2 Kantolna liga TK Jug

1. Kolo - 26.08.2012 do 26.08.2012
Sun.26.08. 17:00  Slatina (Bašigovci) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  2 : 0
Sun.26.08. 17:00  Gornje Dubrave - Vrana (Banovići Selo)  3 : 2
Sun.26.08. 17:00  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Mladost 78 Vukovije)  2 : 1
Sun.26.08. 17:00  Srnica (Treštenica) - Rijeka (Šerići)  1 : 0
Sun.26.08. 17:00  Sloga (Simin Han) - Proleter (Slavinovići)  1 : 1
Sun.26.08. 17:00  Jedinstvo (Dubrave) - Napredk (Tupkovići)  1 : 0
Wed.05.09. 17:00  Mladost (Kikači) - Mladost (G. Tuzla)  4 : 0
2. Kolo - 01.09.2012 do 02.09.2012
Sat.01.09. 17:00  Napredk (Tupkovići) - Proleter (Slavinovići)  2 : 3
Sun.02.09. 17:00  Rijeka (Šerići) - Sloga (Simin Han)  0 : 3
Sun.02.09. 17:00  Mladost 78 Vukovije) - Srnica (Treštenica)  2 : 0
Sun.02.09. 17:00  Vrana (Banovići Selo) - Slatina (Bašigovci)  1 : 0
Sun.02.09. 17:00  Jedinstvo (Dubrave) - Gornje Dubrave  4 : 1
Sun.02.09. 17:00  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Mladost (Kikači)  0 : 1
Wed.12.09. 17:00  Mladost (G. Tuzla) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  3 : 1
3. Kolo - 09.09.2012 do 09.09.2012
Sun.09.09. 16:30  Mladost (Kikači) - Vrana (Banovići Selo)  0 : 0
Sun.09.09. 16:30  Slatina (Bašigovci) - Jedinstvo (Dubrave)  3 : 2
Sun.09.09. 16:30  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  2 : 0
Sun.09.09. 16:30  Sloga (Simin Han) - Mladost 78 Vukovije)  5 : 0
Sun.09.09. 16:30  Proleter (Slavinovići) - Rijeka (Šerići)  5 : 1
Sun.09.09. 16:30  Gornje Dubrave - Napredk (Tupkovići)  3 : 1
Sun.09.09. 16:30  Srnica (Treštenica) - Mladost (G. Tuzla)  2 : 1
4. Kolo - 15.09.2012 do 16.09.2012
Sat.15.09. 16:30  Napredk (Tupkovići) - Rijeka (Šerići)  1 : 0
Sun.16.09. 16:30  Mladost (G. Tuzla) - Sloga (Simin Han)  1 : 0
Sun.16.09. 16:30  Mladost 78 Vukovije) - Proleter (Slavinovići)  1 : 0
Sun.16.09. 16:30  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Srnica (Treštenica)  1 : 0
Sun.16.09. 16:30  Jedinstvo (Dubrave) - Mladost (Kikači)  2 : 1
Sun.16.09. 16:30  Gornje Dubrave - Slatina (Bašigovci)  5 : 0
Sun.16.09. 16:30  Vrana (Banovići Selo) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  2 : 0
5. Kolo - 23.09.2012 do 23.09.2012
Sun.23.09. 16:00  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Jedinstvo (Dubrave)  4 : 1
Sun.23.09. 16:00  Mladost (Kikači) - Gornje Dubrave  2 : 1
Sun.23.09. 16:00  Srnica (Treštenica) - Vrana (Banovići Selo)  0 : 2
Sun.23.09. 16:00  Proleter (Slavinovići) - Mladost (G. Tuzla)  2 : 0
Sun.23.09. 16:00  Rijeka (Šerići) - Mladost 78 Vukovije)  3 : 0
Sun.23.09. 16:00  Slatina (Bašigovci) - Napredk (Tupkovići)  1 : 2
Sun.23.09. 16:00  Sloga (Simin Han) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  3 : 1
6. Kolo - 30.09.2012 do 30.09.2012
Sun.30.09. 16:00  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Proleter (Slavinovići)  1 : 2
Sun.30.09. 16:00  Mladost (G. Tuzla) - Rijeka (Šerići)  1 : 0
