Druga liga RS Zapad

1. Kolo - 14.08.2021 do 01.09.2021
14.08.2021 17:30  Polet 1926 (Brod) - Laktaši  1 : 3
14.08.2021 17:30  Sloga (Trn) - Progres (Kneževo)  2 : 0
14.08.2021 17:30  Proleter (Teslić) - Gorica (Šipovo)  2 : 2
14.08.2021 17:30  Jedinstvo (Žeravica) - Borac (Šamac)  5 : 3
15.08.2021 17:30  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Željezničar (Doboj)  6 : 0
15.08.2021 17:30  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Ukrina (Čečava)  4 : 1
15.08.2021 17:30  Čelinac - Brdo (Hambarine)  2 : 0
01.09.2021 17:00  BSK (Banja Luka) - Sloga (Srbac)  1 : 2
2. Kolo - 21.08.2021 do 15.09.2021
21.08.2021 18:00  Laktaši - Čelinac  2 : 0
21.08.2021 18:00  Progres (Kneževo) - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 0
21.08.2021 18:00  Sloga (Srbac) - Sloga (Trn)  1 : 1
21.08.2021 18:00  Borac (Šamac) - Proleter (Teslić)  2 : 5
22.08.2021 18:00  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  6 : 2
22.08.2021 18:00  Ukrina (Čečava) - Gorica (Šipovo)  2 : 4
22.08.2021 18:00  Željezničar (Doboj) - Polet 1926 (Brod)  1 : 2
15.09.2021 16:30  Brdo (Hambarine) - BSK (Banja Luka)  1 : 1
3. Kolo - 27.09.2021 do 29.09.2021
27.09.2021 17:30  Proleter (Teslić) - Progres (Kneževo)  3 : 0
28.09.2021 17:30  BSK (Banja Luka) - Laktaši  1 : 3
28.09.2021 17:30  Sloga (Trn) - Brdo (Hambarine)  2 : 0
28.09.2021 17:30  Jedinstvo (Žeravica) - Sloga (Srbac)  2 : 1
28.09.2021 17:30  Polet 1926 (Brod) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  1 : 4
29.09.2021 17:30  Čelinac - Željezničar (Doboj)  3 : 1
29.09.2021 17:30  Gorica (Šipovo) - Borac (Šamac)  7 : 0
29.09.2021 17:30  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Ukrina (Čečava)  3 : 1
4. Kolo - 04.09.2021 do 08.09.2021
04.09.2021 17:00  Sloga (Srbac) - Proleter (Teslić)  2 : 2
04.09.2021 17:00  Laktaši - Sloga (Trn)  2 : 0
04.09.2021 17:00  Progres (Kneževo) - Gorica (Šipovo)  1 : 0
05.09.2021 17:00  Brdo (Hambarine) - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 1
05.09.2021 17:00  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Polet 1926 (Brod)  6 : 3
05.09.2021 17:00  Željezničar (Doboj) - BSK (Banja Luka)  1 : 1
05.09.2021 17:00  Ukrina (Čečava) - Borac (Šamac)  2 : 1
08.09.2021 17:00  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Čelinac  2 : 1
5. Kolo - 11.09.2021 do 12.09.2021
11.09.2021 16:30  Sloga (Trn) - Željezničar (Doboj)  2 : 0
11.09.2021 16:30  BSK (Banja Luka) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  0 : 6
11.09.2021 16:30  Jedinstvo (Žeravica) - Laktaši  1 : 2
11.09.2021 16:30  Borac (Šamac) - Progres (Kneževo)  3 : 2
11.09.2021 16:30  Proleter (Teslić) - Brdo (Hambarine)  2 : 3
12.09.2021 16:30  Čelinac - Dubrave (Dubrave Gradiška)  0 : 2
12.09.2021 16:30  Gorica (Šipovo) - Sloga (Srbac)  1 : 0
12.09.2021 16:30  Polet 1926 (Brod) - Ukrina (Čečava)  4 : 1
6. Kolo - 18.09.2021 do 22.09.2021
