2 Kantonalana liga TK zapad

1. Kolo - 26.08.2012 do 26.08.2012
Sun.26.08. 17:00  Lokomotiva (Miričina) - Turija  2 : 0
Sun.26.08. 17:00  Rudar (Lukavac Mjesto) - Mramor (Babice)  0 : 3
Sun.26.08. 17:00  Mladost (Dobrovci) - Seona  0 : 0
Sun.26.08. 17:00  Jedinstvo (Lukavica) - Jedinstvo (Huskići)  3 : 0
Sun.26.08. 17:00  Sladna - Ratiš (Kruševica)  3 : 1
Sun.26.08. 17:00  Stjepan Polje - Bukovik (G. Srebrenik)  7 : 1
Sun.26.08. 17:00  Orahovica 77 (Orahovica) - Željezničar (Dobošnica)  3 : 1
2. Kolo - 02.09.2012 do 02.09.2012
Sun.02.09. 16:30  Željezničar (Dobošnica) - Jedinstvo (Lukavica)  1 : 0
Sun.02.09. 16:30  Jedinstvo (Huskići) - Sladna  7 : 1
Sun.02.09. 16:30  Seona - Orahovica 77 (Orahovica)  3 : 1
Sun.02.09. 16:30  Mramor (Babice) - Lokomotiva (Miričina)  1 : 0
Sun.02.09. 16:30  Stjepan Polje - Rudar (Lukavac Mjesto)  8 : 2
Sun.02.09. 16:30  Bukovik (G. Srebrenik) - Ratiš (Kruševica)  0 : 5
Sun.02.09. 16:30  Turija - Mladost (Dobrovci)  1 : 0
3. Kolo - 08.09.2012 do 09.09.2012
Sat.08.09. 16:30  Jedinstvo (Lukavica) - Seona  3 : 0
Sat.08.09. 16:30  Lokomotiva (Miričina) - Stjepan Polje  3 : 0
Sun.09.09. 16:30  Orahovica 77 (Orahovica) - Turija  5 : 1
Sun.09.09. 16:30  Mladost (Dobrovci) - Mramor (Babice)  1 : 0
Sun.09.09. 16:30  Sladna - Željezničar (Dobošnica)  2 : 0
Sun.09.09. 16:30  Ratiš (Kruševica) - Jedinstvo (Huskići)  2 : 2
Sun.09.09. 16:30  Rudar (Lukavac Mjesto) - Bukovik (G. Srebrenik)  2 : 0
4. Kolo - 15.09.2012 do 16.09.2012
Sat.15.09. 16:30  Mramor (Babice) - Orahovica 77 (Orahovica)  1 : 0
Sun.16.09. 16:30  Seona - Sladna  3 : 0
Sun.16.09. 16:30  Željezničar (Dobošnica) - Ratiš (Kruševica)  2 : 0
Sun.16.09. 16:30  Turija - Jedinstvo (Lukavica)  2 : 0
Sun.16.09. 16:30  Stjepan Polje - Mladost (Dobrovci)  4 : 1
Sun.16.09. 16:30  Rudar (Lukavac Mjesto) - Lokomotiva (Miričina)  2 : 2
Sun.16.09. 16:30  Bukovik (G. Srebrenik) - Jedinstvo (Huskići)  3 : 2
5. Kolo - 22.09.2012 do 23.09.2012
Sat.22.09. 16:00  Lokomotiva (Miričina) - Bukovik (G. Srebrenik)  2 : 1
Sat.22.09. 16:00  Jedinstvo (Lukavica) - Mramor (Babice)  2 : 0
Sun.23.09. 16:00  Orahovica 77 (Orahovica) - Stjepan Polje  2 : 1
Sun.23.09. 16:00  Mladost (Dobrovci) - Rudar (Lukavac Mjesto)  5 : 0
Sun.23.09. 16:00  Ratiš (Kruševica) - Seona  2 : 0
Sun.23.09. 16:00  Jedinstvo (Huskići) - Željezničar (Dobošnica)  4 : 2
Sun.23.09. 16:00  Sladna - Turija  4 : 2
6. Kolo - 30.09.2012 do 30.09.2012
Sun.30.09. 16:00  Turija - Ratiš (Kruševica)  2 : 0
Sun.30.09. 16:00  Seona - Jedinstvo (Huskići)  1 : 2
Sun.30.09. 16:00  Mramor (Babice) - Sladna  1 : 1
