Pon14102019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Županijske lige Prva Županijska liga

Kalendar - Kalendar

168 Utakmice

9 Srijeda, 09.10.2019 15:30 h Dizdaruša (Brčko) Dizdaruša (Brčko) - Dizdaruša (Brčko) Hajduk (Orašje) 3-1thumbs_up.png 
5 Četvrtak, 10.10.2019 15:00 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Radnik (Bijeljina) - 
9 Petak, 11.10.2019 15:00 h Priluk Priluk - Priluk Bosna (Kalesija) 4-3thumbs_up.png 
7 Subota, 12.10.2019 10:00 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Kozara (Gradiška) 0-1thumbs_down.png 
7 Subota, 12.10.2019 10:00 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Kozara (Gradiška) 0-1thumbs_down.png 
7 Subota, 12.10.2019 10:00 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Proleter (Teslić) 1-3thumbs_down.png 
7 Subota, 12.10.2019 11:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Željezničar (Banja Luka) 2-0thumbs_up.png 
7 Subota, 12.10.2019 12:00 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Proleter (Teslić) 8-0thumbs_up.png 
7 Subota, 12.10.2019 12:00 h Podgrmeč (Sanski Most) Podgrmeč (Sanski Most) - Podgrmeč (Sanski Most) Krajina (Cazin) 1-1draw.png 
7 Subota, 12.10.2019 14:00 h Podgrmeč (Sanski Most) Podgrmeč (Sanski Most) - Podgrmeč (Sanski Most) Krajina (Cazin) 2-2draw.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) Modriča 2-1thumbs_up.png 
8 Subota, 12.10.2019 15:00 h Mladost (Solina) Mladost (Solina) - Mladost (Solina) Proleter (Slavinovići) 3-2thumbs_up.png 
8 Subota, 12.10.2019 15:00 h Grivice Grivice - Grivice Srnica (Treštenica) 2-1thumbs_up.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Proleter (Teslić) 3-0thumbs_up.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Ljubić (Prnjavor) Ljubić (Prnjavor) - Ljubić (Prnjavor) Laktaši (Laktaši) 2-1thumbs_up.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Jedinstvo (Žeravica) 0-1thumbs_down.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Sloboda (Mrkonjić Grad) Sloboda (Mrkonjić Grad) - Sloboda (Mrkonjić Grad) Sloga (Srbac) 3-2thumbs_up.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Sloboda (Novi Grad) Sloboda (Novi Grad) - Sloboda (Novi Grad) Mladost (Donja Slatina) 1-3thumbs_down.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Mladost (Kotor Varoš) Mladost (Kotor Varoš) - Mladost (Kotor Varoš) Lijevče (Nova Topola) 2-1thumbs_up.png 
6 Subota, 12.10.2019 15:00 h Zelinja 76 (D. Zelinja) Zelinja 76 (D. Zelinja) - Zelinja 76 (D. Zelinja) Posavina (Brod) 0-0draw.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Drina HE (Višgrad) Drina HE (Višgrad) - Drina HE (Višgrad) Glasinac 2011 (Sokolac) 1-4thumbs_down.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Leotar (Trebinje) Leotar (Trebinje) - Leotar (Trebinje) Famos (Ist. Ilidža) 3-0thumbs_up.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Slavija (Istočno Sarajevo) Slavija (Istočno Sarajevo) - Slavija (Istočno Sarajevo) Podrinje (Janja) 0-0draw.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Jedinstvo (Brčko) Jedinstvo (Brčko) - Jedinstvo (Brčko) Rudar (Prijedor) 0-0draw.png 
10 Subota, 12.10.2019 15:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Željezničar Sport Team (Banja Luka) Krupa (Krupa na Vrbasu) 1-3thumbs_down.png 
6 Subota, 12.10.2019 15:00 h Polet (Čović Polje) Polet (Čović Polje) - Polet (Čović Polje) Čelik (Grbavica) 2-0thumbs_up.png 
9 Subota, 12.10.2019 15:00 h Sloga (Prud) Sloga (Prud) - Sloga (Prud) Mladost (Domaljevac) 2-0thumbs_up.png 
9 Subota, 12.10.2019 15:00 h Ingram (Duboki Potok) Ingram (Duboki Potok) - Ingram (Duboki Potok) Mladost (G. Živinice) 1-0thumbs_up.png 
9 Subota, 12.10.2019 15:00 h Jedinstvo (Lukavica) Jedinstvo (Lukavica) - Jedinstvo (Lukavica) Polet (Palanka) 2-1thumbs_up.png 
4 Subota, 12.10.2019 15:00 h Memići Memići - Memići Gornje Dubrave 3-0thumbs_up.png 
4 Subota, 12.10.2019 15:00 h Sloga (Sapna) Sloga (Sapna) - Sloga (Sapna) Mladost (G. Tuzla) 2-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 10:00 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Tuzla City (Simin Han) - 