18.09.2021 16:00  Sloga (Srbac) - Borac (Šamac)  1 : 0
18.09.2021 16:00  Laktaši - Proleter (Teslić)  7 : 1
18.09.2021 16:00  Polet 1926 (Brod) - Čelinac  2 : 0
19.09.2021 16:00  Ukrina (Čečava) - Progres (Kneževo)  1 : 3
19.09.2021 16:00  Brdo (Hambarine) - Gorica (Šipovo)  1 : 1
19.09.2021 16:00  Dubrave (Dubrave Gradiška) - BSK (Banja Luka)  1 : 1
19.09.2021 16:00  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Sloga (Trn)  2 : 0
22.09.2021 16:00  Željezničar (Doboj) - Jedinstvo (Žeravica)  0 : 2
7. Kolo - 25.09.2021 do 26.09.2021
25.09.2021 16:00  Jedinstvo (Žeravica) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  0 : 3
25.09.2021 16:00  Sloga (Trn) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  2 : 0
25.09.2021 16:00  Proleter (Teslić) - Željezničar (Doboj)  2 : 1
25.09.2021 16:00  BSK (Banja Luka) - Polet 1926 (Brod)  0 : 1
25.09.2021 16:00  Progres (Kneževo) - Sloga (Srbac)  4 : 2
25.09.2021 16:00  Borac (Šamac) - Brdo (Hambarine)  1 : 1
26.09.2021 16:00  Čelinac - Ukrina (Čečava)  2 : 0
26.09.2021 16:00  Gorica (Šipovo) - Laktaši  1 : 1
8. Kolo - 02.10.2021 do 03.10.2021
02.10.2021 15:30  Laktaši - Borac (Šamac)  3 : 0
02.10.2021 15:30  Polet 1926 (Brod) - Sloga (Trn)  2 : 6
03.10.2021 15:30  Željezničar (Doboj) - Gorica (Šipovo)  1 : 3
03.10.2021 15:30  Brdo (Hambarine) - Progres (Kneževo)  1 : 0
03.10.2021 15:30  Čelinac - BSK (Banja Luka)  1 : 0
03.10.2021 15:30  Ukrina (Čečava) - Sloga (Srbac)  0 : 2
03.10.2021 15:30  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 1
03.10.2021 15:30  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Proleter (Teslić)  2 : 0
9. Kolo - 09.10.2021 do 10.10.2021
09.10.2021 15:00  Jedinstvo (Žeravica) - Polet 1926 (Brod)  4 : 1
09.10.2021 15:00  Sloga (Trn) - Čelinac  3 : 0
09.10.2021 15:00  Proleter (Teslić) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  1 : 0
09.10.2021 15:00  Sloga (Srbac) - Brdo (Hambarine)  3 : 1
09.10.2021 15:00  BSK (Banja Luka) - Ukrina (Čečava)  2 : 0
09.10.2021 15:00  Progres (Kneževo) - Laktaši  1 : 2
09.10.2021 15:00  Borac (Šamac) - Željezničar (Doboj)  6 : 0
10.10.2021 15:00  Gorica (Šipovo) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  3 : 3
10. Kolo - 16.10.2021 do 17.10.2021
16.10.2021 14:30  Čelinac - Jedinstvo (Žeravica)  0 : 0
16.10.2021 14:30  Laktaši - Sloga (Srbac)  6 : 0
16.10.2021 14:30  Polet 1926 (Brod) - Proleter (Teslić)  2 : 1
16.10.2021 15:00  BSK (Banja Luka) - Sloga (Trn)  2 : 2
17.10.2021 14:30  Ukrina (Čečava) - Brdo (Hambarine)  1 : 3
17.10.2021 14:30  Željezničar (Doboj) - Progres (Kneževo)  1 : 4
17.10.2021 14:30  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Borac (Šamac)  2 : 1
17.10.2021 14:30  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Gorica (Šipovo)  1 : 0
11. Kolo - 23.10.2021 do 24.10.2021
23.10.2021 14:30  Borac (Šamac) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  2 : 0
23.10.2021 14:30  Jedinstvo (Žeravica) - BSK (Banja Luka)  4 : 3
