Reginalna liga RS Istok

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)9  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)14  
 1    Sun.14.08. 17:00   Sloga United (Bijeljina)  -  Trnovica (Trnovica)   3 : 0     
 2    Sun.21.08. 17:00   Trnovica (Trnovica)  -  Podrinje (Tršić)   1 : 0     
 3    Sun.28.08. 17:00   Guber (Srebrenica)  -  Trnovica (Trnovica)   1 : 1     
 4    Sun.04.09. 16:30   Semberija Gaj (Semberija Gaj)  -  Trnovica (Trnovica)   1 : 1     
 5    Sun.11.09. 16:30   Trnovica (Trnovica)  -  Drina (Amajlije)   4 : 1     
 6    Sun.18.09. 16:00   Vlasenica (Vlasenica)  -  Trnovica (Trnovica)   1 : 0     
 7    Sun.25.09. 16:00   Trnovica (Trnovica)  -  Majevica (Lopare)   0 : 3    Trnovica (Trnovica) - Majevica (Lopare) 0:3

vijest: prekid u 85 min.
 8    Sun.02.10. 15:30   Birač (Derventa)  -  Trnovica (Trnovica)   1 : 2     
 9    Sun.09.10. 15:30   Trnovica (Trnovica)  -  Bratstvo (Bratunac)   1 : 0     
 10    Sun.16.10. 15:00   Jedinstvo (Roćević)  -  Trnovica (Trnovica)   2 : 1     
 11    Sun.23.10. 14:00   Trnovica (Trnovica)  -  Zadrugar (D. Crnjevolo)   3 : 1     
 12    Sun.30.10. 13:30   Mladost (Sandići)  -  Trnovica (Trnovica)   1 : 0     
 13    Sun.06.11. 13:30   Trnovica (Trnovica)  -  BSK Ledinci (Batković)   2 : 0     
 14    Sun.11.03. 14:30   Trnovica (Trnovica)  -  Sloga United (Bijeljina)   1 : 0     
 15    Sun.18.03. 14:30   Podrinje (Tršić)  -  Trnovica (Trnovica)   1 : 2     
 16    Sun.25.03. 15:00   Trnovica (Trnovica)  -  Guber (Srebrenica)   2 : 1     
 17    Sun.01.04. 15:00   Trnovica (Trnovica)  -  Semberija Gaj (Semberija Gaj)   5 : 0     
 18    Sun.08.04. 15:00   Drina (Amajlije)  -  Trnovica (Trnovica)   2 : 1     
 19    Sat.14.04. 16:00   Trnovica (Trnovica)  -  Vlasenica (Vlasenica)   0 : 0     
 20    Sun.22.04. 16:00   Majevica (Lopare)  -  Trnovica (Trnovica)   1 : 5     
 21    Sun.29.04. 16:30   Trnovica (Trnovica)  -  Birač (Derventa)   2 : 3     
 22    Sat.05.05. 16:30   Bratstvo (Bratunac)  -  Trnovica (Trnovica)   3 : 0     
 23    Sun.13.05. 16:30   Trnovica (Trnovica)  -  Jedinstvo (Roćević)   3 : 1     
 24    Wed.16.05. 16:30   Zadrugar (D. Crnjevolo)  -  Trnovica (Trnovica)   2 : 1     
 25    Sun.20.05. 17:00   Trnovica (Trnovica)  -  Mladost (Sandići)   2 : 1     
 26    Sun.27.05. 17:00   BSK Ledinci (Batković)  -  Trnovica (Trnovica)   1 : 1     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 06/15/18 12:18
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group