7 Nedjelja, 13.10.2019 10:00 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Sloga (Tojšići) 0-1thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 10:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Bosna (Kalesija) 2-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 10:00 h Rudar (Prijedor) Rudar (Prijedor) - Rudar (Prijedor) Jedinstvo (Bihać) 4-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 10:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Radnik (Bijeljina) 0-2thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 10:00 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Sloga (Doboj) 0-1thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 10:00 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Tekstilac (Derventa) 0-7thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 10:00 h Modriča Modriča - Modriča Bratstvo (Gračanica) 0-2thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 11:00 h FSA (Prijedor) FSA (Prijedor) - FSA (Prijedor) Brdo (Hambarine) 1-1draw.png 
6 Nedjelja, 13.10.2019 11:00 h Mladost (Trnjaci) Mladost (Trnjaci) - Mladost (Trnjaci) Sveti Jovan (Donji Brezik) 4-3thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 13.10.2019 11:00 h Bobetino Brdo Bobetino Brdo - Bobetino Brdo Sava 04 (Brezovo Polje) 8-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 13.10.2019 11:00 h Strijelac (Tutnjevac) Strijelac (Tutnjevac) - Strijelac (Tutnjevac) Sloboda (Mrtvica) 3-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 13.10.2019 11:00 h Bijeljevec (Miljanovci) Bijeljevec (Miljanovci) - Bijeljevec (Miljanovci) Radnik 2018 (Lipnica) 1-5thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 12:00 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Sloga (Doboj) 2-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 12:00 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Tekstilac (Derventa) 0-1thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 12:00 h Modriča Modriča - Modriča Bratstvo (Gračanica) 2-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 12:00 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Tuzla City (Simin Han) - 
7 Nedjelja, 13.10.2019 12:00 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Sloga (Tojšići) 5-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 12:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Bosna (Kalesija) 1-1draw.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Crvena zvijezda (Obudovac) Crvena zvijezda (Obudovac) - Crvena zvijezda (Obudovac) Sloga (Jakeš) 2-4thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Hajduk (Batkuša) Hajduk (Batkuša) - Hajduk (Batkuša) Naša Krila (Kostajnica) 1-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Rudanka Rudanka - Rudanka Ozren (Petrovo) 3-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Skugrić Skugrić - Skugrić Hajduk (Kožuhe) 7-3thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Trebava (Osječani) Trebava (Osječani) - Trebava (Osječani) Vučijak (Majevac) 8-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Vranjak Vranjak - Vranjak Željezničar (Doboj) 4-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Bok Bok - Bok Napredak (Matići) 4-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Svatovac (Poljice) Svatovac (Poljice) - Svatovac (Poljice) Mramor 2-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Sloga (Dugo Polje) Sloga (Dugo Polje) - Sloga (Dugo Polje) Zvijezda (Kakmuž) 4-2thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Rainci (Gornji Rainci) Rainci (Gornji Rainci) - Rainci (Gornji Rainci) Slatina (Bašigovci) 1-2thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Mladost 78 (Vukovije) Mladost 78 (Vukovije) - Mladost 78 (Vukovije) Rudar (Bukinje) - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h OFK Tuzla OFK Tuzla - OFK Tuzla Partizan (Kiseljak) 3-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Olimpic (Sarajevo) Olimpic (Sarajevo) - Olimpic (Sarajevo) Tošk (Tešanj) 2-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Travnik Travnik - Travnik Goražde 1-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Igman (Konjic) Igman (Konjic) - Igman (Konjic) Čapljina 2-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Krušik (Gornje Vukovije) Krušik (Gornje Vukovije) - Krušik (Gornje Vukovije) Napredak (Tupkovići) - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Budućnost (Donja Lukavica) Budućnost (Donja Lukavica) - Budućnost (Donja Lukavica) Vrana (Banovići selo) - 