23.10.2021 14:30  Progres (Kneževo) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  1 : 1
23.10.2021 14:30  Sloga (Srbac) - Željezničar (Doboj)  6 : 0
23.10.2021 14:30  Sloga (Trn) - Ukrina (Čečava)  4 : 1
23.10.2021 14:30  Proleter (Teslić) - Čelinac  2 : 2
24.10.2021 14:30  Brdo (Hambarine) - Laktaši  0 : 1
24.10.2021 14:30  Gorica (Šipovo) - Polet 1926 (Brod)  0 : 0
12. Kolo - 30.10.2021 do 31.10.2021
30.10.2021 14:00  Polet 1926 (Brod) - Borac (Šamac)  1 : 0
30.10.2021 14:00  BSK (Banja Luka) - Proleter (Teslić)  2 : 2
30.10.2021 14:00  Sloga (Trn) - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 3
31.10.2021 14:00  Željezničar (Doboj) - Brdo (Hambarine)  2 : 2
31.10.2021 14:00  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Sloga (Srbac)  4 : 0
31.10.2021 14:00  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Progres (Kneževo)  2 : 1
31.10.2021 14:00  Ukrina (Čečava) - Laktaši  0 : 2
31.10.2021 14:00  Čelinac - Gorica (Šipovo)  1 : 1
13. Kolo - 06.11.2021 do 07.11.2021
06.11.2021 13:30  Progres (Kneževo) - Polet 1926 (Brod)  2 : 0
06.11.2021 13:30  Borac (Šamac) - Čelinac  2 : 0
06.11.2021 13:30  Sloga (Srbac) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  2 : 2
06.11.2021 13:30  Laktaši - Željezničar (Doboj)  13 : 0
06.11.2021 13:30  Jedinstvo (Žeravica) - Ukrina (Čečava)  6 : 0
07.11.2021 13:30  Proleter (Teslić) - Sloga (Trn)  1 : 1
07.11.2021 13:30  Gorica (Šipovo) - BSK (Banja Luka)  1 : 0
07.11.2021 13:30  Brdo (Hambarine) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  1 : 2
14. Kolo - 13.10.2021 do 14.10.2021
13.10.2021 13:00  Polet 1926 (Brod) - Sloga (Srbac)  1 : 4
13.10.2021 13:00  BSK (Banja Luka) - Borac (Šamac)  0 : 3
13.10.2021 13:00  Jedinstvo (Žeravica) - Proleter (Teslić)  3 : 1
13.10.2021 13:00  Sloga (Trn) - Gorica (Šipovo)  2 : 0
14.10.2021 13:00  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Laktaši  0 : 3
14.10.2021 13:00  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Brdo (Hambarine)  2 : 3
14.10.2021 13:00  Ukrina (Čečava) - Željezničar (Doboj)  5 : 0
14.10.2021 13:00  Čelinac - Progres (Kneževo)  3 : 0
15. Kolo - 20.11.2021 do 21.11.2021
20.11.2021 13:00  Sloga (Srbac) - Čelinac  2 : 1
20.11.2021 13:00  Borac (Šamac) - Sloga (Trn)  2 : 0
20.11.2021 13:00  Laktaši - Dubrave (Dubrave Gradiška)  2 : 0
20.11.2021 13:00  Progres (Kneževo) - BSK (Banja Luka)  2 : 2
21.11.2021 13:00  Gorica (Šipovo) - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 0
21.11.2021 13:00  Željezničar (Doboj) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  3 : 2
21.11.2021 13:00  Proleter (Teslić) - Ukrina (Čečava)  5 : 0
21.11.2021 13:00  Brdo (Hambarine) - Polet 1926 (Brod)  1 : 0
16. Kolo - 05.03.2022 do 04.05.2022
05.03.2022 14:00  Borac (Šamac) - Jedinstvo (Žeravica)  1 : 1
05.03.2022 14:00  Sloga (Srbac) - BSK (Banja Luka)  2 : 1
05.03.2022 14:00  Laktaši - Polet 1926 (Brod)  3 : 0