Sun.30.09. 16:00  Rudar (Lukavac Mjesto) - Orahovica 77 (Orahovica)  2 : 1
Sun.30.09. 16:00  Lokomotiva (Miričina) - Mladost (Dobrovci)  2 : 1
Sun.30.09. 16:00  Bukovik (G. Srebrenik) - Željezničar (Dobošnica)  2 : 0
Sun.30.09. 16:00  Stjepan Polje - Jedinstvo (Lukavica)  1 : 2
7. Kolo - 06.10.2012 do 06.10.2012
Sat.06.10. 15:30  Jedinstvo (Lukavica) - Rudar (Lukavac Mjesto)  4 : 2
Sat.06.10. 15:30  Orahovica 77 (Orahovica) - Lokomotiva (Miričina)  2 : 0
Sat.06.10. 15:30  Sladna - Stjepan Polje  3 : 0
Sat.06.10. 15:30  Jedinstvo (Huskići) - Turija  6 : 0
Sat.06.10. 15:30  Željezničar (Dobošnica) - Seona  0 : 1
Sat.06.10. 15:30  Mladost (Dobrovci) - Bukovik (G. Srebrenik)  4 : 2
Sat.06.10. 15:30  Ratiš (Kruševica) - Mramor (Babice)  2 : 1
8. Kolo - 13.10.2012 do 14.10.2012
Sat.13.10. 15:00  Mramor (Babice) - Jedinstvo (Huskići)  2 : 1
Sat.13.10. 15:00  Lokomotiva (Miričina) - Jedinstvo (Lukavica)  0 : 2
Sat.13.10. 15:00  Mladost (Dobrovci) - Orahovica 77 (Orahovica)  2 : 0
Sun.14.10. 15:00  Turija - Željezničar (Dobošnica)  1 : 4
Sun.14.10. 15:00  Stjepan Polje - Ratiš (Kruševica)  5 : 1
Sun.14.10. 15:00  Rudar (Lukavac Mjesto) - Sladna  3 : 0
Sun.14.10. 15:00  Bukovik (G. Srebrenik) - Seona  0 : 2
9. Kolo - 20.10.2012 do 21.10.2012
Sat.20.10. 15:00  Sladna - Lokomotiva (Miričina)  3 : 0
Sat.20.10. 15:00  Jedinstvo (Lukavica) - Mladost (Dobrovci)  4 : 1
Sun.21.10. 15:00  Ratiš (Kruševica) - Rudar (Lukavac Mjesto)  6 : 0
Sun.21.10. 15:00  Željezničar (Dobošnica) - Mramor (Babice)  2 : 1
Sun.21.10. 15:00  Seona - Turija  2 : 0
Sun.21.10. 15:00  Orahovica 77 (Orahovica) - Bukovik (G. Srebrenik)  2 : 1
Sun.21.10. 15:00  Jedinstvo (Huskići) - Stjepan Polje  5 : 3
10. Kolo - 27.10.2012 do 28.10.2012
Sat.27.10. 14:00  Lokomotiva (Miričina) - Ratiš (Kruševica)  1 : 0
Sat.27.10. 14:00  Mramor (Babice) - Seona  2 : 0
Sun.28.10. 14:00  Rudar (Lukavac Mjesto) - Jedinstvo (Huskići)  1 : 1
Sun.28.10. 14:00  Stjepan Polje - Željezničar (Dobošnica)  5 : 2
Sun.28.10. 14:00  Mladost (Dobrovci) - Sladna  3 : 1
Sun.28.10. 14:00  Orahovica 77 (Orahovica) - Jedinstvo (Lukavica)  2 : 0
Sun.28.10. 14:00  Bukovik (G. Srebrenik) - Turija  1 : 2
11. Kolo - 03.11.2012 do 04.11.2012
Sat.03.11. 13:30  Jedinstvo (Lukavica) - Bukovik (G. Srebrenik)  4 : 2
Sat.03.11. 13:30  Sladna - Orahovica 77 (Orahovica)  1 : 0
Sun.04.11. 13:30  Ratiš (Kruševica) - Mladost (Dobrovci)  1 : 0
Sun.04.11. 13:30  Jedinstvo (Huskići) - Lokomotiva (Miričina)  2 : 0
Sun.04.11. 13:30  Seona - Stjepan Polje  1 : 0
Sun.04.11. 13:30  Turija - Mramor (Babice)  3 : 2
