Druga liga FBiH Sjever

Kalendar  Rezlutati/Tablica  Kalendar tima  Unakrsna tabela  Uporediti  Statistika      Informacije
M (S)1  
M (S)2  
M (S)3  
M (S)4  
M (S)5  
M (S)6  
M (S)7  
M (S)8  
M (S)9  
M (S)10  
M (S)11  
M (S)12  
M (S)13  
M (S)14  
M (S)15  
M (S)16  
 1    Sat.13.08. 17:30   Radnik Lipnica  -  Mladost Malešići   1 : 1     
 2    Sat.20.08. 17:00   Tuzla  -  Radnik Lipnica   3 : 1     
 3    Sat.27.08. 17:00   Radnik Lipnica  -  Priluk   1 : 0     
 4    Sat.03.09. 17:00   Radnički Lukavac  -  Radnik Lipnica   2 : 1     
 5    Sat.10.09. 16:30   Radnik Lipnica  -  Hajduk Orašje   3 : 0     
 6    Sun.18.09. 16:30   Mladost Tinja  -  Radnik Lipnica   2 : 0     
 7    Sat.24.09. 16:00   Radnik Lipnica  -  Mramor   0 : 2     
 8    Sun.02.10. 16:30   Dinamo Donja Mahala  -  Radnik Lipnica   3 : 2     
 9    Sat.08.10. 15:30   Radnik Lipnica  -  Dizdaruša   2 : 1     
 10    Sat.15.10. 15:00   Slaven Živinice  -  Radnik Lipnica   2 : 0     
 11    Sat.22.10. 15:00   Radnik Lipnica  -  Sloga Tojšići   1 : 0     
 12    Sat.29.10. 14:00   Radnik Lipnica  -  Mladost Puračić   3 : 1     
 13    Sat.05.11. 13:30   Bosna Kalesija  -  Radnik Lipnica   4 : 3     
 14    Sat.12.11. 13:30   Radnik Lipnica  -  Ingram Duboki Potok   3 : 0    Radnik Lipnica - Ingram Duboki Potok 3:0

vijest: prekid od strane gostiju u 13 min.
 15    Sun.20.11. 13:00   Bosna Mionica  -  Radnik Lipnica   2 : 1     
 16    Sat.17.03. 15:00   Mladost Malešići  -  Radnik Lipnica   3 : 0     
 17    Sat.24.03. 15:00   Radnik Lipnica  -  Tuzla   6 : 2     
 18    Sun.01.04. 15:00   Priluk  -  Radnik Lipnica   2 : 1     
 19    Sat.07.04. 16:00   Radnik Lipnica  -  Radnički Lukavac   3 : 1     
 20    Sun.15.04. 16:00   Hajduk Orašje  -  Radnik Lipnica   1 : 0     
 21    Sun.22.04. 16:00   Radnik Lipnica  -  Mladost Tinja   2 : 0     
 22    Wed.25.04. 16:00   Mramor  -  Radnik Lipnica   3 : 1     
 23    Sun.29.04. 16:30   Radnik Lipnica  -  Dinamo Donja Mahala   3 : 0     
 24    Sat.05.05. 16:30   Dizdaruša  -  Radnik Lipnica   2 : 1     
 25    Sat.12.05. 17:00   Radnik Lipnica  -  Slaven Živinice   3 : 1     
 26    Sat.19.05. 17:00   Sloga Tojšići  -  Radnik Lipnica   4 : 1     
 27    Wed.23.05. 17:00   Mladost Puračić  -  Radnik Lipnica   0 : 1     
 28    Sat.26.05. 17:00   Radnik Lipnica  -  Bosna Kalesija   3 : 1     
 29    Sat.02.06. 17:30   Ingram Duboki Potok  -  Radnik Lipnica   6 : 1     
 30    Sat.09.06. 17:30   Radnik Lipnica  -  Bosna Mionica   6 : 4     
 
Ovdje možete novu ligu ubacit    Zadnji uplod prvenstva: 15.06. 12:18
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group