06.03.2022 14:00  Brdo (Hambarine) - Čelinac  0 : 1
06.03.2022 14:00  Gorica (Šipovo) - Proleter (Teslić)  2 : 1
13.04.2022 16:00  Željezničar (Doboj) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  0 : 2
13.04.2022 17:00  Ukrina (Čečava) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  1 : 0
04.05.2022 17:00  Progres (Kneževo) - Sloga (Trn)  6 : 1
17. Kolo - 12.03.2022 do 13.03.2022
12.03.2022 14:30  Sloga (Trn) - Sloga (Srbac)  3 : 2
12.03.2022 14:30  Jedinstvo (Žeravica) - Progres (Kneževo)  1 : 2
13.03.2022 14:30  BSK (Banja Luka) - Brdo (Hambarine)  2 : 3
13.03.2022 14:30  Proleter (Teslić) - Borac (Šamac)  2 : 1
13.03.2022 14:30  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  1 : 2
13.03.2022 14:30  Gorica (Šipovo) - Ukrina (Čečava)  1 : 1
13.03.2022 14:30  Polet 1926 (Brod) - Željezničar (Doboj)  2 : 1
13.03.2022 14:30  Čelinac - Laktaši  0 : 2
18. Kolo - 19.03.2022 do 20.03.2022
19.03.2022 14:30  Laktaši - BSK (Banja Luka)  1 : 1
19.03.2022 14:30  Sloga (Srbac) - Jedinstvo (Žeravica)  1 : 4
19.03.2022 14:30  Borac (Šamac) - Gorica (Šipovo)  3 : 0
20.03.2022 14:30  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Polet 1926 (Brod)  5 : 1
20.03.2022 14:30  Željezničar (Doboj) - Čelinac  0 : 3
20.03.2022 14:30  Ukrina (Čečava) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  0 : 1
20.03.2022 14:30  Brdo (Hambarine) - Sloga (Trn)  0 : 2
20.03.2022 14:30  Progres (Kneževo) - Proleter (Teslić)  3 : 2
19. Kolo - 26.03.2022 do 27.03.2022
26.03.2022 15:30  Jedinstvo (Žeravica) - Brdo (Hambarine)  2 : 1
26.03.2022 15:30  Sloga (Trn) - Laktaši  0 : 1
26.03.2022 15:30  Polet 1926 (Brod) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  1 : 0
26.03.2022 15:30  Borac (Šamac) - Ukrina (Čečava)  3 : 1
27.03.2022 15:30  Gorica (Šipovo) - Progres (Kneževo)  1 : 1
27.03.2022 15:30  Proleter (Teslić) - Sloga (Srbac)  1 : 1
27.03.2022 15:30  BSK (Banja Luka) - Željezničar (Doboj)  2 : 0
27.03.2022 15:30  Čelinac - Sloboda (Mrkonjić Grad)  0 : 1
20. Kolo - 02.04.2022 do 03.04.2022
02.04.2022 15:30  Laktaši - Jedinstvo (Žeravica)  3 : 0
02.04.2022 15:30  Sloga (Srbac) - Gorica (Šipovo)  1 : 0
02.04.2022 15:30  Progres (Kneževo) - Borac (Šamac)  1 : 1
03.04.2022 15:30  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Čelinac  0 : 2
03.04.2022 15:30  Sloboda (Mrkonjić Grad) - BSK (Banja Luka)  5 : 2
03.04.2022 15:30  Željezničar (Doboj) - Sloga (Trn)  0 : 3
03.04.2022 15:30  Ukrina (Čečava) - Polet 1926 (Brod)  1 : 1
03.04.2022 15:30  Brdo (Hambarine) - Proleter (Teslić)  2 : 0
21. Kolo - 09.04.2022 do 18.05.2022
09.04.2022 15:30  Jedinstvo (Žeravica) - Željezničar (Doboj)  5 : 0
09.04.2022 15:30  Borac (Šamac) - Sloga (Srbac)  2 : 0
09.04.2022 15:30  Sloga (Trn) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  1 : 1
10.04.2022 15:30  BSK (Banja Luka) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  1 : 1
