Područna Liga Doboj

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)9  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)14  
 1    Sun. 17.08. 19:00   Rudar (Stanari)  -  Kladari Gornji   5 : 4     
 2    Sun. 24.08. 19:00   Kladari Gornji  -  Sloga (Jakeš)   0 : 4     
 3    Sun. 31.08. 19:00   Pelagićevo  -  Kladari Gornji   3 : 0     
 4    Sun. 07.09. 18:30   Kladari Gornji  -  Borac (Osinja)   1 : 4     
 5    Sun. 14.09. 18:30   Mladost (Tišina)  -  Kladari Gornji   7 : 2     
 6    Sun. 21.09. 18:00   Kladari Gornji  -  Crkvina   1 : 5     
 7    Sun. 28.09. 18:00   Zvijezda (Kruškovo Polje)  -  Kladari Gornji   1 : 0     
 8    Sun. 05.10. 17:30   Kladari Gornji  -  Sloboda (Vinska)   3 : 5     
 9    Sun. 12.10. 17:30   Bratstvo (Donja Dubica)  -  Kladari Gornji   3 : 0     
 10    Sun. 19.10. 17:00   Kladari Gornji  -  Mladost (Dobrinja)   1 : 6     
 11    Sun. 26.10. 15:30   Ukrina (Čečava)  -  Kladari Gornji   4 : 2     
 12    Sun. 02.11. 15:30   Kladari Gornji  -  Zadrugar (Sijekovac)   4 : 1     
 13    Sun. 09.11. 15:00   Sloga (Dugo Polje)  -  Kladari Gornji   7 : 1     
 14    Sun. 15.03. 15:00   Kladari Gornji  -  Rudar (Stanari)   2 : 1     
 15    Sun. 22.03. 15:30   Sloga (Jakeš)  -  Kladari Gornji   0 : 1     
 16    Sun. 29.03. 16:30   Kladari Gornji  -  Pelagićevo   1 : 0     
 17    Sun. 05.04. 17:00   Borac (Osinja)  -  Kladari Gornji   2 : 0     
 18    Sun. 12.04. 17:30   Kladari Gornji  -  Mladost (Tišina)   3 : 0     
 19    Sun. 19.04. 17:30   Crkvina  -  Kladari Gornji   2 : 3     
 20    Sun. 26.04. 18:00   Kladari Gornji  -  Zvijezda (Kruškovo Polje)   2 : 0     
 21    Sun. 03.05. 18:00   Sloboda (Vinska)  -  Kladari Gornji   1 : 2     
 22    Sun. 10.05. 18:00   Kladari Gornji  -  Bratstvo (Donja Dubica)   3 : 0     
 23    Sun. 17.05. 18:30   Mladost (Dobrinja)  -  Kladari Gornji   2 : 0     
 24    Sun. 24.05. 19:00   Kladari Gornji  -  Ukrina (Čečava)   3 : 2     
 25    Sun. 31.05. 19:00   Zadrugar (Sijekovac)  -  Kladari Gornji   2 : 2     
 26    Sun. 07.06. 19:00   Kladari Gornji  -  Sloga (Dugo Polje)   3 : 3     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 15.06. 12:19
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group