5 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Omladinac RMU (Đurđevik) Omladinac RMU (Đurđevik) - Omladinac RMU (Đurđevik) Jablanica (Barice) 5-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Metalac (Živinice) Metalac (Živinice) - Metalac (Živinice) Mladost (Suha) 1-2thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Konjuh (Kladanj) Konjuh (Kladanj) - Konjuh (Kladanj) Borac (Kovači) 1-1draw.png 
5 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Oskova Oskova - Oskova Toplice (Gornja Lukavica) 4-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Crvena zvijezda (Gajevi) Crvena zvijezda (Gajevi) - Crvena zvijezda (Gajevi) Mladost (Tišina) 2-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Zvijezda (Kruškovo Polje) Zvijezda (Kruškovo Polje) - Zvijezda (Kruškovo Polje) Pelagićevo 3-6thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Omladinac (Modriča) Omladinac (Modriča) - Omladinac (Modriča) Sloga 73 (Ždreban) 3-3draw.png 
7 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Dobor (Modriča) Dobor (Modriča) - Dobor (Modriča) Partizan (Koprivna) 3-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Polet 1926 (Brod) Polet 1926 (Brod) - Polet 1926 (Brod) Borac (Šamac) 2-4thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Dubrave (Dubrave) Dubrave (Dubrave) - Dubrave (Dubrave) Sloga (Trn) 1-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Sloga (Bikodže) Sloga (Bikodže) - Sloga (Bikodže) Mladost (Doborovci) - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Bukovik (G. Srebrenik) Bukovik (G. Srebrenik) - Bukovik (G. Srebrenik) Stjepan Polje - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Podrinje (Mosorovac) Podrinje (Mosorovac) - Podrinje (Mosorovac) Mladost (Tinja) - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Polet (Hrvati, Lukavac) Polet (Hrvati, Lukavac) - Polet (Hrvati, Lukavac) 25 maj (Uroža) - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Rudar (Zagorje) Rudar (Zagorje) - Rudar (Zagorje) Orahovica 77 - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h BSK Bokavići BSK Bokavići - BSK Bokavići Špionica 1953 (Špionica) - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Jugović (Gredice 1) Jugović (Gredice 1) - Jugović (Gredice 1) Mladost 2003 (Popovo Polje) - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Mladost (Sandići) Mladost (Sandići) - Mladost (Sandići) Slijepčevići - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Borac (Ražljevo) Borac (Ražljevo) - Borac (Ražljevo) Majevica (Lopare) 2-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Jedinstvo (Koretaši) Jedinstvo (Koretaši) - Jedinstvo (Koretaši) OFK Brezik 4-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Biberovo Polje Biberovo Polje - Biberovo Polje Trebava (D. Zelinja) 1-2thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Međiđa Međiđa - Međiđa 12 Decembar (Rajska) - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Voćar (Šatorovići) Voćar (Šatorovići) - Voćar (Šatorovići) Koraj 3-2thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Napredak (Omerbegovača) Napredak (Omerbegovača) - Napredak (Omerbegovača) Sloboda (Kerep) 3-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Sloboda (Mujkići) Sloboda (Mujkići) - Sloboda (Mujkići) Jedinstvo 1952 (Vučkovci) - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Izbor (Broduša-Brčko) Izbor (Broduša-Brčko) - Izbor (Broduša-Brčko) Željezničar (Jelovče Selo) 4-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Vida (Gradačac) Vida (Gradačac) - Vida (Gradačac) Graničar (Brezovo Polje) - 
