Druga Kantonalna TK Jug

1. Kolo - 28.08.2011 do 28.08.2011
Sun.28.08. 17:00  Mladost (G: Tuzla) - Srnica  2 : 0
Sun.28.08. 17:00  Konjuh (Kladani) - Omladinac RMU  1 : 1
Sun.28.08. 17:00  Rijeka (Šerići) - Mladost (Kikači)  3 : 1
Sun.28.08. 17:00  Jedinstvo (D. Dubrave) - Napredak (Tupkovići)  2 : 1
Sun.28.08. 17:00  Jablanica (Barice) - Teočak  3 : 0
Sun.28.08. 17:00  Slatina (Bašigovci) - Kiseljak  2 : 2
2. Kolo - 04.09.2011 do 04.09.2011
Sun.04.09. 16:30  Mladost (Kikači) - Slatina (Bašigovci)  3 : 2
Sun.04.09. 16:30  Srnica - Rijeka (Šerići)  2 : 1
Sun.04.09. 16:30  Omladinac RMU - Mladost (G: Tuzla)  1 : 0
Sun.04.09. 16:30  Kiseljak - Jedinstvo (D. Dubrave)  1 : 0
Sun.04.09. 16:30  Teočak - Napredak (Tupkovići)  3 : 1
Wed.07.09. 16:30  Jablanica (Barice) - Konjuh (Kladani)  3 : 1
3. Kolo - 10.09.2011 do 11.09.2011
Sat.10.09. 16:30  Napredak (Tupkovići) - Kiseljak  3 : 1
Sun.11.09. 16:30  Mladost (G: Tuzla) - Jablanica (Barice)  1 : 0
Sun.11.09. 16:30  Rijeka (Šerići) - Omladinac RMU  1 : 0
Sun.11.09. 16:30  Slatina (Bašigovci) - Srnica  3 : 2
Sun.11.09. 16:30  Jedinstvo (D. Dubrave) - Mladost (Kikači)  7 : 3
Sun.11.09. 16:30  Konjuh (Kladani) - Teočak  3 : 0
4. Kolo - 17.09.2011 do 18.09.2011
Sat.17.09. 16:30  Teočak - Kiseljak  3 : 3
Sun.18.09. 16:30  Mladost (Kikači) - Napredak (Tupkovići)  4 : 1
Sun.18.09. 16:30  Srnica - Jedinstvo (D. Dubrave)  1 : 0
Sun.18.09. 16:30  Konjuh (Kladani) - Mladost (G: Tuzla)  2 : 1
Sun.18.09. 16:30  Jablanica (Barice) - Rijeka (Šerići)  1 : 0
Sun.18.09. 16:30  Omladinac RMU - Slatina (Bašigovci)  3 : 0
5. Kolo - 24.09.2011 do 25.09.2011
Sat.24.09. 16:00  Napredak (Tupkovići) - Srnica  2 : 0
Sun.25.09. 16:00  Rijeka (Šerići) - Konjuh (Kladani)  1 : 0
Sun.25.09. 16:00  Slatina (Bašigovci) - Jablanica (Barice)  2 : 1
Sun.25.09. 16:00  Kiseljak - Mladost (Kikači)  2 : 1
Sun.25.09. 16:00  Mladost (G: Tuzla) - Teočak  1 : 0
Sun.25.09. 16:00  Jedinstvo (D. Dubrave) - Omladinac RMU  2 : 1
6. Kolo - 01.10.2011 do 02.10.2011
Sat.01.10. 16:00  Teočak - Mladost (Kikači)  3 : 1
Sun.02.10. 16:00  Srnica - Kiseljak  7 : 1
Sun.02.10. 16:00  Omladinac RMU - Napredak (Tupkovići)  1 : 0
Sun.02.10. 16:00  Mladost (G: Tuzla) - Rijeka (Šerići)  2 : 0
Sun.02.10. 16:00  Konjuh (Kladani) - Slatina (Bašigovci)  2 : 0
Sun.02.10. 16:00  Jablanica (Barice) - Jedinstvo (D. Dubrave)  2 : 0
7. Kolo - 08.10.2011 do 09.10.2011
Sat.08.10. 15:30  Napredak (Tupkovići) - Jablanica (Barice)  4 : 1
Sun.09.10. 15:30  Jedinstvo (D. Dubrave) - Konjuh (Kladani)  2 : 0
Sun.09.10. 15:30  Slatina (Bašigovci) - Mladost (G: Tuzla)  1 : 0
Sun.09.10. 15:30  Mladost (Kikači) - Srnica  2 : 0
Sun.09.10. 15:30  Rijeka (Šerići) - Teočak  4 : 1
Sun.09.10. 15:30  Kiseljak - Omladinac RMU  4 : 1
8. Kolo - 15.10.2011 do 16.10.2011
Sat.15.10. 15:00  Teočak - Srnica  4 : 1
Sun.16.10. 15:00  Omladinac RMU - Mladost (Kikači)  2 : 1
Sun.16.10. 15:00  Jablanica (Barice) - Kiseljak  2 : 1
Sun.16.10. 15:00  Rijeka (Šerići) - Slatina (Bašigovci)  2 : 1
