Pon01032021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Županijske lige Prva Županijska liga
Match Schedule: Mladost (Domaljevac) | Prva Županijska liga (Posavina)

Prva Županijska liga (Posavina)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 16.09.2020 19:00 h Mladost (Domaljevac) - Mladost (D. Svilaj)4 - 2 Pobjeda
2 2. Kolo 06.09.2020 16:30 h Bok - Mladost (Domaljevac)3 - 2 Poraz
3 3. Kolo 13.09.2020 16:00 h Mladost (Domaljevac) - Mladost (Sibovac)2 - 1 Pobjeda
4 4. Kolo 20.09.2020 15:30 h Mladi Zadrugar (Donji Rahić) - Mladost (Domaljevac)2 - 1 Poraz
5 5. Kolo 27.09.2020 15:30 h Mladost (Domaljevac) - Kostrč2 - 1 Pobjeda
6 6. Kolo 04.10.2020 15:30 h Napredak (Matići) - Mladost (Domaljevac)1 - 0 Poraz
7 7. Kolo 11.10.2020 15:00 h Mladost (Domaljevac) - Dragovoljac (Novo Selo)2 - 2 Neriješeno
8 8. Kolo 18.10.2020 14:30 h 19 Srpanj (Oštra Luka) - Mladost (Domaljevac)2 - 0 Poraz
9 9. Kolo 25.10.2020 13:30 h Mladost (Domaljevac) - Sloga (Prud)2 - 0 Pobjeda
10 10. Kolo 01.11.2020 13:30 h Vitanovići 78 (Vitanovići) - Mladost (Domaljevac)3 - 0 Poraz
11 11. Kolo 08.11.2020 13:30 h Mladost (Domaljevac) - Frankopan (Špionica)4 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 29.11.2020 13:30 h Sloga (Tolisa) - Mladost (Domaljevac)0 - 0 Neriješeno
13 13. Kolo 22.11.2020 13:30 h Mladost (Domaljevac) - Hajduk (Orašje)2 - 1 Pobjeda
14 14. Kolo   -- : -- h Mladost (D. Svilaj) - Mladost (Domaljevac)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Mladost (Domaljevac) - Bok_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Mladost (Sibovac) - Mladost (Domaljevac)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Mladost (Domaljevac) - Mladi Zadrugar (Donji Rahić)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Kostrč - Mladost (Domaljevac)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Mladost (Domaljevac) - Napredak (Matići)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Dragovoljac (Novo Selo) - Mladost (Domaljevac)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Mladost (Domaljevac) - 19 Srpanj (Oštra Luka)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Sloga (Prud) - Mladost (Domaljevac)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Mladost (Domaljevac) - Vitanovići 78 (Vitanovići)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Frankopan (Špionica) - Mladost (Domaljevac)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Mladost (Domaljevac) - Sloga (Tolisa)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Hajduk (Orašje) - Mladost (Domaljevac)_ - _