Sun.30.09. 16:00  Vrana (Banovići Selo) - Sloga (Simin Han)  2 : 0
Sun.30.09. 16:00  Gornje Dubrave - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  1 : 0
Sun.30.09. 16:00  Slatina (Bašigovci) - Mladost (Kikači)  0 : 0
Sun.30.09. 16:00  Napredk (Tupkovići) - Mladost 78 Vukovije)  0 : 0
Sun.30.09. 16:00  Jedinstvo (Dubrave) - Srnica (Treštenica)  3 : 0
7. Kolo - 06.10.2012 do 06.10.2012
Sat.06.10. 15:30  Srnica (Treštenica) - Gornje Dubrave  2 : 0
Sat.06.10. 15:30  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Slatina (Bašigovci)  4 : 0
Sat.06.10. 15:30  Sloga (Simin Han) - Jedinstvo (Dubrave)  3 : 0
Sat.06.10. 15:30  Rijeka (Šerići) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  4 : 2
Sat.06.10. 15:30  Mladost 78 Vukovije) - Mladost (G. Tuzla)  3 : 0
Sat.06.10. 15:30  Mladost (Kikači) - Napredk (Tupkovići)  3 : 0
Sat.06.10. 15:30  Proleter (Slavinovići) - Vrana (Banovići Selo)  5 : 1
8. Kolo - 13.10.2012 do 14.10.2012
Sat.13.10. 15:00  Napredk (Tupkovići) - Mladost (G. Tuzla)  3 : 3
Sun.14.10. 15:00  Vrana (Banovići Selo) - Rijeka (Šerići)  2 : 0
Sun.14.10. 15:00  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Mladost 78 Vukovije)  2 : 1
Sun.14.10. 15:00  Jedinstvo (Dubrave) - Proleter (Slavinovići)  0 : 4
Sun.14.10. 15:00  Slatina (Bašigovci) - Srnica (Treštenica)  3 : 1
Sun.14.10. 15:00  Mladost (Kikači) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  2 : 0
Sun.14.10. 15:00  Gornje Dubrave - Sloga (Simin Han)  1 : 0
9. Kolo - 21.10.2012 do 21.10.2012
Sun.21.10. 15:00  Sloga (Simin Han) - Slatina (Bašigovci)  4 : 0
Sun.21.10. 15:00  Srnica (Treštenica) - Mladost (Kikači)  2 : 1
Sun.21.10. 15:00  Proleter (Slavinovići) - Gornje Dubrave  2 : 0
Sun.21.10. 15:00  Mladost 78 Vukovije) - Vrana (Banovići Selo)  1 : 1
Sun.21.10. 15:00  Mladost (G. Tuzla) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  5 : 1
Sun.21.10. 15:00  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Napredk (Tupkovići)  3 : 0
Sun.21.10. 15:00  Rijeka (Šerići) - Jedinstvo (Dubrave)  3 : 1
10. Kolo - 27.10.2012 do 28.10.2012
Sat.27.10. 14:00  Napredk (Tupkovići) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  4 : 1
Sun.28.10. 14:00  Jedinstvo (Dubrave) - Mladost 78 Vukovije)  3 : 0
Sun.28.10. 14:00  Vrana (Banovići Selo) - Mladost (G. Tuzla)  4 : 1
Sun.28.10. 14:00  Gornje Dubrave - Rijeka (Šerići)  4 : 0
Sun.28.10. 14:00  Mladost (Kikači) - Sloga (Simin Han)  2 : 4
Sun.28.10. 14:00  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Srnica (Treštenica)  2 : 0
Sun.28.10. 14:00  Slatina (Bašigovci) - Proleter (Slavinovići)  3 : 1
11. Kolo - 04.11.2012 do 04.11.2012
Sun.04.11. 13:30  Proleter (Slavinovići) - Mladost (Kikači)  2 : 0
Sun.04.11. 13:30  Sloga (Simin Han) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  6 : 2
Sun.04.11. 13:30  Rijeka (Šerići) - Slatina (Bašigovci)  3 : 1
Sun.04.11. 13:30  Mladost (G. Tuzla) - Jedinstvo (Dubrave)  3 : 1
Sun.04.11. 13:30  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Vrana (Banovići Selo)  0 : 3
