Sub21092019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Premijer liga BiH
Match Schedule: Tuzla City (Simin Han) | Premijer liga BiH

Premijer liga BiH

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 22.07.2018 20:30 h Široki Brijeg - Tuzla City (Simin Han)1 - 0 Poraz
2 2. Kolo 28.07.2018 17:00 h Tuzla City (Simin Han) - Radnik (Bijeljina)0 - 0 Neriješeno
3 3. Kolo 04.08.2018 17:30 h Mladost (Doboj Kakanj) - Tuzla City (Simin Han)0 - 1 Pobjeda
4 4. Kolo 11.08.2018 20:45 h Tuzla City (Simin Han) - Sloboda (Tuzla)0 - 1 Poraz
5 5. Kolo 15.08.2018 17:30 h GOŠK (Gabela) - Tuzla City (Simin Han)3 - 2 Poraz
6 6. Kolo 19.08.2018 20:00 h Tuzla City (Simin Han) - Željezničar (Sarajevo)0 - 2 Poraz
7 7. Kolo 25.08.2018 20:00 h Zrinjski (Mostar) - Tuzla City (Simin Han)1 - 0 Poraz
8 8. Kolo 01.09.2018 17:00 h Tuzla City (Simin Han) - Zvijezda 09 (Etno selo)3 - 1 Pobjeda
9 9. Kolo 15.09.2018 19:30 h Sarajevo - Tuzla City (Simin Han)2 - 0 Poraz
10 10. Kolo 23.09.2018 19:30 h Čelik (Zenica) - Tuzla City (Simin Han)1 - 1 Neriješeno
11 11. Kolo 26.09.2018 16:00 h Tuzla City (Simin Han) - Krupa (Krupa na Vrbasu)2 - 1 Pobjeda
12 12. Kolo 29.09.2018 16:00 h Tuzla City (Simin Han) - Široki Brijeg0 - 0 Neriješeno
13 13. Kolo 06.10.2018 15:30 h Radnik (Bijeljina) - Tuzla City (Simin Han)3 - 1 Poraz
14 14. Kolo 20.10.2018 15:00 h Tuzla City (Simin Han) - Mladost (Doboj Kakanj)0 - 1 Poraz
15 15. Kolo 27.10.2018 16:30 h Sloboda (Tuzla) - Tuzla City (Simin Han)1 - 1 Neriješeno
16 16. Kolo 03.11.2018 13:30 h Tuzla City (Simin Han) - GOŠK (Gabela)2 - 1 Pobjeda
17 17. Kolo 11.11.2018 16:30 h Željezničar (Sarajevo) - Tuzla City (Simin Han)2 - 3 Pobjeda
18 18. Kolo 24.11.2018 13:00 h Tuzla City (Simin Han) - Zrinjski (Mostar)1 - 2 Poraz
19 19. Kolo 01.12.2018 13:00 h Zvijezda 09 (Etno selo) - Tuzla City (Simin Han)1 - 1 Neriješeno
20 20. Kolo 23.02.2019 14:30 h Tuzla City (Simin Han) - Sarajevo0 - 3 Poraz
21 21. Kolo 02.03.2019 15:00 h Tuzla City (Simin Han) - Čelik (Zenica)1 - 1 Neriješeno
22 22. Kolo 09.03.2019 15:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Tuzla City (Simin Han)0 - 2 Pobjeda
23 23. Kolo 17.03.2019 15:00 h Široki Brijeg - Tuzla City (Simin Han)1 - 0 Poraz
24 24. Kolo 30.03.2019 16:00 h Tuzla City (Simin Han) - Sloboda (Tuzla)1 - 1 Neriješeno
25 25. Kolo 06.04.2019 16:30 h Mladost (Doboj Kakanj) - Tuzla City (Simin Han)0 - 2 Pobjeda
26 26. Kolo 13.04.2019 16:30 h Tuzla City (Simin Han) - Radnik (Bijeljina)1 - 1 Neriješeno
27 27. Kolo 20.04.2019 17:00 h Čelik (Zenica) - Tuzla City (Simin Han)1 - 1 Neriješeno
28 28. Kolo 24.04.2019 17:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Tuzla City (Simin Han)1 - 0 Poraz
29 29. Kolo 29.04.2019 17:00 h Tuzla City (Simin Han) - Zvijezda 09 (Etno selo)1 - 3 Poraz
30 30. Kolo 05.05.2019 17:00 h GOŠK (Gabela) - Tuzla City (Simin Han)0 - 3 Pobjeda
31 31. Kolo 11.05.2019 17:00 h Tuzla City (Simin Han) - Sarajevo1 - 0 Pobjeda
32 32. Kolo 18.05.2019 17:00 h Zrinjski (Mostar) - Tuzla City (Simin Han)5 - 1 Poraz
33 33. Kolo 25.05.2019 17:00 h Tuzla City (Simin Han) - Željezničar (Sarajevo)0 - 3 Poraz