj) - Orašje  3 : 0
Sun.03.05. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Proleter (Teslić)  3 : 1
Sun.03.05. 14:00  Modriča Maxima - Bratstvo (Gračanica)  3 : 0
Sun.03.05. 14:00  Vlasenica - Rudar (Ugljevik)  3 : 0
Sun.03.05. 14:00  Dizdaruša (Brčko) - Radnički (Lukavac)  4 : 1
25. Kolo - 10.05.2015 do 10.05.2015
Sun.10.05. 14:00  Radnički (Lukavac) - Budućnost (Banovići)  0 : 5
Sun.10.05. 14:00  Rudar (Ugljevik) - Dizdaruša (Brčko)  0 : 3
Sun.10.05. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Podrinje (Janja)  0 : 4
Sun.10.05. 14:00  Proleter (Teslić) - Vlasenica  1 : 2
Sun.10.05. 14:00  Orašje - Bratstvo (Gračanica)  3 : 4
Sun.10.05. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Modriča Maxima  3 : 0
Sun.10.05. 14:00  Sloga (Doboj) - Slaven (Živinice)  2 : 0
Sun.10.05. 14:00  Gradina (Srebrenik) - Sloboda (Tuzla)  0 : 1
26. Kolo - 17.05.2015 do 17.05.2015
Sun.17.05. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Napredak (Donji Šepak)  3 : 0
Sun.17.05. 14:00  Sloga (Doboj) - Gradina (Srebrenik)  3 : 0
Sun.17.05. 14:00  Podrinje (Janja) - Radnički (Lukavac)  3 : 1
Sun.17.05. 14:00  Slaven (Živinice) - Bratstvo (Gračanica)  1 : 1
Sun.17.05. 14:00  Vlasenica - Tekstilac (Derventa)  5 : 1
Sun.17.05. 14:00  Modriča Maxima - Orašje  0 : 3
Sun.17.05. 14:00  Dizdaruša (Brčko) - Proleter (Teslić)  1 : 5
Sun.17.05. 14:00  Budućnost (Banovići) - Rudar (Ugljevik)  3 : 0
27. Kolo - 24.05.2015 do 24.05.2015
Sun.24.05. 14:00  Rudar (Ugljevik) - Podrinje (Janja)  0 : 3
Sun.24.05. 14:00  Proleter (Teslić) - Budućnost (Banovići)  4 : 3
Sun.24.05. 14:00  Radnički (Lukavac) - Sloboda (Tuzla)  1 : 2
Sun.24.05. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Dizdaruša (Brčko)  2 : 0
Sun.24.05. 14:00  Slaven (Živinice) - Orašje  3 : 0
Sun.24.05. 14:00  Vlasenica - Modriča Maxima  3 : 0
Sun.24.05. 14:00  Gradina (Srebrenik) - Bratstvo (Gračanica)  1 : 3
Sun.24.05. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Sloga (Doboj)  1 : 6
28. Kolo - 31.05.2015 do 31.05.2015
Sun.31.05. 14:00  Sloga (Doboj) - Radnički (Lukavac)  4 : 0
Sun.31.05. 14:00  Bratstvo (Gračanica) - Napredak (Donji Šepak)  3 : 0
Sun.31.05. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Rudar (Ugljevik)  5 : 0
Sun.31.05. 14:00  Orašje - Gradina (Srebrenik)  6 : 1
Sun.31.05. 14:00  Dizdaruša (Brčko) - Vlasenica  2 : 3
Sun.31.05. 14:00  Slaven (Živinice) - Modriča Maxima  3 : 0
Sun.31.05. 14:00  Budućnost (Banovići) - Tekstilac (Derventa)  0 : 1
Sun.31.05. 14:00  Podrinje (Janja) - Proleter (Teslić)  0 : 1
29. Kolo - 07.06.2015 do 07.06.2015
Sun.07.06. 14:00  Proleter (Teslić) - Sloboda (Tuzla)  1 : 0
Sun.07.06. 14:00  Tekstilac (Derventa) - Podrinje (Janja)  3 : 0
Sun.07.06. 14:00  Rudar (Ugljevik) - Sloga (Doboj)  0 : 5
Sun.07.06. 14:00  Vlasenica - Budućnost (Banovići)  3 : 2
Sun.07.06. 14:00  Slaven (Živinice) - Gradina (Srebrenik)  6 : 2
Sun.07.06. 14:00  Dizdaruša (Brčko) - Modriča Maxima  3 : 0
Sun.07.06. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Orašje  3 : 0
Sun.07.06. 14:00  Radnički (Lukavac) - Bratstvo (Gračanica)  1 : 2
30. Kolo - 03.06.2015 do 14.06.2015
Wed.03.06. 14:00  Sloboda (Tuzla) - Tekstilac (Derventa)  2 : 2
Wed.03.06. 14:00  Budućnost (Banovići) - Dizdaruša (Brčko)  3 : 0
Wed.03.06. 14:00  Modriča Maxima - Gradina (Srebrenik)  0 : 3
Fri.12.06. 14:00  Bratstvo (Gračanica) - Rudar (Ugljevik)  2 : 1
Sun.14.06. 14:00  Napredak (Donji Šepak) - Slaven (Živinice)  1 : 2
Sun.14.06. 14:00  Orašje - Radnički (Lukavac)  3 : 0
Sun.14.06. 14:00  Sloga (Doboj) - Proleter (Teslić)  6 : 2
Sun.14.06. 14:00  Podrinje (Janja) - Vlasenica  3 : 6
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Budućnost (Banovići)  20  53   47:11    36
Gradina (Srebrenik)  20  48   59:19    40
Proleter (Teslić)  20  41   42:25    17
Radnički (Lukavac)  20  40   46:15    31
Sloboda (Tuzla)  20  37   36:21    15
Slaven (Živinice)  20  33   44:34    10
Sloga (Doboj)  20  30   35:25    10
Bratstvo (Gračanica)  20  29   49:41    8
Podrinje (Janja)  20  26   29:35    -6
10  Tekstilac (Derventa)  20  23   26:35    -9
11  Vlasenica  20  23   34:47    -13
12  Dizdaruša (Brčko)  20  21   34:40    -6
13  Rudar (Ugljevik)  20  16   14:48    -34
14  Modriča Maxima  20  14   17:48    -31
15  Napredak (Donji Šepak)  20  14   23:55    -32
16  Orašje  20  11   29:65    -36