10.04.2022 15:30  Proleter (Teslić) - Laktaši  0 : 1
10.04.2022 16:30  Čelinac - Polet 1926 (Brod)  2 : 2
18.05.2022 17:00  Progres (Kneževo) - Ukrina (Čečava)  7 : 1
18.05.2022 17:00  Gorica (Šipovo) - Brdo (Hambarine)  1 : 2
22. Kolo - 16.04.2022 do 17.04.2022
16.04.2022 16:00  Polet 1926 (Brod) - BSK (Banja Luka)  0 : 1
16.04.2022 16:00  Laktaši - Gorica (Šipovo)  2 : 0
16.04.2022 16:00  Sloga (Srbac) - Progres (Kneževo)  3 : 1
17.04.2022 16:00  Ukrina (Čečava) - Čelinac  1 : 1
17.04.2022 16:00  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Sloga (Trn)  2 : 3
17.04.2022 16:00  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 0
17.04.2022 16:00  Željezničar (Doboj) - Proleter (Teslić)  2 : 4
17.04.2022 16:00  Brdo (Hambarine) - Borac (Šamac)  2 : 1
23. Kolo - 23.04.2022 do 23.04.2022
23.04.2022 16:30  Gorica (Šipovo) - Željezničar (Doboj)  3 : 1
23.04.2022 16:30  Borac (Šamac) - Laktaši  4 : 2
23.04.2022 16:30  Proleter (Teslić) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  0 : 1
23.04.2022 16:30  Progres (Kneževo) - Brdo (Hambarine)  0 : 1
23.04.2022 16:30  BSK (Banja Luka) - Čelinac  2 : 0
23.04.2022 16:30  Sloga (Srbac) - Ukrina (Čečava)  1 : 0
23.04.2022 16:30  Sloga (Trn) - Polet 1926 (Brod)  5 : 1
23.04.2022 16:30  Jedinstvo (Žeravica) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  3 : 0
24. Kolo - 29.04.2022 do 30.04.2022
29.04.2022 16:30  Čelinac - Sloga (Trn)  2 : 0
30.04.2022 16:30  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Proleter (Teslić)  2 : 0
30.04.2022 16:30  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Gorica (Šipovo)  1 : 0
30.04.2022 16:30  Polet 1926 (Brod) - Jedinstvo (Žeravica)  0 : 9
30.04.2022 16:30  Brdo (Hambarine) - Sloga (Srbac)  3 : 0
30.04.2022 16:30  Ukrina (Čečava) - BSK (Banja Luka)  0 : 2
30.04.2022 16:30  Laktaši - Progres (Kneževo)  3 : 0
30.04.2022 16:30  Željezničar (Doboj) - Borac (Šamac)  0 : 1
25. Kolo - 07.05.2022 do 18.05.2022
07.05.2022 16:30  Sloga (Srbac) - Laktaši  0 : 1
07.05.2022 16:30  Borac (Šamac) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  1 : 0
07.05.2022 16:30  Sloga (Trn) - BSK (Banja Luka)  3 : 0
08.05.2022 16:30  Progres (Kneževo) - Željezničar (Doboj)  3 : 2
08.05.2022 16:30  Proleter (Teslić) - Polet 1926 (Brod)  1 : 0
08.05.2022 16:30  Gorica (Šipovo) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  3 : 1
08.05.2022 16:30  Brdo (Hambarine) - Ukrina (Čečava)  2 : 0
18.05.2022 17:00  Jedinstvo (Žeravica) - Čelinac  0 : 1
26. Kolo - 11.05.2022 do 11.05.2022
11.05.2022 16:30  Polet 1926 (Brod) - Gorica (Šipovo)  2 : 3
11.05.2022 16:30  Čelinac - Proleter (Teslić)  2 : 0
11.05.2022 16:30  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Borac (Šamac)  0 : 4
11.05.2022 16:30  BSK (Banja Luka) - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 0
11.05.2022 16:30  Laktaši - Brdo (Hambarine)  5 : 1
11.05.2022 16:30  Ukrina (Čečava) - Sloga (Trn)  2 : 2
