Prva Liga Federacije

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)9  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)14  
M (S)15  
M (S)16  
 1    13.08. 17:30   Famos SAŠK N. Hrasnica  -  Budućnost Banovići   2 : 1     
 2    20.08. 17:30   Budućnost Banovići  -  Krajišnik Velika Kladuša   1 : 0     
 3    27.08. 17:00   Orašje  -  Budućnost Banovići   0 : 1     
 4    03.09. 17:00   Budućnost Banovići  -  Krajina Cazin   2 : 0     
 5    10.09. 16:30   Goražde  -  Budućnost Banovići   2 : 0     
 6    17.09. 16:30   Budućnost Banovići  -  Vitez   2 : 1     
 7    24.09. 16:00   Gradina Srebrenik  -  Budućnost Banovići   3 : 2     
 8    01.10. 16:00   Jedinstvo Bihać  -  Budućnost Banovići   2 : 0     
 9    08.10. 15:30   Budućnost Banovići  -  Čapljina   0 : 0     
 10    15.10. 15:00   Unis Vogošća  -  Budućnost Banovići   0 : 3     
 11    22.10. 15:00   Budućnost Banovići  -  Iskra Bugojno   2 : 0     
 12    29.10. 14:00   Rudar Kakanj  -  Budućnost Banovići   2 : 0     
 13    05.11. 13:30   Budućnost Banovići  -  Omladinac Mionica   4 : 3     
 14    12.11. 13:30   Bratstvo Gračanica  -  Budućnost Banovići   3 : 1     
 15    19.11. 13:00   Budućnost Banovići  -  Branitelj Mostar   3 : 0     
 16    10.03. 14:30   Budućnost Banovići  -  Famos SAŠK N. Hrasnica   1 : 0     
 17    17.03. 14:30   Krajišnik Velika Kladuša  -  Budućnost Banovići   2 : 1     
 18    24.03. 15:00   Budućnost Banovići  -  Orašje   1 : 1     
 19    31.03. 15:00   Krajina Cazin  -  Budućnost Banovići   2 : 0     
 20    07.04. 15:30   Budućnost Banovići  -  Goražde   1 : 0     
 21    14.04. 16:00   Vitez  -  Budućnost Banovići   4 : 1     
 22    21.04. 16:00   Budućnost Banovići  -  Gradina Srebrenik   1 : 1     
 23    28.04. 16:00   Budućnost Banovići  -  Jedinstvo Bihać   2 : 0     
 24    05.05. 16:30   Čapljina  -  Budućnost Banovići   0 : 1     
 25    12.05. 17:00   Budućnost Banovići  -  Unis Vogošća   5 : 1     
 26    19.05. 17:00   Iskra Bugojno  -  Budućnost Banovići   2 : 0     
 27    23.05. 17:30   Budućnost Banovići  -  Rudar Kakanj   3 : 0     
 28    26.05. 17:30   Omladinac Mionica  -  Budućnost Banovići   0 : 3     
 29    02.06. 17:30   Budućnost Banovići  -  Bratstvo Gračanica   2 : 0     
 30    09.06. 18:00   Branitelj Mostar  -  Budućnost Banovići   1 : 3     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 15.06. 12:18
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group