Sun.16.10. 15:00  Mladost (G: Tuzla) - Jedinstvo (D. Dubrave)  3 : 0
Sun.16.10. 15:00  Konjuh (Kladani) - Napredak (Tupkovići)  1 : 0
9. Kolo - 23.10.2011 do 23.10.2011
Sun.23.10. 15:00  Napredak (Tupkovići) - Mladost (G: Tuzla)  3 : 0
Sun.23.10. 15:00  Jedinstvo (D. Dubrave) - Rijeka (Šerići)  6 : 1
Sun.23.10. 15:00  Kiseljak - Konjuh (Kladani)  3 : 2
Sun.23.10. 15:00  Srnica - Omladinac RMU  5 : 2
Sun.23.10. 15:00  Slatina (Bašigovci) - Teočak  5 : 0
Sun.23.10. 15:00  Mladost (Kikači) - Jablanica (Barice)  5 : 2
10. Kolo - 30.10.2011 do 30.10.2011
Sun.30.10. 14:00  Konjuh (Kladani) - Mladost (Kikači)  2 : 0
Sun.30.10. 14:00  Jablanica (Barice) - Srnica  3 : 0
Sun.30.10. 14:00  Mladost (G: Tuzla) - Kiseljak  2 : 1
Sun.30.10. 14:00  Slatina (Bašigovci) - Jedinstvo (D. Dubrave)  2 : 1
Sun.30.10. 14:00  Teočak - Omladinac RMU  2 : 0
Sun.30.10. 14:00  Rijeka (Šerići) - Napredak (Tupkovići)  5 : 0
11. Kolo - 06.11.2011 do 06.11.2011
Sun.06.11. 13:30  Kiseljak - Rijeka (Šerići)  1 : 0
Sun.06.11. 13:30  Napredak (Tupkovići) - Slatina (Bašigovci)  5 : 2
Sun.06.11. 13:30  Mladost (Kikači) - Mladost (G: Tuzla)  1 : 1
Sun.06.11. 13:30  Omladinac RMU - Jablanica (Barice)  2 : 0
Sun.06.11. 13:30  Jedinstvo (D. Dubrave) - Teočak  7 : 1
Sun.06.11. 13:30  Srnica - Konjuh (Kladani)  3 : 1
12. Kolo - 18.03.2012 do 18.03.2012
Sun.18.03. 14:00  Srnica - Mladost (G: Tuzla)  2 : 0
Sun.18.03. 14:00  Omladinac RMU - Konjuh (Kladani)  2 : 1
Sun.18.03. 14:00  Mladost (Kikači) - Rijeka (Šerići)  4 : 1
Sun.18.03. 14:00  Napredak (Tupkovići) - Jedinstvo (D. Dubrave)  2 : 1
Sun.18.03. 14:00  Teočak - Jablanica (Barice)  2 : 1
Sun.18.03. 14:00  Kiseljak - Slatina (Bašigovci)  1 : 0
13. Kolo - 25.03.2012 do 25.03.2012
Sun.25.03. 15:00  Slatina (Bašigovci) - Mladost (Kikači)  3 : 0
Sun.25.03. 15:00  Jedinstvo (D. Dubrave) - Kiseljak  4 : 1
Sun.25.03. 15:00  Rijeka (Šerići) - Srnica  1 : 0
Sun.25.03. 15:00  Konjuh (Kladani) - Jablanica (Barice)  4 : 0
Sun.25.03. 15:00  Napredak (Tupkovići) - Teočak  4 : 0
Sun.25.03. 15:00  Mladost (G: Tuzla) - Omladinac RMU  1 : 0
14. Kolo - 31.03.2012 do 01.04.2012
Sat.31.03. 15:00  Teočak - Konjuh (Kladani)  5 : 1
Sun.01.04. 15:00  Jablanica (Barice) - Mladost (G: Tuzla)  4 : 0
Sun.01.04. 15:00  Omladinac RMU - Rijeka (Šerići)  3 : 2
Sun.01.04. 15:00  Kiseljak - Napredak (Tupkovići)  3 : 1
Sun.01.04. 15:00  Mladost (Kikači) - Jedinstvo (D. Dubrave)  3 : 0
Sun.01.04. 15:00  Srnica - Slatina (Bašigovci)  4 : 1
15. Kolo - 08.04.2012 do 08.04.2012
Sun.08.04. 16:00  Jedinstvo (D. Dubrave) - Srnica  2 : 0
Sun.08.04. 16:00  Napredak (Tupkovići) - Mladost (Kikači)  6 : 2
Sun.08.04. 16:00  Slatina (Bašigovci) - Omladinac RMU  4 : 0
Sun.08.04. 16:00  Mladost (G: Tuzla) - Konjuh (Kladani)  3 : 0
Sun.08.04. 16:00  Kiseljak - Teočak  4 : 1
Sun.08.04. 16:00  Rijeka (Šerići) - Jablanica (Barice)  2 : 0
16. Kolo - 15.04.2012 do 15.04.2012
Sun.15.04. 16:00  Jablanica (Barice) - Slatina (Bašigovci)  3 : 0
Sun.15.04. 16:00  Konjuh (Kladani) - Rijeka (Šerići)  2 : 1