Sun.04.11. 13:30  Željezničar (Dobošnica) - Rudar (Lukavac Mjesto)  4 : 2
12. Kolo - 10.11.2012 do 11.11.2012
Sat.10.11. 13:30  Lokomotiva (Miričina) - Željezničar (Dobošnica)  0 : 2
Sat.10.11. 13:30  Jedinstvo (Lukavica) - Sladna  4 : 1
Sun.11.11. 13:30  Rudar (Lukavac Mjesto) - Seona  1 : 2
Sun.11.11. 13:30  Stjepan Polje - Turija  2 : 0
Sun.11.11. 13:30  Orahovica 77 (Orahovica) - Ratiš (Kruševica)  3 : 1
Sun.11.11. 13:30  Bukovik (G. Srebrenik) - Mramor (Babice)  1 : 3
Sun.11.11. 13:30  Mladost (Dobrovci) - Jedinstvo (Huskići)  4 : 1
13. Kolo - 17.11.2012 do 18.11.2012
Sat.17.11. 13:00  Sladna - Bukovik (G. Srebrenik)  1 : 2
Sat.17.11. 13:00  Mramor (Babice) - Stjepan Polje  1 : 0
Sun.18.11. 13:00  Ratiš (Kruševica) - Jedinstvo (Lukavica)  _ : _
Sun.18.11. 13:00  Jedinstvo (Huskići) - Orahovica 77 (Orahovica)  2 : 2
Sun.18.11. 13:00  Turija - Rudar (Lukavac Mjesto)  5 : 4
Sun.18.11. 13:00  Seona - Lokomotiva (Miričina)  3 : 0
Sun.18.11. 13:00  Željezničar (Dobošnica) - Mladost (Dobrovci)  1 : 0
14. Kolo - 23.03.2013 do 24.03.2013
Sat.23.03. 14:30  Mramor (Babice) - Rudar (Lukavac Mjesto)  4 : 0
Sun.24.03. 14:30  Turija - Lokomotiva (Miričina)  2 : 1
Sun.24.03. 14:30  Seona - Mladost (Dobrovci)  2 : 0
Sun.24.03. 14:30  Jedinstvo (Huskići) - Jedinstvo (Lukavica)  1 : 0
Sun.24.03. 14:30  Ratiš (Kruševica) - Sladna  2 : 1
Sun.24.03. 14:30  Bukovik (G. Srebrenik) - Stjepan Polje  4 : 2
Sun.24.03. 14:30  Željezničar (Dobošnica) - Orahovica 77 (Orahovica)  4 : 1
15. Kolo - 30.03.2013 do 30.03.2013
Sat.30.03. 15:00  Jedinstvo (Lukavica) - Željezničar (Dobošnica)  1 : 0
Sat.30.03. 15:00  Sladna - Jedinstvo (Huskići)  0 : 4
Sat.30.03. 15:00  Orahovica 77 (Orahovica) - Seona  3 : 2
Sat.30.03. 15:00  Lokomotiva (Miričina) - Mramor (Babice)  3 : 1
Sat.30.03. 15:00  Rudar (Lukavac Mjesto) - Stjepan Polje  1 : 1
Sat.30.03. 15:00  Ratiš (Kruševica) - Bukovik (G. Srebrenik)  4 : 2
Sat.30.03. 15:00  Mladost (Dobrovci) - Turija  2 : 0
16. Kolo - 06.04.2013 do 07.04.2013
Sat.06.04. 16:00  Mramor (Babice) - Mladost (Dobrovci)  3 : 0
Sun.07.04. 16:00  Stjepan Polje - Lokomotiva (Miričina)  1 : 1
Sun.07.04. 16:00  Turija - Orahovica 77 (Orahovica)  2 : 0
Sun.07.04. 16:00  Željezničar (Dobošnica) - Sladna  2 : 0
Sun.07.04. 16:00  Jedinstvo (Huskići) - Ratiš (Kruševica)  4 : 2
Sun.07.04. 16:00  Bukovik (G. Srebrenik) - Rudar (Lukavac Mjesto)  3 : 0
Sun.07.04. 16:00  Seona - Jedinstvo (Lukavica)  3 : 1
17. Kolo - 14.04.2013 do 14.04.2013
Sun.14.04. 16:00  Sladna - Seona  0 : 3
Sun.14.04. 16:00  Ratiš (Kruševica) - Željezničar (Dobošnica)  2 : 0
Sun.14.04. 16:00  Jedinstvo (Lukavica) - Turija  2 : 0
