Prva Liga Federacije BiH

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)14  
M (S)15  
M (S)16  
 1    Sat.11.08. 17:30   Iskra (Bugojno)  -  Budućnost (Banovići)   1 : 0     
 2    Sat.18.08. 17:00   Budućnost (Banovići)  -  Krajina (Cazin)   2 : 1     
 4    Sat.01.09. 17:00   Jedinstvo (Bihać)  -  Budućnost (Banovići)   1 : 1     
 5    Sat.08.09. 16:30   Budućnost (Banovići)  -  Goražde   5 : 2     
 6    Sat.15.09. 16:30   Bratstvo (Gračanica)  -  Budućnost (Banovići)   2 : 0     
 7    Sat.22.09. 16:00   Budućnost (Banovići)  -  Bosna (Visoko)   1 : 0     
 8    Sat.29.09. 15:30   Podgrmeč (Sanski Most)  -  Budućnost (Banovići)   2 : 1     
 9    Sat.06.10. 15:30   Budućnost (Banovići)  -  Čapljina   2 : 0     
 10    Sat.13.10. 15:00   Troglav (Livno)  -  Budućnost (Banovići)   1 : 0     
 11    Sat.20.10. 14:30   Budućnost (Banovići)  -  Branitelj (Mostar)   1 : 1     
 12    Sat.27.10. 14:00   Rudar (Kakanj)  -  Budućnost (Banovići)   1 : 1     
 13    Sat.03.11. 13:30   Budućnost (Banovići)  -  Vitez   2 : 4     
 14    Sun.11.11. 13:00   Radnički (Lukavac)  -  Budućnost (Banovići)   3 : 1     
 15    Sat.17.11. 13:00   Budućnost (Banovići)  -  Sloboda (Tuzla)   0 : 2     
 16    Sat.09.03. 14:30   Budućnost (Banovići)  -  Iskra (Bugojno)   1 : 0     
 17    Sat.16.03. 14:30   Krajina (Cazin)  -  Budućnost (Banovići)   1 : 1   Krajina (Cazin) - Budućnost (Banovići)

Ovdje se nalazi izvješce susreta (otvara se novi prozor)
 
 19    Sat.30.03. 15:00   Budućnost (Banovići)  -  Jedinstvo (Bihać)   3 : 0   Budućnost (Banovići) - Jedinstvo (Bihać)

Ovdje se nalazi izvješce susreta (otvara se novi prozor)
 
 20    Sun.07.04. 16:00   Goražde  -  Budućnost (Banovići)   2 : 1    Goražde - Budućnost (Banovići) 2:1

vijest: http://www.nsfbih.ba/upload/documents/ZAPISNICI/20.kolo/Gorazde-Buducnost.pdf
 21    Sat.13.04. 16:00   Budućnost (Banovići)  -  Bratstvo (Gračanica)   3 : 3   Budućnost (Banovići) - Bratstvo (Gračanica)

Ovdje se nalazi izvješce susreta (otvara se novi prozor)
 
 22    Sat.20.04. 16:30   Bosna (Visoko)  -  Budućnost (Banovići)   2 : 0     
 23    Sat.27.04. 16:30   Budućnost (Banovići)  -  Podgrmeč (Sanski Most)   0 : 1     
 24    Sat.04.05. 17:00   Čapljina  -  Budućnost (Banovići)   0 : 0     
 25    Sat.11.05. 17:00   Budućnost (Banovići)  -  Troglav (Livno)   2 : 0     
 26    Sun.19.05. 17:00   Branitelj (Mostar)  -  Budućnost (Banovići)   2 : 1     
 27    Wed.22.05. 17:30   Budućnost (Banovići)  -  Rudar (Kakanj)   3 : 0     
 28    Sat.25.05. 17:30   Vitez  -  Budućnost (Banovići)   2 : 1     
 29    Sat.01.06. 17:30   Budućnost (Banovići)  -  Radnički (Lukavac)   2 : 1     
 30    Sat.08.06. 18:00   Sloboda (Tuzla)  -  Budućnost (Banovići)   0 : 1     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 15.06. 12:19
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group