2 Kantolna liga TK Jug

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)9  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)14  
 1    Sun.26.08. 17:00   Jedinstvo (Dubrave)  -  Napredk (Tupkovići)   1 : 0     
 2    Sat.01.09. 17:00   Napredk (Tupkovići)  -  Proleter (Slavinovići)   2 : 3     
 3    Sun.09.09. 16:30   Gornje Dubrave  -  Napredk (Tupkovići)   3 : 1     
 4    Sat.15.09. 16:30   Napredk (Tupkovići)  -  Rijeka (Šerići)   1 : 0     
 5    Sun.23.09. 16:00   Slatina (Bašigovci)  -  Napredk (Tupkovići)   1 : 2     
 6    Sun.30.09. 16:00   Napredk (Tupkovići)  -  Mladost 78 Vukovije)   0 : 0     
 7    Sat.06.10. 15:30   Mladost (Kikači)  -  Napredk (Tupkovići)   3 : 0     
 8    Sat.13.10. 15:00   Napredk (Tupkovići)  -  Mladost (G. Tuzla)   3 : 3     
 9    Sun.21.10. 15:00   Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  -  Napredk (Tupkovići)   3 : 0     
 10    Sat.27.10. 14:00   Napredk (Tupkovići)  -  Omladinac - RMU (Đurđevik)   4 : 1     
 11    Sun.04.11. 13:30   Srnica (Treštenica)  -  Napredk (Tupkovići)   3 : 0     
 12    Sat.10.11. 13:30   Napredk (Tupkovići)  -  Vrana (Banovići Selo)   3 : 1     
 13    Sun.18.11. 13:00   Sloga (Simin Han)  -  Napredk (Tupkovići)   3 : 0     
 14    Wed.03.04. 16:00   Napredk (Tupkovići)  -  Jedinstvo (Dubrave)   6 : 0     
 15    Sat.30.03. 15:00   Proleter (Slavinovići)  -  Napredk (Tupkovići)   5 : 1     
 16    Sat.06.04. 16:00   Napredk (Tupkovići)  -  Gornje Dubrave   3 : 1     
 17    Sun.14.04. 16:00   Rijeka (Šerići)  -  Napredk (Tupkovići)   2 : 0     
 18    Sat.20.04. 16:30   Napredk (Tupkovići)  -  Slatina (Bašigovci)   5 : 1     
 19    Sun.28.04. 16:30   Mladost 78 Vukovije)  -  Napredk (Tupkovići)   2 : 1     
 20    Sat.04.05. 16:30   Napredk (Tupkovići)  -  Mladost (Kikači)   2 : 1     
 21    Sun.12.05. 17:00   Mladost (G. Tuzla)  -  Napredk (Tupkovići)   4 : 2     
 22    Sat.18.05. 17:00   Napredk (Tupkovići)  -  Hus. Rudar - Zrinski (Husino)   2 : 1     
 23    Sun.26.05. 17:00   Omladinac - RMU (Đurđevik)  -  Napredk (Tupkovići)   0 : 3     
 24    Sun.02.06. 17:30   Napredk (Tupkovići)  -  Srnica (Treštenica)   2 : 0     
 25    Sun.09.06. 18:00   Vrana (Banovići Selo)  -  Napredk (Tupkovići)   3 : 0     
 26    Sun.16.06. 18:00   Napredk (Tupkovići)  -  Sloga (Simin Han)   1 : 9     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 06/15/18 12:19
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group