Sri22092021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Zanimljivosti Interesantno Spisak ekipa koje su se postojale u nekadašnjem Brčko i Doboj savezu- 1985 sezona.

Spisak ekipa koje su se postojale u nekadašnjem Brčko i Doboj savezu- 1985 sezona.

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Spisak je kompletan sem za Derventu,nedostaju ekipe 2 opštinske lige.Mogao bi se nazvati 30 godina poslije-gdje su,postoje li,kako se sada zovu..


Ekipa iz Broda nema jer su još bili u ligama slavonije.

Bijeljina


1 Radnik Bijeljina 2 Borac Bijeljina
3 Gvozdenovići Bijeljina 4 Sloga Bijeljina
5 Dašnica Bijeljina 6 Mladost Bijeljina
7 Podrinje Janja 8 Proleter Dvorovi
9 Kolektiv Međaši 10 Mladost Velika Obarska
11 Semberija Popovi 12 OFK Crnjelovo
13 BSK Batković 14 Bosna Ostojićevo
15 Jedinstvo Brodac 16 Gorica Pučile
17 Proleter Johovac 18 Jedinstvo Suvo Polje
19 Glumac Balatun 20 Mladost Patkovača
21 Drina Amajlije 22 Sloga Dazdarevo
23 Ljeljenča 24 Napredak Magnojević
25 Novo doba Čardačine 26 Piperci
27 Polet Gornji Kojčinovac 28 Semberija Novo Selo
29 Semberija S.Čađavica 30 Borac Trnjaci
31 Mladost Kriva Bara 32 Tavna Banjica
33 Polet Mala Obarska 34 Drina Glavičice
35 Modran 36 Omladinac G.Čađavica
37 Napredak Gornji Zagoni 38 Kurjak Glogovac
39 Sloboda Donji Zagoni 40 Brijesnica
41 Zadrugar Donje Crnjelovo 42 Napredak Dijelovi
43 Međašanka Međaši 44 Ideal Velino Selo
45 Sava Gradac 46 Jedinstvo D. Čađavica
47 Pobjeda Triješnica 48 Sloboda D.Dragaljevac
49 Proleter G.Dragaljevac

Brčko


1 Jedinstvo Brčko 2 Lokomotiva Brčko
3 Izbor Brčko 4 Brčko 72
5 Sloboda Brčko/Mujkići 6 Bosna Brčko
7 OFK Krbeti 8 OFK Brčko
9 Graničar Brezovo Polje 10 Rahić Gornji Rahić
11 Mladost Gorice 12 Posavina Ulice
13 Napredak Begovača 14 Trešnjevka Maoča
15 Zadrugar Bukvik 16 Poljoprivrednik Krepšić
17 Dubrave 18 25.maj Biberovo Polje
19 Mladost Bos.Bijela 20 Voćar Šatorovići
21 25.maj Ograđenovac 22 Proleter Brka
23 Polet Palanka 24 Partizan Sandići
25 Radnik Donji Brezik 26 Budućnost Vučilovac
27 Napredak Donja Skakava 28 Borac Seonjaci
29 Bratstvo Vitanovići 30 Čelik Grbavica
31 Dinamo Prijedor 32 Mladi zadrugar D.Rahić
33 Sloga Poljaci 34 Budućnost Zovik
35 Majevica Rašljani 36 Borac Ražljevo
37 Omladinac Potočari 38 OFK Brezik G.Brezik

Šamac


1 Borac Bos.Šamac 2 Radnik Hrvatska Tišina
3 Crvena zvijezda Gajevi 4 Mladost Donja Slatina
5 Crvena zvijezda Obudovac 6 Sloga Srednja Slatina
7 Mladost Domaljevac 8 Mladost Srpska Tišina
9 Sloga Prud 10 Jedinstvo Crkvina
11 Mladost Donji Hasić 12 Zasavica
13 Bosna Bazik 14 Hajduk Batkuša
15 Korpar Grebnice 16 Zasjeka Novo Selo
17 Sutjeska Brvnik 18 Sloga Tursunovac
19 Bosna Pisari 20 Zvijezda Kruškovo Polje
21 Bratstvo Škarić 22 ONK Hasić G.Hasić
23 Budućnost Gornja Slatina 24 Dinamo Kornica
25 Jedinstvo Obudovac 2

Gradačac


1 Zvijezda Gradačac 2 Omladinac Mionica
3 Jedinstvo Vučkovci 4 Bratstvo Srnice
5 Zadrugar Skugrić 6 Bratstvo Donja Vida
7 Mladost Sibovac 8 Bosna Mionica
9 Trebava Donja Zelinja 10 Posavina D.Tramošnica
11 Sloga Hrgovi Donji 12 Pelagićevo
13 Željezničar Jelovče Selo 14 OFK Vida G.Vida
15 OFK Međeđa 16 Dinamo Turić
17 Sloboda Rajska 18 Sloboda Kerep
19 Željezničar Novalići 20 Borac Gornje Ledenice
21 Sloga Donji Skugrić 22 Tolisa
23 Napredak G.Tramošnica 24 Mionica 85