11.05.2022 16:30  Željezničar (Doboj) - Sloga (Srbac)  2 : 1
11.05.2022 16:30  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Progres (Kneževo)  2 : 1
27. Kolo - 14.05.2022 do 15.05.2022
14.05.2022 17:00  Progres (Kneževo) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  3 : 0
14.05.2022 17:00  Sloga (Srbac) - Sloboda (Mrkonjić Grad)  0 : 3
14.05.2022 17:00  Borac (Šamac) - Polet 1926 (Brod)  3 : 0
14.05.2022 17:00  Jedinstvo (Žeravica) - Sloga (Trn)  1 : 0
14.05.2022 17:00  Laktaši - Ukrina (Čečava)  3 : 0
15.05.2022 17:00  Brdo (Hambarine) - Željezničar (Doboj)  6 : 1
15.05.2022 17:00  Proleter (Teslić) - BSK (Banja Luka)  1 : 2
15.05.2022 17:00  Gorica (Šipovo) - Čelinac  2 : 1
28. Kolo - 22.05.2022 do 22.05.2022
22.05.2022 17:00  Čelinac - Borac (Šamac)  0 : 0
22.05.2022 17:00  BSK (Banja Luka) - Gorica (Šipovo)  1 : 1
22.05.2022 17:00  Polet 1926 (Brod) - Progres (Kneževo)  1 : 1
22.05.2022 17:00  Sloga (Trn) - Proleter (Teslić)  5 : 1
22.05.2022 17:00  Željezničar (Doboj) - Laktaši  1 : 4
22.05.2022 17:00  Ukrina (Čečava) - Jedinstvo (Žeravica)  2 : 3
22.05.2022 17:00  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Brdo (Hambarine)  1 : 1
22.05.2022 17:00  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Sloga (Srbac)  4 : 2
29. Kolo - 29.05.2022 do 29.05.2022
29.05.2022 17:30  Sloga (Srbac) - Polet 1926 (Brod)  7 : 1
29.05.2022 17:30  Brdo (Hambarine) - Dubrave (Dubrave Gradiška)  5 : 1
29.05.2022 17:30  Progres (Kneževo) - Čelinac  2 : 4
29.05.2022 17:30  Laktaši - Sloboda (Mrkonjić Grad)  1 : 0
29.05.2022 17:30  Proleter (Teslić) - Jedinstvo (Žeravica)  1 : 2
29.05.2022 17:30  Željezničar (Doboj) - Ukrina (Čečava)  2 : 4
29.05.2022 17:30  Gorica (Šipovo) - Sloga (Trn)  1 : 1
29.05.2022 17:30  Borac (Šamac) - BSK (Banja Luka)  3 : 1
30. Kolo - 05.06.2022 do 05.06.2022
05.06.2022 17:30  BSK (Banja Luka) - Progres (Kneževo)  5 : 4
05.06.2022 17:30  Sloga (Trn) - Borac (Šamac)  3 : 2
05.06.2022 17:30  Čelinac - Sloga (Srbac)  3 : 1
05.06.2022 17:30  Jedinstvo (Žeravica) - Gorica (Šipovo)  2 : 0
05.06.2022 17:30  Sloboda (Mrkonjić Grad) - Željezničar (Doboj)  4 : 1
05.06.2022 17:30  Ukrina (Čečava) - Proleter (Teslić)  2 : 0
05.06.2022 17:30  Dubrave (Dubrave Gradiška) - Laktaši  1 : 2
05.06.2022 17:30  Polet 1926 (Brod) - Brdo (Hambarine)  0 : 6
Tablica
    K. Bod.   Gol    GR
Sloboda (Mrkonjić Grad)  25   32:8    24
Laktaši  25   25:6    19
Sloga (Trn)  18   18:7    11
Gorica (Šipovo)  16   22:11    11
Dubrave (Dubrave Gradiška)  16   23:15    8
Sloga (Srbac)  14   14:12    2
Proleter (Teslić)  14   18:19    -1
Progres (Kneževo)  12   13:14    -1
Jedinstvo (Žeravica)  12   16:18    -2
10  Brdo (Hambarine)  12   11:13    -2
11  Čelinac  12   9:12    -3
12  Polet 1926 (Brod)  12   17:25    -8
13  Borac (Šamac)  7   16:26    -10
14  BSK (Banja Luka)  6   7:16    -9
15  Ukrina (Čečava)  3   8:25    -17
16  Željezničar (Doboj)  1   5:27    -22