Sun.14.04. 16:00  Mladost (Dobrovci) - Stjepan Polje  2 : 0
Sun.14.04. 16:00  Lokomotiva (Miričina) - Rudar (Lukavac Mjesto)  3 : 2
Sun.14.04. 16:00  Jedinstvo (Huskići) - Bukovik (G. Srebrenik)  1 : 0
Sun.14.04. 16:00  Orahovica 77 (Orahovica) - Mramor (Babice)  3 : 3
18. Kolo - 20.04.2013 do 21.04.2013
Sat.20.04. 16:30  Mramor (Babice) - Jedinstvo (Lukavica)  2 : 0
Sun.21.04. 16:30  Stjepan Polje - Orahovica 77 (Orahovica)  5 : 2
Sun.21.04. 16:30  Rudar (Lukavac Mjesto) - Mladost (Dobrovci)  2 : 1
Sun.21.04. 16:30  Seona - Ratiš (Kruševica)  3 : 1
Sun.21.04. 16:30  Željezničar (Dobošnica) - Jedinstvo (Huskići)  3 : 0
Sun.21.04. 16:30  Bukovik (G. Srebrenik) - Lokomotiva (Miričina)  1 : 0
Sun.21.04. 16:30  Turija - Sladna  2 : 0
19. Kolo - 28.04.2013 do 28.04.2013
Sun.28.04. 16:30  Ratiš (Kruševica) - Turija  4 : 2
Sun.28.04. 16:30  Jedinstvo (Huskići) - Seona  3 : 3
Sun.28.04. 16:30  Sladna - Mramor (Babice)  1 : 1
Sun.28.04. 16:30  Orahovica 77 (Orahovica) - Rudar (Lukavac Mjesto)  3 : 2
Sun.28.04. 16:30  Mladost (Dobrovci) - Lokomotiva (Miričina)  5 : 0
Sun.28.04. 16:30  Željezničar (Dobošnica) - Bukovik (G. Srebrenik)  8 : 1
Sun.28.04. 16:30  Jedinstvo (Lukavica) - Stjepan Polje  1 : 0
20. Kolo - 04.05.2013 do 05.05.2013
Sat.04.05. 16:30  Mramor (Babice) - Ratiš (Kruševica)  2 : 1
Sun.05.05. 16:30  Rudar (Lukavac Mjesto) - Jedinstvo (Lukavica)  1 : 4
Sun.05.05. 16:30  Lokomotiva (Miričina) - Orahovica 77 (Orahovica)  2 : 0
Sun.05.05. 16:30  Stjepan Polje - Sladna  3 : 1
Sun.05.05. 16:30  Turija - Jedinstvo (Huskići)  3 : 0
Sun.05.05. 16:30  Seona - Željezničar (Dobošnica)  3 : 1
Sun.05.05. 16:30  Bukovik (G. Srebrenik) - Mladost (Dobrovci)  2 : 1
21. Kolo - 12.05.2013 do 12.05.2013
Sun.12.05. 17:00  Jedinstvo (Huskići) - Mramor (Babice)  4 : 1
Sun.12.05. 17:00  Željezničar (Dobošnica) - Turija  3 : 0
Sun.12.05. 17:00  Ratiš (Kruševica) - Stjepan Polje  3 : 2
Sun.12.05. 17:00  Jedinstvo (Lukavica) - Lokomotiva (Miričina)  6 : 1
Sun.12.05. 17:00  Orahovica 77 (Orahovica) - Mladost (Dobrovci)  2 : 1
Sun.12.05. 17:00  Seona - Bukovik (G. Srebrenik)  4 : 0
Sun.12.05. 17:00  Sladna - Rudar (Lukavac Mjesto)  5 : 0
22. Kolo - 19.05.2013 do 19.05.2013
Sun.19.05. 17:00  Lokomotiva (Miričina) - Sladna  5 : 2
Sun.19.05. 17:00  Mladost (Dobrovci) - Jedinstvo (Lukavica)  0 : 2
Sun.19.05. 17:00  Rudar (Lukavac Mjesto) - Ratiš (Kruševica)  3 : 1
Sun.19.05. 17:00  Mramor (Babice) - Željezničar (Dobošnica)  3 : 0
Sun.19.05. 17:00  Turija - Seona  1 : 1
Sun.19.05. 17:00  Bukovik (G. Srebrenik) - Orahovica 77 (Orahovica)  2 : 0
