Druga liga Sjever FBiH

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika    Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)9  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)15  
M (S)16  
 1    Sat.17.08. 17:30   Rudar (Bukinje)  -  Slaven (Živinice)   1 : 0     
 2    Sun.25.08. 17:00   Prokosovići  -  Rudar (Bukinje)   3 : 2     
 3    Sun.01.09. 16:30   Rudar (Bukinje)  -  Sloga (Tojšići)   1 : 0     
 4    Sat.07.09. 16:00   Mladost (Malešići)  -  Rudar (Bukinje)   4 : 0     
 6    Sat.21.09. 16:00   Radnik (Lipnica)  -  Rudar (Bukinje)   2 : 1     
 7    Sun.29.09. 15:30   Rudar (Bukinje)  -  Odžak 102   1 : 0     
 8    Sat.05.10. 15:30   Priluk  -  Rudar (Bukinje)   0 : 0     
 9    Wed.09.10. 15:30   Rudar (Bukinje)  -  Mladost (Puračić)   1 : 0     
 10    Sat.19.10. 15:00   Bosna (Kalesija)  -  Rudar (Bukinje)   3 : 1     
 11    Sun.27.10. 13:30   Rudar (Bukinje)  -  Dizdaruša (Brčko)   1 : 1     
 12    Sun.03.11. 13:30   Bosna (Mionica)  -  Rudar (Bukinje)   1 : 1     
 13    Sun.10.11. 13:30   Rudar (Bukinje)  -  Mramor   0 : 0     
 14    Sun.17.11. 13:00   Rudar (Bukinje)  -  Ingram (D. Potok)   2 : 0     
 15    Sun.24.11. 13:00   Dinamo (D. Mahala)  -  Rudar (Bukinje)   0 : 2     
 16    Sat.08.03. 14:30   Slaven (Živinice)  -  Rudar (Bukinje)   3 : 2     
 17    Sun.16.03. 14:30   Rudar (Bukinje)  -  Prokosovići   0 : 1     
 18    Sat.22.03. 14:30   Sloga (Tojšići)  -  Rudar (Bukinje)   3 : 1     
 19    Sun.30.03. 16:00   Rudar (Bukinje)  -  Mladost (Malešići)   0 : 1     
 21    Sun.13.04. 16:00   Rudar (Bukinje)  -  Radnik (Lipnica)   3 : 1     
 22    Sat.19.04. 16:30   Odžak 102  -  Rudar (Bukinje)   2 : 2     
 23    Sun.27.04. 16:30   Rudar (Bukinje)  -  Priluk   2 : 3     
 24    Sat.03.05. 17:00   Mladost (Puračić)  -  Rudar (Bukinje)   1 : 0     
 25    Sun.11.05. 17:00   Rudar (Bukinje)  -  Bosna (Kalesija)   1 : 0     
 26    Wed.14.05. 19:00   Dizdaruša (Brčko)  -  Rudar (Bukinje)   5 : 1     
 27    Wed.28.05. 19:30   Rudar (Bukinje)  -  Bosna (Mionica)   2 : 1     
 28    Sat.24.05. 19:30   Mramor  -  Rudar (Bukinje)   3 : 1     
 29    Sat.31.05. 19:30   Ingram (D. Potok)  -  Rudar (Bukinje)   6 : 2     
 30    Sat.07.06. 19:30   Rudar (Bukinje)  -  Dinamo (D. Mahala)   3 : 0     
Hrvatski English Nederlands Norsk Portugues Espanol Romanian Magyar Cestina Slovenskega Francais Deutsch Italiano Bosanski  
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 15.06.2018 12:19
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group