Sun.04.11. 13:30  Srnica (Treštenica) - Napredk (Tupkovići)  3 : 0
Sun.04.11. 13:30  Mladost 78 Vukovije) - Gornje Dubrave  3 : 1
12. Kolo - 10.11.2012 do 11.11.2012
Sat.10.11. 13:30  Napredk (Tupkovići) - Vrana (Banovići Selo)  3 : 1
Sun.11.11. 13:30  Gornje Dubrave - Mladost (G. Tuzla)  3 : 0
Sun.11.11. 13:30  Jedinstvo (Dubrave) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  3 : 1
Sun.11.11. 13:30  Slatina (Bašigovci) - Mladost 78 Vukovije)  3 : 2
Sun.11.11. 13:30  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Proleter (Slavinovići)  2 : 1
Sun.11.11. 13:30  Srnica (Treštenica) - Sloga (Simin Han)  0 : 3
Sun.11.11. 13:30  Mladost (Kikači) - Rijeka (Šerići)  2 : 0
13. Kolo - 18.11.2012 do 18.11.2012
Sun.18.11. 13:00  Rijeka (Šerići) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  3 : 0
Sun.18.11. 13:00  Proleter (Slavinovići) - Srnica (Treštenica)  2 : 1
Sun.18.11. 13:00  Mladost 78 Vukovije) - Mladost (Kikači)  1 : 0
Sun.18.11. 13:00  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Gornje Dubrave  1 : 1
Sun.18.11. 13:00  Vrana (Banovići Selo) - Jedinstvo (Dubrave)  4 : 1
Sun.18.11. 13:00  Sloga (Simin Han) - Napredk (Tupkovići)  3 : 0
Sun.18.11. 13:00  Mladost (G. Tuzla) - Slatina (Bašigovci)  2 : 1
14. Kolo - 24.03.2013 do 03.04.2013
Sun.24.03. 14:30  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Slatina (Bašigovci)  1 : 0
Sun.24.03. 14:30  Vrana (Banovići Selo) - Gornje Dubrave  2 : 0
Sun.24.03. 14:30  Mladost (G. Tuzla) - Mladost (Kikači)  3 : 1
Sun.24.03. 14:30  Rijeka (Šerići) - Srnica (Treštenica)  4 : 1
Sun.24.03. 14:30  Mladost 78 Vukovije) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  4 : 1
Sun.24.03. 14:30  Proleter (Slavinovići) - Sloga (Simin Han)  1 : 0
Wed.03.04. 16:00  Napredk (Tupkovići) - Jedinstvo (Dubrave)  6 : 0
15. Kolo - 30.03.2013 do 30.03.2013
Sat.30.03. 15:00  Srnica (Treštenica) - Mladost 78 Vukovije)  1 : 0
Sat.30.03. 15:00  Sloga (Simin Han) - Rijeka (Šerići)  6 : 0
Sat.30.03. 15:00  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Mladost (G. Tuzla)  4 : 2
Sat.30.03. 15:00  Slatina (Bašigovci) - Vrana (Banovići Selo)  3 : 0
Sat.30.03. 15:00  Gornje Dubrave - Jedinstvo (Dubrave)  1 : 0
Sat.30.03. 15:00  Proleter (Slavinovići) - Napredk (Tupkovići)  5 : 1
Sat.30.03. 15:00  Mladost (Kikači) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  5 : 0
16. Kolo - 06.04.2013 do 07.04.2013
Sat.06.04. 16:00  Napredk (Tupkovići) - Gornje Dubrave  3 : 1
Sun.07.04. 16:00  Vrana (Banovići Selo) - Mladost (Kikači)  5 : 1
Sun.07.04. 16:00  Jedinstvo (Dubrave) - Slatina (Bašigovci)  2 : 1
Sun.07.04. 16:00  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  2 : 1
Sun.07.04. 16:00  Mladost 78 Vukovije) - Sloga (Simin Han)  0 : 0
Sun.07.04. 16:00  Rijeka (Šerići) - Proleter (Slavinovići)  1 : 0
Sun.07.04. 16:00  Mladost (G. Tuzla) - Srnica (Treštenica)  5 : 1
17. Kolo - 14.04.2013 do 14.04.2013
Sun.14.04. 16:00  Sloga (Simin Han) - Mladost (G. Tuzla)  3 : 0
