2 Kantolna liga TK Jug

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)9  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)14  
 1    Sun.26.08. 17:00   Jedinstvo (Dubrave)  -  Napredk (Tupkovići)   1 : 0     
 2    Sun.02.09. 17:00   Jedinstvo (Dubrave)  -  Gornje Dubrave   4 : 1     
 3    Sun.09.09. 16:30   Slatina (Bašigovci)  -  Jedinstvo (Dubrave)   3 : 2     
 4    Sun.16.09. 16:30   Jedinstvo (Dubrave)  -  Mladost (Kikači)   2 : 1     
 5    Sun.23.09. 16:00   Hus. Rudar - Zrinski (Husino)  -  Jedinstvo (Dubrave)   4 : 1     
 6    Sun.30.09. 16:00   Jedinstvo (Dubrave)  -  Srnica (Treštenica)   3 : 0     
 7    Sat.06.10. 15:30   Sloga (Simin Han)  -  Jedinstvo (Dubrave)   3 : 0     
 8    Sun.14.10. 15:00   Jedinstvo (Dubrave)  -  Proleter (Slavinovići)   0 : 4     
 9    Sun.21.10. 15:00   Rijeka (Šerići)  -  Jedinstvo (Dubrave)   3 : 1     
 10    Sun.28.10. 14:00   Jedinstvo (Dubrave)  -  Mladost 78 Vukovije)   3 : 0    Jedinstvo (Dubrave) - Mladost 78 Vukovije) 3:0

vijest: Prekid od strane gostiju zbog pljuvanja sudca
 11    Sun.04.11. 13:30   Mladost (G. Tuzla)  -  Jedinstvo (Dubrave)   3 : 1     
 12    Sun.11.11. 13:30   Jedinstvo (Dubrave)  -  Omladinac - RMU (Đurđevik)   3 : 1     
 13    Sun.18.11. 13:00   Vrana (Banovići Selo)  -  Jedinstvo (Dubrave)   4 : 1     
 14    Wed.03.04. 16:00   Napredk (Tupkovići)  -  Jedinstvo (Dubrave)   6 : 0     
 15    Sat.30.03. 15:00   Gornje Dubrave  -  Jedinstvo (Dubrave)   1 : 0     
 16    Sun.07.04. 16:00   Jedinstvo (Dubrave)  -  Slatina (Bašigovci)   2 : 1     
 17    Sun.14.04. 16:00   Mladost (Kikači)  -  Jedinstvo (Dubrave)   3 : 0     
 18    Sun.21.04. 16:30   Jedinstvo (Dubrave)  -  Hus. Rudar - Zrinski (Husino)   3 : 0    Jedinstvo (Dubrave) - Hus. Rudar - Zrinski (Husino) 3:0

vijest: prekid u 88 min od strane gostiju kod rezlutata 1:1
 19    Sun.28.04. 16:30   Srnica (Treštenica)  -  Jedinstvo (Dubrave)   2 : 0     
 20    Sun.05.05. 16:30   Jedinstvo (Dubrave)  -  Sloga (Simin Han)   2 : 8     
 21    Sun.12.05. 17:00   Proleter (Slavinovići)  -  Jedinstvo (Dubrave)   3 : 0     Proleter (Slavinovići) - Jedinstvo (Dubrave) 3:0

vijest: gosti nisu doputovali
 22    Sun.19.05. 17:00   Jedinstvo (Dubrave)  -  Rijeka (Šerići)   3 : 1     
 23    Sun.26.05. 17:00   Mladost 78 Vukovije)  -  Jedinstvo (Dubrave)   7 : 0     
 24    Sun.02.06. 17:30   Jedinstvo (Dubrave)  -  Mladost (G. Tuzla)   3 : 2     
 25    Sun.09.06. 18:00   Omladinac - RMU (Đurđevik)  -  Jedinstvo (Dubrave)   0 : 3     
 26    Sun.16.06. 18:00   Jedinstvo (Dubrave)  -  Vrana (Banovići Selo)   3 : 1     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 06/15/18 12:19
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group