2 Kantolna liga TK Jug

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
24. Kolo od 02.06.2013 do 02.06.2013
Sun.02.06. 17:30   Mladost (Kikači)  -  Proleter (Slavinovići)   2 : 1       
Sun.02.06. 17:30   Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  -  Sloga (Simin Han)   0 : 3       Hus. Rudar - Zrinski (Husino) - Sloga (Simin Han) 0:3

vijest: Utakmica nije odigrana domaćin nije platio kotizaciju
Sun.02.06. 17:30   Slatina (Bašigovci)  -  Rijeka (Šerići)   3 : 0       
Sun.02.06. 17:30   Jedinstvo (Dubrave)  -  Mladost (G. Tuzla)   3 : 2       
Sun.02.06. 17:30   Vrana (Banovići Selo)  -  Omladinac - RMU (Đurđevik)   3 : 0       
Sun.02.06. 17:30   Napredk (Tupkovići)  -  Srnica (Treštenica)   2 : 0       
Sun.02.06. 17:30   Gornje Dubrave  -  Mladost 78 Vukovije)   4 : 2       
 
 « Prethodno kolo   Sljedece Kolo » 
Ljestvica Kao Domacin Kao Gost Jesenji dio Proljetni dio
24. Kolo  K. P N I   Gol GR   Bod
1 Sloga (Simin Han)       24 17 3 4   77 : 16 61   54
2 Proleter (Slavinovići)       24 15 1 8   56 : 23 33   46
3 Vrana (Banovići Selo)       24 13 3 8   41 : 34 7   42
4 Mladost (G. Tuzla)       24 13 1 10   45 : 43 2   40
5 Gornje Dubrave       24 12 1 11   40 : 46 -6   37
6 Rijeka (Šerići)       24 12 0 12   38 : 43 -5   36
7 Napredk (Tupkovići)       24 11 2 11   43 : 42 1   35
8 Mladost (Kikači)       24 10 3 11   36 : 33 3   33
9 Mladost 78 Vukovije)       24 10 3 11   37 : 35 2   33
10 Hus. Rudar - Zrinski (Husino)       24 11 0 13   42 : 44 -2   33
11 Srnica (Treštenica)       24 10 1 13   29 : 37 -8   31
12 Slatina (Bašigovci)       24 9 3 12   35 : 49 -14   30
13 Jedinstvo (Dubrave)       24 10 0 14   35 : 61 -26   30
14 Omladinac - RMU (Đurđevik)       24 4 1 19   16 : 64 -48   13
 
Ispisi danasnje kolo  Ispisi cijeli kalendar prvenstva 
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 06/15/18 12:19
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group