Sun.14.04. 16:00  Proleter (Slavinovići) - Mladost 78 Vukovije)  4 : 0
Sun.14.04. 16:00  Srnica (Treštenica) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  5 : 1
Sun.14.04. 16:00  Mladost (Kikači) - Jedinstvo (Dubrave)  3 : 0
Sun.14.04. 16:00  Slatina (Bašigovci) - Gornje Dubrave  3 : 1
Sun.14.04. 16:00  Rijeka (Šerići) - Napredk (Tupkovići)  2 : 0
Sun.14.04. 16:00  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Vrana (Banovići Selo)  4 : 0
18. Kolo - 20.04.2013 do 21.04.2013
Sat.20.04. 16:30  Napredk (Tupkovići) - Slatina (Bašigovci)  5 : 1
Sun.21.04. 16:30  Jedinstvo (Dubrave) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  3 : 0
Sun.21.04. 16:30  Gornje Dubrave - Mladost (Kikači)  3 : 1
Sun.21.04. 16:30  Vrana (Banovići Selo) - Srnica (Treštenica)  1 : 1
Sun.21.04. 16:30  Mladost (G. Tuzla) - Proleter (Slavinovići)  2 : 1
Sun.21.04. 16:30  Mladost 78 Vukovije) - Rijeka (Šerići)  3 : 0
Sun.21.04. 16:30  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Sloga (Simin Han)  1 : 4
19. Kolo - 28.04.2013 do 28.04.2013
Sun.28.04. 16:30  Proleter (Slavinovići) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  3 : 0
Sun.28.04. 16:30  Rijeka (Šerići) - Mladost (G. Tuzla)  2 : 0
Sun.28.04. 16:30  Sloga (Simin Han) - Vrana (Banovići Selo)  6 : 0
Sun.28.04. 16:30  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Gornje Dubrave  4 : 0
Sun.28.04. 16:30  Mladost (Kikači) - Slatina (Bašigovci)  1 : 1
Sun.28.04. 16:30  Mladost 78 Vukovije) - Napredk (Tupkovići)  2 : 1
Sun.28.04. 16:30  Srnica (Treštenica) - Jedinstvo (Dubrave)  2 : 0
20. Kolo - 04.05.2013 do 05.05.2013
Sat.04.05. 16:30  Napredk (Tupkovići) - Mladost (Kikači)  2 : 1
Sun.05.05. 16:30  Gornje Dubrave - Srnica (Treštenica)  2 : 0
Sun.05.05. 16:30  Slatina (Bašigovci) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  3 : 1
Sun.05.05. 16:30  Jedinstvo (Dubrave) - Sloga (Simin Han)  2 : 8
Sun.05.05. 16:30  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Rijeka (Šerići)  0 : 3
Sun.05.05. 16:30  Mladost (G. Tuzla) - Mladost 78 Vukovije)  3 : 1
Sun.05.05. 16:30  Vrana (Banovići Selo) - Proleter (Slavinovići)  1 : 0
21. Kolo - 12.05.2013 do 12.05.2013
Sun.12.05. 17:00  Rijeka (Šerići) - Vrana (Banovići Selo)  4 : 3
Sun.12.05. 17:00  Mladost 78 Vukovije) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  3 : 0
Sun.12.05. 17:00  Proleter (Slavinovići) - Jedinstvo (Dubrave)  3 : 0
Sun.12.05. 17:00  Srnica (Treštenica) - Slatina (Bašigovci)  3 : 1
Sun.12.05. 17:00  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Mladost (Kikači)  4 : 2
Sun.12.05. 17:00  Mladost (G. Tuzla) - Napredk (Tupkovići)  4 : 2
Sun.12.05. 17:00  Sloga (Simin Han) - Gornje Dubrave  9 : 1
22. Kolo - 18.05.2013 do 19.05.2013
Sat.18.05. 17:00  Napredk (Tupkovići) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  2 : 1
Sun.19.05. 17:00  Slatina (Bašigovci) - Sloga (Simin Han)  1 : 1
Sun.19.05. 17:00  Mladost (Kikači) - Srnica (Treštenica)  1 : 0
Sun.19.05. 17:00  Gornje Dubrave - Proleter (Slavinovići)  2 : 1