Orašje


1 Hajduk Orašje 2 Napredak Matići
3 Sloga Tolisa 4 Dinamo Donja Mahala
5 Posavac Ugljara 6 Mladost Lončari
7 Partizan Kostrč 8 Mladost Vidovice
9 Proleter Oštra Luka 10 1.maj Bok
11 Crvena zvijezda D.Žabar 12 Jedinstvo Bukova Greda
13 Polet Čović Polje 14 Jedinstvo Kopanice

Ugljevik


1 Rudar Ugljevik 2 Strijelac Tutnjevac
3 OFK Teočak 4 Budućnost Ravno Polje
5 Graničar Korenita 6 Proleter Ugljevik Selo
7 Partizan Donja Trnova 8 Borac Ugljevička Obrijež
9 Atmačići 10 Mladost Bogutovo Selo
11 Atom Janjari 12 Jedinstvo Glinje
13 Kurjak Ugljevik 14 Majevica Donje Zabrđe

Lopare


1 Majevica Lopare 2 Mladost Čelić
3 4.juli Vukosavci 4 Ratkovići
5 Proleter Priboj 6 Bratstvo Koraj
7 Vis Mirosavci 8 Polet Vražići
9 Sloboda Mrtvica 10 Partizan Bobetino Brdo
11 Borac Brnjik

Doboj


1 Sloga Doboj 2 Željezničar Doboj
3 Mladost Brijesnica 4 Bratstvo Kotorsko
5 Naša krila Kostajnica 5 Jedinstvo Kladari
6 Krečnjak Ševarlije 7 Omladinac Grapska
8 Bratsvo Bukovičke Čivčije 9 Klokotnica
10 Dalekovod Rudanka 11 Proleter Makljenovac
12 Mladost Osječani 13 Budućnost Johovac
14 Spreča Poljice 15 Polet Ularice
16 Sloboda Grabovica 17 Lipac
18 Željezničar Pridjel Gornji 19 Preslica Bos.Suvo Polje
20 BSK Bušletić 21 Polet Podnovlje
22 Rudar Stanari 23 Mladost Dragalovci
24 Hajduk Kožuhe 25 Bosna Pridjel Donji

Derventa


1 Tekstilac Derventa 2 Mladost Modran
3 Polet Omeragići 4 Budućnost Begluci
5 Borac Bos.Lužani 6 Zadrugar Bos.Dubočac
7 Sloga Bunar 8 Tetima
9 Partizan Lužani 10 Jedinstvo Kulina
11 Radnik Zelenike 12 Markovac Kuljenovac
13 Šušnjari 14 Bosna Donji Višnjik
15 Omladinac Bijelo Brdo 16 27 juli Kalenderovci
17 OFK Polje 18 Zadrugar Bišnja
19 Mladost Žeravac 20 Velika Bukovica
21 4 juli Pojezna 22 Gradac

Modriča


1 Modriča 2 Budućnost Kladari Donji
3 Vranjak 4 Posavina Miloševac
5 Sloga Jakeš 6 Bratstvo Živkovo Polje
7 Bosna Modrički Lug 8 Vučijak Pećnik
9 Dusa Modriča 10 Partizan Koprivna
11 Bosna Botajica 12 Željezničar Kladari Gornji
13 Jedinstvo Riječani Donji 14 Breza
15 Sloga Dugo Polje 16 Mladost Čardak
17 Omladinac Kužnjak 18 Zadrugar Tarevci

Odžak


1 Jedinstvo Odžak 2 Strolit Odžak
3 Mladost Gornja Dubica 4 Jelen Trnjak
5 Bratstvo Gornji Svilaj 6 Mladost Donji Svilaj
7 Bratstvo Donja Dubica 8 Jedinstvo Novi Grad
9 Mera Vojskova 10 Napredak Srnava
11 Posavina Posavska Mahala 12 Polet Vrbovac
13 Novoselac Novo Selo 14 Omladinac Potočani
15 Borac Gnionica

Gračanica


1 Bratstvo Gračanica 2 Ozren Bos.Petrovo Selo
3 Jedinstvo Lukavica 4 Mladost Malešići
5 4 juli Stjepan Polje 6 Pribava
7 Mladost Doborovci 8 Partizan Boljanić
9 Lokomotiva Miričina 10 Zvijezda Kakmuž
11 Orahovica Donja Orahovica

Tešanj


1 TOŠK Tešanj 2 Novi Šeher
3 Pobjeda Tešanjka 4 Borac Jelah
5 Napredak Šije 6 Mekiš

Maglaj


1 Natron Maglaj 2 Vis Kosova
3 Ozren Rječica

Teslić


1 Proleter Teslić

2 Mineral Banja Vrućica


3 4 juli Čečava

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda