Prva Liga Federacije BiH

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)14  
M (S)15  
M (S)16  
 1    Sun.12.08. 17:30   Branitelj (Mostar)  -  Čapljina   2 : 1     
 2    Sat.18.08. 17:00   Troglav (Livno)  -  Branitelj (Mostar)   2 : 1     
 3    Sun.26.08. 17:00   Branitelj (Mostar)  -  Jedinstvo (Bihać)   2 : 1     
 4    Sun.02.09. 17:00   Branitelj (Mostar)  -  Rudar (Kakanj)   1 : 0     
 5    Sat.08.09. 16:30   Vitez  -  Branitelj (Mostar)   4 : 1     
 6    Sun.16.09. 16:30   Branitelj (Mostar)  -  Radnički (Lukavac)   1 : 0     
 7    Sat.22.09. 16:00   Sloboda (Tuzla)  -  Branitelj (Mostar)   1 : 3     Sloboda (Tuzla) - Branitelj (Mostar) 1:3

vijest: Prekid utakmice u 87` kod rezlutata 1:2 ali je nastavita
 8    Sun.30.09. 15:30   Branitelj (Mostar)  -  Iskra (Bugojno)   0 : 0     
 9    Sat.06.10. 15:30   Krajina (Cazin)  -  Branitelj (Mostar)   2 : 0     
 11    Sat.20.10. 14:30   Budućnost (Banovići)  -  Branitelj (Mostar)   1 : 1     
 12    Sat.27.10. 14:00   Branitelj (Mostar)  -  Goražde   4 : 2     
 13    Sat.03.11. 13:30   Bratstvo (Gračanica)  -  Branitelj (Mostar)   6 : 0     
 14    Sun.11.11. 13:00   Branitelj (Mostar)  -  Bosna (Visoko)   2 : 1     
 15    Sat.17.11. 13:00   Podgrmeč (Sanski Most)  -  Branitelj (Mostar)   1 : 1     
 16    Sat.09.03. 14:30   Čapljina  -  Branitelj (Mostar)   4 : 3     
 17    Sun.17.03. 14:30   Branitelj (Mostar)  -  Troglav (Livno)   1 : 0   Branitelj (Mostar) - Troglav (Livno)

Ovdje se nalazi izvješce susreta (otvara se novi prozor)
 
 18    Sat.23.03. 15:00   Jedinstvo (Bihać)  -  Branitelj (Mostar)   2 : 1     
 19    Sat.30.03. 15:00   Rudar (Kakanj)  -  Branitelj (Mostar)   1 : 1   Rudar (Kakanj) - Branitelj (Mostar)

Ovdje se nalazi izvješce susreta (otvara se novi prozor)
 
 20    Wed.10.04. 16:00   Branitelj (Mostar)  -  Vitez   1 : 3    Branitelj (Mostar) - Vitez 1:3

vijest: http://www.nsfbih.ba/upload/documents/ZAPISNICI/20.kolo/HNK%20Branitelj-NK%20Vitez.pdf
 21    Sun.14.04. 16:00   Radnički (Lukavac)  -  Branitelj (Mostar)   3 : 0   Radnički (Lukavac) - Branitelj (Mostar)

Ovdje se nalazi izvješce susreta (otvara se novi prozor)
 
 22    Wed.15.05. 17:00   Branitelj (Mostar)  -  Sloboda (Tuzla)   1 : 0     
 23    Sat.27.04. 16:30   Iskra (Bugojno)  -  Branitelj (Mostar)   2 : 1     
 24    Sun.05.05. 17:00   Branitelj (Mostar)  -  Krajina (Cazin)   7 : 0     
 26    Sun.19.05. 17:00   Branitelj (Mostar)  -  Budućnost (Banovići)   2 : 1     
 27    Wed.22.05. 17:30   Goražde  -  Branitelj (Mostar)   1 : 0     
 28    Sat.25.05. 17:30   Branitelj (Mostar)  -  Bratstvo (Gračanica)   1 : 0     
 29    Sat.01.06. 17:30   Bosna (Visoko)  -  Branitelj (Mostar)   2 : 2     
 30    Sat.08.06. 18:00   Branitelj (Mostar)  -  Podgrmeč (Sanski Most)   3 : 0     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 06/15/18 12:19
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group