Druga liga federacije SJEVER

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
30. Kolo od 07.06.2015 do 07.06.2015
Sun. 07.06. 19:30   Sloga (Tojšići)  -  Posavina 108 (Bos. Bijela)   8 : 0       
Sun. 07.06. 19:30   Dizdaruša (Brčko)  -  Rudar (Bukinje)   4 : 1       
Sun. 07.06. 19:30   Sloga (S. Han)  -  Bosna (Mionica)   3 : 0       
Sun. 07.06. 19:30   Mladost (Malešići)  -  Radnik (Lipnica)   9 : 1       
Sun. 07.06. 19:30   Priluk  -  Mladost (Puračić)   3 : 1       
Sun. 07.06. 19:30   Slaven (Živinice)  -  Ingram (D. Potok)   1 : 0       
Sun. 07.06. 19:30   Odžak 102  -  Mramor   0 : 1       
Sun. 07.06. 19:30   Prokosovići  -  Bosna (Kalesija)   2 : 2       
 
 « Prethodno kolo 
Ljestvica Kao Domacin Kao Gost Jesenji dio Proljetni dio
  K. P N I   Gol GR   Bod
1 Sloga (S. Han)       30 21 4 5   69 : 18 51   67
2 Prokosovići       30 19 7 4   58 : 30 28   64
3 Mladost (Malešići)       30 17 7 6   74 : 29 45   58
4 Sloga (Tojšići)       30 15 6 9   49 : 38 11   51
5 Mramor       30 14 6 10   62 : 39 23   48
6 Priluk       30 14 3 13   43 : 46 -3   45
7 Bosna (Kalesija)       30 12 7 11   46 : 44 2   43
8 Bosna (Mionica)       30 12 3 15   52 : 53 -1   39
9 Posavina 108 (Bos. Bijela)       30 12 3 15   44 : 55 -11   39
10 Radnik (Lipnica)       30 11 5 14   43 : 61 -18   38
11 Slaven (Živinice)       30 11 4 15   30 : 38 -8   37
12 Dizdaruša (Brčko)       30 12 1 17   50 : 60 -10   37
13 Ingram (D. Potok)       30 12 1 17   33 : 54 -21   37
14 Mladost (Puračić)   Mladost (Puračić)

Kazne-/Bodovi: -3
  30 11 3 16   40 : 70 -30   33
15 Odžak 102       30 8 4 18   39 : 49 -10   28
16 Rudar (Bukinje)   Rudar (Bukinje)

Kazne-/Bodovi: -3
  30 5 4 21   33 : 81 -48   16
 
Ispisi danasnje kolo  Ispisi cijeli kalendar prvenstva 
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 06/15/18 12:19
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group