Omladinska liga Juniori

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)9  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)14  
M (S)15  
M (S)16  
 1    Sun.24.08. 14:00   Gradina (Srebrenik)  -  Napredak (Donji Šepak)   5 : 1     
 2    Sun.31.08. 14:00   Modriča Maxima  -  Napredak (Donji Šepak)   3 : 0     
 3    Sun.07.09. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Radnički (Lukavac)   0 : 4     
 4    Sun.14.09. 14:00   Rudar (Ugljevik)  -  Napredak (Donji Šepak)   2 : 1     
 5    Sun.21.09. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Proleter (Teslić)   2 : 1     
 6    Sun.28.09. 14:00   Tekstilac (Derventa)  -  Napredak (Donji Šepak)   0 : 0     
 7    Thu.02.10. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Vlasenica   3 : 4     
 8    Sun.05.10. 14:00   Dizdaruša (Brčko)  -  Napredak (Donji Šepak)   6 : 0     
 9    Sun.12.10. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Budućnost (Banovići)   2 : 4     
 10    Sun.19.10. 14:00   Podrinje (Janja)  -  Napredak (Donji Šepak)   1 : 0     
 11    Wed.22.10. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Sloboda (Tuzla)   1 : 3     
 12    Sun.26.10. 13:00   Sloga (Doboj)  -  Napredak (Donji Šepak)   3 : 0     
 13    Sun.02.11. 13:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Bratstvo (Gračanica)   2 : 1     
 14    Sun.09.11. 13:00   Orašje  -  Napredak (Donji Šepak)   2 : 2     
 15    Sun.16.11. 13:00   Slaven (Živinice)  -  Napredak (Donji Šepak)   4 : 5     
 16    Sun.01.03. 13:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Gradina (Srebrenik)   0 : 3     
 17    Sun.15.03. 13:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Modriča Maxima   3 : 0     
 18    Sun.22.03. 13:00   Radnički (Lukavac)  -  Napredak (Donji Šepak)   3 : 1     
 19    Sun.29.03. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Rudar (Ugljevik)   0 : 3     
 20    Sun.05.04. 14:00   Proleter (Teslić)  -  Napredak (Donji Šepak)   3 : 0     
 21    Sun.12.04. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Tekstilac (Derventa)   0 : 4     
 22    Sun.19.04. 14:00   Vlasenica  -  Napredak (Donji Šepak)   3 : 0     
 23    Sun.26.04. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Dizdaruša (Brčko)   2 : 0     
 24    Sun.03.05. 14:00   Budućnost (Banovići)  -  Napredak (Donji Šepak)   3 : 0     
 25    Sun.10.05. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Podrinje (Janja)   0 : 4     
 26    Sun.17.05. 14:00   Sloboda (Tuzla)  -  Napredak (Donji Šepak)   3 : 0     
 27    Sun.24.05. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Sloga (Doboj)   1 : 6     
 28    Sun.31.05. 14:00   Bratstvo (Gračanica)  -  Napredak (Donji Šepak)   3 : 0     
 29    Sun.07.06. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Orašje   3 : 0     
 30    Sun.14.06. 14:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Slaven (Živinice)   1 : 2     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 06/15/18 12:19
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group