2 Kantonalana liga TK zapad

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)9  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)14  
 1    Sun.26.08. 17:00   Mladost (Dobrovci)  -  Seona   0 : 0     
 2    Sun.02.09. 16:30   Turija  -  Mladost (Dobrovci)   1 : 0     
 3    Sun.09.09. 16:30   Mladost (Dobrovci)  -  Mramor (Babice)   1 : 0     
 4    Sun.16.09. 16:30   Stjepan Polje  -  Mladost (Dobrovci)   4 : 1     
 5    Sun.23.09. 16:00   Mladost (Dobrovci)  -  Rudar (Lukavac Mjesto)   5 : 0     
 6    Sun.30.09. 16:00   Lokomotiva (Miričina)  -  Mladost (Dobrovci)   2 : 1     
 7    Sat.06.10. 15:30   Mladost (Dobrovci)  -  Bukovik (G. Srebrenik)   4 : 2     
 8    Sat.13.10. 15:00   Mladost (Dobrovci)  -  Orahovica 77 (Orahovica)   2 : 0     
 9    Sat.20.10. 15:00   Jedinstvo (Lukavica)  -  Mladost (Dobrovci)   4 : 1     
 10    Sun.28.10. 14:00   Mladost (Dobrovci)  -  Sladna   3 : 1     
 11    Sun.04.11. 13:30   Ratiš (Kruševica)  -  Mladost (Dobrovci)   1 : 0     
 12    Sun.11.11. 13:30   Mladost (Dobrovci)  -  Jedinstvo (Huskići)   4 : 1     
 13    Sun.18.11. 13:00   Željezničar (Dobošnica)  -  Mladost (Dobrovci)   1 : 0     
 14    Sun.24.03. 14:30   Seona  -  Mladost (Dobrovci)   2 : 0     
 15    Sat.30.03. 15:00   Mladost (Dobrovci)  -  Turija   2 : 0     
 16    Sat.06.04. 16:00   Mramor (Babice)  -  Mladost (Dobrovci)   3 : 0     
 17    Sun.14.04. 16:00   Mladost (Dobrovci)  -  Stjepan Polje   2 : 0     
 18    Sun.21.04. 16:30   Rudar (Lukavac Mjesto)  -  Mladost (Dobrovci)   2 : 1     
 19    Sun.28.04. 16:30   Mladost (Dobrovci)  -  Lokomotiva (Miričina)   5 : 0     
 20    Sun.05.05. 16:30   Bukovik (G. Srebrenik)  -  Mladost (Dobrovci)   2 : 1     
 21    Sun.12.05. 17:00   Orahovica 77 (Orahovica)  -  Mladost (Dobrovci)   2 : 1     
 22    Sun.19.05. 17:00   Mladost (Dobrovci)  -  Jedinstvo (Lukavica)   0 : 2     
 23    Sun.26.05. 17:00   Sladna  -  Mladost (Dobrovci)   1 : 5     
 24    Sun.02.06. 17:30   Mladost (Dobrovci)  -  Ratiš (Kruševica)   3 : 2     
 25    Sun.09.06. 18:00   Jedinstvo (Huskići)  -  Mladost (Dobrovci)   3 : 1     
 26    Sun.16.06. 18:00   Mladost (Dobrovci)  -  Željezničar (Dobošnica)   4 : 0     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 06/15/18 12:19
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group