6 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Liješće Liješće - Liješće 27 Juli (Kalenderovci) 3-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Zadrugar (Sijekovac) Zadrugar (Sijekovac) - Zadrugar (Sijekovac) Sloga (Kolibe Gornje) 1-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h 4 Juli (Pojezna) 4 Juli (Pojezna) - 4 Juli (Pojezna) Borac (Kotorsko) 0-2thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Zborište Zborište - Zborište Rudar (Stanari) 1-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Čelinac Čelinac - Čelinac Progres (Kneževo) 2-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Partizan (Kostajnica) Partizan (Kostajnica) - Partizan (Kostajnica) Plamen (Donje Vodičevo) 1-4thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Sloga (Rakelići - Saničani) Sloga (Rakelići - Saničani) - Sloga (Rakelići - Saničani) Bratstvo (Kozarac) 3-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Krajina (Banja Luka) Krajina (Banja Luka) - Krajina (Banja Luka) Lauš (Banja Luka) 0-0draw.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Sloga Nektar (Potkozarje) Sloga Nektar (Potkozarje) - Sloga Nektar (Potkozarje) Gorica (Šipovo) 3-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Majevica (Rašljani) Majevica (Rašljani) - Majevica (Rašljani) Brka 1948 (Brka) - 
6 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Mionica 85 (Mionica) Mionica 85 (Mionica) - Mionica 85 (Mionica) Ograđenovac - 
6 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Rahićki Ljiljani (G. Rahić) Rahićki Ljiljani (G. Rahić) - Rahićki Ljiljani (G. Rahić) Brčko 72 (Meraje Brčko) - 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Proleter (Dvorovi) Proleter (Dvorovi) - Proleter (Dvorovi) Mladost (Rogatica) 2-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Velež (Nevesinje) Velež (Nevesinje) - Velež (Nevesinje) Ilićka 01 (Brčko) 2-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Milići Milići - Milići Jedinstvo (Brodac) 3-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Budućnost (Pilica) Budućnost (Pilica) - Budućnost (Pilica) Sutjeska (Foča) 2-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Stakorina (Čajniče) Stakorina (Čajniče) - Stakorina (Čajniče) Mladost (Gacko) 5-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Romanija (Pale) Romanija (Pale) - Romanija (Pale) Drina (Zvornik) 1-1draw.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Budućnost (Gornja Slatina) 4-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Posavina (Miloševac) Posavina (Miloševac) - Posavina (Miloševac) Bratstvo (Donja Dubica) 1-3thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Trebavac (Vranjak) Trebavac (Vranjak) - Trebavac (Vranjak) OFK Pridjel (Donji Pridjel) 1-2thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h BSK Bušletić (Bušletić) BSK Bušletić (Bušletić) - BSK Bušletić (Bušletić) Polet (Podnovlje) 4-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) - Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) Borac (Osinja) 2-3thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić) Ukrina (Čečava) 0-3thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Kladari Gornji Kladari Gornji - Kladari Gornji Borac (Bos. Lužani) 1-4thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Sloga (Tolisa) Sloga (Tolisa) - Sloga (Tolisa) Mladost (Sibovac) 1-2thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Dragovoljac (Novo Selo) Dragovoljac (Novo Selo) - Dragovoljac (Novo Selo) Kostrč 0-2thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Vitanovići 78 (Vitanovići) Vitanovići 78 (Vitanovići) - Vitanovići 78 (Vitanovići) Mladost (D Svilaj) 7-4thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Frankopan (Špionica) Frankopan (Špionica) - Frankopan (Špionica) 19 Srpanj (Oštra Luka) 4-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Prokosovići 4-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Mladost (Malešići) Mladost (Malešići) - Mladost (Malešići) Bosna (Mionica) 5-2thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Odžak 102 Odžak 102 - Odžak 102 Lokomotiva (Miričina) 3-4thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Seona 0-2thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Čelić Čelić - Čelić Radnički (Lukavac) 2-10thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Dinamo (Donja Mahala) Dinamo (Donja Mahala) - Dinamo (Donja Mahala) Orahovica 74 3-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Vlasenica Vlasenica - Vlasenica Sloboda (Donji Zagoni) 1-3thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Jedinstvo (Roćević) Jedinstvo (Roćević) - Jedinstvo (Roćević) Podrinje (Tršić) 3-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Šekovići