Međuopštinske lige Šamac

1. Kolo - 04.09.2011 do 04.09.2011
Sun. 04.09. 16:30  Pelagićevo (Pelagićevo) - Sutjeska (Brvnik)  2 : 2
Sun. 04.09. 16:30  Budućnost (G. Slatina) - Bosna (Pisari)  4 : 0
Sun. 04.09. 16:30  Sloga (S. Slatina) - Mladost 36 (D. Slatina)  4 : 1

Slobodan / a: Zasjeka (Novo Selo)  

2. Kolo - 11.09.2011 do 11.09.2011
Sun. 11.09. 16:30  Mladost 36 (D. Slatina) - Bosna (Pisari)  4 : 5
Sun. 11.09. 16:30  Sloga (S. Slatina) - Zasjeka (Novo Selo)  1 : 1
Sun. 11.09. 16:30  Sutjeska (Brvnik) - Budućnost (G. Slatina)  2 : 1

Slobodan / a: Pelagićevo (Pelagićevo)  

3. Kolo - 18.09.2011 do 18.09.2011
Sun. 18.09. 16:00  Zasjeka (Novo Selo) - Mladost 36 (D. Slatina)  4 : 1
Sun. 18.09. 16:00  Bosna (Pisari) - Sutjeska (Brvnik)  1 : 4
Sun. 18.09. 16:00  Pelagićevo (Pelagićevo) - Sloga (S. Slatina)  2 : 0

Slobodan / a: Budućnost (G. Slatina)  

4. Kolo - 25.09.2011 do 25.09.2011
Sun. 25.09. 16:00  Zasjeka (Novo Selo) - Pelagićevo (Pelagićevo)  1 : 4
Sun. 25.09. 16:00  Sloga (S. Slatina) - Budućnost (G. Slatina)  0 : 0
Sun. 25.09. 16:00  Mladost 36 (D. Slatina) - Sutjeska (Brvnik)  1 : 2

Slobodan / a: Bosna (Pisari)  

5. Kolo - 02.10.2011 do 02.10.2011
Sun. 02.10. 16:00  Bosna (Pisari) - Sloga (S. Slatina)  5 : 1
Sun. 02.10. 16:00  Pelagićevo (Pelagićevo) - Mladost 36 (D. Slatina)  5 : 0
Sun. 02.10. 16:00  Budućnost (G. Slatina) - Zasjeka (Novo Selo)  2 : 0

Slobodan / a: Sutjeska (Brvnik)  

6. Kolo - 09.10.2011 do 09.10.2011
Sun. 09.10. 15:30  Sloga (S. Slatina) - Sutjeska (Brvnik)  2 : 0
Sun. 09.10. 15:30  Pelagićevo (Pelagićevo) - Budućnost (G. Slatina)  1 : 3
Sun. 09.10. 15:30  Zasjeka (Novo Selo) - Bosna (Pisari)  2 : 2

Slobodan / a: Mladost 36 (D. Slatina)  

7. Kolo - 16.10.2011 do 16.10.2011
Sun. 16.10. 15:00  Sutjeska (Brvnik) - Zasjeka (Novo Selo)  1 : 0
Sun. 16.10. 15:00  Budućnost (G. Slatina) - Mladost 36 (D. Slatina)  3 : 0
Sun. 16.10. 15:00  Bosna (Pisari) - Pelagićevo (Pelagićevo)  0 : 1

Slobodan / a: Sloga (S. Slatina)  

8. Kolo - 18.03.2012 do 18.03.2012
Sun. 15.04. 15:30  Sutjeska (Brvnik) - Pelagićevo (Pelagićevo)  0 : 0
Sun. 15.04. 15:30  Bosna (Pisari) - Budućnost (G. Slatina)  2 : 3
Sun. 15.04. 15:30  Mladost 36 (D. Slatina) - Sloga (S. Slatina)  4 : 2

Slobodan / a: Zasjeka (Novo Selo)  

9. Kolo - 22.04.2012 do 22.04.2012
Sun. 22.04. 16:00  Bosna (Pisari) - Mladost 36 (D. Slatina)  4 : 5
Sun. 22.04. 16:00  Zasjeka (Novo Selo) - Sloga (S. Slatina)  1 : 1
Sun. 22.04. 16:00  Budućnost (G. Slatina) - Sutjeska (Brvnik)  4 : 1

Slobodan / a: Pelagićevo (Pelagićevo)  

10. Kolo - 29.04.2012 do 29.04.2012
Sun. 29.04. 16:00  Mladost 36 (D. Slatina) - Zasjeka (Novo Selo)  1 : 3
Sun. 29.04. 16:00  Sutjeska (Brvnik) - Bosna (Pisari)  2 : 1
Sun. 29.04. 16:00  Sloga (S. Slatina) - Pelagićevo (Pelagićevo)  0 : 2

Slobodan / a: Budućnost (G. Slatina)  

11. Kolo - 06.05.2012 do 06.05.2012
Sun. 06.05. 16:30  Budućnost (G. Slatina) - Sloga (S. Slatina)  4 : 3
Sun. 06.05. 16:30  Pelagićevo (Pelagićevo) - Zasjeka (Novo Selo)  5 : 0
Sun. 06.05. 16:30  Sutjeska (Brvnik) - Mladost 36 (D. Slatina)  1 : 0

Slobodan / a: Bosna (Pisari)  

12. Kolo - 13.05.2012 do 13.05.2012
Sun. 13.05. 16:30  Zasjeka (Novo Selo) - Budućnost (G. Slatina)  1 : 4
Sun. 13.05. 16:30  Mladost 36 (D. Slatina) - Pelagićevo (Pelagićevo)  0 : 2
Sun. 13.05. 16:30  Sloga (S. Slatina) - Bosna (Pisari)  2 : 1

Slobodan / a: Sutjeska (Brvnik)  

13. Kolo - 20.05.2012 do 20.05.2012
Sun. 20.05. 17:00  Bosna (Pisari) - Zasjeka (Novo Selo)  1 : 2
Sun. 20.05. 17:00  Budućnost (G. Slatina) - Pelagićevo (Pelagićevo)  3 : 0
Sun. 20.05. 17:00  Sutjeska (Brvnik) - Sloga (S. Slatina)  5 : 2

Slobodan / a: Mladost 36 (D. Slatina)  

14. Kolo - 27.05.2012 do 27.05.2012
Sun. 27.05. 17:00  Mladost 36 (D. Slatina) - Budućnost (G. Slatina)  1 : 5
Sun. 27.05. 17:00  Zasjeka (Novo Selo) - Sutjeska (Brvnik)  2 : 2
Sun. 27.05. 17:00  Pelagićevo (Pelagićevo) - Bosna (Pisari)  0 : 1

Slobodan / a: Sloga (S. Slatina)  

Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Budućnost (G. Slatina)  10  25   28:10    18
Pelagićevo (Pelagićevo)  10  23   24:6    18
Sutjeska (Brvnik)  10  20   15:12    3
Sloga (S. Slatina)  11  12   16:21    -5
Zasjeka (Novo Selo)  10  9   13:22    -9
Bosna (Pisari)  10  7   21:28    -7
Mladost 36 (D. Slatina)  11  6   17:35    -18