Sun.15.04. 16:00  Omladinac RMU - Jedinstvo (D. Dubrave)  3 : 1
Sun.15.04. 16:00  Mladost (Kikači) - Kiseljak  3 : 1
Sun.15.04. 16:00  Teočak - Mladost (G: Tuzla)  3 : 2
Sun.15.04. 16:00  Srnica - Napredak (Tupkovići)  3 : 0
17. Kolo - 22.04.2012 do 22.04.2012
Sun.22.04. 16:00  Napredak (Tupkovići) - Omladinac RMU  3 : 1
Sun.22.04. 16:00  Kiseljak - Srnica  5 : 1
Sun.22.04. 16:00  Jedinstvo (D. Dubrave) - Jablanica (Barice)  7 : 0
Sun.22.04. 16:00  Rijeka (Šerići) - Mladost (G: Tuzla)  2 : 1
Sun.22.04. 16:00  Mladost (Kikači) - Teočak  4 : 1
Sun.22.04. 16:00  Slatina (Bašigovci) - Konjuh (Kladani)  3 : 0
18. Kolo - 29.04.2012 do 29.04.2012
Sun.29.04. 16:30  Konjuh (Kladani) - Jedinstvo (D. Dubrave)  3 : 0
Sun.29.04. 16:30  Mladost (G: Tuzla) - Slatina (Bašigovci)  4 : 1
Sun.29.04. 16:30  Jablanica (Barice) - Napredak (Tupkovići)  2 : 2
Sun.29.04. 16:30  Srnica - Mladost (Kikači)  3 : 0
Sun.29.04. 16:30  Teočak - Rijeka (Šerići)  3 : 0
Sun.29.04. 16:30  Omladinac RMU - Kiseljak  3 : 4
19. Kolo - 06.05.2012 do 06.05.2012
Sun.06.05. 15:00  Kiseljak - Jablanica (Barice)  3 : 0
Sun.06.05. 15:00  Mladost (Kikači) - Omladinac RMU  3 : 0
Sun.06.05. 15:00  Napredak (Tupkovići) - Konjuh (Kladani)  3 : 2
Sun.06.05. 15:00  Slatina (Bašigovci) - Rijeka (Šerići)  2 : 0
Sun.06.05. 15:00  Srnica - Teočak  7 : 1
Sun.06.05. 15:00  Jedinstvo (D. Dubrave) - Mladost (G: Tuzla)  3 : 1
20. Kolo - 13.05.2012 do 13.05.2012
Sun.13.05. 17:00  Mladost (G: Tuzla) - Napredak (Tupkovići)  4 : 0
Sun.13.05. 17:00  Rijeka (Šerići) - Jedinstvo (D. Dubrave)  4 : 1
Sun.13.05. 17:00  Konjuh (Kladani) - Kiseljak  2 : 0
Sun.13.05. 17:00  Omladinac RMU - Srnica  5 : 1
Sun.13.05. 17:00  Teočak - Slatina (Bašigovci)  3 : 0
Sun.13.05. 17:00  Jablanica (Barice) - Mladost (Kikači)  3 : 1
21. Kolo - 20.05.2012 do 20.05.2012
Sun.20.05. 17:00  Mladost (Kikači) - Konjuh (Kladani)  5 : 3
Sun.20.05. 17:00  Srnica - Jablanica (Barice)  4 : 1
Sun.20.05. 17:00  Kiseljak - Mladost (G: Tuzla)  2 : 1
Sun.20.05. 17:00  Jedinstvo (D. Dubrave) - Slatina (Bašigovci)  2 : 0
Sun.20.05. 17:00  Omladinac RMU - Teočak  4 : 3
Sun.20.05. 17:00  Napredak (Tupkovići) - Rijeka (Šerići)  2 : 0
22. Kolo - 27.05.2012 do 27.05.2012
Sun.27.05. 17:00  Rijeka (Šerići) - Kiseljak  3 : 1
Sun.27.05. 17:00  Slatina (Bašigovci) - Napredak (Tupkovići)  2 : 1
Sun.27.05. 17:00  Mladost (G: Tuzla) - Mladost (Kikači)  5 : 0
Sun.27.05. 17:00  Jablanica (Barice) - Omladinac RMU  1 : 1
Sun.27.05. 17:00  Teočak - Jedinstvo (D. Dubrave)  6 : 0
Sun.27.05. 17:00  Konjuh (Kladani) - Srnica  4 : 1
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Teočak  0   0:0    0
Omladinac RMU  0   0:0    0
Srnica  0   0:0    0
Mladost (Kikači)  0   0:0    0
Kiseljak  0   0:0    0
Napredak (Tupkovići)  0   0:0    0
Jedinstvo (D. Dubrave)  0   0:0    0
Slatina (Bašigovci)  0   0:0    0
Rijeka (Šerići)  0   0:0    0
10  Mladost (G: Tuzla)  0   0:0    0
11  Konjuh (Kladani)  0   0:0    0
12  Jablanica (Barice)  0   0:0    0