Šekovići - Šekovići Guber (Srebrenica) 8-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Omladinac (Potočari) Omladinac (Potočari) - Omladinac (Potočari) Janja 2009 (Janja) 6-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h BSK Ledinci BSK Ledinci - BSK Ledinci Partizan (Donja Trnova) 1-2thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Čelopek Čelopek - Čelopek Bratstvo (Bratunac) 4-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Rudar 1925 (Ugljevik) Rudar 1925 (Ugljevik) - Rudar 1925 (Ugljevik) Trnovica 3-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Tabanci Tabanci - Tabanci Mladost (Bogutovo selo) 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Dinamo 75 (Prijedor) Dinamo 75 (Prijedor) - Dinamo 75 (Prijedor) Tramošnica 5-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Hašk Napredak Ulović Hašk Napredak Ulović - Hašk Napredak Ulović Ravne - Zovik 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Ml. Zadrugar (Donji Rahić) Ml. Zadrugar (Donji Rahić) - Ml. Zadrugar (Donji Rahić) Mladost (Vidovice) 5-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h OFK Brčko OFK Brčko - OFK Brčko Korpar (Grebnice) 0-0draw.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Omladinac 68 (Mionica) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Mladost (V Brijesnica) Mladost (V  Brijesnica) - Mladost (V  Brijesnica) Željezničar (Dobošnica) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Trešnjevka (Maoča) Trešnjevka (Maoča) - Trešnjevka (Maoča) Omazići 1937 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Vražići 92 Vražići 92 - Vražići 92 DSK (Devetak) 3-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Rijeka (Šerići) Rijeka (Šerići) - Rijeka (Šerići) Mladost (Kikači) 3-2thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Pribava Pribava - Pribava Doboj Istok (Klokotinca) 0-1thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h GOŠK (Gabela) GOŠK (Gabela) - GOŠK (Gabela) Budućnost (Banovići) 3-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Orašje Orašje - Orašje Metalleghe-BSI (Jajce) 5-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Rudar (Kakanj) Rudar (Kakanj) - Rudar (Kakanj) Bratstvo (Gračanica) 5-2thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Jedinstvo (Bihać) 1-2thumbs_down.png 
10 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Radnik (Hadžići) Radnik (Hadžići) - Radnik (Hadžići) Zvijezda (Gradačac) 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Gredice Gredice - Gredice Lokomotiva (Brčko) 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Mladost (Lončari) Mladost (Lončari) - Mladost (Lončari) Obilić (Krepšić) 4-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Budućnost Red Star (Vučilovac) Budućnost Red Star (Vučilovac) - Budućnost Red Star (Vučilovac) Grčica (Brčko) - 
8 Nedjelja, 13.10.2019 15:00 h Zadrugar (Bukvik) Zadrugar (Bukvik) - Zadrugar (Bukvik) Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) 1-1draw.png 
7 Utorak, 15.10.2019 12:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Budućnost (Banovići) - 
7 Utorak, 15.10.2019 14:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Budućnost (Banovići) - 
7 Srijeda, 16.10.2019 14:00 h Orašje Orašje - Orašje Jedinstvo (Brčko) - 
8 Srijeda, 16.10.2019 15:00 h Mladost (Puračić) Mladost (Puračić) - Mladost (Puračić) Mramor (Babice) - 
9 Srijeda, 16.10.2019 15:30 h Progres (Kneževo) Progres (Kneževo) - Progres (Kneževo) Partizan (Kostajnica) - 
7 Srijeda, 16.10.2019 16:00 h Orašje Orašje - Orašje Jedinstvo (Brčko) - 
5 Subota, 19.10.2019 14:30 h Gornje Dubrave Gornje Dubrave - Gornje Dubrave Sloga (Sapna) - 
5 Subota, 19.10.2019 14:30 h Radnik 2018 (Lipnica) Radnik 2018 (Lipnica) - Radnik 2018 (Lipnica) Memići - 
7 Subota, 19.10.2019 15:00 h Brčko 72 (Meraje Brčko) Brčko 72 (Meraje Brčko) - Brčko 72 (Meraje Brčko) Zelinja 76 (D. Zelinja) - 
7 Subota, 19.10.2019 15:00 h Ograđenovac Ograđenovac - Ograđenovac Rahićki Ljiljani (G. Rahić) - 
7 Subota, 19.10.2019 15:00 h Posavina (Brod) Posavina (Brod) - Posavina (Brod) Majevica (Rašljani) - 
7 Subota, 19.10.2019 15:00 h Brka 1948 (Brka) Brka 1948 (Brka) - Brka 1948 (Brka) Mionica 85 (Mionica) -