Sun.19.05. 17:00  Vrana (Banovići Selo) - Mladost 78 Vukovije)  1 : 0
Sun.19.05. 17:00  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Mladost (G. Tuzla)  0 : 3
Sun.19.05. 17:00  Jedinstvo (Dubrave) - Rijeka (Šerići)  3 : 1
23. Kolo - 26.05.2013 do 26.05.2013
Sun.26.05. 17:00  Mladost 78 Vukovije) - Jedinstvo (Dubrave)  7 : 0
Sun.26.05. 17:00  Mladost (G. Tuzla) - Vrana (Banovići Selo)  1 : 0
Sun.26.05. 17:00  Rijeka (Šerići) - Gornje Dubrave  4 : 1
Sun.26.05. 17:00  Sloga (Simin Han) - Mladost (Kikači)  2 : 0
Sun.26.05. 17:00  Srnica (Treštenica) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  3 : 0
Sun.26.05. 17:00  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Napredk (Tupkovići)  0 : 3
Sun.26.05. 17:00  Proleter (Slavinovići) - Slatina (Bašigovci)  7 : 1
24. Kolo - 02.06.2013 do 02.06.2013
Sun.02.06. 17:30  Mladost (Kikači) - Proleter (Slavinovići)  2 : 1
Sun.02.06. 17:30  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Sloga (Simin Han)  0 : 3
Sun.02.06. 17:30  Slatina (Bašigovci) - Rijeka (Šerići)  3 : 0
Sun.02.06. 17:30  Jedinstvo (Dubrave) - Mladost (G. Tuzla)  3 : 2
Sun.02.06. 17:30  Vrana (Banovići Selo) - Omladinac - RMU (Đurđevik)  3 : 0
Sun.02.06. 17:30  Napredk (Tupkovići) - Srnica (Treštenica)  2 : 0
Sun.02.06. 17:30  Gornje Dubrave - Mladost 78 Vukovije)  4 : 2
25. Kolo - 09.06.2013 do 09.06.2013
Sun.09.06. 18:00  Mladost (G. Tuzla) - Gornje Dubrave  4 : 1
Sun.09.06. 18:00  Omladinac - RMU (Đurđevik) - Jedinstvo (Dubrave)  0 : 3
Sun.09.06. 18:00  Mladost 78 Vukovije) - Slatina (Bašigovci)  2 : 0
Sun.09.06. 18:00  Proleter (Slavinovići) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  3 : 2
Sun.09.06. 18:00  Sloga (Simin Han) - Srnica (Treštenica)  7 : 0
Sun.09.06. 18:00  Vrana (Banovići Selo) - Napredk (Tupkovići)  3 : 0
Sun.09.06. 18:00  Rijeka (Šerići) - Mladost (Kikači)  2 : 1
26. Kolo - 16.06.2013 do 16.06.2013
Sun.16.06. 18:00  Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Rijeka (Šerići)  2 : 0
Sun.16.06. 18:00  Srnica (Treštenica) - Proleter (Slavinovići)  5 : 4
Sun.16.06. 18:00  Mladost (Kikači) - Mladost 78 Vukovije)  4 : 2
Sun.16.06. 18:00  Gornje Dubrave - Omladinac - RMU (Đurđevik)  3 : 0
Sun.16.06. 18:00  Jedinstvo (Dubrave) - Vrana (Banovići Selo)  3 : 1
Sun.16.06. 18:00  Napredk (Tupkovići) - Sloga (Simin Han)  1 : 9
Sun.16.06. 18:00  Slatina (Bašigovci) - Mladost (G. Tuzla)  4 : 2
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Sloga (Simin Han)  7   9:1    8
Proleter (Slavinovići)  7   9:4    5
Mladost (Kikači)  7   5:0    5
Jedinstvo (Dubrave)  6   7:4    3
Slatina (Bašigovci)  6   5:3    2
Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  6   5:4    1
Gornje Dubrave  6   7:7    0
Srnica (Treštenica)  6   3:3    0
Vrana (Banovići Selo)  4   3:3    0
10  Mladost (G. Tuzla)  3   4:7    -3
11  Mladost 78 Vukovije)  3   3:7    -4
12  Napredk (Tupkovići)  0   3:7    -4
13  Omladinac - RMU (Đurđevik)  0   0:5    -5
14  Rijeka (Šerići)  0   1:9    -8