Prva Kantonalna TK Jug

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)9  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
 1    Sun.28.08. 17:00   Željezničar (Dobošnica)  -  Husinski Rudar Zrinski (Husino)   3 : 1     
 2    Sun.04.09. 16:30   Husinski Rudar Zrinski (Husino)  -  Rudar (Bukinje)   0 : 3    Husinski Rudar Zrinski (Husino) - Rudar (Bukinje) 0:3

vijest: Prekid od strane domaćina kod rezlutata 0:2
 3    Sun.11.09. 16:30   Mladost (Gnojnica)  -  Husinski Rudar Zrinski (Husino)   2 : 1     
 4    Sun.18.09. 16:30   Husinski Rudar Zrinski (Husino)  -  DSK (Devetak)   1 : 0     
 5    Sun.25.09. 16:00   Prokosovići  -  Husinski Rudar Zrinski (Husino)   4 : 1     
 6    Sun.02.10. 16:00   Husinski Rudar Zrinski (Husino)  -  Svatovac (Poljici)   1 : 1     
 7    Sun.09.10. 15:30   Gornji Rainci  -  Husinski Rudar Zrinski (Husino)   3 : 0     
 8    Sun.16.10. 15:00   Husinski Rudar Zrinski (Husino)  -  Sloga (Sapna)   3 : 0     
 9    Sun.23.10. 15:00   Sloga (Simin Han)  -  Husinski Rudar Zrinski (Husino)   1 : 1     
 10    Sun.30.10. 14:00   Husinski Rudar Zrinski (Husino)  -  Mladost (Vukovije)   4 : 3     
 11    Sun.06.11. 13:30   Vrana (Banovići Selo)  -  Husinski Rudar Zrinski (Husino)   3 : 0     
 12    Sun.18.03. 14:00   Husinski Rudar Zrinski (Husino)  -  Željezničar (Dobošnica)   0 : 3     
 13    Sun.25.03. 15:00   Rudar (Bukinje)  -  Husinski Rudar Zrinski (Husino)   3 : 1     
 14    Sun.01.04. 15:00   Husinski Rudar Zrinski (Husino)  -  Mladost (Gnojnica)   0 : 3     
 15    Sun.08.04. 16:00   DSK (Devetak)  -  Husinski Rudar Zrinski (Husino)   3 : 0     
 16    Sun.15.04. 16:00   Husinski Rudar Zrinski (Husino)  -  Prokosovići   1 : 3     
 17    Sun.22.04. 16:00   Svatovac (Poljici)  -  Husinski Rudar Zrinski (Husino)   4 : 1     
 18    Sun.29.04. 16:30   Husinski Rudar Zrinski (Husino)  -  Gornji Rainci   0 : 4     
 19    Sun.06.05. 15:00   Sloga (Sapna)  -  Husinski Rudar Zrinski (Husino)   2 : 1     
 20    Sun.13.05. 17:00   Husinski Rudar Zrinski (Husino)  -  Sloga (Simin Han)   1 : 2     
 21    Sun.20.05. 17:00   Mladost (Vukovije)  -  Husinski Rudar Zrinski (Husino)   2 : 3     
 22    Sun.27.05. 17:00   Husinski Rudar Zrinski (Husino)  -  Vrana (Banovići Selo)   3 : 0     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 06/15/18 12:18
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group