ll liga RS - Istok

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)9  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)14  
 1    Sun.14.08. 17:00   Mladost (B. Selo)  -  Mladost (Rogatica)   6 : 0     
 2    Sat.20.08. 17:00   Napredak (Donji Šepak)  -  Mladost (B. Selo)   0 : 0     
 3    Sun.28.08. 17:00   Mladost (B. Selo)  -  Lokomotiva (Brčko)   2 : 0     
 4    Sat.03.09. 16:30   Famos (Vojkovići)  -  Mladost (B. Selo)   2 : 1     
 5    Sun.11.09. 16:30   Mladost (B. Selo)  -  Željeznica (Trnovo)   6 : 0     
 6    Sun.18.09. 16:00   Proleter (Dvorovi)  -  Mladost (B. Selo)   1 : 1     
 7    Sun.25.09. 16:00   Mladost (B. Selo)  -  Jedinstvo (Brodac)   1 : 0     
 8    Sun.02.10. 15:30   Mladost (B. Selo)  -  Ilićka 01 (Brčko)   1 : 0     
 9    Sun.09.10. 15:30   Mladost (Velika Obarska)  -  Mladost (B. Selo)   2 : 1     
 10    Sun.16.10. 15:00   Mladost (B. Selo)  -  Gorica (Pučile)   1 : 2     
 11    Sat.22.10. 14:30   Jedinstvo (Brčko)  -  Mladost (B. Selo)   0 : 3     
 12    Sun.30.10. 13:30   Mladost (B. Selo)  -  Milići (Milići)   1 : 0     
 13    Sun.06.11. 13:30   Stakorina (Čajniče)  -  Mladost (B. Selo)   2 : 1     
 14    Wed.21.03. 14:30   Mladost (Rogatica)  -  Mladost (B. Selo)   _ : _     Mladost (Rogatica) - Mladost (B. Selo) _:_

vijest: odgođeno
 15    Sun.18.03. 14:30   Mladost (B. Selo)  -  Napredak (Donji Šepak)   1 : 0     
 16    Sat.24.03. 15:00   Lokomotiva (Brčko)  -  Mladost (B. Selo)   2 : 1     
 17    Sun.01.04. 15:00   Mladost (B. Selo)  -  Famos (Vojkovići)   2 : 1     
 18    Sun.08.04. 15:00   Željeznica (Trnovo)  -  Mladost (B. Selo)   1 : 0     
 19    Sat.14.04. 16:00   Mladost (B. Selo)  -  Proleter (Dvorovi)   0 : 0     
 20    Sun.22.04. 16:00   Jedinstvo (Brodac)  -  Mladost (B. Selo)   2 : 2     
 21    Sun.29.04. 16:00   Ilićka 01 (Brčko)  -  Mladost (B. Selo)   1 : 2     
 22    Sat.05.05. 16:30   Mladost (B. Selo)  -  Mladost (Velika Obarska)   1 : 4     
 23    Sun.13.05. 16:30   Gorica (Pučile)  -  Mladost (B. Selo)   1 : 2     
 24    Wed.16.05. 16:30   Mladost (B. Selo)  -  Jedinstvo (Brčko)   5 : 1     
 25    Sun.20.05. 17:00   Milići (Milići)  -  Mladost (B. Selo)   2 : 1     
 26    Sun.27.05. 17:00   Mladost (B. Selo)  -  Stakorina (Čajniče)   1 : 0     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 06/15/18 12:18
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group