Sun.19.05. 17:00  Stjepan Polje - Jedinstvo (Huskići)  3 : 1
23. Kolo - 26.05.2013 do 26.05.2013
Sun.26.05. 17:00  Željezničar (Dobošnica) - Stjepan Polje  5 : 0
Sun.26.05. 17:00  Seona - Mramor (Babice)  4 : 0
Sun.26.05. 17:00  Jedinstvo (Huskići) - Rudar (Lukavac Mjesto)  4 : 1
Sun.26.05. 17:00  Sladna - Mladost (Dobrovci)  1 : 5
Sun.26.05. 17:00  Jedinstvo (Lukavica) - Orahovica 77 (Orahovica)  7 : 0
Sun.26.05. 17:00  Turija - Bukovik (G. Srebrenik)  3 : 2
Sun.26.05. 17:00  Ratiš (Kruševica) - Lokomotiva (Miričina)  1 : 1
24. Kolo - 02.06.2013 do 02.06.2013
Sun.02.06. 17:30  Mladost (Dobrovci) - Ratiš (Kruševica)  3 : 2
Sun.02.06. 17:30  Orahovica 77 (Orahovica) - Sladna  0 : 1
Sun.02.06. 17:30  Lokomotiva (Miričina) - Jedinstvo (Huskići)  2 : 0
Sun.02.06. 17:30  Stjepan Polje - Seona  3 : 0
Sun.02.06. 17:30  Mramor (Babice) - Turija  2 : 0
Sun.02.06. 17:30  Bukovik (G. Srebrenik) - Jedinstvo (Lukavica)  2 : 1
Sun.02.06. 17:30  Rudar (Lukavac Mjesto) - Željezničar (Dobošnica)  3 : 2
25. Kolo - 09.06.2013 do 09.06.2013
Sun.09.06. 18:00  Seona - Rudar (Lukavac Mjesto)  9 : 0
Sun.09.06. 18:00  Turija - Stjepan Polje  4 : 3
Sun.09.06. 18:00  Željezničar (Dobošnica) - Lokomotiva (Miričina)  7 : 1
Sun.09.06. 18:00  Ratiš (Kruševica) - Orahovica 77 (Orahovica)  3 : 1
Sun.09.06. 18:00  Sladna - Jedinstvo (Lukavica)  2 : 0
Sun.09.06. 18:00  Mramor (Babice) - Bukovik (G. Srebrenik)  4 : 1
Sun.09.06. 18:00  Jedinstvo (Huskići) - Mladost (Dobrovci)  3 : 1
26. Kolo - 16.06.2013 do 16.06.2013
Sun.16.06. 18:00  Orahovica 77 (Orahovica) - Jedinstvo (Huskići)  4 : 1
Sun.16.06. 18:00  Jedinstvo (Lukavica) - Ratiš (Kruševica)  6 : 1
Sun.16.06. 18:00  Mladost (Dobrovci) - Željezničar (Dobošnica)  4 : 0
Sun.16.06. 18:00  Rudar (Lukavac Mjesto) - Turija  _ : _
Sun.16.06. 18:00  Stjepan Polje - Mramor (Babice)  2 : 1
Sun.16.06. 18:00  Bukovik (G. Srebrenik) - Sladna  3 : 0
Sun.16.06. 18:00  Lokomotiva (Miričina) - Seona  5 : 3
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Seona  24  48   46:24    22
Jedinstvo (Lukavica)  23  42   53:22    31
Mramor (Babice)  24  42   40:29    11
Jedinstvo (Huskići)  24  40   57:42    15
Željezničar (Dobošnica)  24  39   49:35    14
Mladost (Dobrovci)  24  34   42:33    9
Turija  24  34   34:49    -15
Lokomotiva (Miričina)  24  33   31:40    -9
Stjepan Polje  24  32   56:45    11
10  Orahovica 77 (Orahovica)  24  32   37:47    -10
11  Bukovik (G. Srebrenik)  24  27   35:60    -25
12  Ratiš (Kruševica)  23  26   44:42    2
13  Sladna  24  23   33:53    -20
14  Rudar (Lukavac Mjesto)  24  21   36:72    -36